31 buss sõiduplaan & liini kaart
31 Märjamaa - Päärdu - Teenuse - Märjamaa Vaata Veebilehe Režiimis
31 buss liinil (Märjamaa - Päärdu - Teenuse - Märjamaa) on 2 marsruuti. Tööpäeval on selle töötundideks: (1) Kirikuvärava: 5:25 - 15:15 (2) Lemmiku: 9:25 - 18:25 Kasuta Mooviti äppi, et leida lähim 31 buss peatus ning et saada teada, millal järgmine 31 buss saabub.
Suund: Kirikuvärava 31 buss sõiduplaan 35 peatust Kirikuvärava marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 5:25 - 15:15
teisipäev 5:25 - 15:15 Lemmiku 76b Pärnu Maantee, Märjamaa kolmapäev 5:25 - 15:15
Märjamaa neljapäev 5:25 - 15:15 63 Pärnu Maantee, Märjamaa reede 5:25 - 15:15 Kirikuvärava laupäev 15:15 27 Pärnu Maantee, Märjamaa pühapäev 15:15 Metsavahi
Maavahe
Kükita 31 buss info Suund: Kirikuvärava Toome Peatust: 35 Reisi kestus: 79 min Sipa Liini kokkuvõte: Lemmiku, Märjamaa, Kirikuvärava, Metsavahi, Maavahe, Kükita, Toome, Sipa, Sarapiku, Sarapiku Loodna Tee, Pokuti Oja, Käki, Luiste, Teenuse, Looritsa, Vana-Vigala, Jaama, Oese, Kesk-Vigala, Loodna Tee Araste, Raba, Kivi-Vigala, Poti, Leibre, Manni, Söödi, Päärdu, Vene, Konuvere, Kaguvere, Paeküla, Postijaama, Lemmiku, Märjamaa, Kirikuvärava Pokuti Oja
Käki
Luiste
Teenuse
Looritsa
Vana-Vigala 1 Pikk Tänav, Estonia
Jaama
Oese Kesk-Vigala
Araste
Raba
Kivi-Vigala 1 Kiriku tee, Estonia
Poti Silla — Jädivere, Estonia
Leibre
Manni
Söödi
Päärdu
Vene
Konuvere 20214, Estonia
Kaguvere
Paeküla
Postijaama
Lemmiku 76b Pärnu Maantee, Märjamaa
Märjamaa 63 Pärnu Maantee, Märjamaa
Kirikuvärava 27 Pärnu Maantee, Märjamaa Suund: Lemmiku 31 buss sõiduplaan 35 peatust Lemmiku marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 9:25 - 18:25
teisipäev 9:25 - 18:25 Kirikuvärava 27 Pärnu Maantee, Märjamaa kolmapäev 9:25 - 18:25
Märjamaa neljapäev 9:25 - 18:25 63 Pärnu Maantee, Märjamaa reede 9:25 - 18:25 Lemmiku laupäev 9:25 76b Pärnu Maantee, Märjamaa pühapäev 9:25 Postijaama
Paeküla
Kaguvere 31 buss info Suund: Lemmiku Konuvere Peatust: 35 Reisi kestus: 83 min Vene Liini kokkuvõte: Kirikuvärava, Märjamaa, Lemmiku, Postijaama, Paeküla, Kaguvere, Konuvere, Vene, Päärdu Päärdu, Söödi, Manni, Leibre, Poti, Kivi-Vigala, Raba, Araste, Kesk-Vigala, Oese, Jaama, Vana-Vigala, Söödi Looritsa, Teenuse, Luiste, Käki, Pokuti Oja, Loodna Tee, Sarapiku, Sipa, Toome, Kükita, Maavahe, Manni Metsavahi, Kirikuvärava, Märjamaa, Lemmiku
Leibre
Poti Silla — Jädivere, Estonia
Kivi-Vigala Poti-Silla mnt, Estonia
Raba
Araste
Kesk-Vigala
Oese
Jaama
Vana-Vigala 1 Pikk Tänav, Estonia
Looritsa
Teenuse
Luiste Käki
Pokuti Oja
Loodna Tee
Sarapiku
Sipa
Toome
Kükita
Maavahe
Metsavahi
Kirikuvärava 27 Pärnu Maantee, Märjamaa
Märjamaa 63 Pärnu Maantee, Märjamaa
Lemmiku 76b Pärnu Maantee, Märjamaa 31 buss sõiduplaanid ja marsruudi kaardid on saadaval võrguühenduseta PDF-ina aadressil moovitapp.com. Kasuta Moovit App abi, et näha linnas Eesti live bussiaegu, rongi sõiduplaani või metroo sõiduplaani ja samm- sammult suunajuhiseid mistahes ühistranspordi jaoks. Vaata live saabumisaegu Moovitist MaaS Lahendused Toetatud riigid Mooviteri kogukond © 2021 Moovit - kõik õigused kaitstud