713 buss sõiduplaan & liini kaart
713 Haapsalu Bussijaam Vaata Veebilehe Režiimis
713 buss liinil (Haapsalu Bussijaam) on 2 marsruuti. Tööpäeval on selle töötundideks: (1) Haapsalu Bussijaam: 21:00 (2) Tallinna Bussijaam: 7:15 Kasuta Mooviti äppi, et leida lähim 713 buss peatus ning et saada teada, millal järgmine 713 buss saabub.
Suund: Haapsalu Bussijaam 713 buss sõiduplaan 36 peatust Haapsalu Bussijaam marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 21:00
teisipäev 21:00 Tallinna Bussijaam 46 Lastekodu Tänav, Tallinn kolmapäev 21:00
Vana-Pääsküla neljapäev 21:00 2 Saagi Tänav, Tallinn reede 21:00 Kanama laupäev 21:00
Laiavainu pühapäev 21:00
Uku Tee
Jõgisoo 713 buss info Harutee Suund: Haapsalu Bussijaam Peatust: 36 Allikmäe Reisi kestus: 105 min Liini kokkuvõte: Tallinna Bussijaam, Vana-Pääsküla, Ruila Kanama, Laiavainu, Uku Tee, Jõgisoo, Harutee, Allikmäe, Ruila, Laitse, Rallipargi, Hürjapea, Riisipere, Riisipere Mõis, Kivitammi, Turba, Ellamaa, Riiaküla, Laitse Rehemäe, Risti, Jaakna, Palivere, Palivere Mõis, Ruila — Laitse, Estonia Väänla, Turvalepa Tee, Võntküla, Priguldi, Taebla, Taebla Tee, Laikmaa Tee, Rannaküla, Herjava, Rallipargi Uuemõisa, Vahtra Rist, Niine, Haapsalu Bussijaam Hürjapea
Riisipere
Riisipere Mõis
Kivitammi
Turba
Ellamaa
Riiaküla Rehemäe
Risti 3a Tallinna Maantee, Estonia
Jaakna
Palivere 2 Keedika Tee, Estonia
Palivere Mõis
Väänla
Turvalepa Tee
Võntküla
Priguldi
Taebla 9 Haapsalu Maantee, Estonia
Taebla Tee
Laikmaa Tee
Rannaküla
Herjava
Uuemõisa
Vahtra Rist 37a Tallinna Maantee, Haapsalu
Niine 18 Niine Tänav, Haapsalu
Haapsalu Bussijaam Haapsalu bussijaam, Haapsalu Suund: Tallinna Bussijaam 713 buss sõiduplaan 36 peatust Tallinna Bussijaam marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 7:15
teisipäev 7:15 Haapsalu Bussijaam Haapsalu bussijaam, Haapsalu kolmapäev 7:15
Tamme neljapäev 7:15 26a Tallinna Maantee, Haapsalu reede 7:15 Uuemõisa laupäev 7:15 78 Tallinna Maantee, Uuemõisa pühapäev Ei sõida Herjava
Rannaküla
Laikmaa Tee 713 buss info Suund: Tallinna Bussijaam Taebla Tee Peatust: 36 Reisi kestus: 110 min Taebla Liini kokkuvõte: Haapsalu Bussijaam, Tamme, 9 Haapsalu Maantee, Estonia Uuemõisa, Herjava, Rannaküla, Laikmaa Tee, Taebla Tee, Taebla, Priguldi, Võntküla, Turvalepa Tee, Väänla, Priguldi Palivere Mõis, Palivere, Jaakna, Risti, Rehemäe, Riiaküla, Ellamaa, Turba, Kivitammi, Riisipere Mõis, Võntküla Riisipere, Hürjapea, Rallipargi, Laitse, Ruila, Allikmäe, Harutee, Jõgisoo, Uku Tee, Laiavainu, Kanama, Turvalepa Tee Vana-Pääsküla, Järve, Tallinna Bussijaam
Väänla
Palivere Mõis
Palivere 2 Keedika Tee, Estonia
Jaakna
Risti 3a Tallinna Maantee, Estonia
Rehemäe
Riiaküla
Ellamaa
Turba
Kivitammi
Riisipere Mõis
Riisipere Hürjapea
Rallipargi
Laitse
Ruila
Allikmäe
Harutee
Jõgisoo
Uku Tee
Laiavainu
Kanama
Vana-Pääsküla Pärnu mnt, Tallinn
Järve
Tallinna Bussijaam 46 Lastekodu Tänav, Tallinn 713 buss sõiduplaanid ja marsruudi kaardid on saadaval võrguühenduseta PDF-ina aadressil moovitapp.com. Kasuta Moovit App abi, et näha linnas Eesti live bussiaegu, rongi sõiduplaani või metroo sõiduplaani ja samm- sammult suunajuhiseid mistahes ühistranspordi jaoks. Vaata live saabumisaegu Moovitist MaaS Lahendused Toetatud riigid Mooviteri kogukond © 2021 Moovit - kõik õigused kaitstud