MONTÁŽE HAPLA TJ SLAVOJ MORAVANY STAVEBNINY

PRODEJ HUTNÍHO MATERIÁLU VYDÁNÍ VÝROBA A MONTÁŽ OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ DOPRAVA + HYDRAULICKÁ RUKA 09 ul. Strážnická, tel. 518 384 621, 518 324 988

RESTAURACE HOSPODA SPORTCLUB HODONÍN “U VACULÍKŮ” - Teplá jídla po celý den čepujeme - Rodinné oslavy - Jubilea Okresní přebor - 18.kolo ročník 2008/2009

telefon: 518352615 Pořádání rodinných oslav Velkoplošná obrazovka TJ Slavoj Moravany - SK Žarošice

sobota 11.Dubna 2009 v 15:30 hod

stadion TJ Slavoj

Rozhodčí: p. Kašík, Kolář, Hodonský Delegát: p. Luskač strana -1- www.slavojmoravany.com www.slavojmoravany.com strana -14- Slovo na úvod... LOS JARNÍ ČÁSTI OKRESNÍHO PŘEBORU Hezké sobotní odpoledne příznivci moravanského fotbalu. Minulý fot- balový víkend byl pro naše celky plný zvratů. Byl to víkend, ve kterém 15. kolo 16. kolo 17. kolo vstupovaly naše mládežnické týmy do jarní části sezony. Již v sobotu Tv. Lhota - Dambořice 2:0 Dambořice - 0:1 Kozojídky - Dambořice 2:0 přivezli naši žáci vysokou výhru 8:0 z Kostelce. Následovala černá - Kozojídky 1:1 Žádovice - Svatobořice 1:1 Tv. Lhota - Mikulčice 1:1 Žarošice - Mikulčice 2:0 Moravany - Uhřice 1:0 Vnorovy - Ježov 2:0 neděle, kdy nedokázal přivézt body dorost také z Kostelce, kterému St. Poddvorov - Ježov 1:1 Radějov - St. Poddvorov odl. Žarošice - Radějov 1:1 podlehl 4:2 a ani muži si nepřipsali žádné body, když prohráli na půdě Uhřice - Radějov 1:0 Ježov - Žarošice 2:1 St. Poddvorov - Moravany 1:0 Svatobořice - Moravany 1:1 Mikulčice - Vnorovy odl. Uhřice - Žádovice 1:1 prvního celku tabulky Poddvorova 1:0. Hovorany - Žádovice 1:0 Kozojídky - Tv. Lhota 3:1 Svatobořice - Hovorany 1:0

Dnes se bude snažit naše mužstvo prolomit střeleckou impotenci, 18. kolo 19. kolo 20. kolo která nás pronásleduje již několik zápasů. Soupeřem nám bude celek Dambořice - Svatobořice 2:0 Mikulčice - Dambořice 2:0 Dambořice - Uhřice 2:0 Hovorany - Uhřice 1:1 Kozojídky - Ježov 1:1 Svatobořice -St.Poddvorov 1:1 ze Žarošic, s nímž jsme na podzim v divoké přestřelce remizovali 3:3. Žádovice - St. Poddvorov 2:0 Tv. Lhota - Radějov 2:0 Hovorany - Žarošice 2:0 Žarošice v minulém kole remizovaly 1:1 s Radějovem a aktuálně jim Moravany - Žarošice 1:1 Vnorovy - Moravany 1:1 Žádovice - Vnorovy 1:1 Radějov - Vnorovy 1:0 Žarošice - Žádovice 1:0 Moravany - Tv. Lhota 1:0 patří páté místo tabulky. Ježov - Tv. Lhota 1:1 St. Poddvorov - Hovorany 1:1 Radějov - Kozojídky 1:1 Mikulčice - Kozojídky 1:0 Uhřice - Svatobořice 1:0 Ježov - Mikulčice 1:0 Na závěr mi dovolte na našem stadionu přivítat hráče, funkcionáře a fanoušky ze Žarošic a také trio rozhodčích v čele s delegátem utkání. 21. kolo 22. kolo 23. kolo Ježov - Dambořice 2:0 Dambořice - St. Poddvorov 2:0 Radějov - Dambořice 2:0 Mikulčice - Radějov 1:1 Uhřice - Žarošice 1:1 Ježov - Moravany 1:1 Přeji Vám pěkný fotbalový zážitek. Kozojídky - Moravany 2:0 Svatobořice - Vnorovy 2:0 Mikulčice - Žádovice 2:0 Tv. Lhota - Žádovice 1:1 Hovorany - Tv. Lhota 1:1 Kozojídky - Hovorany 1:1 Vnorovy - Hovorany 1:0 Žádovice - Kozojídky 1:0 Tv. Lhota - Svatobořice 1:0 Žarošice - Svatobořice 1:1 Moravany - Mikulčice 1:1 Vnorovy - Uhřice 1:1 St. Poddvorov - Uhřice 1:0 Radějov - Ježov 1:0 Žarošice - St. Poddvorov 1:0 Albín Ondříšek 24. kolo 25. kolo 26. kolo Dambořice - Žarošice 2:0 Moravany - Dambořice 2:0 Dambořice - Vnorovy 2:0 St. Poddvorov - Vnorovy 1:1 Radějov - Žádovice 1:1 Žarošice - Tv. Lhota 1:1 Uhřice - Tv. Lhota 2:0 Ježov - Hovorany 2:0 St. Poddvorov - Kozojídky 2:0 Svatobořice - Kozojídky 1:1 Mikulčice - Svatobořice 1:1 Uhřice - Mikulčice 1:1 Hovorany - Mikulčice 1:0 Kozojídky - Uhřice 1:0 Svatobořice - Ježov 1:0 Žádovice - Ježov 1:1 Tv. Lhota - St. Poddvorov 1:1 Hovorany - Radějov 1:1 Moravany - Radějov 1:0 Vnorovy - Žarošice 1:0 Žádovice - Moravany 1:0 strana -13- www.slavojmoravany.com www.slavojmoravany.com strana -2-

TABULKA jaro 2008/2009 po 17. kole Soupiska TJ Slavoj „A“ Mužstvo: narozen odehr. min. G ŽK ČK POZ TEAM PZ V R P SKÓRE +/- BODY Brankáři: 1 Dr. Starý Poddvorov 15 11 3 1 26:10 12 36 Bronislav Strmiska 02.12.1980 1350 19 1 - 2 Spartak Svatobořice 16 9 3 4 29:20 6 30 3 Slavoj Moravany 16 8 3 5 29:19 3 27 4 Zemas Hovorany 16 8 3 5 26:16 6 27 Obránci: 5 SK Žarošice 16 6 6 4 32:28 0 24 Marek Bařina 15.10.1982 360 - - - 6 SK Kozojídky 16 7 2 7 26:29 -4 23 Radek Mikeska 29.10.1972 1260 1 1 - 7 SK Dambořice 16 5 7 4 20:16 -2 22 Lukáš Srneček 09.09.1981 905 - - - 8 Vlast Ježov 16 6 3 7 25:23 -3 21 Martin Drobilík 03.09.1976 1350 3 2 - 9 Sokol Tv. Lhota 16 6 1 9 22:31 -5 19 David Frelich 13.06.1983 990 - 1 - 10 Agro Vnorovy 15 5 3 7 24:23 -6 18 Aleš Soukup 14.10.1988 930 1 2 - 11 Baník Mikulčice 15 5 2 8 22:21 -4 17 12 SK Uhřice 16 4 4 8 18:27 -8 16 13 Sokol Žádovice 16 4 3 9 22:35 -9 15 14 Sokol Radějov 15 4 1 10 14:37 -8 13 Záložníci: Martin Měsíček 09.09.1989 1167 4 1 - Petr Vlachovský 12.07.1983 1260 8 3 - Petr Zbořil 19.04.1985 1350 6 - - Zdeněk Merta 04.04.1983 1172 - 3 1 Petr Hrbáček 10 - - -

Útočníci: Radek Hudec 30.09.1984 310 - 2 1 Michal Záhumenský10.03.1979 745 3 - - Miroslav Zbořil 25.05.1983 115 - - - Matěj Otáhal 905 2 - - Luboš Měsíček 20 - - -

Realizační tým: tým: Josef Dolan 01.03.1953 trenér František Forman 10.09.1953 asistent Martin Kalinec 14.05.1987 vedoucí mužstva strana -3- www.slavojmoravany.com www.slavojmoravany.com strana -12- so 23.3.2009 MORAVANY - UHŘICE 1:0 (0:0) DOROST

Sestava: Strmiska - Frelich, Mikeska, Bařina, Srneček (70. Soukup) - Zbořil P., Drobilík, Vlachovský, Merta - Otáhal (60. Zbořil M.), Záhu- POZ TEAM PZ V R P SKÓRE +/- BODY menský (80. Měsíček) 1 Žarošice 9 8 0 1 38:4 9 24 2 Ždánice 10 7 1 2 44:12 10 22 Branka: Vlachovský 3 Kostelec 10 7 0 3 39:17 3 21 4 Svatobořice 10 5 1 4 33:16 -2 16 Od začátku utkání jsme byli lepším týmem, na Uhřicích bylo vidět, že 5 Sobůlky 10 5 1 4 27:20 7 16 si přijely pro bod. Do první šance utkání se dostal po rohovém kopu 6 Moravany 10 5 0 5 27:31 3 15 Vlachovský, jeho hlavičce chyběla přesnost. Ve 20. minutě předložil 7 Věteřov 10 4 1 5 36:33 -2 13 Záhumenský míč Vlachovskému, který tváří v tvář brankáři selhal. 8 Prušánky 10 4 0 6 38:29 -3 12 Tentýž hráč měl do poločasu další dvě dobré příležitosti, opět však za- 9 Lovčice 9 1 0 8 8:60 -12 3 končení nezvládl. Ve 2. poločase jsme se do šancí těžko dostávali, 10 Bohuslavice 10 1 0 9 11:79 -15 3 hrozili jsme střelami z dálky, které však těsně míjely hostující bránu. Uhřice si za celý zápas vypracovaly jedinou vážnější situaci a to po rohovém kopu, kdy se před Strmiskou míč odrážel z nohy na nohu, ŽÁCI naštěstí jsme míč včas odvrátili do bezpečí. Vysvobození pro domácí přišlo v 87. minutě. Z 20 metrů se trefil Vlachovský – 1:0. Vítězství sice utrápené, ale naprosto zasloužené. POZ TEAM PZ V R P SKÓRE +/- BODY 1 Lužice 10 9 1 0 49:10 16 28 ne 5.4.2009 STARÝ PODDVOROV - MORAVANY 1:0 (0:0) 2 10 8 1 1 50:8 7 25 3 Bukovany 10 8 1 1 50:8 10 25 Sestava: Strmiska – Soukup, Bařina, Mikeska, Drobilík – Merta, 4 Moravany 10 5 1 4 34:18 1 16 Hrbáček (10. Srneček), Zbořil P., Měsíček (70. Otáhal) – Záhumen- 5 Vlkoš 10 4 1 5 40:42 1 13 ský, Hudec 6 Věteřov 9 3 3 3 33:23 -3 12 7 Hodonín 9 4 0 5 22:27 0 12 ŽK: Merta 8 10 3 0 7 23:40 -9 9 9 Kostelec 10 1 0 9 12:79 -12 3 K dalšímu zápasu jsme zajížděli na půdu vedoucího celku tabulky – 10 Bohuslavice 10 0 0 10 6:64 -15 0 do Starého Poddvorova. Ze zápasu jsme měli trochu obavy, protože Poddvorov vede tabulku s velkým náskokem a navíc nám chyběl Petr Vlachovský. Naopak se v sestavě poprvé objevil Petr Hrbáček, který k nám přišel na hostování do konce sezóny. Bohužel pro něho zápas skončil už po 10-ti minutách, když si po jed- strana -11- www.slavojmoravany.com www.slavojmoravany.com strana -4-

DOROST: nom ze soubojů nešťastně poranil kotník. Doufejme, že to nebude nic vážného. Po úvodním oťukávání jsme začali přebírat otěže zápasu do vlastních ne 5.4.2009 KOSTELEC - MORAVANY 4:2 (2:0) rukou a často ohrožovali domácí branku. Domácí se často uchylovali někdy až k nehezky vypadajícím faulům. Velmi aktivně si počínal Hudec Sestava: – nejprve po přiťuknutí od Záhumenského nebezpečně pálil mimo Brankař: Tihlařík Ondřej branku, o pár minut později pro změnu trefil domácího gólmana. Za- Obrana: Martínek Pavel, Měsíček Lubomír, Klimek Jiří, Somr Ondřej nedlouho se v šanci ocitl Měsíček, který se tváří tvář zalekl gólmana a Záloha: Šeďa Adam, Ryška Tomáš, Habarta Robin, Marčík David hlavičkoval do jeho náruče. Největší šanci prvního poločasu však za- Útok: Hlaváč Petr, Surka Ivo hodil Záhumenský, ke kterému se po závaru odrazil míč, ale ze dvou metrů minul poloprázdnou branku!!! Jediná akce domácích, která stojí Náhradníci: Klimeš Josef, Klimeš Lukáš za zmínku, je slabá hlavička doprostřed naší branky, kterou Strmiska bez problémů kryl!! Branky: Klimek, Ryška O poločase se z domácí kabiny ozýval křik, který překřičel i venku hra- jící rádio Jih! Výsledkem bylo zvýšené úsilí domácích v prvních 10-ti Na téměř nereguélním terénu v prvních 20 minutách měli domácí ci- minutách, kdy byli mírně lepším týmem, do větší šance se však ne- telnou převahu,přesto první gólovou příležitost jsme si vytvořili my po dostali, střely ze střední vzdálenosti nemohly Strmisku vyvést z klidu. standartní situaci,kdy David Marčík nestihl z malého vápna dorazit Poté se hra vyrovnala a nebezpečné situace se odehrávali spíše před míč do odkryté brány. Zanedlouho poté hlavní rozhodčí na nás od- brankou domácích, velkou šanci prováhal opět Záhumenský, který pískal velmi sporný pokutový kop, kterého kostelečtí využili a ujali se místo nahrávky úplně volnému Drobilíkovi, který by byl sám před gól- vedení 1: 0. Potom jsme hru vyrovnali a dostávali se stále častěji do manem volil střelu ze šestnáctky, která skončila několik metrů mimo!! slibných gólových příležitostí. Jenže špatná koncovka nás srážela na Proto přišel krutý trest… Po jednom z mnoha dlouhých nakopnutých kolena. Proto udeřilo na druhé straně když domácí ve 30. minutě po- míčů z domácí obrany (ve většině případů šlo spíše o osvobozující trestali hrubou chybu naší obrany druhým gólem. Od začátku druhé odkop) jsme zbytečně faulovali v blízkosti našeho vápna a po stan- půle jsme byli aktivnější my a hned ve 46.minutě po rohovém kopu dardce, kdy míč prošel po zemi celým naším malým vápnem až k úplně Ryška hlavou snížil na 2:1. V dalších průběhu jsme měli stále větší volnému hráči na zadní tyči, který už neměl problém uklidit míč do převahu a naši hráči chtěli moc vyrovnat. Otevírali příliš prostor v zá- prázdné branky, jsme prohrávali – 1:0! To běžela nějaká 70.mi- loze a v obraně. Toho využil V 52:minutě Kostelec A zvýšil stav na nuta…Gól byl jako studená sprcha, domácí pak měli ještě jednu ne- 3 : 1. Naši hráči nedokázali uhlídat domácího rychlého krajního zálo- bezpečnou střelu, ta však skončila nad. Šanci na vyrovnání promrhal žníka, který po samostatném úniku přidal čtvrtou branku .Naši hráči opět Záhumenský, který střelou bez přípravy ze šesti metrů netrefil ani měli v závěru hodně veliký tlak, stačili však už jenom upravit výsledek branku. Vyrovnat mohl ještě Bařina, ale jeho hlavička po rohovém kopu na skončila nad a taky střídající Otáhal, který místo střely z 10-ti metrů Konečných 4 : 2 v náš neprospěch. Domácí hráli příliš tvrdě a při jed- volil nahrávku patičkou, která ovšem neprošla. nom souboji se před koncem zranil Pavel Martínek což nás citelně A tak jsme darovali domácím 3 body. Když nedáme gól ani z těch nej- oslabilo ale na výsledku se již nic nezměnilo. vyloženějších šancí, nemůžeme vyhrát, bohužel pro nás. Třeba si jich příště vytvoříme ještě 5x tolik a něco tam spadne. strana -5- www.slavojmoravany.com www.slavojmoravany.com strana -10- Dnes jsme vyzpovídali 2 nové posily – tu hráčskou v podobě Petra ŽÁCI: Hrbáčka, který k nám přišel na hostování do konce sezóny a přírůst- kem v realizačním týmu je Martin Kalinec, který převzal funkci po Peťovi Vargovi, a to nadosmrti :-) so 4.4 2009 KOSTELEC - MORAVANY 0:8 (0:1)

Petr Hrbáček Sestava: Hlaváč-Grufík, Marčík, Sležek – Zlámal – Mítek, Zýbal, Kli- záložník meš L. – Klimeš J. – Pimek V., Pimek J.

Petře, mohl by si nám na začátek shrnout Náhradníci: Cahlíková, Hulcký svojí hráčskou kariéru? Branky: Klimeš J. 3x, Klimeš L. 2x, Marčík 2x, Hlaváč S fotbalem jsem začínal v Uh. Hradišti, poté následovalo asi dvouleté hostování v Os- První, jarní kolo jsme zajížděli k sousedům do Kostelce. Domácí se travském Baníku a návrat zpět do Synotu. nacházeli na předposledním místě naší skupiny, a tak se předpoklá- Rok jsem hrál také v Hulíně, dále pak ve Ve- dalo, že bychom měli odvést jasné tři body. Zápas začal na velmi ne- selí nad Moravou, Kyjově a v Hanácké Slá- kvalitní hrací ploše, která byla silně podmáčena. Tento faktor se vii Kroměříž. odrážel na kvalitě hry, oba týmy měly problém s pohybem. Přesto všechno jsme byli první poločas jasně lepším týmem, domácí se Na které období nejraději vzpomínáš? A naopak, na které by jsi zmohli jen na urputné bránění. Bohužel jsme ale promrhávali jednu nejraději zapomněl? šanci za druhou, nebyli jsme schopni vstřelit branku. Klid do našich řad vnesl až minutu před koncem poločasu Lukáš Klimeš, který za- Každé období mělo své plusy a mínusy. Nejraději asi vzpomínám na choval chladnou hlavu a bez problémů zakončil - 0:1. Do druhé půle období dorosteneckého věku, a to ať už strávené v Ostravě, nebo v proběhlo v kabině pár změn – Grufík vystřídal v bráně Hlaváče, který Uh. Hradišti. Pěkným obdobím bylo i začátek angažmá v Kyjově. A na šel vyzkoušet štěstí do pole. Hlaváč začal tedy na místě stopera a které bych nejraději zapomněl? Asi na období přechodu z dorostu do Marčík se vysunul do útoku. Tato změna týmu velmi prospěla, již po mužů, kdy jsem si těžce poranil koleno. Tím asi skončily veškeré mé pár minutách hry druhého poločasu byl stav 0:4 – trefil se 2 x Marčík ambice stát se profesionálním fotbalistou. a 1 x Josef Klimeš. Domácí navíc postupem času začali odpadávat po fyzické stránce, což je stálo ještě další čtyři branky - svůj hattrick do- Naše fanoušky jistě zajímá, jak se vůbec zrodilo tvoje hostování vršil Josef Klimeš a po jedné brance stačili ještě přidat Hlaváč s Lu- v Moravanech? Co bylo hlavním důvodem toho, že jsi teď hrá- kášem Klimešem.Utkání tedy skončilo lichotivých 0:8 pro náš celek . čem Moravan? Hodnocení trenéra: Zápas jsme zvládli dobře, jen škoda zahoze- Na zimním halovém turnaji jsem se lépe poznal s některými hráči Mo- ných šancí v prvním poločase. Jinak bych chtěl poděkovat celému ravan a zjistil jsem, že je zde dobrá parta. Jelikož právě dokončuji týmu za snaživý výkon. studium a nemám už tolik času na každodenní tréninky, tak jsem se strana -9- www.slavojmoravany.com www.slavojmoravany.com strana -6- Jaký je tvůj pohled na to, čeho může naše mužstvo dosáhnout? rozhodl pro hostování právě tady v Moravanech.

Tak podle mě má naše mužstvo velký potenciál a budoucnost. Muž- S týmem jsi teprve krátce, absolvoval jsi s mužstvem jen pár pří- stvo je dobře poskládané ze zkušených i mladých hráčů, jen by jsme pravných utkání a několik tréninků, ale mohl by ses s námi po- potřebovali nějakého lepšího útočníka, který bude dávat branky a ne- dělit o tvé prozatímní dojmy? bude potřebovat na gól pět šancí jak Ti naši útočníci. Moc se nad- řeme na branku. Mé dojmy jsou velmi pozitivní, myslím si, že je zde velmi dobrá parta. Atmosféra v kabině i mimo ní je víc než dobrá, a to je dle mého ná- Trošku odbočme. Jak ty jako člen realizačního týmu se díváš na zoru v kolektivním sportu, jako je fotbal jedna z nejdůležitějších věcí. avantýry našich reprezentantů? Co kdyby tohle udělali hráči v Moravanech? Jistě by je stihl nesmlouvavý trest. :-) Trenér s tebou asi počítá do středu zálohy, kde by jsi měl vytvo- řit dvojici s Peťou Vlachovským. Budete si rozumět? A kterému Sem docela rád, že to tak dopadlo, protože naše Národní mužstvo si postu dáváš přednost – v útoku, v záloze nebo snad někde o to koledovalo už delší dobu. Já bych je všechny co zapíjeli žal :-) po jinde? prohře se Slováky vyhodil z reprezentace a dal šanci mladým, kteří se o to místo poperou a budou hladový po úspěchu. Kdyby se tohle stalo Peťa je dobrý fotbalista a jsem přesvědčen, že se budeme vzájemně v Moravanech? U nás by se to nestalo :-) doplňovat. Nejlépe se asi cítím uprostřed, ale nedělá mi problém na- stoupit kdekoliv jinde. „Takže POMPO už se třes !!!“ :-) Poslední otázka. Tvůj tip na dnešní zápas? Co říkáš na Slavoj jako tým? Myslíš si, že má na to bojovat o Můj tip? Vyhrajeme 3:0!! Vlachovský 2x, Zbořil Petr :-) přední příčky?

Slavoj má velmi dobře poskládaný tým a s kvalitou, kterou má, by o přední příčky rozhodně bojovat měl.

V minulém utkání jsi poprvé nastoupil v mistrovském utkání, ale po 10-ti minutách jsi se zranil. Co se vlastně v tom inkriminova- ném okamžiku stalo, o jaké zranění jde? A jak to s tebou vypadá, kdy by ses mohl vrátit na trávník?

Snažil jsem se předskočit protihráče, špatně jsem došlápl a vyvrtl si kotník. Momentálně je to mnohem lepší, tak doufám, že už budu příští týden schopen naskočit. strana -7- www.slavojmoravany.com www.slavojmoravany.com strana -8- Kdo je tvůj fotbalový vzor? kluci vzali do kádru, protože je dost nabitý, tak nevím jestli bych se vůbec prosadil nebo jen posadil na lavičku. :-) Prý to bude hodně stát Těch vzorů bylo více, ale top Zinedine Zidane. tak sem zvědavý.

Tip na dnešní utkání s Žarošicemi? V případě, že by tohle angažmá vyšlo, by cena za přestup byla hodně vysoká. Musel bys sáhnout hluboko do svých demižonů Doufám, že tři body zůstanou doma. Můj tip je 3:1 s tvým, teď již proslulým a diplomem ohodnoceným, „rýňákem“ 18,6? :-) (pozn. red.: rýňák = ryzlink rýnský). Naopak výhodou by bylo, že bys měl dost času, protože sezóna začíná později.

No já bych do svých demižonů sahal marně, protože žádné nemám, ale taťka by určitě něco hodil do kabiny! Ale jak říkal Felix ( poz. red. Martin Kalinec Laďa Lupač) až vyseru první třešňový hovno tak se prý mám dojít vedoucí mužstva ukázat. :-) Vraťme se k tvojí nové funkci. Údajně se vedla zdlouhavá jed- nání o tom, zda budeš novým vedoucím zrovna ty? Byl problém ve financích nebo jsi měl nabídek ještě víc? :-) Martine, spoustu lidí určitě překvapí, že jsi vedoucí mužstva a ne aktivní hráč? Nevím, co na to odpovědět. Mohl bys uvést důvody, které tě přinutili přerušit hráčskou kariéru, ať se můžou Co bylo rozhodujícím faktorem, že jsi nabídku přijal? spekulace smést ze stolu. Hlavním faktorem bylo to, že to nechtěl nikdo dělat. Tak sem to vzal, První chci pozdravit všechny věrné Moravanské fanoušky. Tak je to ale moc se mi do toho nechtělo. kvůli mému zdravotnímu stavu. Mám delší dobu problémy se zrakem. Dlouho sem to nebral vážně a taky sem na to doplatil. Člověk si musí Jaké je to sledovat zápas z lavičky a nebýt na hřišti? uvědomit, že zdraví je důležitější než fotbal. I když mám fotbal moc rád tak už se nedá nic dělat. Život jde dál. Je to velký rozdíl hrát a sledovat zapás z lavičky. Když jste na hřišti tak Vám ani nepřijde zápas třeba tak napínavý jak z lavičky, kde to Vidíš někdy v budoucnu reálně návrat na fotbalový trávník? V jsou někdy pěkné nervy. Jak například teď ve Starém Poddvorově! kuloárech se proslýchá o zájmu „starých pánů“ z Moravan :-) Můžeš tuto informaci vyvrátit nebo naopak potvrdit?

Tak určitě rád bych si ještě zahrál nějaký ten sranda match se sta- rýma pánama a udělat si žízeň jak se říká :-). Uvidíme jestli by mě