39A buss sõiduplaan & liini kaart
39A Paide - Aravete - Tapa Vaata Veebilehe Režiimis
39A buss liinil (Paide - Aravete - Tapa) on 2 marsruuti. Tööpäeval on selle töötundideks: (1) Paide Bussijaam: 8:10 - 13:30 (2) Tapa: 6:20 - 10:05 Kasuta Mooviti äppi, et leida lähim 39A buss peatus ning et saada teada, millal järgmine 39A buss saabub.
Suund: Paide Bussijaam 39A buss sõiduplaan 37 peatust Paide Bussijaam marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 8:10 - 13:30
teisipäev 8:10 - 13:30 Tapa 1 Sauna Tänav, Tapa kolmapäev 8:10 - 13:30
Tapa Mõis neljapäev 8:10 - 13:30 96/2 Paide mnt, Tapa reede 8:10 - 13:30 Tapa Küla laupäev 8:10 - 13:30
Jootme pühapäev 13:30
Koeru Tee
Räsna 39A buss info Ambla Suund: Paide Bussijaam 15126, Estonia Peatust: 37 Reisi kestus: 82 min Sipelga Tee Liini kokkuvõte: Tapa, Tapa Mõis, Tapa Küla, Jootme, Koeru Tee, Räsna, Ambla, Sipelga Tee, Mõisa Mõisa, Käravete, Tindi, Aravete, Maarjamõisa Tee, 24 Ambla Tee, Estonia Ahula, Seidla, Kaalepi, Tasi, Kihme, Mäe, Sooru, Ale, Roosna-Alliku, Kalakasvandus, Miili, Koordi Mõis, Käravete Kirisaare, Olli, Viisu Tee, Viisu, Vodja Mõis, Vodja Tee, Mäo 3 (Paide Suund), Vet.Labor, Sillaotsa, Paide Tindi Kutsekool, Kesklinn, Paide Bussijaam
Aravete
Maarjamõisa Tee
Ahula
Seidla
Kaalepi
Tasi
Kihme Mäe
Sooru
Ale
Roosna-Alliku 18 Pärnu mnt, Estonia
Kalakasvandus
Miili
Koordi Mõis
Kirisaare
Olli
Viisu Tee
Viisu
Vodja Mõis
Vodja Tee
Mäo 3 (Paide Suund)
Vet.Labor
Sillaotsa
Paide Kutsekool 44 Tallinna Tänav, Paide
Kesklinn 12 Pärnu, Paide
Paide Bussijaam 15 Jaama Tänav, Paide Suund: Tapa 39A buss sõiduplaan 35 peatust Tapa marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 6:20 - 10:05
teisipäev 6:20 - 10:05 Paide Bussijaam 6 Vaksali Tänav, Paide kolmapäev 6:20 - 10:05
Kultuurikeskus neljapäev 6:20 - 10:05 18 Pärnu, Paide reede 6:20 - 10:05 Paide Kutsekool laupäev 6:20 - 10:05 43 Tallinna Tänav, Paide pühapäev 10:05 Sillaotsa 1 Mäo Tee, Estonia
Vet.Labor 39A buss info Mäo 2 (Rakvere Suund) Suund: Tapa Peatust: 35 Vodja Tee Reisi kestus: 77 min Liini kokkuvõte: Paide Bussijaam, Kultuurikeskus, Sirtsu Paide Kutsekool, Sillaotsa, Vet.Labor, Mäo 2 (Rakvere Suund), Vodja Tee, Sirtsu, Kirisaare, Koordi Kirisaare Mõis, Miili, Kalakasvandus, Roosna-Alliku, Ale, Sooru, Mäe, Kihme, Tasi, Kaalepi, Seidla, Ahula, Koordi Mõis Maarjamõisa Tee, Aravete, Tindi, Käravete, Mõisa, Sipelga Tee, Ambla, Räsna, Koeru Tee, Jootme, Tapa Miili Küla, Tapa Mõis, Gümnaasiumi, Tapa
Kalakasvandus
Roosna-Alliku 22 Pärnu mnt, Estonia
Ale
Sooru
Mäe
Kihme
Tasi
Kaalepi
Seidla
Ahula
Maarjamõisa Tee
Aravete 17 Piibe mnt, Aravete Tindi
Käravete
Mõisa 24 Ambla tee, Estonia
Sipelga Tee
Ambla 12 Pikk Tänav, Estonia
Räsna
Koeru Tee
Jootme
Tapa Küla
Tapa Mõis 96/2 Paide mnt, Tapa
Gümnaasiumi 6 Ambla Maantee, Tapa
Tapa 1 Sauna Tänav, Tapa 39A buss sõiduplaanid ja marsruudi kaardid on saadaval võrguühenduseta PDF-ina aadressil moovitapp.com. Kasuta Moovit App abi, et näha linnas Eesti live bussiaegu, rongi sõiduplaani või metroo sõiduplaani ja samm- sammult suunajuhiseid mistahes ühistranspordi jaoks. Vaata live saabumisaegu Moovitist MaaS Lahendused Toetatud riigid Mooviteri kogukond © 2021 Moovit - kõik õigused kaitstud