strana 8 29. srpna 2002 svobodný hlas kam v okrese lední hokej na fotbal ještì mladý Brož, ale puk za brankáøe minutu po pøekrásné pøihrávce snížil - Hokejový klub HC Slovan n neprotlaèil. V závìru tøetiny se dostali domácí Panoch na 2:4 a zaèal se ko- pøipravil pro letošní roèník perna- I. A tøída: Dobromìøice - Jirkov BÍLINAPotìšil (su) -více Ve støedu výsledek 21. srpna než sehrálo pøedvedená A mužstvo dalšíhra pøípravné lounští do tlaku, Bareš mìl dvì šance neènì hrát hokej se vším, co k nìmu nSobota 31. srpna, úø. zaè. - 17 hod. HC Draci Bílina - HC Slovan Louny 2:4 mentní vstupenky. Jejich platnost (10.30) utkání, tentokrát na ledì loòského rivala v boji o postup do druhé ligy HC ke zvýšení skóre, ale nedokázal pøeko- patøí. Necelou minutu pøed koncem pøi- bude na jedenáct utkání základní èás- I. B tøída: Høíškov - Podboøany, Draci Bílina. Mužstvo domácích se pøedstavilo zhruba ve stejné sestavì, nat brankáøe ani v pøípadì, že byl pøed šla hra bez brankáøe u domácího cel- n Tuchoøice - Èernovice (10.15) se kterou odehrálo loòskou sezónu. Chybìl Rosol, naopak stále v sestavì ním zcela sám. Tøetí tøetina zaèala ty- ku. Na chvíli sice hosty uzavøeli ve tøeti- ti a na šest utkání nadstavbové èásti, Okresní pøebor: Velká Èernoc - figuruje zkušený Fanta. pickým oslabením hostù. Pøesto ve 43. nì, nakonec mohl náhodnì vyhozený cena vstupenky bude 400 Kè. Jednot- n B, Slavìtín - Krásný Dvùr, Do- Lounským chybìl opìt obránce Pe- obou stranách ve ètyøech, dali domácí minutì ujela v oslabení dvojce Šafrá- puk z obrany hostí skonèit popáté livé vstupné bude 30 Kè. Možnost za- moušice B - Louny B, Chlumèany - trus, který je opìt zranìn (rameno), první branku. Ještì ve stejném poètu nek, Schercl, která šanci nepromìnila. v brance domácích. Stihl jej na posled- koupení: v pøedprodeji v Mini Marketu , Roèov - , Petro- smùlu mìl i další obránce Mikovec, hráèù se podaøil hostùm nájezd na Ve 47. minutì mohli diváci shlédnout ní chvíli zastavit domácí obránce. Toto v Prokopovì ulici V Lounech, pøímo hrad - Èernèice B, Zemìchy - Dobro- který pøi rozbruslení znièil brusli a nu- brankáøe, kdy proti samotnému obrán- pìstní souboj domácího Machuldy pøípravné utkání mnoho nenapovìdì- na ZS v kanceláøi u manažera týmu mìøice B cenì odpoèíval. Úvod byl ze strany ci vyrazili Èížek s Gebeltem. Ten také s hostujícím Brátem. Souboj byl roz- lo. Domácí byli jednoznaènì lepší Petra Zinka, na telefonních èíslech III. tøída: - Vrbno, Èernochov Lounských tradiènì pomalý, hrálo se po pøesné pøihrávce dokázal brankáøe hodèím náležitì ocenìn - hráèi si již v souhøe, vìdìli o sobì. Lounští støí- 0395/65 20 77, 0604/28 60 91, v po- n - Lenešice, L횝any - Koštice, Panen- opatrnì. Na stranì domácích poprvé pøekonat a vyrovnat stav pøesnì minu- nezahráli. Pøipojil se k nim v 50. minutì dali dobré okamžiky se slabší hrou. kladnì na zimním stadionu pøed za- ský Týnec - Libèeves, Chožov - Cítoliby zahrozil v 6. minutì Pergl po hrubé chy- tu po úvodní brance. Podobnou akci Gill, který po pøedchozí signalizaci vyš- Hráli na ètyøi pìtky, pøesto jim domácí èátky utkání. B, Blažim - Chožov B (14.00), Staòko- bì lounské obrany. Lounští podstat- zopakovali oba aktéøi ještì v 17. minu- šího trestu rozhodèím si s ním chtìl fyzicky staèili. Stále vázne rozehrávka vice - Žiželice (14.00), Lipenec - Sokol nìji ohrozili branku domácích až v 9. tì, kdy Gebelt zùstal sám pøed branká- vymìnit názory. Opustit høištì mu mu- do útoèného pásma a vìtší dùraz pøed Liboèany (14.00), Želeè - Buškovice, minutì, Fencl však nedokázal využít øem a nevyužil. Druhá tøetina pøinesla seli pomoci spoluhráèi, na ledì zaèí- brankáøem. Tøetiny: 1:1, 0:1, 1:2. nohejbal Sedèice - Mìcholupy, Nepomyšl - Nové jednu z mála pøesných pøihrávek obra- v úvodu tøetí šanci Gebelta, jeho støela nalo být dusno. V závìru si rozhodèí Branky hostù: 13. Gebelt, 30. Baier, - Sedlo, Hlubany - Holedeè, - ny. V té dobì byla hra na obou stranách však našla pouze tyè. Pak nastalo zøejmì uvìdomil, že by mohl vylouèit i 55. a 58. Schercl. Sestava - Brankáøi: LOUNY (r) Nohejbalový klub Elna Knìžice. nepøesná, více šancí mìli sehranìjší dlouhé období, kdy se lounští pouze domácí. Umožnil tím hostùm další Formánek, pøipraven Nechanický, Poèerady zve na utkání Partner Elit domácí. V 11. minutì zapoèala dlouhá bránili v oslabení. Pøesto využili jedné šance. V 55. minutì dorazil støelu obrana: Brát, Bureš, Šafránek, Gill, Extraligy družstev mužù v nohejbalu. série vylouèení, ve kterém byli èastìji z mála možností hrát v plném poètu Tomsy za brankáøe kanonýr Schercl Janeèek, Trefný, útoky: Budiš, Bareš, To se koná v sobotu 31. srpna na kur- nNedìleOblastní 31. srpna, pøebor: úø. Louny zaè. -- 17 Støekov hod. vyluèováni hosté. Stávalo se velice a po nejlepší akci v zápase, kdy nezišt- a podobnou šanci využil i v 58. minutì, Hepner, Èížek, Baier, Gebelt, Schercl, tech ve Vodárenské ulici v Lounech n I. A tøída: Èernèice - AFK Žatec málo, že na ledì byly úplné pìtky. Na- nì pøihrál Baierovi Gill, šli hosté do kdy zvýšil na slibných 1:4. Kdo oèeká- Štìpán, Toms, Sedláèek, Fencl. Brož a (v pøípadì nepøíznivého poèasí ve n Okresní pøebor: Cítoliby - konec ve 12. minutì, kdy se hrálo na vedení. O minutu pozdìji mohl zvýšit val klidný závìr, ten se mýlil. Za necelou Lekvik, trenéøi: F. Pospíšil, P. Zinek. Sportovní hale). První výkop proti TJ n III. tøída: Pátek - Zemìchy (14.00), DP Šacunk Praha je ve 14 hodin. Vstup- Lišany - Tuchoøice B, Výškov - Deštni- né je dobrovolné. ce, Lenešice B - Bezdìkov, Vroutek B - Deštnice B (14.00). Jaroslav Mièka FKn Duchcov - FK Louny 0:1 (0:1) DUCHCOVFK Louny (lš, mk) po - Vdvou prvním kolech kole a s pøehledembez porážky odebírali soupeøi míè. zvítìzily Louny na domácím høišti nad Rozhodující okamžik pøišel pøed kon- Havrani podlehli fotbal Proboštovem 3:2 a ve druhém kole za- cem prvního poloèasu. Schoø poslal LOUNY (lš) - Nováèek krajského jíždìly na horkou pùdu do Duchcova. Brunclíka do sóla, které rychlý hráè pøeboru v kopané má po dvou utká- v Sobìchlebech Tabulka okresního pøeboru do- Ani zde však body neztratilo. FK Lou- s pøehledem využil. Výsledek prvních 45 ních vyrovnanou bilanci. V prvním spìlých po 3. kole ny patøí po dvou kolech mezi tøi muž- minut byl pro domácí celek vzhledem k kole rozdrtil Støekov 8:1 a v tomto kole 1Èernèice B 3 3 0 0 12:3 9 (3) stva, která dosud neztratila ani bod šancím hodnì lichotivý. Po vylouèení prohrál jedinou brankou v Sobìchle- 2Postoloprty 3 3 0 0 15:6 9 (3) (Most B, Sokol Bøezno). Duchcov pat- Poustky (Duchcov) nepøešly Louny do bech. Havrani nedokázali využít vel- 3Petrohrad 3 3 0 0 10:2 9 (3) øil vždy k silným soupeøùm, ale tento- bezhlavého útoèení. Naopak vycháze- kého množství šancí a naopak inka- 4Slavìtín 3 2 0 1 13:9 6 (3) kráte mužstvo domácích zklamalo 80 5Krásný Dvùr 3 2 0 1 8:5 6 (0) ly z dobøe zabezpeèené obrany a brejky sovali po ofsajdem zavánìjící situaci. 6Louny B 3 2 0 1 5:3 6 (0) pøítomných divákù. Nepøedvedlo nic, ohrožovaly branku domácích. Duchcov Havrani jednoznaènì body ztratili, 7Vroutek 3 2 0 1 10:13 6 (0) èím by Louny pøekvapilo. Branku do- se snažil vyrovnat, nebo ani v prvním nebo mìli na vítìzství. Vìtšinu èasu 8Dobromìøice B 3 1 1 1 8:7 4 (-2) mácí nevstøelili ani v 55. minutì, když utkání nezískal body. Prohra zname- 9Zemìchy 3 1 1 1 6:6 4 (-2) FOTO ARCHIV PO NAUTILIDAE byl míè na jejich kopaèkách a také na 10Velká Èernoc 3 1 1 1 5:5 4 (1) mìli výhodu pokutového kopu. O deset nala poslední místo v tabulce. Branky: šance jednoznaènì zvítìzili. Trenér minut pozdìji byl u domácích vylouèen 45. Brunclík. Rozhodoval Hýbl, ŽK 3:6, 11Peruc 3 1 0 2 6:5 3 (0) Sportovci plaveckého oddílu Nautilidae. Laibl se bude muset zamyslet, jak pøi- 12Kryry B 3 1 0 2 4:11 3 (0) Poustka. Louny pøekvapivì soupeøe od ÈK Poustka (Duchcov), 80 divákù. nutit zkušené hráèe k pestøejší høe 13Roèov 3 0 1 2 5:11 1 (-2) prvních minut pøehrávaly, když si vy- Odložené 2. kolo pro povodnì má sta- (Suchan, Zelinka, Kožíšek). Static- 14Cítoliby 3 0 0 3 2:8 0 (-3) tvoøily ètyøi vyložené pøíležitosti (napø. novený termín shodnì pro celou soutìž 15Domoušice B 3 0 0 3 8:15 0 (-3) Schoø, Støelec). Hráèi byli rychlejší na 18. záøí od 17 hodin. n ká hra pøes støed høištì k dalším bran- 16Chlumèany 3 0 0 3 1:9 0 (-3) PoctivýLOUNY,Lounští OLOMOUC sklidili trénink ètyøi(bar, jov)zlaté - a„Poznali sedmse jsme vyplatil!støíbrných spoustu nových medailí kama- kám nepovede. V dalším kole hrají Výsledky: Zemìchy - Velká Èernoc 2:2, Dobro- V prvním týdnu prázdnin se konaly let- rádù, získali také informace a zkuše- Kryry v Modré, která inkasovala mìøice B - 1:4, Èernèice B - Roèov 5:1, LOUNY (tp) - Tímto èlánkem bych rád ètenáøe seznámil s pravým významem Postoloprty - Chlumèany 2:0, Vroutek - Domouši- cvièení karatedó a zároveò se pokusím rozbít mýtus, který tvrdí, že karate je ní olympijské hry postižených sportov- nosti v další organizaci sportovních od- v Mostì ètyøi branky a má na kontì ce B 5:4, Louny B - Slavìtín 1:3, Krásný Dvùr - pouze pro mladé. Tento mýtus vznikl na základì dlouholeté prezentace tohoto cù v Olomouci, na kterých svou úèast dílù mentálnì postižených sportovcù,“ pouze bod z prvního kola.b Cítoliby 3:0 (kontumaènì), Peruc - Kryry B 5:0. krásného bojového umìní pouze jako velmi nároèné sportovní disciplíny, což je potvrdili i sportovci plaveckého oddílu øíká Olga Bartošová. Velký dík patøí Jaroslav Mièka samozøejmì velký omyl. Ka- Nautilidae pøi OV SPMP v Lounech. všem organizátorùm této akce. Sportov- A opìt se neztratili. Nováèkem na star- ci plaveckého oddílu Nautilidae by chtìli ratedó ve své pravé podobì Už nyní mùžete Karate trochu jinak bylo stvoøeno k sebeobran- tu 25 metrù prsa byla Radka Suchome- podìkovat èlenùm zdravotní a sociál- VELKÝ TØESK lová, která získala v této disciplínì støí- ní komise pøi Mìstském úøadu v Lou- prostøednictvím ným úèelùm a v prùbìhu staletí se vyvinulo v komplexní formu pro lidský organis- inzerce ve mus velmi prospìšného cvièení. V dnešní uspìchané dobì mùže být pomocníkem brnou medaili ve své kategorii. Ostatní nech a Martinu Starcovi za finanèní pro nás všechny bez rozdílu vìku èi pohlaví. Mladší generaci nabízí jasný øád ètyøi sportovci - Jarda Nìmeèek, Josef podporu, díky níž mùžeme pravidelnì Svobodném hlasu NASTANE a tím rozvíjí pro život dùležitou sebekázeò, zatímco starší lidé v nìm nacházejí Mirvald, Monika Wilczeková, Václav trénovat nebo se úèastnit daných sou- oznámit svým skvìlé fyzické cvièení s možností hlubšího náhledu do sebe sama. Každému Bázler pøivezli celkem ètyøi zlaté a sedm tìží. Podìkování patøí i trenérovi panu zákazníkùm, jaké 22. ZÁØÍ! cvièenci pak pøináší zlepšení jeho zdravotního stavu a celkovou psychickou støíbrných medailí. Soutìžili v tìchto Jiøímu Šimùnkovi za skvìlou pøípravu. bude mít od 22. záøí i fyzickou pohodu. Studium karate se odráží v našich každodenních životech, ve disciplínách: 50 a 100 metrù kraul, 50 Také dík patøí vychovatelkám ÚSP vaše firma nové škole èi zamìstnání, pøi jednání s lidmi, v rodinì, v úctì ke všem a ke všemu vèetnì a 100 metrù znak, štafeta smíšeného v Lounech, které pravidelnì doprová- telefonní èíslo. družstva na 50 metrù volný zpùsob. sama sebe. I když se øíká, že karate je pouze jedno, má tisíce podob. Tolik, kolik zely dìti na tréninky a pracovali s nimi Chcete, aby se Olympijské hry byly svátkem i pro na hodinách RHB plavání. lidí ho studuje. Každý jsme originál a jsme jedineèní a karate tuto jedineènost dále k Vám dovolali? rozvíjí. Studovat karatedó znamená studovat život skrze hlubší poznání sama jiné sporty - atletiku, stolní tenis, fot- Pìt zástupcù na olympijských hrách bal, pøizpùsobené sporty, gymnastiku mìl i Ústav sociální péèe Kamarád Tak jim dejte vìdìt sebe a svých skrytých možností. Toto je pravá cesta karate a proto stojí za to po ní prostøednictvím jít! a mnoho dalších. Nechybìly doprovod- Lorm v Žatci. Ze tøí atletù a dvou zá- né programy - zazpívala Lucie Bílá, vodníkù v kategorii pøizpùsobivé spor- levného inzerátu ve Karel Zich, k tanci zahrály kapely z nì- ty zlatou medaili získala Marcela Lu- Svobodném hlasu! kterých ÚSP nebo zaøízení pøi SPMP. èanová v bìhu na 50 metrù. Bližší informace o podmínkách l unikátní restaurace l jediný otevøený oheò inzerce sdìlí inzertní pracovník: MINIGOLF v restauraci v Lounech l speciality pøímo na ohni - telefon 0395/ BAR ryby, steaky a další l možnost uspoøádání rodinných 658629, mobil Nenechávejte vše oslav - napøíklad svateb l nízké ceny l 0606/180893, „Na hradbách“ Louny, Sladovnická ulice, otevøeno dennì od 15 do 24 hodin, e-mail: hlas. na poslední chvíli! PRODEJ o víkendech do 2 hodin, rezervace 0395/670725 [email protected] Firma Bio stav s.r.o. prodává na své farmì ve PÙJÈOVNA STAVEBNÍHO NÁØADÍ A DOPRAVNÍHO ZNAÈENÍ ŽIVÝCHZBRAŠÍNÌ KUØAT ZAOD NEJNIŽŠÍ RUÈNÍHO CENY NÁØADÍL PO STAVEBNÍ STROJE ŽIVÁ VYKRMENÁ KUØATA OTEVØENO PO - PÁ 7,00 - 15,30 sobota 7. záøí LOUNY, AREÁL BÝVALÉHOL OSP, ZEM̊SKÁ UL. od 8 do 16 hodin, cena 28 Kè/1 kg TEL:0395 671651 MOBIL: 0603 787188 CHOVATELÉ DRÙBEŽE POZOR!!! Firma Bedøich Hanykýø nabízí: l Malování bytù l Nátìry støech, fasád, oken a dveøí l Nástìnné dekorace do pokojù, hal, vináren VÝPRODEJ KUØIC l Tapetování a stìrkaøské práce l Dekorace, nástøiky Oikos (èerné, èervené, modré, bílé, kropenaté) Telefonujte na 0395/658249, 0604/139918 stáøí 18 týdnù (tìsnì pøed snáškou) • cena: 100 Kè/ks dále nabízíme Hilbertova 466 , 440 01 Louny, vedle pizzerie web.edb.cz/fiser.interiery Mail: [email protected] VYKRMENÁ 0 3 9 5 – 6 5 5 8 7 7 0 6 0 3 2 4 0 7 2 5 BROJLEROVÁ KUØATA Vestavìné skøínì prùmìr. váha 2-3 kg • cena: 30 Kè/kg 20% sleva na celou skøíò Rekonstrukce byt. jádra n (na návsi) 11 hodin n Peruc (pøed školou) 12 hodin Obklad schodù • Žaluzie na plastová okna n Èernèice (pøed Jednotou) 13 hodin

Minerální a plastové stropní podhledy VŠE NA SPLÁTKY Prodej v pátek n Chožov (Smíšené zboží) 14 hodin n Velemyšleves (u OÚ) 15.30 hodin 13. záøí 2002 n Høivice (na návsi) 17 hodin Velkoobchodní prodej podlah Objednávky pøijímáme na tel. è. 066/7310716 nebo na adrese 2 Coturnix Hubenov s.r.o., Hubenov 26, 58805 Dušejov!!! Clic systém 289,- (m )