strana 8 13. října 2005 svobodný hlas Dukla již v pátek V šestém kole házenkářské extrali- VIII. kolo fotbalového přeboru gy přivítá v lounské hale Dukla Praha celek Házená Brno s.r.o. V posledním vyznělo pro Lenešice zápase plném dramatických zvratů a po třech červených kartách pro n Vroutek stále bez vítězství Duklu, vydřeli naši hráči v Třeboni (lš,mm) - V osmém kole fotbalového přeboru jsme viděli jedno- remízu 22:22. Věříme, že si i na toto značné vítězství Lenešic, které doma rozdrtily , které je po porážce utkání najdou příznivci házené cestu na druhém místě s jednobodovou ztrátou na vedoucí celek. Celkem padlo a přijdou Duklu povzbudit. Utkání 25 branek, když celé kolo vyznělo jednoznačně pro domácí mužstva. Ta se hraje tento pátek 14.října od inkasovala pouze 6x , naopak 19 branek soupeřům vstřelila. Největším 18:00 hodin. úspěchem byla jediná remíza Lišan v Chlumčanech. Blatno přijelo k utkání s Lene- rovnané a po poločase 1:1 rozhodla kam v okrese na fotbal šicemi jako vedoucí celek tabulky celé utkání střela Muchla dvacet a po prvním poločase to stále ještě minut před koncem utkání. Sobota dne 15. října, úřední začá- nevypadalo na vysokou prohru. Až Stejným výsledkem porazil doma tek v 15:30 hodin ve druhém poločase se obranná hra Panenský Týnec celek Černčic, když n I. B třída: Dobroměřice - Litvínov hostů zcela rozpadla a výsledkem v poločase byl stav 0:0. Ve druhé půli B, Tuchořice - Duchcov, Domoušice bylo 5 inkasovaných branek. se dostali hosté do vedení, které ale - SK Kopisty, Louny - Březno, IZOS Louny B v letošní sezóně do této začali hned bránit a to se jim vymstilo. Libočany - 1.SK Jirkov Střelecký koncert Kamila Sochora chvíle vyhrály pouze jedno utkání. Domácí dvěma brankami utkání oto- n Okresní přebor: - Vel. V tomto kole navíc hostovalo na jejich čili. Vítězná branka padla pět minut Černoc, - Vroutek, Lenešice a jasné vítězství nad Jičínem hřišti mužstvo Postoloprt, které bylo před koncem. - , Pan. Týnec - Země- n brankáře pouhého diváka. Středem na druhém místě tabulky. S body to Peruc hostila poslední Vroutek chy, Chlumčany - Blatno, Lišany Lokomotiva Louny - CS Cargo HBC Jičín 34:26 (16:13) se dokázal přesnými střelami pro- nebylo tedy před utkáním nic jistého. a tak se očekávalo jedině vítězství. - Černčice B LOUNY (jt) - V sobotním dopoledni sehrála Lokomotiva Louny zápas sadit Tancoš. Přes některé laciné Dlouho také bylo utkání vyrovnané. Po bezbrankovém poločase přišla n III.třída : MK Louny - Černochov 5. kola druhé házenkářské ligy, ve kterém hostila Béčko HBC Jičín. branky je třeba pochválit oba domácí Rozhodly až v posledních deseti mi- první branka domácích. Hosté 10:30 h, hř. Cítoliby, Ročov - Pátek, Jičínští mají stejně jako Louny doslova padal míč z rukou a nedo- brankáře, kteří ač starší dorostenci, nutách dva pokutové kopy, které oba ovšem vyrovnali z necelých 5 minut. Libčeves - Vrbno, Staňkovice - Lipe- problémy se sestavou kvůli zraně- kázali dotáhnout útoky do branko- v rozhodujících momentech své proměnil Minařík. V závěru nezvládl Vedoucí branku vstřelil L. Kincl ml, nec 12:30 h, Žíželice - Domoušice ním. Domácím se podařil raketový vého zakončení. Jičínští ucítili šanci mužstvo podrželi. Na straně hostí je své nervy Holoch z Postoloprt a musel který pojistil vítězství třetí brankou 10:30 h, Holedeč - Blažim 12:30 h, nástup a než se soupeř vzpamatoval, a hra se najednou vyrovnala. Hosté třeba vyzdvihnout Kvasničku, který odejít po červené kartě ze hřiště. v závěru utkání. Měcholupy - Buškovice, Želeč - Kně- byl na ukazateli stav 2:0 a to ve 42. se dokonce v šestnácté minutě dostali i přes menší zranění zahrál skvěle Cítoliby doma přehrály Velkou Jediné úspěšné utkání z pohledu žice, - Nové Sedlo, Sedčice vteřině hry. I pak padaly branky hlav- do vedení 8:9. Oba soupeři se pak pře- a nastřílel 8 branek. V příštím kole Černoc 3:1, kdy po půl hodině hry hostů bylo střetnutí Lišan v Chlum- - Nepomyšl, Hlubany - . ně do jičínské sítě a Lokomotiva si tahovali o vedení. Domácí zpřesnili mají Louny volno a nastoupí až 22. se prosadil Nejedlý. Hosté vstřelili čanech. Domácí střelecky zcela Neděle dne 16. října, úřední začá- vypracovala čtyřbrankový náskok. obranu a útoky pečlivěji připravovali. října od 10:00 doma proti HC Dukla jedinou branku až v závěru utkání. propadli, když nedokázali proměnit tek v 15:30 hodin V brance byl téměř nepřekonatelný Hráli více na jistotu a tak odcházeli do Praha SCM. To už by měla být sestava Dvě minuty před koncem snížil na ani penaltu. n Okresní přebor: Louny B - Cí- Kerner a našim hráčům vycházelo kabin s náskokem tří branek 16:13. posílena i o zatím zraněné hráče. 3:1 Junk. Kanonýrem fotbalového přeboru je toliby prakticky vše. Vše nasvědčovalo Po přestávce už drama nepřipustili. Sestava: Kerner, Macke, Vít (4), Kozly na domácím hřišti přehrály Kohout z Blatna, který zatížil konto n III. třída: Koštice - Hříškov, tomu, že utkání bude mít hladký Hosté se ještě jednou pokusili za- Sochor (10), Mydlář, Moscato, Zeměchy. Celé utkání bylo hodně vy- soupeřů 16 brankami. Líšťany - Chožov, Cítoliby B - Dob- průběh a hosté si odvezou pořádný hrozit, ale doslova do kolen je srazil Zmatlík, Tancoš (9), Vostatek (3), roměřice B 10:30 h, Tuchořice B - příděl. Ti ale zvedli hlavu a zahrozili sérií mazáckých gólů Kamil Sochor, J.Ekrt (2), Šnajdar, Kotěšovec (1), Sok. Libočany, Bezděkov - Lenešice z rychlých brejků. Hráčům Loun který několikrát učinil ze soupeřova Brecko (4), Hudek (1). B, Lišany B - Výškov 14:00 h Jaroslav Mička Slovan šokoval v Děčíně po první šachy třetině, když vedl 3:0 xxxxxxx LOUNY - V neděli 16. října začíná nový ročník šachových soutěží. Ša- n Hattrick Mojdla za 13 minut hry n HC Děčín - HC Slovan Louny 7:4 (0:3,3:0,4:1) chisté klubu Union Louny si letos DĚČÍN/LOUNY - Ve 6. kole II. hokejové ligy skupiny Západ, hostoval který však bohužel svého kolegu vybojovali postup do II. ligy a tak Slovan na ledě v Děčíně. Slovan se v postupně po prvních dvou nevy- nenahradil a 4x inkasoval. se v Lounech bude hrát tato soutěž dařených zápasech dostává do tempa a protože doma ještě neprohrál Sestava Slovanu: Trnka (41.For- po dlouhých 33 letech! První zápas (porazil Teplice a remízoval s Kláštercem), nedá se o jeho situaci mluvit, mánek) - Hošek, Svoboda, Gill, Kří- se odehraje s nejbližším soupeřem jako o ztracené. Nevýhodou bylo, že mužstvo v úvodu sezóny hrálo ze 6 žek, Liška, Lenkvik - Hepner, Jun, v Mostě s velmi silným celkem Baník utkání pouze dvě na vlastním ledě. Vaic - Gebelt, Štěpán, Štika - Stra- Marty Most. Lounští šachisté neza- Šokem pro Děčín byla první namotivoval. Ve 23. minutě přišla chota, Kočina, Mojdl - Zetka, Vever- háleli a získávali posily. V základní sestavě se vedle hráčů klubu objeví na třetina v nedělním utkání. Hosté první branka a druhá až v době, kdy ka, Nekvinda. Trenér Bouda. hostování 3 silní hráči z oddílů Kláš- představili kanonýra Hojdla v tom se utkání dostalo do své poloviny. V 7. kole bude Slovan na svém ledě terec n/O, Kadaň a Údlice. Protože nejlepším lesku. První branka padla Domácí zpřesnili hru a začali si 16. října hostit třetí celek tabulky však do vyšších soutěží postoupila již ve 4. minutě hry a v 9. již vedly vytvářet stálý tlak, který jim přine- Jablonec nad Nisou od 17.00 hodin. i další dvě družstva Unionu, bylo Louny 2:0. ve 13. minutě již byl na sl i vyrovnaní ve 33. minutě. V další Vzhledem k zranění Trnky musí nyní nutné doplnit hráčský kádr i těchto světe hattrick a Děčín nevěřil při části hry došlo ke zranění vynikají- manažer Slovanu Zinek shánět družstev. Klub se obrátil na své bývalé pohledu na stav skóre 0:3. Až do cího gólmana Trnky, který si prav- náhradu na další zápasy na post šachisty a tak byl posílen o 2 staro- konce třetiny se domácí nevzmohli děpodobně vykloubil rameno. Do- gólmanské jedničky. Pro mužstvo nové členy. Věříme, že letošní soutěže na odpor a Louny si náskok pohlí- chytal ještě druhou třetinu, ale do Slovanu je to obrovská smůla, ne- budou probíhat ke spokojenosti hráčů daly. poslední části již nemohl nastoupit. boť se mužstvo dostávalo především i šachové veřejnost. Přesto, že se ne- Do druhé třetiny přišel zcela jiný Podle prvních předpovědí, nebude díky své opoře v brance do formy. počítá s postupy do vyšších soutěží, Děčín, domácí trenér své svěřence moci gólman do konce roku hrát. Trnka v rozhodujících momentech [email protected] FOTO věříme, že družstva klubu Union Lou- řádně probudil a do druhé třetiny V brance ho vystřídal Formánek, dokázal mužstvo podržet. Slavoj derby prohrál... V sobotním derby 1. B třídy, kdy ny budou bojovat o čelo všech tabulek. Slavoj Žatec hostil IZOS Libočany, se lépe dařilo hostům. Ti vedli už Aktuální informace o výsledcích vždy v osmé minutě, další branku přidal pět minut po změně stran Trnka. najdete na stránkách okresních novin Louny remizovaly v Litvínově, v derby V 61. se hlavou prosadil Klíma a snížil na 1:2. Hosté zvýšili v 77. minutě nebo na internetových stránkách Stančíkem a v 97. minutě skóre 1:4 uzavřel Baierl. Českého šachového svazu . Ladislav Jarina vyhrály Černčice xxxxxxx xxx n V tabulce Domoušice na druhém a Louny na čtvrtém místě n Litvínov B - FK Lou- Vstup do sezóny se ny 3:3 (1:2) n Černčice - Dobroměřice 3:2 (1:1) n Březno - Domoušice 1:2 (0:1) Disciplinární komise trestala moc nepovedl LOUNY (lš,mm) - V 10. kole 1. A fotbalové třídy remízovaly Louny na Stanislav. Dvacet minut před koncem rozhodčí i trenéra LOUNY (tk) - V sobotu hostily hřišti vedoucího celku Litvínova 3:3, když v poločase vedly 1:2 a pomohly vstřelil vítěznou branku. V závěru se LOUNY (lš,mm) - Fotbalová disciplinární komise OFS Louny netrestala lounské mladší dorostenky na své vylepšit bilanci mužstev, která hostovala na hřištích soupeře. Domoušice hosté bránili, ale úspěšně. na svém posledním zasedání pouze hráče, ale také rozhodčí a trenéra. palubovce celek Teplic. Utkání se nezaváhaly v Březně a dostaly se na druhé místo v tabulce se ztrátou 6 V derby utkání porazily Černčice V okresním přeboru byl vyloučen Holoch z Postoloprt, který za urážky od prvních minut zápasu vyvíjelo bodů na vedoucí celek Litvínova. mužstvo Dobroměřic po bitvě 3:2. rozhodčího má stopku na čtyři soutěžní utkání. lépe pro soupeře. Lounské hráčky U rozhodčích došlo k dalšímu Veselý a Lapka, tři týdny nesmí pískat se neustále hledaly a z jejich přístupu Louny odvedly v Litvínově velmi se ji pokusili přerušit. Utkání z po- Po remízovém poločase 1:1 pokra- dobrý výkon, když v poločase vedly hledu hostů na výkon rozhodčího čovala drama ve druhém poločase. zajímavému zákazu výkonu funkce. Janouš, který umožnil neoprávněný byl cítit velký respekt z jejich starších U třech rozhodčích se komise rozhodla start hráče. Další tresty, které roz- soupeřek. Postupně se však domácí 1:2. Vzhledem k tomu, že v předcho- byl tristní. V úvodních minutách Bitva o osmé místo v tabulce vyvr- rozehrály, své soupeřky neustále zích 9 utkáních inkasovala obrana přehlédl dvě penalty na Stanislava. cholila vítěznou brankou Rajlicha nepodmíněně zastavit činnost, neboť dávala komise byly podmíněné. Na přehrávaly, ale nebylo to nic platné, Litvínova pouhých 5 branek, jsou Až třetí zákrok, který byl opět na pe- a Černčice se v tabulce dostaly do se nedostavili bez omluvy k utkání a je- trenérskou lavici nesmí zasednout do jelikož soupeř vždy využil zaváhání tři góly v jejich brance výbornou naltu dokázal rozhodčí Zaňka odpís- první poloviny tabulky. den z nich umožnil start hráče z vyšší 30. listopadu 2005 Adámek, trenér domácích a držel si bodový odstup. střeleckou vizitkou. Na brankách kat. Hodas dostal hosty do vedení. Nevydařilo se utkání Tuchořic třídy do nižší. Jeden týden nesmí pískat vedoucího celku TJ Blatno. I přestože soupeřkám došly síly, ne- se podíleli tři střelci - tradičně Hasil Domácí se ve druhé půli pokusili v Ledvicích, kde podlehly 2:0 (1:0). dokázaly je lounské hráčky zlomit. a dále Španihel a Střelec. Domácím srovnat krok a to se jim podařilo, Hosté tak ztratili druhou příčku V rozhodujících chvílích se vždy pomohly dvě odpískané penalty ke když obrana Sokola si nepočínala a klesli až na páté místo. Tabulka Oblastní kolo školáků objevila svázanost a strach, který ne- dvěma brankám. najednou v některých momentech je však vyrovnaná, když pouhé dva dokázaly domácí překonat. Snad se K těžkému utkání odjely Domouši- důrazně. Jako vyrovnání to stačilo body dělí mužstvo od druhého mís- v přespolním běhu jim bude dařit lépe v dalších utkáních. ce do Března. Domácí se dostali na a hosté se opět vrátili ke své hře, ta. Naopak také tři body dělí celek od PERUC (bal) - Dne 6. října uspořádala Základní škola Peruc ve spolupráci Konečný výsledek sobotního duelu vítěznou vlnu a bylo na hostech, aby kterou potvrdil brankou aktivní osmých Černčic. s Asociací školních sportovních klubů oblastní kolo přespolního běhu. 48:59, po poločase 22:33 (domácí- Zúčastnilo se ho 192 dětí v šesti- 2. místo ZŠ Černčice. Starší hoši: 1. -hosté). Střelecky se zapsaly Bran- členných družstvech z osmi základ- příčku obsadila ZŠ 28. října Louny, dová 21, Kurcová K.9, Řezníčková 8, Ve III. třídě bez porážky již jenom Kryry a Vrbno ních a středních škol lounské oblasti. 2. místo běžci ZŠ Postoloprty. Starší Kurcová Z.4, Chloubová 3, Železná Sokol Libočany - Lipenec 3:0. Závody v peruckém lese odstartovala dívky: 1. místo ZŠ J. A. Komenského, 2, a Tůmová 1 bod. n Nejvyšší výhry kola dosáhly Tuchořice B Ve skupině C dosáhly nejvyššího ředitelka školy Jaroslava Traxlová 2. místo ZŠ Školní Louny. V katego- LOUNY (lš,mm) - V 7. kole III. fotbalové třídy přišel o svoji výsledku Kryry, které porazily Pet- a výsledky hodnotilo šest učitelek rii studenti své sportovce mělo jen Žatečanky v Tymákově neporazitelnost. Podlehl o jednu branku v Hlubanech. V soutěži již zbyla rohrad na jeho hřišti 2:4. O výsledku ZŠ. Mladší žákyně běžely 1 km, ml. lounské gymnázium Tito všichni překvapily pouze dvě mužstva, která nepoznala dosud porážku. Jediné Kryry ve rozhodl závěr prvního poločasu, když žáci 2 km, starší žákyně 1,5 km, st. postupují do 2. kola, které se bude skupině C dosud neztratily jako jediné ze všech tří skupin bod. Nejhor- za stavu 1:1 se dostali hosté do vedení žáci 3 km, studenti 5 km, studentky 3 konat 20. října. Uznání zaslouží i ZŠ n Sokol Tymákov - TJ ší bilanci mají celky Měcholup a Černochova, které dosud nezvítězily. 1:4. V závěru utkání již domácí pouze km. V kategorii mladší žáci obsadila Prokopa Holého, která také vyslala Šroubárna Žatec 12:14 (5:8) Měcholupy jsou bez bodu a v šesti odehraných utkáních vstřelily pouze zkorigovali. 1. místo Základní škola 28. října Lou- své sportovce, ale bohužel ani v jed- ny, druhá je ZŠ Postoloprty. Mladší né kategorii se neumístila na prvních ŽATEC (rek, sam) - Odepisovaný dvě branky a třicet tři inkasovaly. Další výsledky: Hlubiny - Lubenec žatecký celek na horké půdě Tymá- Ve skupině A ze šesti utkání vyhrála Ve skupině B vyhrály jednoznačně 2:1 (0:1), Měcholupy - Nové Sedlo dívky: 1. místo gymnázium Louny, dvou postupových místech. kova mile překvapil. Bojovný výkon domácí mužstva tři utkání, dvě pro- Tuchořice B doma nad Blažimí 8:1, 0:2 (0:1), Želeč - Nepomyšl 2:2 (0:2), celého kolektivu, s výbornou Bobko- hrála a jedno skončilo remízou. Nej- když již v poločase vedly 4:1 a po Kněžice - Buškovice 0:1. OCHRANNÉ POMŮCKY vou v bráně, byl základem úspěšného vyšší výhry dosáhlo Vrbno nad MK celé utkání nebylo o jejich vítězství Skupinu A vedou se stejným po- Louny, když na jejich hřišti zvítězilo pochyb. Hattrick vstřelil Krupička. čtem bodů (19) Vrbno a Ročov. Závěr rukavice, brýle, svářečské kukly, přilby, štíty, ochranné oděvy, chrániče sluchu, výsledku. Domácí hráčky byly značně ochrana dýchacích orgánů,... zaskočeny, a tak se oba mistrovské 0:4 (0:1). Na hřišti soupeře zvítězily Čtvrté výhry v sezóně dosáhla Ho- tabulky patří Košicům se třemi body body zaslouženě stěhovaly do Žatce. i Dobroměřice, které vyhrály 0:3 ledeč, která doma porazila Výškov a Černochovu s jediným bodem. PROSTŘEDKY PRO BEZPEČNOST A HYGIENU NA PRACOVIŠTI Sestava (branky): Bobková - Něm- v Košticích. Remízou skončilo utkání 4:2. V poločase prohrávala 1:2, ale Ve skupině B vedou Tuchořice B papírové utěrky - skládané i v rolích, zásobníky papírových utěrek, dávkovače mý- dla, jednorázové oděvy,... cová, Havlová, L. Schneiderová , Libčeves v. Chožov 2:2, když domácí ve druhém poločase přišly tři údery, s tříbodovým náskokem před Hole- Samková - Doskočilová, Bilohušči- vedli již 2:0, ale v závěru utkání o tři které přinesly tři body a druhé místo dečí. Poslední místo patří Lišanům, AKCE: Svářečské kukly se samostmívací kazetou - North Modulo nová (4), Plecitá (8), Wüstová (2), body přišli. Další výsledky: Ročov - v tabulce. Další výsledky: Žiželice - které nezískaly ještě ani jeden bod. DIN 4-9/13 - 7.990 Kč + DPH 19 % DIN 3-10,5 - 5.950 Kč + DPH 19 % Hokrová, Čítková. Trenér Tajbl, Hříškov 2:0 (1:0), Pátek - Černochov Lenešice 1:2, Bezděkov - Lišany B Ve skupině C se daří Havranům 5. května 163, 440 01 Louny (budova Autoškoly u Kauflandu) asistent Samek. 3:2, Líšťany - Cítoliby B 4:1. 2:1, Staňkovice - Domoušice B 2:4, z Kryr. tel./fax: 415 652 017, mobil: 608 024 144, e-mail: [email protected], www.kliptrend.cz