strana 8 19. øíjna 2000 svobodný hlas fotbal n BK Real Roudnice - Sokol Tabulka okresního pøeboru n dospìlých po 11. kole n88:63První prohra (21:19, basketbalistù 45:30, v letošním 66:55) roèníku 1.Krásný Dvùr 11 8 1 2 29:18 25(10) Roudnice vyrukovala s tvrdostí a výškovou pøevahou 2.Chlumèany 11 8 0 3 32:17 24 (9) ROUDNICE (lš) - Ve tøetím utkání oblastního pøeboru prohrál Sokol 3.Zemìchy 11 7 3 1 23:12 24 (6) v Roudnici. Porážka pøišla po vítìzstvích v Teplicích a doma nad Ústím nad 4.Peruc 11 7 2 2 27:16 23 (8) Labem. Mužstvo hrálo oslabeno o Víta st. a právì jeho dùraz pod košem 5.Èernèice 11 6 2 3 23:11 20 (5) Lounùm scházel. Po vyrovnané první ètvrtinì vyšel domácím nástup do 6.FK Louny B 11 4 6 1 24:15 18 (0) druhé ètvrtky. Dostali se na rozdíl 15 bodù a položil základ svého vítìzství. 7.Dobromìøice B 11 4 3 4 23:17 15 (-3) Úvod støetnutí byl vyrovnaný a muž- koncem této èásti hry byl na ukazateli 8. 11 5 0 6 17:25 15 (-3) stva se støídala ve vedení do 6. minuty, stav 60:53. Louny se opìt dostaly do 9.Velká Èernoc 11 4 2 5 17:21 14 (-1) kdy se Louny utrhly a až do 9. minuty utkání, bohužel v poslední minutì dva- 10.Lenešice 11 4 2 5 13:19 14 (-4) si vypracovaly náskok sedmi bodù. krát chybovaly pøi rozehøe a soupeø 11. B 11 3 2 6 27:29 11 (-4) V posledních dvou minutách první ètvr- byl ve vedení o 11 bodù. Domácí se 12.Cítoliby 11 3 2 6 18:25 11 (-7) 13.Roèov 11 2 4 5 17:26 10 (-5) tiny však o nìj lehkovážnou obranou opìt vzchopili a v poslední èásti si již 14.Žiželice 11 3 1 7 11:25 10 (-5) pøišly a ještì nechaly jít domácí celek vedení nenechali vzít. Body: Wainer 15.Lipenec 11 2 2 7 9:20 8(-10) do vedení. Druhá ètvrtina byla nejhorší 20, Vít ml. 19, Patzak a Špièka po 7, 16.Sedèice 11 0 4 7 12:26 4(-14) ze všech odehraných utkání, když hosté Polan 5, Peterka J. 4. Výsledky: Sedèice - V. Èernoc 2:3, Lenešice - propadli v obranì. I když Roudnice Mladší žáci Sokola Louny hráli v Ústí Lipenec 2:0, Dobromìøice B - Cítoliby 2:1, Žiže- nemìla nejpøesnìjší støelbu, využili její nad Labem. V prvním støetnutí pod- lice - Zemìchy 0:2, Kryry B - FK Louny B 2:2, Peruc hráèi doskokù a zvyšovali náskok. Tøetí lehli 67:44 a ve druhém po zlepšeném - Lubenec 2:1, Chlumèany - Èernèice 2:1, Roèov ètvrtina pøinesla nápor hostujícho cel- výkonu 72:61. Støelecky se daøilo - Krásný Dvùr 2:6. Jaroslav Mièka ku, který se pouèil z pøedchozích mi- Maršálovi 27 bodù, dále Džurdženik kam v okrese nut a zaèal dotahovat. Minutu pøed 24 a Pelc 17 a Krob 13. na fotbal

Sobota 28. øíjna 2000, úøední za- FOTO JOSEF VOSTÁREK n èátekI.B vetøída: 14.30 Dobromìøice - Slavìtín, Vojáci se vítìzství opìt nedoèkali, ale s pìti body jsou na pøedposledním místì pøed FK Louny (4). S létem se Lika louèila Domoušice - Horní Jiøetín, Tuchoøice kové èáry jistý gól a odèinil si tak n - Radonice. „vlastence“. Rovné dìlení bodù ještì n Okresní pøebor: Velká Èernoc - nebylo jisté. V 87. minutì mìl výhru LOUNYvLika proslunìné zahájilaÈtvrtý ètvrtýroèník sportovníchroèník Itálii sportovních aktivit pro dìti aktivit i dospìlé pro zahájila dìti (lš) - Krásný Dvùr, Èernèice - Roèov, Ze- n domácích na kopaèkách Klíè. Støela Lika Sport Agency týdenním pobytem na palmové riviéøe v Itálii. Poslední mìchy - Kryry B, Lipenec - Dobromì- mu asi nesedla, jak by chtìl, a proti dny léta strávilo padesát žen se agenturou, která pøipravila pestrý AFK Žatec - FC Jiskra Nový Bor 1:1 øice B, Sedèice - Lenešice. VojáciŽATEC (jov) - V získalisobotu AFK zmatku další pøed Hnízdilovou bod brankou se brance hostí vyslal další z nedùraz- sportovní program. Pro sezonu 2000/2001 nabízí Lika tyto aktivity: n III. tøída: Èernochov - Cítoliby, Žatec hostil hráèe Nového Boru. nejlépe vyznal Procházka a srovnal. ných støel arzenálu vojákù. n cvièení žen na rehabilitaèních ba- n Cvièení maminek a dìtí na rehabi- Pátek - Unitop Louny, Panenský Tý- V nepøíliš pohledném utkání padly O deset minut pozdìji mohl Klinger lónech pro pokroèilé (tìlocvièna Zvlášt- litaèních balónech v Lounském mateø- Žatec - Andìl, Musil, Terynek, nec - Koštice, - Libèeves, Bla- dvì branky. Autory obou byli vojáci. poslat domácí do vedení, ale nedùrazná Valenta, Ellman (75. Domecký), Pro- ní školy Louny) v pondìlí a ve støedu ském centru v pondìlí a ve støedu vždy žim - Chožov všechny od 11.30. Høíš- Ve 41. minutì Terynek nešastnì støela smìøovala vedle branky. Domácí od 19 do 20 hodin. od 9.30 do 10.30 hodin. cházka, Kubiska (46. Škultéty), Klíè, kov - Vrbno, Chožov B - Tuchoøice B, poslal malou domù a domácí brankáø také mohli vést od 68. minuty, ale n cvièení žen na rehabilitaèních ba- n Lika pøipravuje lyžaøskou školu. Vlasák (70. Landa), Klinger, Hnátek. - Buškovice, Deštnice - Li- Andìl se mohl za míèem jenom oto- pøihrávka Klíèe se k Vlasákovi nedo- lónech pro zaèáteènice (Zvláštní škola Bude probíhat opìt v okolí Klínovce V. Bøezno - Hnízdil, Heømánek (85. šany (10.15), Knìžice - Nepomyšl, èit. Hosté se tedy ujali vedení, ze stala. Chvíli nato soupeø orazítkoval Šperlík), Kubáò, Vokál, Bártl, Ujka, Louny) od 20 do 21 hodin. v Krušných horách v lednu a únoru. Na kterého se mohli radovat jen o pøe- bøevno. V 84. minutì domácím zachrá- n sportovní škola Lika - 4. roèník. jarní prázdniny se pøipravuje týdenní Mìcholupy - Bezdìkov (10.15), Hole- Jandaè, Šesták, Vrabec, Neuman, Sutr Všeobecná sportovní prùprava pro dív- pobyt na horách s lyžaøským výcvi- deè - (10.15). stávce a dvì minuty druhé pùle. Ve nil bod Terynek. Vyhlavièkoval z bran- (59. Michel). ky a chlapce ve vìku od 7 do 12 let kem (únor 2001). (tìlocvièna Zvláštní školy Louny) pon- Informace ke všem sportovním akti- Nedìle 29. øíjna 2000, úøední za- dìlí a støeda vždy od 14.45 do 16 hodin. vitám získáte na telefonu agentury èátekn Divize: ve 14.30 Luèan Žatec - Èelákovice Zahájeno 2. øíjna 2000. 0395/654050 nebo 0602/275806. n Okresní pøebor: Lubenec - pøineslo komplikace i do dalších støet- Chlumèany (høištì Petrohrad), FK n nutí. Trenéra Josefa Nováka vystøídal Louny B - Peruc, Cítoliby - Žíželice. LOUNYFKFK Louny(lš)Louny - V 11. na kole poslední oblastního - Èeský pøeborupøíèce v oblastního kopané pøipraviliDub pøeboru fotbalisté 1:7Miroslav (1:4) Vent a jeho pozice není zá- n III. tøída: Staòkovice - L횝any, Èeského Dubu vysokou porážku domácím, kteøí jsou ve velké krizi. Touto vidìníhodná. Nezbývá než na prohry - Želeè (10.15). dobou jsme v loòské soutìži Meteor Louny sledovali v divizní soutìži. zapomenout a pokusit se ve zbytku Jaroslav Mièka Dnes se jeho následovník utápí na poslední pøíèce s pasivním skóre 8:38. podzimu získat body se soupeøi, kte- Toto mužstvo obdrželo nejvíce branek ze všech úèastníkù a pouze vojáci øí jsou ve vyšších patrech tabulky. nohejbal ze Žatce dali ještì o jednu branku ménì. Stejnì špatnì se vede vojákùm ze V posledním utkání na domácím lu v Novém Boru, když udržel bez- Žatce, kteøí dosud nezvítìzili, ale pìt- Po úspìšném zakonèení soutìže høišti byly Louny deklasovány rozdí- brankovou remízu až do 92. minuty, krát remízovali. Získali tak o bod více. družstev a postupu mezi nohejbalo- lem dvou tøíd a tak jejich pozice pøed pak však rozhodèí naøídil penaltu. Jejich postavení je o pøíèku lepší. vou elitu do Extraligy 2001 se NK Elna zbytkem podzimu není rùžová. Jedi- Prohra 1:0 velmi mrzela. V tomto Pro oba celky to znamená udìlat ma- Poèerady kvalifikoval také na poslední né vítìzství a jedna remíza znamenají støetnutí byl však vylouèen Dubský ximum pro zisk bodù pøedevším na letošní soutìž - Mistrovství ÈR dvojic ètyøi body a odstup na desátý Støekov za dvì žluté karty, dále Belan a ještì vlastním høišti a pokusit se pøekvapit mužù, které poøádal nohejbalový klub deset bodù. v závìru nevydržel psychicky Židù nìkterého z favoritù, kteøí je mohou TJ Slávia Hradec Králové v sobotu 30. V minulém kole mìl FK Louny smù- a rovnìž odešel ze høištì døíve. To podcenit. záøí. Poèeradský klub reprezentovala dvojice Milan Dráždil - Michal Pecina. Svého úkolu se zhostili velice dobøe, z celkového poètu 21 dvojic z celé FOTO JOSEF VOSTÁREK Èeské republiky se probojovali do ètyø- èlenného finále, kde skonèili na pìk- Pavel Koutenský (vpravo na zemi) atakuje hráèe Tuchoøic. ném ètvrtém místì. Poøadí ve finálové skupinì: 1. Karlovy Vary - Bláha, LIBOÈANY (jov) - V okresním støelou do šibenice. Nastøelenou ruku Kokštejn (Veselý), 2. Brno Modøice - derby hostili Liboèanští hráèe Tucho- tuchoøického Lesniaka sudí ohodno- Bubniak, Kalas, 3. DP Šacung Praha - øic.Liboèany Sí se poprvé rozvlnila - vTuchoøice 10. til penaltou. Tu už v nastaveném4:1 èase Peroutka, Bøezina a 4. NK Elna Poèe- minutì. Za domácí skóroval Glöck- promìnil Holas. rady. Vlastní sezona ještì nekonèí, ner. O dvanáct minut pozdìji stejný Liboèany: Voigt, Koutenský, Koš- v sobotu 28. øíjna poøádá klub v Lou- hráè ukázal stovce divákù, jak umí ál, Hynek, Aschenbrenner (56. Bod- nech již 4. roèník Memoriálu Karla bìhat. Od pùlky šel sám na brankáøe nár), Teuber (70. Zamrzla), Èížek, Raise - trojic žákù a sezona vyvrcholí a zvýšil vedení domácích. Osm mi- Holas, Wowczok (61. Cavalieri), Mistrovstvím Svìta seniorù ve dnech nut po zmìnì stran sudí naøídil proti Glöckner, Trnka. Tuchoøice: Bar- 2. až 5. listopadu v Prostìjovì. Na domácím penaltu. Holák se nemýlil toò, Lesniak, Benda, Pohorelec, Kru- úplný závìr sezony se Poèerady zú- a snížil na 2:1. Dvoubrankové vedení pièka, Švancar, Hejda, Hradec (58. èastní v prosinci na Pankráci meziná- domácích v 58. minutì zajistil Trnka Matas), Holák, Malý, Richter. rodního turnaje trojic „Poslední smeè“. Do konce roku si hráèi trochu odpoèi- nou a pak nastane pøípravné období na další sezonu, kde by chtìli èestnì ob- n stát a pokusit se zachovat nejvyšší HCLounští Slovan junioøi Louny porazili - Jablonec 7:4 nad Nisou soutìž Extraligu v Lounech pro další INZ SAGEM LOUNY (sek) - Pìt lounských bra- 39. Èerný, 40. Andrt, 49. Voboøil. Se- období. Ing. Karel Jonák nek v druhé tøetinì rozhodlo vyrovna- stava: Veverka, Kout, Izera, Zeman, pøedseda NK Elna Poèerady ný zápas. Jablonec sice vedl po nevý- Ïuk, Vaic Z., Èerný, Suchánek, Andrt razné první tøetinì 2:1, ale to byla jejich Z., Neumann, Budiš, Štìpán, Gebelt, poslední radost. Rozehraní domácí pak Sedláèek, Pastor, Louženský, Voboøil, nohejbal jablonecké juniory, kteøí se netají ambi- Petrlík, Andrt J., Šimek, Gál. cemi postupem do ligy, nepustili ke V pøíštím kole hostí HC Slovan Lou- NOVÝ BOR - Národní pohár karate Z MINULA - slovu a v poklidu dohráli utkání. Za ny - junioøi Teplice. Utkání se hraje 28. se konal v Novém Boru, kam se sjelo domácí vynikl hattrickem Štìpán, avšak øíjna v 16.15 hodin. Poøadatelé zvou 213 nejmladších závodníkù z celé re- od druhé tøetiny lze pochválit celý tým. všechny pøíznivce lounského hokeje publiky. Mezi tolika borci se neztratili Branky: 4., 22., 26. Štìpán, 30. Pastor, s nabídkou - lounské pivo zdarma! ani žateètí žáci kteøí bojovali v soutì- žích kumite. Mezi staršími žáky do 35 kg skonèil na tøetím místì Jan Kovaèík prosím ze Žatce. V kategorii do 45 kg obsadil tøetí pøíèku Jiøí Svítek z Karate clubu Mladší dorost deklasoval Žatec. Do 50 kg 3. místo LukᚠFrý- LOUNY - Starší dorostenci Hnátek (18), Pøibyl (16). Mladší do- (lš, mp) decký Karate club Žatec. basketbalového oddílu Sokola Louny rost: Sokol Louny - Slavie VŠK Libe- Jablonecmìli tentokrát soupeøe nadmíru i Liberec tìžké- rec 108:67 (31:9, 43:32, 77:48), Sokol Zdenìk Volánek ho, když dvojkolo sehráli proti favori- Louny - Jablonec nad Nisou 157:59 domontovat tovi tohoto roèníku BK Libochovice. (42:10, 80:31, 118:51). V obou støet- Ten výraznì posílil a zdá se, že nebude nutích pøedvedli hráèi dobré výkony, ASOCIACE mít konkurenci. Tím spíše, že v Lou- když soupeøe jasnì pøehráli a zastøílela nech chybí vyšší hráèi, klasiètí pivoti. si celá lavièka. Škoda, že se zranil Jakeš SOUKROMÝCH ZEMÌDÌLCÙ Výsledky: BK Libochovice - Sokol a v pøedchozích støetnutích M. Castril- Louny 112:81 (29:24, 58:40, 86:65), lo, nebo oba patøí k oporám celku REGION LOUNY Sokol Louny - BK Libochovice 79:101. a jejich neúèast v dalších utkáních by V prvním støetnutí nejlépe støílel Jakeš byla hodnì citelná. Tím spíše u Jakeše, zve všechny soukromé zemìdìlce (31 bodù), dále Hnátek (19), Pøibyl který hraje za obì dorostenecké kate- na setkání (14). Ve druhém støetnutí: Jakeš (20), gorie. ve støedu 1. listopadu 2000 v lounském hotelu Union od 19 hodin. HC Slovan Ústí nad Labem - HC ÚSTÍ NAD LABEM (lš,b) - V dal- høišti nad Draky z Bíliny si chtìli V rámci programu probìhne diskuze Slovanším støetnutí regionálníhoLouny pøeboru 4:4 (1:0,hokejisté 3:4,pøipsat další 0:0) vítìzství, ovšem s Ing. Stanislavem Nìmcem, pøedsedou mužù v ledním hokeji remizoval Slo- je vidìt, že celá soutìž se velmi vyrov- ASZ ÈR a èlenem zemìdìlského výboru van se svým jmenovcem z Ústí nad nává a každé utkání bude urputným Poslanecké snìmovny Parlamentru ÈR. Labem. Po tìsné výhøe na domácím bojem o body.