10 buss sõiduplaan & liini kaart
10 Rakke Vaata Veebilehe Režiimis
10 buss liinil (Rakke) on 4 marsruuti. Tööpäeval on selle töötundideks: (1) Rakke: 9:20 - 16:30 (2) Salla Mõis: 6:50 (3) Tamsalu: 7:24 (4) Töökoda: 16:00 Kasuta Mooviti äppi, et leida lähim 10 buss peatus ning et saada teada, millal järgmine 10 buss saabub.
Suund: Rakke 10 buss sõiduplaan 25 peatust Rakke marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 9:20 - 16:30
teisipäev 9:20 - 16:30 Tamsalu 1 Raudtee Tänav, Tamsalu kolmapäev 9:20 - 16:30
Ääsi neljapäev 9:20 - 16:30
Uudeküla reede 9:20 - 16:30 laupäev 9:20 Sauvälja pühapäev 9:20 Vistla
Porkuni Kool
Kruusmanni 10 buss info Suund: Rakke Loksaküla Peatust: 25 Reisi kestus: 40 min Ilumäe Liini kokkuvõte: Tamsalu, Ääsi, Uudeküla, Sauvälja, Vistla, Porkuni Kool, Kruusmanni, Loksaküla, Ilumäe, Ärina, Väike-Maarja, Kaarma, Ebavere, Liivaküla, Vao Ärina Tee, Kiltsi, Ilmandu, Raigu, Pikevere, Varangu, Puhmu, Liigvalla, Välja, Ao, Rakke Väike-Maarja 11 Simuna Maantee, Väike-Maarja
Kaarma
Ebavere
Liivaküla
Vao Tee Järva-Jaani — Pikevere — Ebavere, Estonia
Kiltsi 3 Jaama Tänav, Estonia
Ilmandu
Raigu Pikevere
Varangu
Puhmu
Liigvalla
Välja
Ao
Rakke 2a Kamariku Tee, Rakke Suund: Salla Mõis 10 buss sõiduplaan 13 peatust Salla Mõis marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 6:50
teisipäev 6:50 Rakke 2a Kamariku Tee, Rakke kolmapäev 6:50
Kultuurikeskus neljapäev 6:50 10h Simuna Tee, Rakke reede 6:50 Lammasküla laupäev Ei sõida
Väike-Tammiku pühapäev Ei sõida
Hirla
Simuna Kalmistu 2 Rakke mnt, Estonia 10 buss info Suund: Salla Mõis Simuna Peatust: 13 4 Lai Tänav, Estonia Reisi kestus: 31 min Liini kokkuvõte: Rakke, Kultuurikeskus, Karaski Lammasküla, Väike-Tammiku, Hirla, Simuna Kalmistu, Simuna, Karaski, Peetsu, Käru, Töökoda, Peetsu Salla, Salla Mõis
Käru
Töökoda
Salla
Salla Mõis Suund: Tamsalu 10 buss sõiduplaan 36 peatust Tamsalu marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 7:24
teisipäev 7:24 Salla Mõis kolmapäev 7:24 Salla neljapäev 7:24 Töökoda reede 7:24
Käru laupäev 8:15
Peetsu pühapäev 8:15
Karaski
Simuna 10 buss info 1a Rakke Maantee, Estonia Suund: Tamsalu Simuna Kool Peatust: 36 Reisi kestus: 45 min 11 Lai Tänav, Estonia Liini kokkuvõte: Salla Mõis, Salla, Töökoda, Käru, Simuna Peetsu, Karaski, Simuna, Simuna Kool, Simuna, Simuna Kalmistu, Hirla, Väike-Tammiku, 1a Rakke Maantee, Estonia Lammasküla, Kultuurikeskus, Rakke, Ao, Välja, Simuna Kalmistu Liigvalla, Puhmu, Varangu, Pikevere, Raigu, Ilmandu, Kiltsi, Vao Tee, Liivaküla, Ebavere, Kaarma, Väike- Hirla Maarja, Ärina, Ilumäe, Loksa, Sauvälja, Uudeküla, Ääsi, Tamsalu Väike-Tammiku
Lammasküla
Kultuurikeskus 10 Simuna Tee, Rakke
Rakke 2a Kamariku Tee, Rakke
Ao
Välja
Liigvalla
Puhmu
Varangu
Pikevere
Raigu
Ilmandu
Kiltsi 3 Jaama Tänav, Estonia
Vao Tee Järva-Jaani — Pikevere — Ebavere, Estonia
Liivaküla
Ebavere
Kaarma
Väike-Maarja 11 Simuna Maantee, Väike-Maarja
Ärina
Ilumäe
Loksa
Sauvälja
Uudeküla
Ääsi
Tamsalu 1 Raudtee Tänav, Tamsalu Suund: Töökoda 10 buss sõiduplaan 11 peatust Töökoda marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 16:00
teisipäev 16:00 Rakke 2a Kamariku Tee, Rakke kolmapäev 16:00
Kultuurikeskus neljapäev 16:00 10h Simuna Tee, Rakke reede 16:00 Lammasküla laupäev Ei sõida
Väike-Tammiku pühapäev Ei sõida
Hirla
Simuna Kalmistu 2 Rakke mnt, Estonia 10 buss info Suund: Töökoda Simuna Peatust: 11 4 Lai Tänav, Estonia Reisi kestus: 27 min Liini kokkuvõte: Rakke, Kultuurikeskus, Karaski Lammasküla, Väike-Tammiku, Hirla, Simuna Kalmistu, Simuna, Karaski, Peetsu, Käru, Töökoda Peetsu
Käru
Töökoda 10 buss sõiduplaanid ja marsruudi kaardid on saadaval võrguühenduseta PDF-ina aadressil moovitapp.com. Kasuta Moovit App abi, et näha linnas Vaata live saabumisaegu Eesti live bussiaegu, rongi sõiduplaani või metroo sõiduplaani ja samm- sammult suunajuhiseid mistahes ühistranspordi jaoks. Moovitist MaaS Lahendused Toetatud riigid Mooviteri kogukond © 2021 Moovit - kõik õigused kaitstud