<<

Kunst • Antiek • Inboedelveilingen • Taxaties

DERKSEN veilingbedrijf

De Arnhemsche Fayence (1907-1934)

Veilingcatalogus juni 2012

Jan Rijlaarsdam Johan Buning column A. Keddeman Jan te Wierik

DERKSEN veilingbedrijf Kunst • Antiek • Inboedelveilingen • Taxaties

DERKSEN veilingbedrijf

Derksen veilingbedrijf

Sinds 1945 is Derksen veilingbedrijf gespecialiseerd in het veilen en taxeren van kunst, antiek en inboedelgoederen en het ontruimen van inboedels. Het kopen op een veiling is voor menigeen een spannende ervaring met vaak verrassende opbrengsten. Veilinginformatie JUNI 2012

Deze veiling uit particuliere inbreng, wordt gehouden t.o.v. Gerechtsdeurwaarder de heer L H L M Vloet te Arnhem KIJKDAGEN: Donderdag 14 juni 12.00 - 17.00 uur Vrijdag 15 juni 12.00 - 21.00 uur Zaterdag 16 juni 12.00 - 17.00 uur DERKSEN Zondag 17 juni 12.00 - 17.00 uur veilingbedrijf

VOLGORDE VAN VERKOOP:

Maandag 18 juni 19.00 uur: nrs. 1 - 349 Kunst en antiek

Dinsdag 19 juni 19.00 uur: nrs. 350 - 699 Kunst en antiek

Woensdag 20 juni 09.30 uur: nrs. 9000 - 9389 Kleingoed

14.00 uur: nrs. 7000 - 7485 Goud, zilver Derksen veilingbedrijf

19.00 uur: nrs. 700 - 1049 1e verdieping Derksen veilingbedrijf Amsterdamseweg 23 Donderdag 21 juni 14.00 uur: nrs. 1050 - 1219 vv 1e, verdieping 6814 GA ARNHEM nrs 3000 - 3169 2de verdieping tel: 026-4421498 19.00 uur: nrs. 2000 - 2267 Vitrinegoederen Fax 026 445 51 86 www.derksen-veilingbedrijf.nl

[email protected] AFHAALTIJDEN VEILINGGOEDEREN: Vrijdag 22 juni 08.30 - 16.00 uur Rabobank 14.84.07.854 Maandag 25 juni 08.30 - 16.00 uur H.R. 09189969

BTW Nr. 8202-27-419-B01 VEILINGKOSTEN: 27% VOLGENDE VEILING: Maandag 3 september en volgende dagen

Volgrecht wordt toegepast. Het volgrecht is het recht van de maker van een origineel van een kunstwerk om bij iedere latere doorverkoop van dat werk een percentage te ontvangen van de verkoopprijs. Als een kunstenaar overlijdt, kan het volgrecht overgaan op zijn nabestaanden of andere erfgenamen. Het volgrecht eindigt 70 jaar na het overlijden van de kunstenaar.

Volgrecht is niet verschuldigd bij iedere verkoop van kunstwerken. De belangrijkste vereisten zijn: • Het moet gaan om de verkoop • Van originelen van werken van grafische of beeldende kunst (of exemplaren daarvan in beperkte oplage) • Waarbij een professionele kunsthandelaar is betrokken als koper, verkoper of tussenpersoon • Waarbij de verkoopprijs € 3.000 of meer bedraagt (inclusief veilingkosten), en • Waarvan de kunstenaar niet langer dan 70 jaar daarvoor is overleden.

Vergoedingspercentages De hoogte van de vergoeding wordt als volgt berekend: • 4% van het deel van de verkoopprijs tot en met € 50.000 • 3% van het deel van de verkoopprijs van € 50.000,01 tot en met € 200.000 • 1% van het deel van de verkoopprijs van € 200.000,01 tot en met € 350.000 • 0,5% van het deel van de verkoopprijs van €350.000,01 tot en met € 500.000 FEDERATIE • 0,25% van het deel van de verkoopprijs hoger dan € 500.000 De gehele tekst die is opgesteld door het Minist erie van Veiligheid en Justitie vindt u op onze website onder “Volgrecht” In deze uitgave Jan Rijlaarsdam Jan Rijlaarsdam wordt in 1911 in Nieuwkoop geboren. Als boerenzoon moet Jan meehelpen op het land en in de stal. Later verhuist de familie naar Hilversum waar zijn ouders een melkzaak hebben overgenomen

Jan Rijlaarsdam

Johan Buning

Johan Buning werd op 19 juni 1893 in Amsterdam geboren. Als jonge kunstzinnige knaap was hij geboeid door bloemen en planten. De manier waarop je de flora kon vastleggen met waterverf vond hij wel heel bijzonder.

Johan Buning

Theo Goedvriend

Theodoor Franciscus Goedvriend Colofon aanschouwde het levenslicht op 31 januari 1879 in De Steeg. Theo Deze uitgave is gemaakt in opdracht was een Nederlands kunstschilder, van DERKSEN veilingbedrijf, met een tekenaar, lithograaf en graficus. beperkte oplage van 500 stuks. Goedvriend volgde lessen bij Theo van Hoytema en Antoon Aan deze uitgave hebben Derkinderen. meegewerkt: Theo Goedvriend DERKSEN veilingbedrijf Vandaag visueel RO-WI printing Jan te Wierik

Redactie adres: Jan te Wierik is geboren in Hengelo Amsterdamseweg 23 op 17 maart 1954. Waren zijn 6814 GA ARNHEM schilderijen de laatste jaren nogal tel: 026-4421498 abstract van aard, de laatste Fax 026 445 51 86 tijd was de vorm belangrijker www.derksen-veilingbedrijf.nl geworden. De intentie van zijn [email protected] werk bleef onveranderd maar de zeggingskracht van de afgebeelde figuren werd daarmee verstrekt. Vragen voor adverteren naar: Jan te Wierik [email protected] column

Albert Keddeman laat zijn scherpe geest en schrijfstijl ook dit keer weer los op bepaalde stukken in de collectie of de kunstenaars die ze gemaakt hebben.

column A. Keddeman

Objecten in de picture

Elke veiling hebben wij een bepaald stuk dat in de picture staat. Dit is niet zonder reden namelijk omdat wij vinden dat dit object in het zonnetje mag staan. Het zijn deze keer dan ook weer prachtige stukken.

Object in the picture

Vorige veiling

De vorige veiling was net als daarvoor weer een succes. Hier laten we een korte impressie zien met wat mooie foto’s van de vorige veiling!

Vorige veiling

Vandaag visueel Ook in deze uitgave Het ontwerpen van een logo/ huisstijl geeft het bedrijf of • Prijsvraag merk een leuke en frisse nieuwe uitstraling, maar wat is de positie • Begane Grond die je wilt innemen binnen de • Vitrines markt en hoe is het mogelijk daar • Goud en zilver te komen met behulp van visuele uitingen? Daar komen wij in de • enz. enz. picture. Vandaag visueel Column Albert Keddeman

Oranje, oranje en nog eens...

Als veilingmeester en taxateur zit ik veel op de weg. Soms in de regio, soms wat verder het land in of zelfs over de grens. Zo was ik laatst op weg naar Haaksbergen, een lief plaatsje in het mooie Twente vol met mensen met een pracht dialect. Lunchen met een Twent zit er niet in, hij zit meestal vol van zijn eigen woorden die ingeslikt worden. Onderweg naar Haaksbergen, stuitte ik op een kleine wegafzetting. Eerst reed er een VW-busje met knipperlichten en een lichtkrant met de mededeling dat er werkzaamheden over 3 kilometer aan de gang waren. Iets verder werd de weg wat smaller gemaakt met oranje-witte pionnen. We konden er nog prima langs maar werden door meerdere borden wel attent gemaakt op de komende werkzaamheden. 300 meter verder stond een botsabsorbeerder. Voor hen die niet weten wat een botsabsorbeerder is, dit is een vrachtwagen zonder laadbak maar voorzien van een middelmaat zandbak waar de gemiddelde kleuter enkel maar over kan dromen. Het geheel is uitgerust met een giga-

Hamer der gerechtigheid pijl, 3 oranje zwaailichten, knipperende LED-lampjes die je ’s avonds geheel verblinden en een bestuurder in oranje hesje met reflecterende strepen rondom het logo van zijn werkgever dat geen millimeter groter is dan de Belastingdienst voorschrijft om dit pak niet als verkapt loon te zien maar uitsluitend als werkkleding. Ca. 100 meter voor de werkzaamheden stond een verkeersregelaar. Dit is iemand die dolgraag bij de politie wilde maar om een voor hem onduidelijke reden niet door de selectie kwam. Nu had hij van zijn werkgever macht gekregen om met een enkel handgebaar het verkeer toch nog te kunnen regelen. In reflecterend 3-delig pak gehuld en overtrokken met het zelfde oranje hesje, deed hij zijn werk met passie en volle overgave. Het fluitje niet uit zijn mond te krijgen en zijn portofoon op heuphoogte gereed om zijn collega enkele honderden meters verderop te waarschuwen dat er een grijze Passat aan kwam. Eindelijk aangekomen bij de wegwerkzaamheden zag ik iemand met een emmer sop met spons, ook gehuld in een oranje vestje de hectometerpaaltjes stuk voor stuk op elegante manier van vuil ontdoen. Wat is er toch gebeurd met de veiligheid in Nederland? Waarom moet alles, wat ook maar één voet op de openbare weg zet, omgeven worden door een elftal in oranje hesjes gehesen mannen en vrouwen? Moet alles dan zo beveiligd worden? Kunnen wij zelf dan niet meer inschatten waar gevaar dreigt? Ik houd mijn hart vast voor het komende EK! Als ze de wedstrijden van het Nederlandse team ook zo veilig willen laten verlopen, moeten ze alle supporters iets oranje aan trekken! Al is het maar een oranje hesje! Met dit idee in het hoofd heb ik contact opgenomen met Bert van Oostveen, directeur betaald voetbal KNVB. Bert liet mij een boekwerk zien van spullen die er op de markt gebracht zijn voor het komende EK. Mijn mond viel open van verbazing, je kan het zo gek niet bedenken. “Oh ja, we hebben ook nog een aparte folder voor kleding” voegde hij er nog aan toe. Laat maar zei ik, wat ik zoek, zal je vast niet hebben, een oranje veilinghamer….! Jan Rijlaarsdam

Ingetogen kleuren

Jan Rijlaarsdam wordt in 1911 in Nieuwkoop geboren. Als boerenzoon moet Jan meehelpen op het land en in de stal. Later verhuist de familie naar Hilversum waar zijn ouders een melkzaak hebben overgenomen. Rijlaarsdam krijgt een baan aangeboden bij de plaatselijke lijstenmaker Dekker, die hij in 1929 zal overnemen. In zijn vrije uurtjes schildert Rijlaarsdam in de omgeving van Hilversum. Als jongen van 15 jaar ging hij op de fiets naar Amsterdam om er de binnenstad met haar hoge huizen en verweerde muren vast te leggen.

In de hoofdstad komt Rijlaarsdam in contact met de schilder Jan Korthals waarmee hij diverse reizen zal maken. Dankzij een Koninklijke subsidie in 1932 kan Jan Rijlaarsdam schilderlessen nemen van onder andere Marie Mackenzie (leerling van Breitner). Jan wordt ook wel de schilder van de zelfkant van de maatschappij genoemd door kenners uit de kunstwereld. Samenscholende clochards en prostituees in cafés waren favoriete onderwerpen.

De verkoop neemt gestaag toe en Rijlaarsdam wordt lid van schildersverenigingen als ‘de Onafhankelijken’ en de ‘Gooische Jan Rijlaarsdam Schildersvereniging’. Bij genootschap ‘St. Lucas’ wordt zijn eerste naoorlogse expositie gereorganiseerd. Rijlaarsdam onderneemt vele buitenlandse reizen naar o.a. Frankrijk, Spanje en Marokko. Stadsbeelden, barscènes, bloemenmeisjes, clochards en markttaferelen zijn favoriete onderwerpen van de schilder. Hij schildert ze meestal met ingetogen kleuren en impressionistische toets.

Later wordt zijn werk losser en het kleurgebruik soms feller. Naast zijn penselen gebruikte Jan ook vaak het paletmes. Ook verwerkte hij as van de openhaard in zijn verf om zo een mooiere structuur te krijgen. Werk van Jan Rijlaarsdam bevindt zich in het Singer museum in Laren en de gemeentelijke collecties van Hilversum en Amsterdam en in de Jan Rijlaarsdam komende veiling van Derksen Veilingbedrijf. CONCEPT EN CREATIE COMMUNICATIE BRANDING & DESIGN

de ogen zijn de weg naar de klant

[email protected] www.vandaagvisueel.nl Vandaag visueel

Van een logo tot marktstrategie

De creatie van een merk of een identiteit binnen de markt begint vaak bij een stabiele huisstijl. Deze moet goed worden onderbouwd met een concept die in alle media uitingen zijn werk doet.

CONCEPT EN CREATIE Het ontwerpen van een logo/ huisstijl geeft het bedrijf of merk een leuke en frisse nieuwe uitstraling, maar wat is de positie die je wilt innemen binnen de markt en hoe is het mogelijk daar te komen met behulp van visuele uitingen? Daar komen wij in de picture.

Wij gaan net iets verder en denken met de klant mee op lange termijn. Hier ontstaat een hechte relatie tussen klant en bureau. Het is een samenwerking die het eindproduct zo sterk maakt.

Er zijn veel vormen van communicatie, zeker in dit digitale tijdperk. De kunst is om te weten hoe je de juiste middelen inzet voor het juiste doel. Hier helpen wij bij. Naast de reguliere middelen zoals nieuwsbrieven en DM, gaan wij samen zitten om een goed social media plan op te zetten. COMMUNICATIE Het zijn de communicatie middelen van deze tijd, die een groot bereik hebben. Naast dat het een doeltreffend media tool is, is het ook een relatie die je aangaat met je volgers en/ of vrienden. Dit vergt inzet en volhouding. Daarnaast is het ook belangrijk dat het visueel gekoppeld wordt naar de huisstijl.

Succesvolle branding betekent dat mensen je merk begrijpen en (bij voorkeur) als hun favoriet bestempelen. Als branding succesvol is, zullen ze jouw merk kiezen boven dat van je concurrenten. Het gevoel dat ze namelijk van jouw merk krijgen komt dan overeen met henzelf. BRANDING & DESIGN Branding is meer dan alleen een logo

Branding betekent niet, neem een logo en plak het op alles wat je maar tegen komt. Branding vertelt het verhaal dat je wilt overbrengen aan je (potentiële) klanten en alle anderen die in contact komen met je merk. Als je je bezig houdt met een merk, dan stel je jezelf eigenlijk de vraag, wat zijn de waarden van mijn merk?

Adres Telefoon Digitaal

Celsiusweg 12 (0481) 74 60 10 [email protected] 6662 PX Elst www.vandaagvisueel.nl Vorige veilingen

Veiling april en mei 2012

April 2012 was voor ons, maar ook van velen van u een bijzondere ervaring. Tijdens de kijkdagen van 29 maart hadden we een klein team van de AVRO op bezoek. Voordat de schuifdeuren open gingen, werden wij als team uitvoerig geïnterviewd en werden er na 12 uur diverse klanten in beeld gebracht voor het Tv-programma Cash op Zolder. Op dinsdag 2 april was er maar liefst een team van 12 mensen aanwezig. Cameramannen, geluidsmannen, regisseur met assistent, opnameleider, presentator en uiteraard de familie waar het programma om gaat. In het totaal is er ca. 5 uur opname voor handen. Dit moet weer terug gebracht worden tot een uitzending van zo’n 30 minuten dat waarschijnlijk in september wordt uitgezonden. De kijkdagen werden goed bezocht en we mochten dit keer weer veel mensen verwelkomen die we al een tijd niet meer gezien hebben. Over de veiling kunnen we ook heel tevreden zijn. Diverse mooie opbrengsten werden gerealiseerd bij de rubriek “Klokken” Een antieke stoelklok bracht eindelijk weer meer dan 1.000 euro op en het 18e eeuwse staand horloge ging voor 6.000 euro naar een nieuwe eigenaar. Ook de vraag naar een mooi antiek meubel trekt weer aan. Een antieke hoekkast waar de vorige veiling geen belangstelling voor was, ging nu voor drie keer de richtprijs weg. Voor het antieke houten Madonna beeld was belangstelling vanuit

Dat is pas kunst! Lachen om de prijzen

Even de plattengrond bekijken Voor jong en oud Italië. Voor het goud en zilver bleek weer veel belangstelling. Alleen al op deze kavels kwamen via de website al zo’n 1200 schriftelijke biedingen binnen. De kijkdagen voor de schilderijenspecial van 7 mei werden goed bezocht, zeker op zondag 6 mei toen er ook een voorjaarsproeverij georganiseerd werd in samenwerking met Wijnkoperij Henri Bloem, onze overbuurman. Diverse bezoekers hebben zich ook laten portretteren door een sneltekenaar en dat leverde leuke en lachwekkende beeldjes op. Voor de moderne werken bleek bijzonder veel belangstelling. We zien een verschuiving aan interesse voor kunst, romantiek maakt plaats voor moderne werken. Kleur, compositie en abstractie wordt tegenwoordig meer gekocht dan de werken met molens, bootjes, boerderijtjes en schapen. Tijdens de naverkoop werden er nog 25 werken verkocht en daarmee veranderde bijna 60 procent van de werken van VERKOCHT!!! eigenaar tijdens deze leuke veiling.

Wijn en kunst, de beste combinatie

Denken over de prijsvraag nee, aan de andere kant! De Arnhemsche Fayence (1907-1934)

Object in de picture

De Arnhemsche Fayence (1907-1934) wordt meestal in één adem genoemd met de gebroeders Klaas en Jacob Vet. Klaas en Jacob hadden ambitie om plateelschilder te worden. Klaas bouwde zelf een oventje naast het ouderlijk huis, waarin hij zijn eerste vaasjes bakte. Om het vak goed te leren begon hij in 1898 bij de net opgerichte Plateelbakkerij Zuid Holland in Gouda. In 1900 stapte hij over naar De Distel in Amsterdam. Jacob begon op achttienjarige leeftijd als schilder bij de plateelbakkerij Brantjes in Purmerend. In 1903 startten de gebroeders de plateelfabriek Purmerend. Jacob was de zakelijke leider, Klaas de modelleur en artistiek leider. Het bedrijf brandde in 1906 helaas af en de gebroeders verhuisden naar Arnhem.

Hier was door aanwezigheid van rivier en spoor, de aanvoer van grond- en brandstoffen wat eenvoudiger. Het bedrijf was gevestigd op de Amsterdamseweg 27a, vlak naast nummer 23 waar nu Derksen Veilingbedrijf is gevestigd. In 1920 kwam een tweede oven en in 1923 werden oven 3 en 4 in gebruik genomen. In het midden van de jaren 20 groeide de fabriek Jacob en Klaas boven het hoofd. Jacob maakte veel reizen naar het buitenland om de verkoop te stimuleren, grondstoffen in te kopen en was op zoek naar nieuwe productietechnieken. Tijdens de economische crisis begin jaren dertig werd het arbeidsintensieve schilderen te duur en richtte men zich meer op spuit-, druip- en spatglazuur. In 1934 werd de productie gestaakt en werd het gebouw en het grootste deel van de inventaris geveild. Door de enorme belangstelling van de Arnhemsche Fayence in het begin van de 20e eeuw, worden nog steeds objecten aangetroffen in de verste uithoeken van de gehele wereld. Objecten die weer in de handel komen, worden gekocht door verzamelaars uit binnen- en buitenland. Diverse musea hebben objecten in hun bezit en zo blijven bijzondere stukken bewaard voor ons nageslacht. Collectioneur en auteur Benno Steenaert heeft samen met Hadewych Martens een eerste naslagwerk geschreven.

Wij hopen op een vervolg zodat we meer kennis kunnen nemen wat er in 27 jaar is geproduceerd. Zo heeft een kleine fabriek in Arnhem grote naam gemaakt in de wereld van beschilderd aardewerk, zowel fraaie decoratieve objecten als bijzonder gebruiksaardewerk.

De Fayence De Fayence De Fayence Johan Buning

Flora kon vastleggen met waterverf

Johan Buning werd op 19 juni 1893 in Amsterdam geboren. Als jonge kunstzinnige knaap was hij geboeid door bloemen en planten.

De manier waarop je de flora kon vastleggen met waterverf vond hij wel heel bijzonder. Een beetje wazig, meer een impressie dan een daadwerkelijke vereeuwiging van deze wonderen in de natuur.

Johan neigde meer naar het worden van een impressionist dan naar het worden van een van de vele realisten uit zijn tijd. Deze late impressionist, met die grote voorliefde voor bloemen en bomen, werd een zéér knap aquarellist. Buning was een der oprichters van de Hollandse Aquarellistenkring. Daarnaast was hij lid van De Onafhankelijken en Johan Buning

Arti et Amicitiae te Amsterdam. Buning exposeerde onder meer in Amsterdam (Rijksmuseum Amsterdam, 1939 en 1964, Het Stedelijk Museum, 1946 en 1953), Venlo (Museum Bommel van Dam) en Haarlem. Zijn werk is opgenomen in diverse particuliere-, bedrijfs- en overheidscollecties, waar onder de collecties van het Stedelijk Museum te Amsterdam, het Frans Halsmuseum te Haarlem, het Museum Bommel-van Dam te Venlo, het Suermondt Museum te Aken en de Rijkscollectie.

Uit zijn nalatenschap is de Buning Brongers Prijs ontstaan. De Buning Brongers Prijs is een tweejaarlijkse particuliere kunstprijs voor Johan Buning tien jonge kunstenaars. Aan de prijs is een geldbedrag verbonden van 4500 euro (2010), het is de grootste particuliere kunstprijs van Nederland. De kandidaten voor de prijs worden door kunstopleidingen voorgedragen. Op 26 april 1963 overleed Johan in “zijn” Amsterdam op bijna zeventigjarige leeftijd. Maandag 18 juni 19.00 uur Kunst en antiek

1 Ges. van Kessel bloemstilleven in bolvaas olieverf op doek 50x40 in fraaie lijst 30-60 2 Ges. H Krug 1890-1977, Ganzen hoedster, marouflé 27x43 50-100 3 Grunder vitrinekast met gestoken kuif, 181 hoog, 79 breed 300-500 4 2 antieke polychroom beschilderde apostelen 33 hoog 250-350 5 17e eeuwse aardewerken Jacoba kan met medaillon van 3 kronen wapendragende leeuwen 26 hoog 250-500 6 17e eeuwse fles met iriserend kleur.(stukje manco)Z.G.N Kattekop 50-70 7 19e eeuwse fraai beschilderde kristallen deksel coupe met west Europees decor 27 hoog 17 diameter (gaaf) 100-150 8 antiek aardewerken kruik met tinnen klep 17 hoog 30-60 9 18e eeuwse polychroom gedecoreerde schotel met decor van een dragende man 25 diameter 150-300 10 Antiek Oosters dekselkannetje 18 cm hoog. 30-60 11 18e eeuws polychroom gedecoreerd wandbakje met hond en boom reliëf 17 hoog 100-150 12 2 antieke porseleinen scheerbekkens 27 cm diam. ( schade) 150-300 13 Anoniem, Landschap met boerderij, bootje en boer, doek 60x80 (scheurtje) 25-75 14 Ges. M J Nefkens 1866-1941, Boerin met geitje bij bloeiende appelboom, doek 40x60 200-400 15 Wortelnoten vitrinekast met dubbelgebogen 3-laads onderkast 213 cm hoog, 157 cm breed. 150-200 16 Chinees Antiek porseleinen schotel met polychroom decor van antiquiteiten en bloemen 23 diameter 80-120 17 Chinees porseleinen stemcup met haarlijn in groen glazuur 10 hoog 60-80 18 2 19e eeuwse Chinese puntvaasjes met Kangxi merk, 25 cm hoog (schade). 50-100 19 Antiek Oosters porseleinen tegel 23,5x32 cm. 100-150 20 Zeer fraaie Kang Xi gelobde klapmuts met rijke decoratie aan binnen en buitenzijde voorzien van 4 karaktermerk 9 hoog 15 diameter (minieme randslijtage) 600-800 21 Fraaie antieke Chinees porseleinen schotel met reliëf, randversiering en bloemdecor 28.5 diameter 80-120 22 Chinees porseleinen waterpot met blauw glazuur 60-80 23 Gelobde Kang Xi klapmuts met bloemdecoratie 15 diameter(randslijtage)onderzijde gemerkt met Artemisiablad 200-400 24 2 Antieke Chinese schotels met bamboedecor 21.5 diameter 40-60 25 Kang Xi, Chinees porseleinen gelobde schotel met vakverdeling en bloemdecor onderzijde 6 karaktermerk 20 diameter. (chips haarlijn) 60-80 26 18e eeuws Chinees porseleinen terrine met deksel en sierlijke oortjes, het geheel gedecoreerd met landschap en bloem/blader motief 17 diameter 11 hoog 200-300 27 Brons beeldje van een Samurai te paard 18,5 cm hoog. 100-200 28 Antiek Chinees porseleinen klapmuts met fraai bloemdecor, onderzijde voorzien van 6 karaktermerk 16 diameter(haarlijn) 100-200 29 18e eeuws Amsterdams Bont porseleinen kom 6,5 cm hoog, 14 cm diam. 100-150 30 6 antiek Chinees porseleinen kommetjes met schoteltjes. - 31 Chinees porseleinen schotel met draakdecor 24 cm diam. 30-60 32 Chinees porseleinen penseelpot met reliëf 15 hoog 40-60 33 Oosters porseleinen schotel met vogeldecor 23 cm diam. 30-50 34 Chinees porseleinen kop en schotel met fraai decor en diverse teksten, medaillon voorzien van een bij 15 diameter 10 hoog, en een schotel 16 diameter met bloemdecor 100-200 35 Antiek Chinees porseleinen schotel 27,5 cm diam, met rijkelijk decor ( schade) 100-200 36 18e eeuwse Familie Verte kannetje met fraaie bloemdecoratie 14 hoog(deksel manco) 100-200 37 Ges. Anton Heyboer 1924-2005, Carrousel, gemengde techniek, aquarel met houtskool, 49x69 150-200 38 Ges. Eef van Brakel geb.1930, Gezicht op de Herault Frankrijk, doek 45x68 100-200 39 Ges. Frans Brandsen geb. 1955, Geblokte bloemen, Bloemfontein, doek 2011, 85x85 300-400 40 Ges. Pierre Constant (Piet) Schenkenberg van Mierop 1903-1978, Indonesische vrouw in kimono en waaier, doek 91x53 200-400 41 wortelnoten fineer halvemaantafel 75 hoog 78 breed 30-60 42 Fraaie 19e eeuwse Satsuma schotel met bladgoud decor van figuren in Japans landschap in asymmetrische vakverdeling. Achterkant voorzien van 6 karakter merk en randdecoratie 30 diameter 100-200 43 19e eeuwse Japanse dekselvaas 39,5 cm hoog, met Samurai- decor (vaas gelijmd). - 44 Rozenhouten hokker met marmer blad 62 cm hoog. 60-80 45 Bronspatinee metalen schemerlamp van vrouw 85 cm hoog. 50-80 46 Ges. C J de Vogel 1824-1879, Zomerlandschap met bomen en boerenwoning, paneel 39x51 200-400 47 Ges. Anton Heyboer 1924-2005, Cancan, danseres met spiegel, pastel 40x30 100-150 48 Soester spiegel met kuifje 76 cm hoog. 40-60 49 Ges. Wim Nefkens 20e eeuw, Herder met kudde schapen, doek 60x90 75-125 50 3 aardewerken tabakspotten met koperen deksels 36 cm hoog. 30-60 51 Antieke 2-deurs eiken gepende Keeftkast met veel en fraai steekwerk 168 hoog 145 breed 400-600 52 12-armige glazen pegellamp 50 cm hoog, 80 cm diam. 150-200 53 Anoniem, Bloemstilleven, doek 51x63 400-600 54 Ges. Jo Strahn 1904-1997, Jongen met geiten, doek 60x50 400-500 55 3 Dekselvazen met polychroom decor, Zuid Holland 1919, decor antiek, monogram schilder AE, 29,5 hoog 50-75 56 Eiken Empire kabinet met volle zuilen op de deuren en 3 lades in de onderkast 205 hoog 140 breed 400-500 57 Ges. J A Grun 1868-1934, Stilleven kraanvogel en bloemen, paneel 61x49,5 cm. 500-600 58 Engels staande klok in mahonie kast met fraai uurwerk en beschilderde wijzerplaat met adres W.Jones Manchester 225 hoog 600-800 59 Oosterse dekselpot met blauw decor en leeuw op top, 20e eeuw, 55 hoog 100-200 60 Ges. HC Kranenburg 1917-1997, Boerenkar in boerenlandschap, doek 60x90 cm. 200-250 61 Ges. Theo Wolvecamp 1925-1992, Compositie, gouache 1988, 67x26 200-300 62 mahonie bonheur met marmer blad en spiegelopstand 178 cm hoog, 101 cm breed 150-250 63 2 goudsteen kastkommen. - 64 Houten oosters beeld van een visser, 38 hoog 25-50 65 Oosters porseleinen vaas met bloem- en bamboedecor 30 cm hoog. 20-40 66 Palissanderhouten Java beeld van vrouw 33 cm hoog. 60-80 67 Ges. Jan Kelderman 1914-1990, Straattafereel met winkel in- en verkoop boeken, doek 50x70 100-150 68 Ges. Jan Te Wierik 1954-2002, Compositie met blauw en rood hoofd 1996, paneel 18.5x24.5 500-600 69 Atelierstempel Theo Wolvecamp 1925-1992, Compositie, 30x20 125-150 70 Oosterse dekselpot met blauw decor en leeuw op de deksel, 20e eeuw, 34 hoog 100-200 71 Ges. Rodolph Banet 1901-1993, De geboorte van Elisabeth, doek ca. 1940, 50x70 300-500 72 Ges. D Been 1885-1967, Stadsgezicht Brugge, marouflé 35x40 600-700 73 Antiek eiken kabinet met fraai beslag en 3 lades 218 hoog 160 breed 500-700 74 Anoniem 20e eeuw, Meeuwen op volle zee, doek 57x87 150-200 75 Anoniem, Stilleven met bloemen en nest met eitjes, doek 19e eeuw, 64x54 600-800 76 Ges. Jo Strahn 1904-1997, Herder met kudde schapen en lammetjes, doek 50x60 400-500 77 Ges. C E Schluter 1886-1973, Rozen in een vaas, doek 25x30 500-700 78 Koloniale secretaire met fraai interieur 100 hoog 10 breed 150-200 79 2 kristallen geslepen kandelaren 35 cm hoog. 30-50 80 2 bronzen boekensteunen van soldaten, op zwart marmer 28 cm hoog. 90-120 81 Noten met wortelnotenfineer naaitafel met fraai interieur 60-80 82 Brons beeld van een herder met zijn favoriete kuddedier 43 hoog 400-500 83 Ges. Pieter Vierhout geb.1957, Riviergezicht met boten aan de wal, doek 60x80 300-500 84 De Drye Clocken, 19e eeuws 5-delig aardewerken kaststel. 100-150 85 Grunder mahonie 2-deurs kast met lade 187 cm hoog, 112 cm breed. 150-200 86 Klassieke 6-armige kristallen geslepen pegellamp in Venetiaans stijl 60 cm hoog, 65 cm diam. 200-250 87 Oosters kleed 365x285 cm. 50-150 88 z.g.a.n. eethoek, ovale tafel 110x163 cm met 2 tussenbladen van 45 cm per stuk, 4 stoelen en 2 armstoelen met gestoffeerde zitting en webbing in de rug. Eikenhout met klassiek patine 400-800 89 Kelim kleed 166x111 cm. 60-80 90 2 19e eeuwse porseleinen soezenschalen. 30-50 91 Biedermeier porseleinen vakkenschaal. 20-40 92 Antiek mahoniehouten ovaal dienblad met messing banden 57x39 cm. 30-50 93 Jugendstil tafelstuk met diverse schade 61 hoog 20-40 94 Antieke glazen Piece de Fleur 39 cm hoog. 50-100 95 18e eeuwse eiken betaaltafeltje met lade 200-400 96 Koperen beeld van musketier 51 cm hoog. 40-80 97 19e eeuwse bokaal met verzilverd gedreven montuur en decoratie van engelen en hondjes 33 hoog 100-200 98 Zwaar bronspatinee schemerlamp van cavalier 99 cm hoog. 150-200 99 Antiek Oosters terracotta vaas met vogel en beesten decor 27 hoog 100-200 100 Grunder verticot, noten op vurenhout, 138 hoog, 99 breed 200-300 101 Marmeren pendule met timpaan dak en zuiltjes. 40-80 102 Chinees porseleinen zeskantige vaas met vakverdeling en rijke decoratie van figuren en paradijsvogels, de hals versierd met bladeren 44 cm hoog 150-300 103 Oosterse porseleinen dekselpot met blauw decor (deksel schade), 19e eeuw, 34 hoog 100-200 104 Engelse noten19e eeuwse pubklok met inlegwerk adres Ino Kellij Bristol 1851, 70 cm hoog. 100-200 105 Eiken 1-deurs kastje met laadje 60-80 106 Bronspatinee schemerlamp van vrouw met fruitmand 76cm hoog. 50-100 107 Mon. T K ( Toon Kelder 1894-1973), Liggend naakt, tekening 17.5x22.5 40-80 108 Ges. W C Nakken 1835-1926, Optassen van het hooi bij hooimijt, aquarel 13,5x20,5 150-250 109 Ges. J H Weegewijs 1875-1964, Boerenerf, paneel 18x23.5 400-500 110 pendule in noten kast 23 cm breed, 24 cm hoog. 50-80 111 Mahoniefineer cilinderbureau met zeer fraai interieur 120 hoog 110 breed 200-400 112 Gresaardewerken bierkruik met tinnen klep 37 cm hoog. 30-50 113 Merkelbach Reinholt gresaardewerken bierkruik met tinnen deksel 38 cm hoog. 25-50 114 Oosterse bijoudoos, versierd met edelstenen en verguld slot, 29x18 cm 20-40 115 Ges. Th Goedvriend 1879-1969, Stadje met vrouw en ganzen, board 27x39 550-650 116 Ges. J van de Heijden 1846-1896, Molen in landschap, doek 25x44.5 300-400 117 Anoniem, Boot met gestreken zeilen bij avondrood, paneel 16x23 50-100 118 Ges. S Bowe, Winterpret, paneel12,5x17,5 cm. 20-40 119 Ges. H Endlich 1886-1948, Bloemstilleven in vaas met kom, doek 50x40 500-600 120 Ges. J Benneke 20e eeuw, Huizen aan het water, doek 25x30 40-80 121 Ges. Jan Engel geb. 1972, Winters tafereeltje, paneel 19.5x24.5 100-140 122 Indisch rijkgestoken handwerktafel met decor van de Borobudur, 67 hoog, 50 breed 80-120 123 2 oude porseleinen beschilderde siervazen met bloemdecor 40,5 cm hoog (1 met haarlijn) 50-100 124 Ges. Jan J van de Stap 1874-1940, Boer met koeien en kippen, paneel 30x40 150-200 125 Ges. A A van Hoytema 1875-1967, Fresia’s in Oosterse pot, doek 1944, 30x40 150-250 126 Ges. J Lefort, Meisje staand in water, paneel 24x18 cm. 30-60 127 Ges. Louis van de Pol 1915-1986, Dame en heer in cinversatie, aquarel 37x27 50-100 128 Ges. Toon Kelder 1893-1956, Portret van A M A Dufour, tekening 29x20 30-60 129 Ges. L Hartman 20e eeuw, Zeilboot op zee, paneel 24x18 30-60 130 Noten nachtkast met rood marmer blad 60-80 131 Ges. E Picault metalen beeld met polychroom brons patina van een mannelijke metaalbewerker met gereedschap 80 hoog 600-800 132 Toegeschreven aan H Frauenfelder 1885-1922, Stilleven met vaasje en fruit, marouflé 18x24 100-150 133 Ges. Ad Kouw, Clown, doek 30,5x24,5 cm en Clowns, paneeltje 20x14 cm. 50-100 134 Ges. Chris Soer 1882-1961, Vrouw bij boerenhuisje, marouflé 18x24 350-450 135 Ges. A Keus 1875-1955, Kippen voor de boerderij in de zomer, aquarel 26x45 200-300 136 2 Gravures van Cornelis Visscher 1629-1658 naar schilderstukken van N Berchem, 26,5x21,2 en 26,7x20,7 50-100 137 Eiken Biedermeier dienstbodekastje, 142 hoog, 95 breed 100-150 138 Antiek Maastrichts aardewerken 3-delig kaststel met Hollands decor. 30-60 139 wortelnoten gefineerde secretaire met fraai interieur met boeken en geheimen vakjes, op klauwpoten 103 hoog 94 breed 150-200 140 19e eeuwse porseleinen tafelolielamp, rijk versierd met bloempjes en putti. 150-200 Patisserie Christiaan Uw culinaire Ambachtelijke Patissiers

Hoofdstraat 89c 6881TD Velp (Gld) 026-3641526 email: [email protected] maandag t/m vrijdag van 8.30 - 18.00 uur zaterdag van 8:30 - 17:00 uur

Plantage Books & More

Plantage Books & More is ontwikkeld met als basis gedachte om de assortimentsboekhandel toegankelijker te maken. Er is veel kennis in het boekenvak. Plantage Books & More wil de elitaire lading daar van afhalen door de klant veel actiever te informeren en te Utrechtseweg 208 betrekken bij die kennis. 6862 AX Oosterbeek

T 026-3341047 | F 026-3390639 [email protected] 141 2 Oostenrijks aardewerken siervaasjes 28 cm hoog. 30-50 142 Mahonie 19e eeuwse commode met 5 laden 84x105 cm. 80-120 143 Pendule in eiken kast 31 cm hoog. 30-60 144 Oosters porseleinen vaas 32 cm hoog. 30-50 145 Terracotta beeld van Griekse Godin Diana 66 cm hoog. 100-200 146 Paardjesregulateur in noten kast 97 cm hoog. 40-80 147 Mahonie 19e eeuwse commode met 4 laden 96,5x103 cm. 80-120 148 Wit marmeren pendule met 2 zijcoupes. 75-100 149 10-armige glazen kroonlamp in Venetiaanse stijl 68 cm hoog, 68 cm diam. 175-225 150 6-armige glazen pegellamp 70 cm hoog, 60 cm diam. 70-100 151 Nieuw Ardekan handgeknoopt kleed 306x203 700-800 152 Noten Henri II eethoek met uitschuifbladen 148x99/ 282x99 cm, met 6 stoelen met groene stoffering. 400-600 153 Stuk van een Kelim 142x96 50-100 154 Vroeg 18e eeuwse Delftsblauwe schotel met Oosters decor 35 cm diam. 150-200 155 17e eeuwse aardewerken schotel 31,5 cm diam. 40-80 156 Groot Art Deco zakhorlogemodel pendule 30 hoog 350-400 157 5 antieke Oosters aardewerken schotels. - 158 17e eeuwse aardewerken schotel met spreuk 38 cm diam. 40-80 159 Toegeschreven aan Chris de Bruijn 1904-1973, Volendam 17 op zee, doek 40x50 200-300 160 Ges. Pieter Oving 1923-2004. Arc du Carrousel Parijs 1946, aquarel 37x32 75-125 161 ges. A Kerling 1862-1955, Vissersvrouwtje, aquarel 24x19.5 90-120 162 Ges. J Dubad, vaas met rozen, rond olieverf op marouflé, 38 diameter 100-150 163 Roodkoperen blokkenbak 47 cm hoog. 40-60 164 Ges. Aldo Kobal 20e eeuw, La Chiesa del Castello, doek 80x60 100-200 165 Ges. Ben van Londen 1907-1987, Gezicht op Doetinchem, marouflé 32x67 200-400 166 Handgeknoopt tapijt India 147x70 60-80 167 Notenkleur commode met 2 lades 67 hoog 100 breed 60-80 168 Antieke marmeren pendule met figuur en maritieme decoratie op top 54 cm hoog. 50-100 169 2 kristallen geslepen schalen op hoge voet 21,5 cm hoog. 40-60 170 Fraai bewerkt en bestoken kistje met ijzer beslag 24 hoog 50 breed 40-80 171 Ges. J H Wijsmuller 1855-1925, Vrouw op bospad in de herfst, paneel 33.5x55 1000-1200 172 Ges. Anton Heyboer 1924-2005, Ballerina, pastel 40x30 100-150 173 Ges. Anton Heyboer 1924-2005, Ballerina, pastel 40x30 100-150 174 Ges. Louis van de Pol 1915-1986, Acrobaten op het toneel, aquarel 32x22 50-100 175 Ges. Geer van Velde 1898-1977, Stadsgezicht Parijs met café en hotels, aquarel 43x62 400-600 176 3-delig porseleinen kaststel met blauw decor 27 en 21 cm hoog. 30-50 177 Noten 3-deurs kast met facetgeslepen glas, 175 cm hoog, 134 cm breed. 300-500 178 3 antieke Zwitsers aardewerken beschilderde schotels 31 en 26,5 cm diam. 75-100 179 Oosters handgeknoopt tafelkleed 103x62 cm. 20-40 180 Eiken antieke armstoel met snijwerk in rug 60-80 181 Handgeknoopt tapijt Kashan 152x88 100-200 182 18e eeuwse rood koperen aker met gepende verbindingen. 80-120 183 Klassieke glazen kralenlamp met koper montuur 66 cm hoog, 35 cm diam. 70-100 184 Antiek model vogelkooi met decoratie vogels 60 hoog 100-150 185 Antieke Chinese vitrinekast 182,5 cm hoog, 95 cm breed. 150-250 186 Groot porseleinen schotel met 4 kleinere schotels met Oosters decor. 25-50 187 porseleinen jardinière met aan de ene zijde Mozart en aan de andere zijde musicerende vrouw met lier 33 cm breed. 100-125 188 Antieke Friese stoelklok met fraaie beschildering en zeemeerminnen, met fraai wapen in het lood.(vermoedelijk uit Leeuwarden)80 hoog 250-500 189 Ond. ges, Stadsgezicht, paneel 25,5x20 cm. 20-40 190 Gekuipte theestoof met koperen binnenbak 25-50 191 Verso Lee Eun Young geb. 1954, Geen titel, krijt en olieverf op papier 1986, 30x38 25-75 2159 Arnhemsche Fayence 192 Atelierstempel Theo Wolvecamp 1925-1992, Compositie 17x23 100-150 193 Kleurenlitho van een bloemstilleven naar 1822, 26x20 - 194 Houten beeld van Duits/Oostenrijkse man 90 cm. - 195 Ges. J Jole 1877-1919, Boerderij met kippen en vrouw, aquarel 30x40 700-900 196 Eiken met wortelnotenfineer Noord-Duits dressoir met steekwerk, serveerbladen, linnenladen, bestekladen en opstand 156 cm hoog, 250 cm breed. 250-500 197 Bronzen zittende beer op zwart marmer sokkel 34 cm hoog. 190-240 198 2 Tichelaar Makkum aardewerken pauwenschotels 32 cm diam. 40-60 199 Engelse antiek messing kandelaar 27 cm hoog. 40-80 200 Antiek Franse albasten kerkpendule 39 cm hoog met uurwerk, op houten voet en onder glazen stolp 42 cm hoog. 250-500 201 Biscuitporseleinen beeld van man met kinderen 40 cm hoog (1 vinger manco). 90-120 202 Amerikaanse tafelklok in eiken kast 38 cm hoog. 50-80 203 Ges. Johannes Eerdmans geb. 1950, Stilleven witte besjes, paneel 9x13 cm. 50-100 204 Adler gong regulateur in noten kast met fraai gedecoreerde slinger met decor van een Viking, ca. 90 cm 75-125 205 Ges. Edzard Koning 1869-1954, Boerderij met molen, aquarel 14x22 200-300 206 Ges. A van Houweninge (1890-1953), Kinderen, tekening 45x18 cm. 20-40 207 Antiek polychroom beschilderd houten beeld van Crispinus 157 hoog 1000-1250 208 Eikenhouten 5-laads commode met fraai beslag 94 hoog 107 breed 150-300 209 2 sumac beelden van Le Commerce en Le Jour 69 en 71 cm hoog. 40-60 210 Jean Jacques Feuchere (1807-1852) brons beeld van een Romeinse edelman in krijgstenue zittend op een met leeuw gedecoreerde sofa 55 hoog 3500-4500 211 Anoniem, 3-dimensionaal kunstwerk in Cobra-stijl 75x60 cm. 50-100 212 Fraai Engels staande klok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat 215 hoog 500-600 213 NIEUW Bachtiar tuin handgeknoopt kleed 309x225 700-800 214 Eiken 19e eeuwse stijl eethoek met 4 stoelen en een armstoel met leeuwenmaskers en een uitschuiftafel op flespoten 120x98(2x48,5) 200-400 215 Antiek handgeknoopte oosterse pillow 30-60 216 Gemerkt Ezan , persglazen schaal op een houten voet, 32 diameter (chipje) 75-125 217 Porceleyne Fles schotel met blauw bloemdecor, 1924, 34 diameter 40-30 218 Oud Delft aardewerken schotel met decor Zelfportret , 33 cm diam. 20-40 219 Kralenlamp kooimodel 39 hoog 40-60 220 Eiken antiek bureau met leder ingelegd blad 130x70 bladmaat 150-300 221 WMF Jugendstil-stijl inktstel 39 cm breed. 60-80 222 Landmeter waterpas Gem Thornton met kruistafel in kist. 275-300 223 Bronzen bureaulamp in de vorm van een vogel, niet gesigneerd, met los glazen kapje, 34 hoog 100-200 224 Messing Art Deco schemerlampje 41 cm hoog met leeuwenpootjes en glazen kapje en olielampje 29 cm hoog. 40-80 225 Ges. Rousseau, zink en brons patine beeld van visser met net 39 cm hoog. 50-70 226 Fraaie tafelschemerlamp op een bewerkte koperen voet, ca. 75 hoog 50-100 227 Antiek kastje voor bladmuziek met 1 deur en messing monturen 115 hoog 46 breed 80-120 228 Eiken Pander(niet gemerkt)eethoek met uitschuifbare tafel 130x100(2x58bladen)en 4 stoelen met geruite bekleding 150-300 229 Djaipur handgeknoopt tapijt 140x70 60-80 230 De Drye Clocken Delft pauwenschotel 34,5 cm diam (gelijmd) en Makkum Tichelaar pauwenschotel 31,5 cm diam. (haarlijnen). 40-80 231 Tegeltableau van 4 18e eeuwse tegels met tulpendecor. 50-100 232 Bronzen engel op zwart marmer sokkel 63 cm hoog. 320-350 233 Antieke koperen Oosterse olielamp 42 cm hoog. 30-60 234 Klassieke hanglamp met geslepen glazen schaal en 3 kapjes 70 cm hoog, 72 cm diam. 50-100 235 NIEUW Keshan handgeknoopt kleed 234x171 450-550 236 Fraaie noten fineer ovale vitrine met satijnhout inlegwerk en goudkleurige bronzen ornamenten 170 hoog 110 breed 500-750 237 Famille Rose 19e eeuwse porseleinen schotel 41,5 cm diam, met decor van figuren, dieren en bloemen ( gelijmd) 150-250 238 2 Imari schotels 22 cm diam. 50-100 481 J M Verburg 76 Jo Strahn

387 Th van Oorschot 465 Anton Heyboer 126 Lefort

203 J Eerdmans 269 Klaas Gubbels 421 Anton Heyboer 239 19e eeuwse gelobde Imari schotel 30,5 cm diam. 50-100 240 Art Deco luster in brons met drie tulpen en drie palmetten, ges. Hubens (ontwerper) en Degue-Compiegne (glasfabriek). 600-800 241 Wortelnoten gefineerde commode met 3 lades 75 hoog 86 breed 40-60 242 Bronzen adelaar in Art Deco-stijl op zwart marmer sokkel 53 cm hoog. 175-200 243 2 Antieke Chinese armstoelen met fraai steekwerk 100-200 244 Koperen 19e eeuwse hanglamp met 3 melkglazen roosvormige kapjes 60-80 245 NIEUW Bidjar handgeknoopt kleed 297x150 550-650 246 19e eeuwse mahonie tafel op kolompoot 100 diameter 50-100 247 Handgeknoopt kleedje Shiraz110x81 - 248 Mahonie biedermeier bureau met groen leder ingelegd blad 165x88 250-500 249 Antiek verguld houten beeld van een adelaar met jongen, Vlaanderen 28 hoog, 44 breed 750-1000 250 Anoniem, Romantisch landschap, paneel 8x10 100-150 251 Empirestijl dekselcoupe brons met marmer, 30 cm hoog. 150-300 252 Houten 17 e eeuws beschilderde sculptuur van een monnik 400-600 253 2 messing fraai bewerkte 3-lichts kandelaren in Gotische stijl 54 cm hoog. 50-100 254 2 koperen kerkkandelaren 46,5 cm hoog. 20-40 255 Grote antieke kolompendule met polychrome gemarmerde beschildering, draakfiguren en fraaie guirlandes 57 hoog 800-1200 256 Antieke Franse hanglamp met albasten schaal, kelkkapjes en verguld montuur en engelfiguren 80 cm hoog, 80 cm diam. 300-500 257 NIEUW Bidjar handgeknoopt kleed 242x172 1000-1200 258 Hollands weerstation in bestoken omgeving 57 hoog 80-100 259 Oosterse porseleinen dekselvaas met leeuw op top, 90 hoog 100-200 260 Marmer sculptuur van een Neger met tulband 75 hoog 500-600 261 Antiek tegeltableau van 6 tegels met voorstelling “Boerenleven “ 32,5x47,5 cm in eiken lijst. 50-100 262 Antieke Junghans regulateur in notenkleur kast 123 cm hoog. 40-80 263 18/19e eeuwse lantarenklok met fraai uurwerk 38 hoog 300-600 264 Stel eiken bestoken stoelen met brede zitting 200-300 265 Ges. Jan J van de Stap 1874-1940, Stadsgezicht met ophaalbrug, paneel 19x26 80-120 266 Ges. W J Bladergroen 1853-1920, Houtspokkelaarster in bos, doek 30x23 200-300 267 Ges. A F Langeberg, Stadsgezicht met haven, doek 30,5x40,5 cm. 25-50 268 Ges. A Prins 20e eeuw, Boerin bij waterput, doek 40x50 200-300 269 Ges. Klaas Gubbels geb. 1934, Tafel met koffiekan, 2 kop en schotels en een rode stoel, doek 1995, 25x30 1000-1500 270 Ges. Niek van der Plas geb.1954, Bloemenvelden in de omgeving van Lisse, paneel 30x40 500-600 271 Noten cilinderbureautje met laden in het interieur, Louis XVI-stijl en opstandje, 118 hoog, 84 breed 300-400 272 2 Aziatisch houten bustes van een man en vrouw 32 en 31 cm hoog. 30-60 273 Vraagstuk voor de juni veiling, zie magazine voor vraagstelling en prijs !!! - 274 Klassieke 3-lichts hanglamp met pegels en glazen kapjes 58 cm hoog, 60 cm diam. 40-80 275 Noten 2-deurs meubel het binnenhuis op gestileerde porten 80 hoog 107 breed 150-300 276 Bronzen leeuw op zwart marmer sokkel, 25 cm hoog, 39 cm breed. 120-160 277 Bronspatinee beeld met titel Livre d’or par Bruchon 70 hoog 50-100 278 Art Deco Gustav Becker Pendule in noten kast 39,5 cm hoog. 200-250 279 Bronspatinee schemerlamp van vrouw 73 cm hoog. 40-60 280 Anoniem, Boten op zee, paneel12,5x18 cm. 20-40 281 Ges. H Balman 20e eeuw, IJsgezicht met schaatsers, paneel 13x18 90-120 282 Ges. H Balman 20e eeuw, Bomschuiten op het strand, paneel 13x18 60-100 283 Hollandse barometer met fraai steekwerk 28x28 cm. 25-40 284 Antieke Franse Comtoise met fraai bewerkt koper 100-200 285 Wortelnoten gefineerde secretaire op klauwpoten met fraai interieur met inlegwerk en geheime vakken 106 hoog 100 breed 150-300 286 Bronzen vrouw met waaiers in Jugendstil-stijl 39 cm hoog op zwart marmer sokkel. 100-150 287 2 tinnen kandelaren in Lodewijk-stijl 21 cm hoog. 30-50 288 Ges. H Hondekoeter 19e eeuw, Hoenders naar H Hondecoeter, paneel 25x20 150-200 230 Drye Clocken 289 Verso P J Regemorter 1755-1830, Romantisch landschap met herderin met vee en ruïne in de verte, paneel 28x39 400-600 290 Ges. Ch Dankmeijer 1861-1923, Kerkje van Heelsum, marouflé 33x24 200-300 291 Hollandsche school 20e eeuw, Romantisch riviergezicht, paneel 18x26.5 130-180 292 Art Deco 5-armige hanglamp met opaline kapjes. 20-40 293 Antiek gietijzeren zwart gelakte staande kapstok 210 cm hoog. 200-400 294 Espingarda Potugueza 6,5 mod. 1904, Deutsche waffen-und munitionsfabriken Berlin, karabijn. 100-150 295 Dubbelloops geweer. 60-100 296 Antiek dubbelloops geweer 93 lang 200-300 297 Fraai geweer met palissander kolf 111 lang 350-450 298 Antieke gietijzeren turfbak. 30-50 299 Onduidelijk gesigneerd, Botters op het strand, aquarel 50x65 in een fraaie rijkbewerkte lijst 750-1250 300 Eiken Hollandse boekenkast met 2 deuren in de onderzijde, gestoken fries en halve kolommen, 184 hoog, 116 breed 100-200 301 Porceleyne Claeuw 5-delig polychroom beschilderd aardewerken kaststel. 100-150 302 Maastricht, 19e eeuwse aardewerken cachepot met decor Braambes en jaartal 1896, 18 cm hoog, 25 cm diam. 40-80 303 Porseleinen fruitschaal op voet, 2 ovale schalen en 10 schoteltjes 40-80 304 Bronzen leeuw op groen marmer sokkel 16 cm hoog. 100-120 305 Bronzen Art Deco-stijl gier op stenen sokkel 20,5 cm hoog. 40-60 306 Engels noten buffet op pootjes en sierwerk op de deuren, 101 hoog, 120 breed 75-125 307 Bronzen beeld van meisje staand op kruk 29 cm hoog. 30-50 308 Oosterse beschilderde eierschaalporseleinen vaas 32 cm hoog (gaaf). 50-100 309 Hollands tafelklokje in eiken kast, 29 hoog 40-80 310 Gietijzeren Art Deco-stijl adelaar op marmeren voet 41 cm hoog. 50-80 311 Societe Ceramique aardewerken kom 22,5 cm diam, en Engels aardewerken kom 17 cm diam, beide met Oosters decor. 20-40 312 Ges. Charles Bisschops 1894-1975, Pueblo en Estremadure, paneel 38x46 cm. 300-400 313 Ges. A Moeller 1886-1963, Herder met kudde schapen op landweg, doek 75x106 1000-1500 314 Met signatuur J Coomans 19e eeuws, Mythologische voorstelling, paneel 44x54 ( Belgische school) 1000-1500 315 Zware messing kandelaar met leeuwepootjes 45 cm. 100-150 316 Eiken lectuurhouder met snijwerk 20-40 317 Ges. J A Grun 1868-1934, Stilleven met bloemen, borden en glazen dekselcoupe, paneel 61x50 cm. 600-700 318 Ges. Peter Motz geb. 1934, Landschap met zwanen op een nest en vliegende eenden, doek 60x90 100-150 319 Ges. W A Gijzeman 1870-1920, Kerkinterieur met vele figuren, doek 70x50 100-200 320 Ges. P C Stamperius 1885-1941, Kerkplein met mensen op bank, marouflé 40x33 50-100 321 19e eeuwse wortelnotenfineer Willem lll vitrine met geschulpte motieven 150-300 322 3 aardewerken bordjes met Oosters decor omstreeks 1700, 22,5 cm diam. 40-80 323 2 17e eeuwse aardewerken schotels 20,5 cm diam. 40-80 324 19e eeuwse mahonie wandtafel met getorst frame en laadje 70 cm hoog, 52 cm breed. 100-120 325 Bronzen beeldengroep van 2 staande hazen op marmer sokkel 24 cm hoog. 30-60 326 Bronspatinee tafelschemerlamp van lezende vrouw 49 cm hoog. 30-50 327 Verso Gogos Ferenc geb.1936, Kiraly, acryl / polymer, paneel 1978, 94x28 150-250 328 Ges. Harry van Kuyk 1929-2008, Ezeltje, litho 2002, 13/50, 31x22 25-50 329 Grote plafondlamp met druivendecor en accenten van parelkleurige kraaltjes in klassiek montuur 58 diameter 100-200 330 Hallamp ananas model 39 hoog 40-60 331 Fraaie messing platentafel 75 cm hoog. 60-100 332 Ridderfauteuil met groene stoffering. 50-80 333 Koloniale partnerdesk met fraai beslag 150x100 150-300 334 Oude Kelim 183x105 75-125 335 Oude Kelim 273x144 200-300 336 Porceleyne Fles aardewerken schotel met polychroom decor van bloemen 36,5 cm diam, jaar 1963, schilder AvG. 50-100 337 19e eeuws noten fineer theekistje met ingelegd motief van schelp en tabakskistje. 50-80 338 Notenhouten kistje met inlegwerk. 30-50 2079 Jugendstil 2034 Schildpad 8 Antiek kruikje

5 Jacobakan 383 Twee Scheepjes

139 Klepbureau 253 Messing kandelaren 384 Engelse bureaustoel 339 Palissander kistje met ivoren fiches en mahonie kistje. 25-50 340 Oude eiken sigarettenmolen 21 cm hoog. 30-60 341 Automne Gelria Arnhem plateel cachepot 26 cm hoog, 34 cm diam, schilder D.V. 100-150 342 Émile Gallé (1846-1904)schaal met polychroom beschildering “La Roynce Mere”(hoek gelijmd)28hoog 21 breed 100-200 343 Wollen kleed met Oosters decor, China, 310x243 100-150 344 Antieke bureaustoel met fraai inlegwerk 50-100 345 Eiken hokker met getorst frame en webbing zitting. 20-40 346 Oude Kelim 144x97 50-100 347 Zeer fraaie Ikat 230x108 300-500 348 Antieke paardjesregulateur in noten kast 95 cm hoog. 40-80 349 19e eeuws mahoniehouten lepeldoosje 15x8 cm. 30-60

Dinsdag 19 juni 19.00 uur Kunst en antiek

350 Eiken Neorenaissance buffet 100 cm hoog, 16 cm breed. 140-180 351 Belouch 70x46 cm. 20-40 352 Fraai marmeren 19e eeuws Franse pendule 61 cm hoog met Brocot-loopwerk, en 2 bijbehorende 5-lichts kandelaren 60 cm hoog. 500-700 353 Ges. Niek van der Plas geb. 1954, Strandgezicht met spelende kinderen bij Scheveningen, paneel 30x40 600-700 354 Ges. C R Hünd 20e eeuw, Stilleven met gemberpot, Chinese kom en beeldje, doek 1925, 31x41 50-100 355 Ges. C H Meinders 1819-1894, Boerderij in de uiterwaarden aan de rivier 1873, aquarel 22x37 200-300 356 ges. Xeno Munninghoff 1873-1944, Landschap omgeving Wolfheze, marouflé 34x52,5 600-700 357 Ges. A Markus 1870-1955, De Geert 1923, tekening 30x48 100-150 358 Ges. Henk Dekker 1897-1974, Boten met slepers in de haven van Rotterdam, doek 27x43 500-700 359 Ges. H Romyn 1892-1959, Bloemstilleven in Keulse pot, paneel 30x24 200-250 360 Ges. Jan Kagie 1885-1971, Zomers landschap met molen, paneel 18x24 150-200 361 Antieke Schwarzwald kapstok gestoken in de vorm van een jager met geweer hangers van hoorn 25 hoog 50-100 362 Antieke iepenhouten stoel. 80-120 363 NIEUW handgeknoopt kleed Ziegler 235x172 1000-1200 364 Zeer fraaie mahonie geschulpte ovale tafel met bewerkte rand op imposante kolompoot 137x117 100-200 365 4 mahonie stoelen met koper ingelegde figuren in rug. 50-100 366 Bronzen beeldengroep van korhoenders op marmer voet. 75-100 367 DOK Milsbeek aardewerken bolvaas, 24 hoog 25-50 368 Sphinx aardewerken vaas met groen glazuur 38,5 cm hoog. 20-40 369 Chinees porseleinen plaquette met landkaart van China 33,5x31 cm op houten standaard. 40-80 370 Anoniem, Katwijks meisje, marouflé 34,5x28 cm. 40-80 371 Antieke bronzen kandelaar op ronde voet gedragen door leeuwen 110 hoog 300-400 372 Hollandse kaarsenkroon met geslepen pegels, ca. 80 hoog 300-400 373 Grote plafondlamp met druivendecor en accenten van parelkleurige kraaltjes in klassiek montuur 58 diameter 100-200 374 Hamadan handgeknoopt tapijt 308x165 100-150 375 Antieke eiken kloostertafel 150x70 100-200 376 Handgeknoopt tapijt Kashan 140x71 100-200 377 Bronzen olifant op zwart marmer sokkel 21 cm hoog. 90-120 378 Ond. ges, verzilverde wanddecoratie van een oorlogsschip 27,5x49 cm in eiken lijst. 25-50 379 Engels antieke mahonie theetafel met lade 100-150 380 Porseleinen dienblad met koffiepot, melkkannetje, suikerpot en 2 kop en schotels met klassieke decoratie. 40-80 381 Tafelpendule met marmer en leeuw op top, 39 hoog, ca. 1900 150-300 382 19e eeuws eiken cilinderbureau met opstandje 125 cm hoog, 102 cm breed. 250-350 383 18e eeuws Delfts 5-delig kaststel met monogram van De Twee Scheepjes. 100-200 384 Argus London eiken Engelse draaibare bureaustoel. 40-80 385 Mon. C L , Oude ruïne ‘24, aquarel 23x32 40-80 386 Toegeschreven L Stutterheim 1873-1943, Boerin bij boerderij, paneel 26x36 150-200 255 Kolompendule 387 Ges. Th van Oorschot 1910-1989, Figuren in tuin bij boerderij, doek 45x55 400-500 388 Pegellamp zakmodel 60 cm hoog. 140-180 389 Notenkleur theewagen met inlegwerk, wegklapbare zijkanten, wieltjes en los dienblad 84 cm hoog, 64x44 cm. 100-150 390 12-persoons porseleinen jaren 60 Bavaria koffieservies. 30-60 391 Antiek eiken pottenkastje 80-120 392 Aardewerken beeldengroep 40 cm hoog. 40-80 393 Eiken 2-deurs kast met getoogde spiegels in de deuren 109 hoog 105 breed 80-120 394 Engelse tafelklok met fraai uurwerk in zwart houten kast 45 hoog 1000-1200 395 Bronzen Moneyman op zwart marmer sokkel 43 cm hoog. 170-200 396 Schwarzwalder noten gestoken wandconsole 39 cm hoog. 30-60 397 Noten bijzetstoel met gestoken decor in de rug 25-50 398 Ges. H A van Ingen 1846-1920, Studie tekening van koeien en schapen, tekening 17x22 50-100 399 Ges. A Markus 1870-1955, Ruïne bij Arcen 1933, tekening 24.5x32 30-60 400 Ges. Th de Bock 1851-1904, Boerderij in landschap, tekening 14X24 100-150 401 ges. Wim Helder 1892-1966, Landschap in Limburg, tekening 25x27 20-40 402 Ges. Jan Kagie Sr. 1885-1971, Polderlandschap met bootje en boerderij, marouflé 20x30 100-150 403 Ges. O Denis, Landschap met rivier, doek 16x27 cm. 50-70 404 Ges. Pieter de Zwart (1880-1967), Koeien in landschap, marouflé 27x53 300-400 405 Klassieke 10-armige kroonlamp met glazen pegels en koper 50 cm hoog, 67 cm diam. 130-160 406 Klassieke 4-armige glazen kroonlamp in Venetiaanse stijl, met pegels 75 cm hoog, 65 cm diam. 175-200 407 Moed vloerpers 212x205 cm. 100-150 408 2 klassieke armstoelen met rode stoffering en fraai steekwerk. 175-200 409 Eiken 9-kantig tafeltje met getorste poten en gestoken blad. 20-40 410 Bronspatinee tafelschemerlamp van vrouw met slapend kind 60 cm hoog. 40-60 411 Ges. Hans Lenteman 1876-1953, Molen in landschap, doek 40x60 350-400 412 Ges. Th Hoppenbrouwers 1901-1990, Stilleven met flessen en Japanse aquarel aan de muur, doek 60x50 50-100 413 Wortelnoten vitrinekast met gebogen front en fraaie kuif 230 cm hoog, 170 cm breed. 200-300 414 3 Petrus Regout 19e eeuwse schotels met decor Sana. 20-40 415 3 Petrus Regout Maastricht 19e eeuwse schotels met decor Amazone, en 3 Societe Ceramique schotels met decor Tea Drinker. 25-50 416 4 18e eeuwse polychroom beschilderde aardewerken schotels 23 cm diam. 80-120 417 Eiken 19e eeuwse bestoken wandtafel met bestoken fries 120 breed 60-80 418 2 Oosters porseleinen polychroom beschilderde schotels 25 cm diam. 30-50 419 Bronspatinee beeld van man 57 cm hoog. 25-50 420 Bronzen naakte man op zwart marmer 45 cm hoog. 100-150 421 Ges. Anton Heyboer 1924-2005, Vier bruiden, aquarel 54x78 125-175 422 Ges. Frans Brandsen geb. 1955, Kalveren in het groen, doek 2011, 85x85 350-450 423 Grote zandloper in houten kist. 100-150 424 Ges. W Bos 1906-1974, Rotterdamse haven, pastel 40x80 140-180 425 Ges. C H Hammes 1872-1965, Watermolen in Brabants landschap, doek 50x70 100-200 426 Ges. Antoon Markus 1870-1955, Landschap, genoteerd Oosterbeek 30 mei 1926, doek 50x70 200-300 427 Ges. C B van Kampen 20e eeuw, Korenschoven bij molen, doek 50x40 25-50 428 Anoniem, Afscheid van de bruid, doek 1912, 53x42 300-500 429 Mechelse trumeau met marmer blad en opstand, 188 hoog, 120 breed 100-200 430 Bronzen boekensteunen paarden op zwart marmer 23 cm hoog. 150-175 431 Bronzen vogel op marmer sokkel 19 cm hoog. 40-60 432 Bronzen beeld van zittende naakte vrouw op marmer sokkel 19 cm hoog. 40-60 433 Bronzen beeldje van sater 25 cm hoog. 20-40 434 Societe Ceramique 3-delig aardewerken kaststel met decor Vieux Delft. 20-40 435 2 18e eeuwse polychroom beschilderde aardewerken schotels 30,5 cm diam. 40-80 436 Ges. Johan Buning 1893-1963, Bloemen in pot, doek 44x34 500-700 100 JAAR

Derksen Verhuizingen BV 6831 AE Arnhem F 026 323 26 01 De Overmaat 39 T 026 323 03 20 www.derksen.nl

Museum voor Moderne Kunst Arnhem Utrechtseweg 87 6812 AA Arnhem t +31(0)26 377 53 00 www.mmkarnhem.nl f +31(0)26 377 53 53 e [email protected] 437 Hollands mahonie kabinet, Biedermeier met gestoken kuif, 246 hoog, 174 breed 750-1000 438 Anoniem Hollandsche school, Kerkinterieur met figuren, paneel 40x50 200-300 439 Ges. van Kessel stadsgezicht met brug olieverf op doek 40x60 in fraai vergulde lijst 50-100 440 Met signatuur Leickert winters landschap met schaatsers en molen in fraai bestoken lijst 30x46 100-200 441 Engels staand horloge, 19e eeuws, mahonie met eiken kast met nieuw beschilderde wijzerplaat, 220 hoog 700-1000 442 Anoniem, Schepen op zee, doek 40x80 30-50 443 Biedermeier mahonie 2-deurs kast met gestoken kuif en ornamenten, 242 hoog, 181 breed 600-800 444 Ges. M Heijl 1836-1931, Boten op het meer, aquarel 42x64 200-300 445 Banjobarmeter in palissander kast, thermometer en plaat niet origineel 100-150 446 Noten wangentafeltje met 2 laadjes 71x54 cm. 30-60 447 2 teakhouten korenaren armstoelen met gestreepte stoffering. 100-150 448 Ges. Richard Smeets geb. 1955, Vence, litho 3/190. 1987, 76x56 50-100 449 Ges. Richard Smeets geb. 1955, Vence, litho 3/175. 1987, 76x56 75-125 450 Ges. Richard Smeets geb. 1955, Vence, litho 3/196. 1987, 76x56 50-100 451 Ges. Jacob Kanbier geb.1949, Vrouw met bril, aquarel 69x48 125-175 452 Ges. Elly Slingenberg geb. 1937, Compositie, aquarel 1979, 69x99 40-80 453 Monogram Eef van Maanen 1910-1984, Compositie met handen, doek 1975, 80x100 100-200 454 Ges. Dick Preesman geb. 1964, Moderne compositie, doek 2005, 50x70 500-700 455 Kunstobject van beschilderd glas 210 cm hoog. 100-200 456 Ges. Estella de Boer 1912-2010, Compositie, zeefdruk 2001, 25/100, 35x49 25-50 457 Ges. Klaas Gubbels geb. 1934, Kan op tafel, litho 1987, 671/750, 50x75 150-200 458 Ges. Jacob Kanbier geb.1949, Vrouw met poes, aquarel 45x63 125-175 459 Van de Windt ges. Stilleven op tafel, litho 1973, 57x76 40-80 460 Ges. Josee Houtbraken 1949-1994, Compositie, gemengde techniek 1991, 65x95 100-200 461 Monogram Eef van Maanen 1910-1984, Oog achter papier en staande pop, paneel 82x73 400-600 462 Toegeschreven aan Eef van Maanen 1910-1984, Compositie, paneel 71x54 50-100 463 Ges. E Slingenberg geb. 1937, Compositie, litho 1992, 12/25, 80x60 25-50 464 Ges. Theo Wolvecamp 1925-1992, Papegaai, pastel 1989, 48x32 200-300 465 Ges. Anton Heyboer 1924-2005, Ballerina, gemengde techniek 54x40 125-175 466 Monogram B vd L, Compositie, gemengde techniek 51x40 100-150 467 Ond. gesigneerd, Varkens in slachthuis, aquarel 1977, 52x38 25-50 468 Walther Smeitink Muhlbacher geb. 1963, Compositie met ingekraste patronen en lijnen, tweeluik, doek 80x71 200-400 469 Monogram G E, Compositie met bloemen, doek 70x70 25-75 470 Ges. Carmi Butteling geb. 1936, Groen, litho 1979, 10/20, 47x62 50-100 471 Ges. H Kortekaas geb. 1935, De spirituele maat van de mens, litho 1995, 14/333, 70x50 25-50 472 Ges. J Willems 20e eeuw, M met zonlicht, aquarel februari 1984, 37x29 25-50 473 Monogram Eef van Maanen 1910-1984, Kubistische voorstelling, board 1980, 39x25 50-100 474 Monogram Eef van Maanen 1910-1984, Koeltorens in landschap, doek 1977, 60x80 75-125 475 Ges. G van Rooij geb. 1954, After you ‘ve gone, in the blind, ets 1982, 65x49 100-150 476 Jenny Homan Voogt geb. 1942, Huizen, puzzel, 35x21 25-50 477 Ges. Bienette Moraal geb. 1954, Jacht & Fabel, 2 litho’s , 2000, 17x20 per stuk 20-40 478 Geëmailleerde schotel gedecoreerd door Victor Linford 1940-2002 Gevogeld gezelschap 1969 in opdracht van de gemeente Rheden 42 diameter 25-50 479 Glazen raamdecoratie van 2 figuren 33,5 hoog, 28,5 breed. 20-40 480 Verso Astrid Piethan geb. 1973, Kiosk, foto 28,5x28,5 - 481 Verso Jan Marinus Verburg geb. 1949, ontwerp voor “Het kwijlen van de duivel” boek van Julio Cortazar, 30-60 482 Het oog van de pauw met etsen Rinke Nijburg geb. 1964 en poëzie van Jozef Heij - 483 Map Grafipersingen 2000 met werken van Arno Arts, Pieter Becks, Ted Felen, Ad Gerritsen en Ad Merx 25-50 484 Map Grafipersingen 2003 met werken van Adriaan van Esveld, Dirck Nab, Krin Rinsema, Ronald Tolman, Pauline Wittenrood en extra enkele werken van Doro Krol 25-50 485 Ges. Agnes van den Brandeler 1918-2002, Portret van Charlotte van Pallandt, aquarel 20 maart 1986, 16x10,5. Bijgeleverd aankoopbevestiging Galerie De Pol Pannerden. 25-75 486 Ges. Peter Jordaan geb. 1954, cassette met boekjes, 1995, 63/200 25-75 487 Verso Frans Drummen geb. 1949, Biljartklok 1, Hout en was, januari 2000, 36 hoog 30-60 488 Monogram Klaas Gubbels geb. 1934, Née de la Terre, staal 2003, 9-40, 14,5 hoog 400-600 489 Spiegel in een klassieke rijkbewerkte zilverkleurige lijst met kuif, 140x106 75-125 490 Ges. Hans de Jong 1932-2011, steengoed design schaal 35x35 cm. 100-150 491 Design aardewerken sierschaal, 39x39 25-50 492 Ges. Maria C A Strik geb. 1948, Siu, Het wachten, zeefdruk op steen 30,5x19,5 cm. 40-80 493 Koper sierobject 61x61 getiteld “Face” - 494 Onderzijde ges. MN 79, aardewerken kunstwerk “Landschap” 52 cm hoog, 48 cm breed. 60-80 495 Koppel 18e eeuwse schilderijlijsten met fraaie decoratie 31.5x20.5 en 37x20 50-100 496 Verso gesigneerd Eef van Maanen 1910-1984, Compositie, doek 1971, 70x100 75-125 497 Ges. H op de Laak 1925-2012, Landschap met bomen, ets 13/15, 28x51 20-40 498 Monogram Eef van Maanen 1910-1984, Zon boven huizen, doek 1966, 80x90 100-200 499 Ges .Machiel Kunst 20e eeuw, 3 tekeningen in lijst, 1992, 20x15 per stuk - 500 Ges. Koos, Figuur in rond, litho febr. 1973, H2, 56x56 25-75 501 Ges. Ben Bodt geb. 1943, Schelp, litho 1975, 1B/7, 50x36 30-60 502 Ges. Ben Bodt geb. 1943, Schelp, litho 1975, 1D/7, 50x36 30-60 503 Ges. Theo Elfrink geb. 1923, Straatje, aquarel 40x33 40-80 504 Onduidelijk gesigneerd, Werf bij Waalbrug, aquarel 1967, 28x38 25-75 505 Ges. Klaas Gubbels geb. 1934, Niet normale tafel, ets december 1970, 49x40 100-200 506 Onduidelijk gesigneerd, Compositie, aquarel 1978, 35x41 - 507 Monogram JG (Jan Goedhart 1919-1991), Koepelkerk in stad, aquarel 27,5x38 cm. 100-200 508 Ges. J Rijlaarsdam 1926-2007, Figuren in straatbeeld, doek 70x50 800-1000 509 Christina de Vos geb. 1965, Figuur met hand, litho 25-50 510 Ges. Leon Tebbe geb. 1949, Boom, Kleurenhoutdruk 1988, 5/18, ca. 25x20 - 511 Ges. Elzo Dibbets geb. 1947, Biljart 2, tekening 32x22 - 512 Verso Leon Tebbe geb. 1949, Compositie 1988, aquarel 13x18 - 513 Monogram Vincent van Delft geb. 1957, Biljarter, gouache 16x12 en Biljarter 17x11 - 514 Verso Diederik Grootjans geb. 1960, Biljarter, board 1999, 15x20 - 515 Verso Diederik Grootjans geb. 1960, tube verf, board 1997, 8x17,5 - 516 Ond. ges, Kunstenaar in atelier, marouflé 34x21 cm. 30-50 517 Monogram Ad Gerritsen geb. 1940, 10 houtsnedes van portretten en dieren, ca. 28x28 100-150 518 Ges. Paula Leclercq 20e eeuw, Poes en vlinder, litho - 519 Verso Olga van Rhede van der Kloot geb. 1960, Uber den Gipflen ist Ruh, litho 7/10, 40x50 - 520 Ges. Caroline Koenders geb. 1961, Compositie, ets 1/10, 11x11 - 521 Ges. Bernice Lehman geb. 1932, Vier figuren, inkttekening 1992, per stuk 13x8 25-50 522 Ges. Theo Elfrink geb. 1923, Slachthuis, litho 1978, 11/11, 22x27 40-80 523 Ond. gesigneerd, Het begin, acryl op papier, 17x23 25-50 524 Ges. Marian Schutte geb. 1953, Een van de zeven, de vierde, Litho met tekst 15,5x11,5 30-50 525 Ges. Theo Elfrink geb. 1923, Biljarters, ets 1973, 4/5. 24x30 30-50 526 Ges. Vlastimir Petrovich geb. 1919, Huisjes, zeefdruk 26x35 cm. 20-40 527 Ges. Jan Hein van Rooy geb. 1940, Kuddegeest, litho 1999, 2/15, 34x44 25-50 528 Ges. Theo Elfrink geb. 1923, Boerenerf, aquarel 1983, 28x33 50-100 529 Ges. Jan Miechels 1916-1996, Compositie met fles, gemengde techniek, 32x24 25-75 530 Walther Smeitink Muhlbacher geb. 1963, Compositie, gemengde techniek, 27x21 100-200 531 Handgeknoopt tapijt Bidjar 160x90 100-200 532 Handgeknoopte Mihr 156x94 100-200 533 Handgeknoopt tapijt Mihr 166x95 100-200 Theo Goedvriend

Tekenaar, lithograaf en graficus

Theodoor Franciscus Goedvriend aanschouwde het levenslicht op 31 januari 1879 in De Steeg.

Theo was een Nederlands kunstschilder, tekenaar, lithograaf en graficus. Goedvriend volgde lessen bij Theo van Hoytema en Antoon Derkinderen. In 1905 werkte hij in München, in 1907 in Florence en van 1910-1912 vooral te , de bakermat van de 19e eeuwse renaissance, ook in de Nederlandse schilderkunst.

Het was vooral het accent van de grote romantische schilders uit de Theo Goedvriend School van Barbizon, der romantiek van omstreeks 1860, dat het sterkst in het werk van Goedvriend doorklonk. Zijn gehele opvatting, zowel zijn aanzien der natuur als zijn techniek, vormde zich naar die Franse meesters. Alleen in de keuze van zijn onderwerpen verschilde hij. Goedvriend schilderde bij voorkeur paddenstoelen, veel bloemen en landschappen. In zijn landschappen, vooral in zijn vroegere, werd de herinnering aan bepaalde meesters der Barbizon-School zeer sterk opgeroepen.

Hij schilderde vaak een groep paddenstoelen tegen een landschapsachtergrond van zware donkere bomenmassa’s, waartussen een plek lucht met een weerschijn van de laatste zonnegloed. Goedvriend werkte sinds 1948 in Rheden, was lid van Arti et Amicitiae te Amsterdam.

Onder zijn leerlingen bevonden zich Ferdinand Boersma, Hetty Edelkoort-Nicol Speijer, Barend Ferwerda, Frits Huygens, Thijs Mauve en Christiaan Schoonboom. Theo Goedvriend overleed in Warnsveld op 90 jarige leeftijd op 18 februari 1969.

Theo Goedvriend Atelier Simonis

Wat een prachtig vak ! Tijd krijgt een andere dimensie als je werkt met schilderijen uit een ver verleden. De geur van oude doeken en verfstoffen voeren je mee naar een voorstelling gezien door het oog van de meester.

Uit liefde en respect voor dit erfgoed en gedreven door de ambitie om dit voor het nageslacht te behouden is ons gilde overgedragen van vader op zoon en vervolgens op dochter met als credo de oude Latijnse spreuk:

ARS LONGA VITA BREVIS Kunst is voor eeuwig - het leven kort (Marcus Tullius Cicero, 107 tot43 v. Chr. “Orationes”)

ATELIER SIMONIS ARTHUR VAN SCHENDELLAAN 15 6711 DA EDE Tel.: (0)318- 69 33 61 Fax.:(0)318- 69 33 62 Mob.:(+31)6- 25 55 80 39 Email: [email protected] 534 Handgeknoopte Kashan 156X87 100-200 535 Antieke noten Dagobertstoel met Romeins rode stof en fraai textiele rug. 50-100 536 18 e eeuwse eiken commode met orgelgebogen lade 72 hoog 85 breed 150-300 537 Bronzen vos op zwart marmer sokkel 18 cm hoog, 40 cm breed. 100-125 538 Bronzen vos op marmer sokkel 28 cm lang, 16 cm hoog. 50-80 539 Klassieke tafelklok naar antiek model, 60 hoog 100-150 540 Spiegel in een 19e eeuwse bewerkte lijst met kuif, 186x91 200-300 541 Eiken kussenkast met fraai bestoken fries 192 hoog 180 breed 150-300 542 2 witte klassieke armstoelen met fraaie stof 80-120 543 Ges. M J Nefkens 1866-1941, Kudde schapen met herder, doek 70x100 (met restauratie) 544 19e eeuwse mahonie op eiken secretaire met fraai nest voorzien van schrijfblad en interieur156 hoog 108 breed 300-600 545 Monogram Theo van der Horst 1921-2003, Vaas bloemen, doek 1951, 103x75 200-300 546 Monogram Eef van Maanen 1910-1984, Figuren, doek 1954, 160x100 200-400 547 Fraai beschilderde Hollandse secretaire met interieur en geknikte front, door kunstenaar ingebracht, decor de tulp 99 hoog 82 breed 150-300 548 Bronzen buste van Lange Jan 39 cm hoog. 125-150 549 Bronzen beeldengroep van paard met veulen op marmer sokkel 22 cm hoog. 40-60 550 Ond. gesign. Hollandsche school, Molen aan de plas, pastel 45x90 30-50 551 2-deus eiken biedermeier linnenkast met geschulpte panelen 210 hoog 180 breed 100-200 552 Antiek eiken open boekenkast met fraai bestoken fries 201 hoog 280 breed 300-600 553 Eiken tafel 100x69 cm met flespoten en 4 stoelen met stoffering. 60-100 554 Ges. Jan J van de Stap 1874-1940, Boerderij in de winter, aquarel 30x50 75-125 555 Ond. gesigneerd, Keulse vaas met bloemen, doek 100x70 100-200 556 Massief eiken kastje met 1 deur met gestoken briefpaneel op het deurtje, 92 hoog, 80 breed 100-200 557 Bronzen beeld naar Milo, Burlend hert, 31 hoog 50-100 558 Antiek massief eiken 1-deurs kastje met lade 101 cm hoog, 62 cm breed. 150-250 559 Ges. Emondt 20e eeuw, Winters landschap met figuren, paneel 60x80 150-300 560 Ges. Tilly Moes 1889-1979, Vaas bloemen, pastel 61x47 150-200 561 Fraai eiken halmeubel met klep in de zitting, glas in lood, messing kapstokhaken en gestoken koof aan de bovenzijde, 207 hoog, 92 breed 300-500 562 Ges. Vergeer, Huis aan landweg, doek 50x70 cm, in fraai vergulde lijst. 30-50 563 Chinees kastje met 2 laadjes, 2 deurtjes en etagère 128 cm hoog, 55 cm breed. 40-80 564 Ovale porseleinen schaal met wapendecor 22,5 cm. 20-40 565 Bronzen olifant met slagtanden 20 cm hoog op[ zwart marmer sokkel. 90-120 566 Antiek facetgeslepen spiegel in vergulde lijst 94 cm hoog, 55 cm breed. 75-100 567 Mahonie nachtkastje met marmer blad 60-80 568 19e eeuwse spiegel in vergulde lijst 150x70 cm. 100-150 569 2 klassieke armstoelen met rode stoffering en verguld frame. 200-300 570 Renaissancestijl eiken 2-deurs kast met fraai gestoken maskers en fries 212 hoog 175 breed 300-600 571 Ges. J P Roelofsen 20e eeuw, Boerderij met bloesembomen, doek 50x100 50-100 572 18e eeuwse spiegel 88x51 50-100 573 Groot handgeknoopt tapijt Tabriz 1000-1200 574 Wortelnoten fineer eetkamertafel op spinnenpoot ovaal model blad 175x105 150-300 575 6 19e eeuwse palissander stoelen met messing inlegwerk 150-200 576 Shiraz kleedje 127x83 - 577 Henrik II tafel 111x103 met tussenblad van 88 cm, 6 stoelen met rode stoffering 100-150 578 Belouch handgeknoopt kleedje 71x58 - 579 Design mahonie tafeltje met 8-kantig bovenblad 65x64 cm, en intarsia in bladen, kolom en pootjes. 40-80 580 Ingelegd tafeltje 8-kantig 30-60 581 Oud eiken naaitafel met 2 laadjes. 50-100 582 19e eeuwse Friese staartklok in eiken kast. 300-500 583 Stel spiegel etagères met ronde Japanse lakpaneeltjes 68 hoog 100-200 584 19e eeuwse stoelklok onder zadeldak 51 cm hoog. 150-200 585 Engelse barometer 88 cm hoog. - 586 IJzeren kroon rond model 70 diameter 40-60 587 Kristallen kroonluchter met geslepen pegels, ca. 130 hoog 400-600 588 Louis Seize vergulde spiegellijst 200 cm hoog, 110 cm breed. 200-300 589 Fotolitho van Koningin Juliana en schoentjes uit dezelfde periode 20-40 590 ges. E Mercker 1891-1973, Schepen in een haven, doek 65x85 750-1000 591 Biedermeier boerenkabinet 245 cm hoog, 148 cm breed. 150-250 592 Anoniem, Putti’s, doek 71x113,5 cm. - 593 Engels mahonie vitrine met fraai geslepen glas en kuif 191 hoog 78 breed 200-400 594 Fraai mahonie biedermeier bonheur met gestoken kuif en snekken 214 hoog 118 breed 400-600 595 Ges. Carla, Bloemstilleven, doek 90x80 50-80 596 Ges. Gerard van Lerven 1885-1966, Experimenteel bloemstilleven, doek 80x70 150-200 597 Ges. Theo van der Horst 1921-2003, Compositie van het leven, acryl verf op papier. Verso notatie van Pierre Jansen: Het is er bij Theo van der Horst om begonnen om het zichtbaar maken van “ontroering”. Er zijn maar weinig kunstenaars die zo beleven als hij. We kunnen kunstenaars van zijn innerlijk gehalte niet missen. 300-400 598 Hollandse dubbele bolkroon 40-80 599 Mahonie biedermeier linnenkast met geschulpte panelen en fraai interieur 190 hoog 120 breed 200-400 600 Ond. gesigneerd, Keulse vaas met boeket bloemen, doek 100x70 100-200 601 Antieke verguld bronzen wandapplique met kralen 56 hoog Charles Dix 100-200 602 Messing 4-lichts wandapplique 60 cm hoog. 100-150 603 Glazen 6-armige pegellamp 68 cm hoog, 60 cm diam. 80-100 604 Palissanderhouten schrijfkist. 40-80 605 Eiken kapstok met gotisch bestoken panelen en ridderfiguren 125 breed 100-200 606 Eiken kapstok met 2 aardewerken tegeltjes 20-40 607 Eiken kapstok met 4 antieke tegels, 97 cm breed. 40-60 608 Eiken kapstok met steekwerk, 7 aardewerken tegels met afbeeldingen van spelende kinderen, en koperen roede, 115 cm breed. 40-60 609 Francois Boucher, La Peche, kleurgravure 45x34 cm. 100-200 610 Ges. H E Roodenburg 1895-1987, Rotterdams grachtgezicht 1940, kleurets nr.142 42x50 50-100 611 Ges. Hug Engelhard, Witte sluiervissen, gemengde techniek 49x64 cm. 75-100 612 Ges. Frans Everbag 1877-1947, Stilleven magnolia’s 22-150, litho 52,5x48 cm. 40-80 613 Ges. E Passi Roma, Jongensportret, aquarel 32x21,5 cm. 50-75 614 Ges. F J D Boers 1914-1987, Portret van de vrouw van de kunstenaar, doek 80x65 ( met restauratie) - 615 Ges. Beatrice 20e eeuw, Zonnige doorgang bij terras, doek 60x80 50-100 616 Ges. F H Verpoorten 1924-1997, Bootje, aquarel, 23x30 - 617 Gresaardewerken inmaakvat 45 cm hoog. 25-50 618 Noten hoge plantentafel 99 cm hoog. 20-40 619 Oosters beeld van een ganzenhoeder, 32 hoog 25-50 620 Mahoniehouten latjesstoof 30-60 621 Ges. Max Christoph geb.1918, Vrouw bij waterput, doek 80,5x70 cm. 250-300 622 Ges. Andries Verleur 1876-1953, Houtarbeider op het land, marouflé, 25x45 50-100 623 Eiken tafeltje met getordeerde zuilen 20-40 624 Tiffany-stijl vlinderschemerlampje 23 cm hoog. 30-50 625 Monogram Eef van Maanen 1910-1984, Compositie met tak in fles, doek 1982, 100x56 75-125 626 Kersenhouten secretaire 92 cm breed. 150-200 627 Villeroy & Boch 2 aardewerken vazen met decor Flamand 31,5 cm hoog, en een klein vaasje 9,5 cm hoog. 30-50 628 ges. Ricky Damen geboren 1946, Bloemstilleven, doek 1994, 70x60 125-175 629 Ges. vd Wal, Brabants landschap, doek 65,5x70 cm. 30-60 630 Ges. J H van Rossum Du Chattel 20e eeuw, Stilleven met bloemen op tafel, doek 60x50 100-150 Jan te Wierik

Kort samengevat

Jan te Wierik is geboren in Hengelo op 17 maart 1954. Waren zijn schilderijen de laatste jaren nogal abstract van aard, de laatste tijd was de vorm belangrijker geworden.

De intentie van zijn werk bleef onveranderd maar de zeggingskracht van de afgebeelde figuren werd daarmee verstrekt. Ondanks de duidelijkere figuratie is het zo dat hij werkte vanuit de directe emotie, door impulsieve handelingen. Hij werkte zelden met een vooropgezet plan. Jan gebruikte doorgaans voor zijn schilderijen diverse materialen. Werkte op alle ondergronden die hij daarvoor geschikt acht. Olieverf, Jan te Wierik acrylaten, pigmenten en lakacryl kon hij afzonderlijk gebruiken, maar een combinatie hiervan, waardoor de meest bijzondere effecten optraden, schuwde hij niet. Hij dacht niet na en ging terug naar het kind zijn en bracht op een zodanige speelse wijze een compositie tot stand die abstract kan zijn maar ook figuren, fabeldieren en landschappen op kunnen roepen die uitsluitend het denkvermogen van een kind kan evenaren.

Kort samengevat Jan was een kunstenaar die al zijn oer gedachten van binnen uit vorm gaf op het doek. Uit zijn werk spreekt dan ook beklemming, hilariteit, tragiek, liefde en verdriet maar nooit berusting. Hij leefde voor de kunst en een bepaalde drijfveer in hem droeg ertoe bij dat alles wat hij voelde, meemaakte, ondervond en zag in zijn eigen vorm een beeld moest geven. Jan heeft lange tijd in Haaksbergen gewerkt. Zijn schilderijen stijgen nog steeds in waarde wegens de moeilijke verkrijgbaarheid van zijn kunstwerken.

De meeste kans om nog een schilderij te kunnen kopen is nu bij Derksen Veilingbedrijf of bij één van de vele galeries te Ootmarsum. Jan te Wierik exposeerde ondermeer in Amsterdam, Deventer, Groningen, Laren (Singermuseum), Enschede (Rijksmuseum), Bocholt en Epe (Duitsland), New York en vele andere steden. Jan stierf op 24 augustus 2002.

Jan te Wierik 40 P van Mierop 631 Ges. Frans van de Berg 1919-1989, Noordafrikaanse stad, doek 50x40 75-125 632 Ges. Willem Kroon geb. 1946, Landschap met looppad en ondergaande zon, doek 60x80 50-100 633 Art Deco mahonie dressoir met fraai gestileerde handvatten 99 hoog 171 breed 100-200 634 2 oranje glazen geslepen bokalen 50 cm hoog. 40-80 635 Marmeren pendule 48 cm breed met 2 zijstukken. 20-40 636 Frans faience aardewerken beeld van koppel olifanten (vermoedelijk Denbac) 36 cm hoog. 60-80 637 Eiken spiegel met gobelin 130x50 20-40 638 Tafelmodel 19e eeuwse mahonie kantelbare kaptafel 70 hoog 50-100 639 Eiken Mechelse buffetkast met opstand, glas in lood in de deuren en gestoken decor, 243 hoog, 115 breed 150-250 640 4 Petrus Regout 19e eeuwse aardewerken schotels met decor Dancing. 25-50 641 Satsuma 3-delig kaststel. - 642 Antieke mahonie damspiegel 76x39 buitenmaat 50-100 643 Ges. Bernard van Beek 1875-1941, Houthakkers aan het werk 1912 , doek 40x60 100-150 644 Verso Pierre van Iersel 1916-1951, Portret van een meisje op een stoel, doek 70x50 150-300 645 Ges. R Niekerk, Stilleven heuvellandschap, doek 60,5x40,5 cm, in fraai bewerkte en vergulde lijst. 30-60 646 Eiken Mechels trumeau met opstand met gestoken decor, 204 hoog, 140 breed 100-200 647 Art Deco marmer met onyx schoorsteenpendule met herten aan weerszijden 66 cm breed. 40-80 648 3 19e eeuwse porseleinen beschilderde oorvazen. - 649 3 Porseleinen sierborden Rosenthal - 650 Antieke noten Grunder hangkast 50-100 651 Ges. Gunn, 20e eeuw, Stilleven met vazen, zeefdruk 106/350, 30x41 25-50 652 Ges. F J D Boers 1914-1987, Markttafereel in Zuideuropese stad, aquarel 47x33 - 653 Anoniem, Stilleven met witte bloemen, doek 50x70 50-75 654 Ond. ges, Paarden in landschap, doek 40x60 cm. - 655 Ges. J Bruijn 20e eeuw, Boerderij woning 1929, doek 30x40 30-60 656 Litho van H Cassiers met voorstelling van mannen in klederdracht 80x50 cm. 40-60 657 Ges. Bart Rietman, Bloemenpracht, doek 60x80 20-40 658 Prent in lijst, Magna Carta 1215. De Magna Carta (ook wel Magna Charta, Latijn voor grote oorkonde) is de naam van het handvest over vrijheden en rechtspraak dat de Engelse koning Jan zonder Land op 15 juni 1215 ondertekende. Dit werd door de Engelse leenmannen afgedwongen omdat zij vonden dat de koning zijn macht misbruikte. Het verdrag werd getekend in een weiland bij Runnymede, nabij Windsor.48x36 - 659 Oud geëmailleerd reclamebord Grolsch Pilsner aan de brouwerij gebotteld Brouwerij De Klok, 75x49,5 cm. 50-80 660 Art Deco mahonie theemeubel met fraai gestileerde handvatten 71 hoog 90 breed 80-120 661 Ovaal aardewerken dienblad in nikkel montuur 46x32 cm. 20-40 662 Tafelpendule met gegoten metalen decor, U.S.A. 50 hoog 40-80 663 Eiken theekastje met facetgeslepen ruitjes en opstandje, 90 hoog, 75 breed 60-100 664 Royal Albert 6-persoons koffieservies met decor Old Country Roses. 40-60 665 NIEUW Heriz handgeknoopt kleed 300x200 450-550 666 Mechelse eethoek met 6 stoelen 150-300 667 Antieke poppen parasol met ivoor en verzilverd verbindingsstuk 40-80 668 Bronspatinee tafelschemerlamp van vrouw met ganzen 50 cm hoog. 40-60 669 Houten olifantenkop als wanddecoratie. 20-40 670 F J D Boers 1914-1987, Vissersboot op zee, paneel 24x16 - 671 Klassieke 15-armige kroonlamp met glazen pegels en koper 52 cm hoog, 64 cm diam. 130-160 672 Hollandse bolkroon met 6 armen 40-80 673 Houten 5-armige kroonlamp met opaline kapjes. 20-40 674 Glazen kralenlamp, ananasmodel in koper montuur 52 cm hoog, 32 cm diam. 50-70 675 Klassieke glazen pegellamp 65 cm hoog, 37 cm diam. 50-80 676 Eiken bestoken eethoek met 6 stoelen en 2 armstoelen 150-300 677 Belouch 229x108 cm. 25-50 678 Ges. Henk Poeder geb. 1964, Stilleven van schaaltje met eieren, paneel 20x25 cm. 80-100 679 Allertons England aardewerken serviesgoed met decor Pagoda. 50-100 680 Gobelin met Arabische voorstelling 135x46 cm. - 681 Noten getorste vloerschemerlamp met gestoken voet. 40-60 682 Eiken bijzettafeltje met onderschap. - 683 Grote Celadon kleurige bloempot met draakdecor 48 hoog 40-80 684 Hamadan Perzisch tapijt handgeknoopt, 220x130 50-100 685 Eiken 2-deurs linnenkast met lades en schapverdeling 193 hoog 132 breed 150-300 686 Ges. van Kessel boten in de veer olieverf op doek 50x70 30-60 687 Nieuw India kleed 242x174 cm. 30-60 688 Mahonie Engels 19e eeuws rolluikbureau 119 cm hoog 110 cm breed. 100-200 689 Duitse tafelklok met wekker en speelwerk 20-40 690 2 aardewerken kastvazen met blauw decor 30,5 cm hoog. - 691 Bronzen vogel op sokkel 25 cm hoog. 30-50 692 Wandgobelin met jachttafereel 137x120 cm. 30-60 693 Fraai bestoken kistje met ijzeren beslag en klep 24 hoog 50 breed 40-80 694 Mahonie bureau met groen leder blad 160x94 200-300 695 Ikoon, 20e eeuw, 31x27 50-100 696 Klassieke kunststof pendule met quartz uurwerk 46 cm breed. 30-60 697 Rococostijl wandklokje 30 cm hoog. 30-60 698 Metalen sierlijke sieradenkist 18 cm hoog, 23 cm breed. 20-40 699 Koperen Boeddhabeeld 39 cm hoog. 30-60

Woensdag 20 juni 19.00 uur 1e verdieping

700 Antieke mahonie gefineerde kapspiegel met timpaan 79 hoog 50-100 701 Ond. gesigneerd, Bomen, marouflé 25x19 50-100 702 Eiken regulateur met steekwerk 20-40 703 Ges. Henk Poeder geb. 1964, Stilleven met meesje, paneel 16,5x16,5 cm. 40-60 704 Repro stoeltjesklok 49 cm hoog. 40-80 705 Ges. Andries Verleur 1876-1953, Boerderij, marouflé 33x43 50-100 706 Ges. Henk Dekker 1897-1974, Botter aan de kust, paneel 29x22 200-300 707 Hallampje met geslepen glas 20-40 708 Eiken rolluikkast 126 cm hoog, 50 cm breed. 180-200 709 Bronzen beeld van vrouw 41 cm hoog, en buste van sjiek geklede vrouw 22 cm hoog. 25-50 710 Warmink regulateur in eiken kast met facetgeslepen ruitjes in deurtje 76 cm hoog. 30-60 711 Ges. Dircks, 20e eeuw, Boer in bootje aan rand van meer, aquarel 25x33 - 712 19e eeuwse Engelse schoolklok met snekuurwerk, Ferries West Dover, 38 diameter 200-400 713 Ges. J Schouten 20e eeuw, Wachtende treinreizigers, paneel 40x37 50-100 714 Eiken Art Deco theekastje met opstandje. 30-60 715 Art Deco albasten tafelschemerlamp met fraai gestoken voet 58,5 cm hoog. 50-100 716 2 5-lichts koperen tafelkandelaren, 37 hoog 20-40 717 Schwarzwalder schilderijklok 31,5x26 cm. 30-60 718 Wandgobelin met middeleeuwse voorstelling van figuren op een stadsplein 125x104 cm aan houten roede met 2 ophangbeugels 75-125 719 Bruin lederen Chesterfield bank 190 breed 150-300 720 Nieuw Nepal kleed 246x171 cm. 30-60 721 Antieke ovale salontafel met fraai inlegwerk 100-200 722 7 glazen vazen, divers kleur en formaat 20-40 723 Ges. P Renard , Strandgezicht met zeilboten, panel 30x40 250-300 724 Duitse regulateur in eiken kast 74 cm hoog. 30-60 2202 Zuid Holland 217 Porceleyne Fles

381 Kolompendule 2235 Speelgoed 62 Biedermeier bonheur

535 Dagobert 81 Handwerktafeltje 794 Noten stoel 725 Anoniem, Bergmeer, paneel 18x24 - 726 10-laads kastje 145 cm hoog. 25-50 727 Ond. Gesign. 20e eeuw, Man in bootje in winterlandschap, doek 28x36 20-40 728 Anoniem, olieverfschilderij naar oude meester, paneel 25x30 200-300 729 Ges. Henk Poeder geb. 1964, Stilleven met muisje, vogelhuisje etc., paneel 30x38 cm. 100-150 730 Monogram A J A , Hollandsche school, Straattafereel met figuren, paneel 23x25 100-150 731 Eiken theekastje met los dienblad. 30-60 732 Eschenbach theepot met 11 kop en schotels ontwerp A Copier, jaren 50/60 40-80 733 Bakkersklok 46 cm hoog. 75-100 734 Regulateur in eiken kast 66 cm hoog. 30-50 735 Ges. Rosa Lent 20e eeuw, Portret van prinses van Monaco, paneel 18x15 100-200 736 Naar B J Blommers, Twee vissersvrouwen op het strand, gem.techn.24x18 30-60 737 Ges. Henk Poeder geb. 1964, stilleven met paddenstoelen, paneel 20,5x25,5 cm. 50-80 738 Ges. jan van Rhijnnen 1859-1927, Huisjes aan het water, paneel 15x21 200-300 739 Monogram Henk ten Hoopen, 20e eeuw, Veluwse boerderij, doek 30x40 50-100 740 Naar antiek model miniatuur chiffonnière, 67 hoog, 48 breed 75-125 741 Bronzen uil op marmer sokkel 27,5 cm hoog. 30-60 742 Schwarzwalder klokje met koper gedecoreerd front en een klokje met groene porseleinen plaat 25-50 743 Eiken Mechelse kapstok met 5 haken 100 cm breed. 30-60 744 Eiken 1-deurs kast met snijwerk op de deur 152 hoog 88 breed 100-200 745 19e eeuws eiken wandvitrinekastje 84 cm hoog, 82 cm breed. 40-60 746 Ges. Diez 20e eeuw, Zuideuropees stadsgezicht, doek 70x30 20-40 747 Ond. ges, Bosgezicht, doek 47,5x29,5 cm. 60-100 748 Ges. F H Verpoorten 1924-1997, boerderij, aquarel, 23x30 25-50 749 Ges. Irene Verkerk 20e eeuw, Schilders attributen, paneel 56x43 20-40 750 Ond. gesign., Schaapskooien Doorwerth bij de Ned. Hervormde Kerk, doek 37x55 25-75 751 Ges. Leen Molendijk (1904-02-07 - 1978-09-25) 1967 Doesburgs landschap 50x70 25-75 752 Mahonie 19e eeuwse tafel met een geschulpt blad 160x98 50-100 753 Messing stoof, cachepot en Jugendstil schaal. 40-60 754 Eiken bijbelkastje met geslepen ruitjes 58 cm hoog. 20-40 755 Oude Pentjerelik 125x55 (exclusief de franje) 30-60 756 Hamadan tapijt 193x140 175-225 757 19e eeuwse eiken Renaissancestijl flespoottafel 105x80 75-125 758 Mehabram handgeknoopt kleedje 90x60 - 759 Gietijzeren beeldengroep van 2 jachthonden 21 cm hoog, 49 cm breed. 20-40 760 Hallamp geslepen glazen kap in koperen montuur 57 cm hoog. 20-40 761 Art Deco-stijl 4-lichts hanglamp 64 cm hoog. 50-70 762 Oude wit glazen hallamp met koper. 30-60 763 Nieuw India kleed 241x169 cm. 30-60 764 Mahonie eethoek met spinnenpoot en 4 Charles Dix stoelen 80-120 765 18e eeuws gestoken rozet in bloem en bladermotief 43 diameter 40-60 766 Oosters kussen 106x47 - 767 Bronspatinee sculptuur van jockey te paard 31 cm hoog, 34 cm breed. 30-50 768 Bronzen tijger met jong op marmer sokkel 14 cm hoog. 30-50 769 2 Tafelschemerlampen w.o. gekleurde vaas van Oud Delft Nijmegen 25-50 770 Messing klassieke hanglamp van putti 83 cm hoog. 100-150 771 8-armige klassieke kroonlamp met glazen pegels en koper 60 cm hoog, 55 cm diam. 175-200 772 Klassieke 3-lichts hanglamp met glazen kapjes 52 cm hoog. 40-60 773 Bronzen 6-lichts kroonlamp 65 cm hoog, 60 cm diam. 75-100 774 NIEUW Ghoum Multi handgeknoopt kleed 210x170 800-900 775 Renaissancestijl eethoek b.u. uitschuiftafel 129x99 cm met flespoten, 4 stoelen met getorst frame en figuren, en 2 armstoelen. 200-400 776 Oude tinnen kraantjeskan 40 cm hoog, met messing kraantje op koperen plateau. 25-50 777 10 Diverse 18e en 19e eeuwse topografische gravures van o.a. Breedevoort, Harderwijk en Gelria 100-200 778 Antiek mahoniehouten doos en mahoniefineer doos met klep en laadje. 25-50 779 5-lichts messing kandelaar 45 cm hoog. 20-40 780 Antieke tinnen po met deksel. 40-60 781 Brenner Kosmos antieke koperen tafelolielamp met opaline glazen kap 48 cm hoog. 20-40 782 Ovale houten spanen doos 26 cm breed. 20-40 783 Marmeren inktstel 27,5 cm breed met lampje. 30-60 784 Het Koninklijk Museum van ‘s Gravenhage op steen gebracht, Musee Royal de la Haye, Desguerrois Bloemmarkt Amsterdam, 1833 (niet helemaal compleet) 25-50 785 Gestoken noten wandkastje, Duitsland ca. 1900, 47 hoog, 28 breed 40-60 786 Bochara handgeknoopt kleedje 123x82 20-40 787 Koperen 6-lichts bolkroon 50 cm hoog, 59 cm diam. 20-40 788 Klassieke glazen kralenlamp in koper montuur 57 cm hoog, 37 cm diam. 40-80 789 Koperen 9-armige kroonlamp 56 cm hoog, 57 cm diam. 25-50 790 Noten kleur salontafel ovaal model 130x75 50-100 791 Oosters kussen 73x63 50-100 792 1 plate dienblad 57,5x31 cm en rond plate blaadje 26 cm diam. 20-40 793 2 kristallen geslepen dekselpotten 20 cm hoog. 20-40 794 Fraaie armstoel met bestoken kuif en petit point bekleding (Louis Quinze stijl) 80-120 795 Eiken 19e eeuwse portemanteau met fraai steekwerk en ruimte voor gobelin of decoratie/spiegelgedeelte 201 hoog 147 breed 200-400 796 Eiken Windsor armstoel. - 797 Ges. Daniel van Andel 1843-1920, Dorpsgezicht met boer aan het water, doek 40x60 250-350 798 Ges. Jan Jacob Albers 1915-2010, Stilleven met mand met broodjes en eieren. paneel 42x60 75-125 799 Ges. A C Rosemeier 1888-1992, In de polder bij Noorden, doek 30x40 1973 200-300 800 Grenen kastje met deur, 80 hoog 70 breed 25-50 801 2 aardewerken siervazen met Oosters decor 22,5 cm hoog. - 802 Bronspatinee tafelschemerlamp van zwerver op bankje 50 cm hoog. 40-60 803 Oude groen geschilderde koloniale kist met gestoken motieven 70 hoog 130 breed 100-200 804 Lederen 2 1/2-zits bank 185 cm breed. 50-100 805 Vroeg 19e eeuwse Schwarzwalder appelklok 35x25 cm. 50-100 806 Schwarzwalder jachtklok 54 cm hoog. 50-100 807 Ges. A Lintermans 20e eeuw, Boerderij met korenschoven, doek 30x40 20-40 808 Ges. M Heijl 1836-1931, Landschap met schapen, paneel 19x28 200-300 809 Bochara handgeknoopt kleedje 120x79 - 810 Art Deco mahonie met palissanderfineer salontafel 65x65 cm. 40-80 811 handgeknoopt Oosters kleedje 39x39 - 812 Spiegeltje in een Jugendstilstijl lijst, 32x23 - 813 Staande noten schemerlamp met steek en draaiwerk 30-60 814 2 noten telefoonbankjes met rood leder ingelegd 30-60 815 2 bronzen beeldjes van meisjes op stoel 26,5 en 28 cm hoog. 40-60 816 2 bronzen beeldjes van jongen en meisje met muziekinstrumenten en beeldje van romantisch paartje. 30-50 817 Quartz ronde wandklok met noten lijst 39 cm diam. - 818 19e eeuwse Schwarzwalder klok met decor Spelende kinderen 34 cm hoog. 100-200 819 Ges. Jan Jacob Albers 1915-2010, Laren in de winter, paneel 30x35 50-100 820 Jan Willem Lindeman 1886-1943, Bloemen met pot, paneel 24.5x30.5 100-150 821 Schwarzwalder jachtklok 28,5x24,5 cm. 50-100 822 Anoniem, Fictieve voorstelling, board 30x36. 25-50 823 Ges. P C Steenhouwer 1896-1972, Stilleven met fruit en vlieg , paneel 24x19 25-75 54 Jo Strahn 824 Nieuw Kantara kleed 240x170 cm. 30-50 825 Antiek eiken dekenkist met toogsteekwerk, 133 cm breed 100-150 826 Gipsen reliëf van kinderkopjes. 40-60 827 7 Diverse handgeknoopte kleedjes - 828 Handgeknoopt wollen kleed decor Hamadan, 161x94 - 829 Ges. Jos van Dijk geb. 1913, Bloemstilleven, doek 80x60 100-200 830 R. Etienne, Kind met krant, gemengde techniek, 70x55 80-120 831 Ges. Cor van der Zwalm, 20e eeuw, Havengezicht met stoomboten, aquarel 28x45 25-50 832 Noten scheepsboekenkast bestaande uit 6 vakken, 202 cm hoog, 88 cm breed. 150-200 833 Uitgebreid kristallen drinkservies 50-100 834 27 kristallen glazen met waaierslijpsel 40-80 835 1 messing kroon en een wand applique - 836 Eiken cake etagère - 837 Eiken kist op wielen met leeuwenmasker-beslag 82 hoog 146 breed 60-80 838 2 terracotta leeuwenkoppen 29 cm hoog. 20-40 839 Aziatische aardewerken beeld van zittende vrouw 57 cm. - 840 2 terracotta leeuwenkoppen 29 cm hoog. 20-40 841 Metalen bewerkte kandelaar 48 cm hoog. 20-40 842 Ges J Kruijsse Hollandsche school, Stilleven met anemonen, doek 40x60 50-80 843 ges. R Etienne, Man en vrouw in koets, gemengde techniek, 60x48 75-100 844 Anoniem beschilderde paneel met Heilig Hart beeltenis 60x34 cm. 300-400 845 Ond. ges, Boten aan land, paneel 49x38,5 cm. 25-75 846 Ges. Toon Verplak 1901-1966, Sacre Coeur Parijs, doek 70x50 100-150 847 Mahonie met eiken hoekkastje 83 cm hoog, 91,5 cm breed. 30-50 848 Fraaie 19e eeuwse porseleinen polychroom beschilderd en met bladgoud belegde lamp met adellijk portret in het midden incluis kap 70 hoog 150-300 849 Oude houten hoedenmal. 20-40 850 Ges. PA Nijgh 1876-1959, Mallorca 1951, aquarel 28,5x38 cm. 20-40 851 Ges. Jan Jacob Albers 1915-2010, Stilleven met kan en pruimen, doek 50x60 75-125 852 Kristallen voetbal op sokkel 33,5 cm hoog. 20-40 853 2 fraaie lijsten et inhoud 30-60 854 Eikenfineer 2-deurskast op bolpoten 169 hoog 155 breed 100-200 855 Delft porseleinen 3-delig kaststel. 30-60 856 Ges. P Wiegersma geb. 1920, Gezicht op de IJssel, aquarel, 36x54 100-200 857 Ges. P Wiegersma geb. 1920, Gezicht op de IJssel, aquarel, 36x54 100-200 858 Mahonie dressoir met breakfront blad 89 hoog 209 breed 100-200 859 2 Oosters porseleinen siervazen 59 cm hoog. 30-60 860 Bochara lopertje 100x30 - 861 2 IJzeren schilderijstandaardjes - 862 Jeka tafelklok in eiken kast 35 cm hoog. 40-60 863 ges. Ricky Damen geboren in 1946, Bloemstilleven, doek 70x80 150-200 864 Ges. Walter Schnackenberg 1880-1961, Een vrouw met lippenstift, litho 34x39 150-250 865 Elly Slingenberg geb. 1937, 2 aquarellen, Stilleven 38x48 en Boerderij in landschap 38x52 30-60 866 Ges. Arend Hendriks 1901-1951, Parijs 1927, litho 40x20 - 867 Henk Dijkman 1879-1954, Zuid-Limburgs landschap met boerenkar, paneel 41x62 100-150 868 Ond. ges, Dorpsgezicht, doek 43x58 cm. - 869 Noten vitrinekast met verlichting 221 cm hoog, 97 cm breed. - 870 Handgeknoopt tapijt 260x151 - 871 Grote eiken salontafel met kersenkleur 119 diameter 40-60 872 Kristallen sierschaal 44 breed - 873 2 glazen siervazen 35 en 27 cm hoog. 20-40 874 Rood kristallen siervaas 30,5 cm hoog en idem sierschaal 17,5 cm hoog. 50-80 875 Indonesië Ambon, wanddecoratie van parelmoer bloem achter glas 35x25 cm. - 876 Noten bankstel 3-1-1 met groene stof en gecapitonneerde ruggen bank rondlopend model 215 breed 150-250 877 Palissander salontafel (stukje manco) 20-40 878 Kristallen geslepen schenkkan met 2 glazen, 12 amandelgeslepen glaasjes en 6 ruitgeslepen glazen. 50-80 879 Bronzen sculptuur van een paard, 37 hoog 40-80 880 Engelse antieke schommelstoel met lederen zitting en rug 40-60 881 19e eeuwse Schwarzwalder appelklok 27 cm hoog. 40-80 882 Ges. H Marmel 20e eeuw, Boerderij in landschap, doek 30x60 - 883 Regulateur in eiken kast 78 cm hoog. 40-60 884 Prent van Veere W A Knip, 20.5x27 20-40 885 Regulateur in een notenkleur kast 20-40 886 Achterzijde A Weber 1817-1873, Pierrot de clown, ingekleurde houtsnede, 36x29 ovaal 100-150 887 Ges. Koesin, Stoomboot in de wateren van Indonesië met Krakator op de achtergrond, 19e eeuws doek (bedoekt) 30x38 150-200 888 Antieke regulateur in noten kast 50 cm hoog. 30-60 889 Eiken Art Deco theekastje met opstandje 75 cm breed. 30-60 890 Groen glazen bowlset bestaande uit pot met deksel en tinnen lepel en 13 glaasjes 20-40 891 10-armige glazen met koper kroonlamp 50 cm hoog, 68 cm diam. 125-150 892 Groot vloerkleed Iran 329x258 cm. 100-150 893 Mahonie 19e eeuwse salontafel op fraaie kolompoot 50-100 894 3 antieke gravures van Nijmegen, Groningen en verdedigingsbolwerken. 30-60 895 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel Juliana en Bernhard 25- jarig huwelijk, en schotel NV Papierfabriek Padalarang 1923-1948. 40-60 896 2 Eiken armstoelen met gestoken kuif 50-100 897 Eiken rond tafeltje met getorste poten, webbing onderblad en opstaande rand bovenblad 61 cm diam. 20-40 898 2 Kristallen karaffen met stop, koekbus met deksel en een lage karaf met stop 25-50 899 Noten armstoel met gobelin stof 40-60 900 Eiken Engelse klaptafel 150x105 60-80 901 2 Oosters handgeknoopte kleedjes 73x65 cm en 64x55 cm. 20-40 902 Antieke tinnen klepkan 24 cm hoog en theepot 17 cm hoog. 30-60 903 Klassieke bronspatinee kunststof tafelklok van vrouw met quartz uurwerk 66 cm hoog. 20-40 904 Antiek eiken linnenpersje, tafelmodel, ca. 70 hoog 50-100 905 Eiken bureau met dubbel ladeblok en groen vilt 130x78 80-120 906 Stel wandlampen met porseleinen plaquettes 13 hoog 25 breed 30-60 907 Antieke tinnen fruitschaal op voet en een schenkkan 20-40 908 Mahonie antiek wandrek met galerie van tollen 119 breed 30-60 909 Koperen 6-armige bolkroon. 20-40 910 Klassieke glazen kralenlamp in koper montuur 70 cm hoog. 60-100 911 Koperen 6-armige kroonlamp 67 cm hoog, 68 cm diam. 30-60 912 Eiken theekastje 56 cm breed, 20-40 913 7-delige kristallen geslepen likeurstel 30-50 914 Eiken Art Deco tafeltje met onderblad 60x42 cm. 20-40 915 7-delige kristallen geslepen portset. 30-50 916 Eiken bijzetstoel met webbing zitting - 917 Schwarzwalder schilderijklok 35x29 cm. 50-100 918 Ges. H van Drunen 20e eeuw, Witte rozen, pastel 40x30 50-80 919 Ges. van der Veeken 20e eeuw, Ochtendgloren in de wei, gouache 22x26 20-40 920 Comtoiseklok met gedecoreerd en gekleurd decor en voorzien van een harpslinger 75-125 921 Ond. Gesign. 20e eeuw, Arbeidende vrouw, doek 43x27 20-40 922 Antiek mahonie kolenbak. 30-50 923 Oude Thonet kapstok op 3 poot 190 hoog - 924 Antiek eiken massief secretaire 90 hoog 90 breed 100-200 925 Art Nouveau aardewerken 3-delig kaststel. - 926 Mahonie antieke wandconsole met wit marmer blad 100 breed 200-300 927 Societe Ceramique oud aardewerken lampetstel bestaande uit bak, kan, zeepbakje, kammenbakje en po. 40-60 928 Houten gestoken wandkastje met 4 laadjes en 2 deurtjes 45 cm hoog, 25 cm breed. 20-40 929 Anoniem, Boerderij met kippen, doek 40x50 30-50 930 Ges. A Stern 20e eeuw, Winters landschap met molen, paneel 12,5x17,5 25-50 931 Ges. Henk Poeder geb. 1964, Stilleven eend met jongen, paneel 17,5x12,5 cm. 30-60 932 2 Hollandse halstoeltjes met biezen mat en gedraaide poten 20-40 933 Eiken bijzettafeltje met gedraaide poten, 60 diameter 20-40 934 3 koperen en bronzen beeldjes van Aziatisch beeldje 22 cm, jongen met titel Avant mon 1er cigare, 26 cm, en beeldje van zwerver onder lantaren 22 cm. 30-50 935 Bronzen en messing kandelaar 52 en 48 cm hoog. 40-60 936 Eiken rond bijzettafeltje op gedraaide kruisverbinding 20-40 937 Bronzen olifant op marmer sokkel 20,5 cm hoog. 50-70 938 6 noten Grunder stoelen met gecanneleerde poten en schelp in kuif 100-200 939 Handgeknoopt Oosters kleedje 190x124 30-60 940 19e Eeuwse mahonie tafel op sluierpoot, 113 diameter 100-200 941 Map divers grafiek w.o. etsen, litho’s - 942 Map divers grafiek w.o. affiches - 943 Hangolielamp met opaline glazen kap. - 944 Koperen 9-lichts bolkroon 45 cm hoog, 60 cm diam. 20-40 945 Klein eiken secretaire met 1 lade 107 hoog 75 breed 50-100 946 Stenen sculptuur van een bizon 13,5 cm hoog, 20 cm breed. - 947 2 Gold Kabuki porseleinen vazen 25 cm hoog. 30-50 948 Ges. Theo Goedvriend 1879-1969, Binnenplaats met trapjes naar huizen, board 52x45 150-200 949 ges. Ricky Damen geboren 1946, Bloemstilleven, doek 70x60 150-200 950 Ges. Lee Imkamp-Daniels, IJssel, aquarel 39x56 cm. 30-60 951 Ges. Anna Veegens 1850-1942, Poserende dame, aquarel 29x22 200-300 952 Wortelnoten vitrinekast met dubbelgebogen onderkast en 3 laden, 219 cm hoog,154 cm breed. 150-250 953 Oude wekker met dubbele bel 19 cm hoog. 20-40 954 6 porseleinen schotels met Oosters decor en 6 aardewerken 19e eeuwse Petrus Regout schotels met decor Mikado. 40-80 955 10 stuks Deens en Fins glazen voorwerpen, 40-80 956 3 Struisvogeleieren - 957 4 muntensets 5 kronen voor 2000 jaar Nijmegen. 30-50 958 Antiek eiken nachtkastje 68 cm hoog met wit marmer blaadje. 40-60 959 Aardewerken 4-delig lampetstel. 20-40 960 Ges A Jonker 20e eeuw, Twee schilderijtjes met molens, paneel 19x24 40-80 961 Ges. T T Blaylock 1876-1929, Stilleven met Daffodils ( narcissen), ingekleurde houtsnede 27x31 - 962 Ges. Theo Niermeijer 1940-2005, Landschap in Japan 1982, aquarel 20x28 100-150 963 Facetgeslepen spiegel in eiken lijst met parelrand en ornamentjes 48x48 cm. 25-50 964 Antieke mahonie geschulpt model spiegel 59 hoog 20-40 965 Art Deco facetgeslepen spiegel 74x46 cm. 25-50 966 Onduidelijk gesigneerde ets van het klooster in Neuburg Duitsland 26x38 20-40 967 Ges. Max Bruning 1887-1968, Plantengietster, litho 35x24 cm. 100-120 968 Ges. Edmund Schafer 1880-1959, Oosterse boot op wilde zee, houtsnede 17,7x22,7 25-50 969 Ges. Cor van de Woerd 1901-1992, Oude Jan te Velp, ets 28x23 20-40 970 Ges. H de Laat 1900-1980, Twee etsen o.a. Kalkbrugje Den Bosch en Boerderij, ets 14x19 90-120 971 18e eeuwse armstoel met vele reconstructies en groene stof 30-60 227 Muziekkastje 841 Kussenkast 95 Betaaltafeltje

210 Feuchere 2042 Denemarken 251 Empriestijl

492 Maria Strik 2187 Tichelaar Makkum 659 Reclamebord 972 Notenkleur taboeretje - 973 Eiken dekenkist met gestoken front en ijzeren scharnieren 50-100 974 2 gresaardewerken Keulse potten 46 en 23 cm hoog. - 975 Ges. Henk Poeder geb. 1964, Stilleven met meesje, paneel 16,5x16,5 cm. 40-60 976 Ges. Henk Poeder geb. 1964, Stilleven met vinkje, paneel 16,5x16,5 cm. 40-60 977 Ges. Henk Poeder geb. 1964, 2x stilleven met muisjes, doek 20x20 cm. 50-80 978 Bronzen geweer op marmer sokkel 16 cm hoog. 20-40 979 Ges. H E Roodenburg 1895-1983, Gezicht op Delft, kleurets 1966, 47x37 100-150 980 Ges. Fritz Kohler 1887-1972, Bosjacht in de winter, ets 37,5x29,5 cm. 50-75 981 Monogram W van Lierop 1891-1968, Landschap met bomen, litho 20x28 25-50 982 Ges. H E Roodenburg 1895-1987, Gezicht op de Zuidhavenpoort te Zierikzee, ets 1926, 39x49 50-100 983 Ond. Gesign. ,Drie katjes, litho 24x45 30-50 984 Ges. H E Roodenburg 1895-1987, Vijverberg ‘s Gravenhage, ets 46/100 30x49 60-100 985 Blikken zwart en rood beschilderde hoedendoos 20-40 986 Anoniem, Stadsgezicht met boten op kanaal, kleurets 47x56 40-60 987 Ges. H E Roodenburg 1895-1987, Ophaalbrug Zierikzee 1931, kleurets 7/150 40x50 60-120 988 Ges. H Weegewijs 1875-1964, Boerenhuis te Blaricum, ets januari 1923, 17x28 25-50 989 Mini orgelmodel met paardendecor - 990 Ges. A Derkzen van Angeren 1878-1961, Landschap Kralingen in winter, ets, 50x60 50-75 991 Litho van Mathieu Wiegman 1886-1971, Sint Jozef schaaft het hout, litho 32x25 en een zwartwitlitho Adam en Eva 9x12 30-60 992 Ges. Eugene Lucker 1876-1943, Kerkje, ets 28x22 25-50 993 Marmeren pendule met herdershond 49 cm breed. 20-40 994 2 bronzen paarden 22,5 en 17 cm hoog. 40-60 995 Klassieke wandlamp 47 cm hoog. 30-50 996 Eiken naaitafeltje met facetgeslepen spiegel aan binnenzijde klep. 40-80 997 Kristallen geslepen pique de fleur 31 cm hoog. 25-50 998 19e eeuws Schwarzwalder appelklokje 21 cm hoog. 40-80 999 Scheepsklok 16 cm diam. 30-50 1000 Junghans scheepsklok 20 cm diam. 25-50 1001 Eiken nachtkastje met aardewerken po. 40-60 1002 Zwart gelakte houten schouwklok 48 cm hoog. 50-70 1003 Oude Franse wandklok 30 cm hoog. 25-50 1004 Ges. L Hartman 20e eeuw, Boslaantje, doek 30x25 20-40 1005 Rond bijzettafeltje - 1006 Klokje onder kunststof stolp 20-40 1007 Mahonie Engelse 6-laads kast 124 cm hoog, 114 cm breed. 120-160 1008 Ond. ges, Frans landschap, ets 43x38 cm. 30-50 1009 Ges. Charlotte Arends geb.1954, Gevaren driehoek, zeefdruk 26x29 - 1010 Huygens barometer 110x18 cm. - 1011 Ges. Jan Hein van Rooy geb. 1940, Huizen te Bjurtarn Zweden, ets 1978, ets 9/15, 50x110 50-100 1012 Hedtke piano in eiken kast. 100-200 1013 Schoorsteenpendule in eiken kast 49 cm breed. 20-40 1014 Kunststof beeldengroep en wc-rolhouder Laaf. - 1015 Martin Tietze piano in eiken kast met gestoken front. 100-200 1016 Ond. ges, Stad, doek 65x85 cm. 40-80 1017 Beeld van man met dieren 49 cm hoog, beeld van man met gitaar 55 cm hoog en beeld van zwerver 30 cm hoog. 25-40 1018 Schoorsteenpendule in eiken kast 53 cm breed. 20-40 1019 Ges. Eugene Jongerius papierentafel x 8/25 35x48 25-50 1020 Facetgeslepen spiegel in eiken lijst met zgn. witje en ornamenten 160 cm hoog, 80 cm breed. 80-120 1021 Eiken staande klok met ruitverdeling en ronde wijzerplaat 192 hoog 53 breed 100-200 1022 Grenen buffetkast met vitrineopstand en dichte onderkast 189 cm hoog, 99 cm breed. 60-100 1023 Smith pendule in bakelieten kast en Smith wandklok in bakelieten rand. 30-50 1024 4-delig aardewerken lampetstel. 20-40 1025 Ges. Roger Etienne 1922, Clown tekening 60x47 50-100 1026 Ges. Roger Etienne 1922, Clown tekening 60x57 50-100 1027 Ges. Roger Etienne 1922, Clown tekening 60x47 50-100 1028 Ges. Roger Etienne 1922, vrouw van een Clown tekening 60x47 50-100 1029 Ges. Roger Etienne 1922, Clown tekening 60x47 50-100 1030 Ges. Roger Etienne 1922, Clown tekening 60x47 50-100 1031 2 aardewerken siervazen en 2 gipsen beschilderde coupes. - 1032 Houten Indisch gestoken krantenhanger en een houten dekseldoos - 1033 7 aardewerken gebruiksvoorwerpen , W.O Goebel - 1034 Schoenborstel in de vorm van een paard - 1035 Aluminium vogeldrinkbak met vogel op de rand 22 cm hoog. - 1036 Koperen koetslamp en koperen sierschotel met voorstelling van “De Landman” - 1037 Eiken Biedermeier 2-deurs kast met geschulpte panelen 170 hoog 100 breed 80-120 1038 Biedermeier mahonie 2-deurs linnenkast 190 cm hoog, 129 cm breed. 60-100 1039 Ges. Diana van Hal geb.1954, Onderweg, zeefdruk 83/150 58x42 80-120 1040 Eiken 2-deurs linnenkast 204 hoog, 148 breed 50-100 1041 Monogram JH, Bloemen op vaas, aquarel 49,5x35 cm. 20-40 1042 2-deurs Grunder noten kast 180 cm hoog, 113 cm breed. 150-200 1043 Anoniem Hollandsche school, Boten in de nacht, doek 65x100 75-100 1044 Eiken eethoek bestaande uit uitschuiftafel 126x85 cm/ 205x85 cm, 4 eetkamerstoelen en 1 armstoel met grijze ruitstoffering en gestoken frame. 200-300 1045 Medisch instrument in koffertje. Helpt tegen bijna alle kwalen.. - 1046 Day & Millward weegschaal en microscoopje in kistje. 30-50 1047 Franse toonbankweegschaal met geijkte schalen 20-40 1048 Oude goudbalans - 1049 Shiraz handgeknoopt kleed 161x124 20-40

Donderdag 21 juni aanvang 14.00 uur 1e verdieping

1050 Antieke mahonie waskast met marmeren blad 106,5 cm breed. 30-60 1051 Petrus Regout aardewerken 4-delig lampetstel. 20-40 1052 Ges. P A Leterrier 19e eeuw, Le Marais, ets 20x28 30-50 1053 Regulateur in eiken kast 71 cm hoog. 30-60 1054 Schwarzwalder koekoeksklok. 50-100 1055 Anoniem, Winters landschap met figuren op weg, paneel naar Oud Hollandse meester, 17x23 75-125 1056 Jan Toorop, Het laatste avondmaal, litho 10x29 cm. 20-40 1057 Olieverfschilderij van Mona Lisa en 3 raamhorren. - 1058 Eiken tafeltje met lade, 65x95 cm - 1059 Aardewerken plantenzuil met pot 72 cm hoog. - 1060 Mahonie theestoof met koperen ketel (pootje missend) - 1061 Singer koffernaaimachine. - 1062 Antieke Singer beschilderde naaimachine 20-40 1063 Belouch handgeknoopt kleedje 125x89 - 1064 Noten salontafel 135x55 cm en wijntafeltje. 20-40 1065 Geha porseleinen 12-persoons koffie- en ontbijtservies. 20-40 1066 Noten kleur miniset en tafeltje 20-40 1067 Koloniale salontafel met geheim vakjes 168x85 50-100 1212 Dressoir 2139 5 Schotels Oranjehuis

569 2 Fauteuils 15 Porseleinkast

3159 Toegangspoort 106 Lamp 696 Tafelpendule 1068 Optica platencamera met kistje glasplaten 100-150 1069 Zaanse klok in noten kast 58 cm hoog. 25-50 1070 Zaanse klok in noten kast 55 cm hoog. 25-50 1071 Antieke regulateur 75 cm hoog. 30-60 1072 Ges. Gert Hendriksen 1922-1993, Riviergezicht met kribben, aquarel 27x38 25-50 1073 Anoniem, Compositie , aquarel 58x78 30-50 1074 Koperen bord en een waterpijp 20-40 1075 Stel noten armstoelen met gobelin stof 80-120 1076 2 Mechelse bijzetstoelen met gestoffeerde rug en zitting - 1077 19 e eeuwse zetel met groene stof 20-60 1078 4 19e eeuwse beuken stoelen met webbing zitting, en eiken stoel met lederen zitting en rug. - 1079 Handgeknoopte Bidjar 237x79 100-200 1080 Wortelnotenfineer rond geschulpte salontafel 108 doorsnee 30-60 1081 Koop diverse kunstkalenders - 1082 Handgeknoopte Kashan 181x117 100-200 1083 2 Biedermeier bijzetstoelen met webbing in de zitting 20-40 1084 Koloniaal paneel met gestoken decor van fluitspelers en olifant 136x136 80-120 1085 Ges. Jan Jacob Albers 1915-2010, De verloochening van Petrus, doek 70-90 ( Naar Rembrandt) 50-100 1086 Eiken rolluikbureau 107 cm breed, met 5 laden. 25-75 1087 Ond. ges. Boslandschap aan water, pastel 45x88 cm, en glas in lood decoratie 29,5x58 cm. - 1088 Aria akoestische gitaar. 30-50 1089 Noten met wortelnoten 8-kantige salontafel 100 diam. 20-40 1090 Handgeknoopt tapijt 110x60 - 1091 2 muziekinstrumenten 20-40 1092 2 Noten armstoelen met groene stoffering en gestoken kuifje 100-150 1093 Thibouville-Lamy & Co, viool in koffer met strijkstok. 200-400 1094 Ges. Emmy Smit de Reus 20e eeuw, 3 aquarellen, gieter op stoel, mand met bloemen en bloemen voor venster 50-100 1095 Engelse gravure, Henry the fourth of France reconcites the Dutchefs of Beaufort to Sully, gravure 48x61 30-60 1096 Engelse gravure, The Earl of Efsex first intervieuw with Wueen Elizabeth after his return from Ireland, 49x61 30-60 1097 Eiken met palissander Groenlose kast 186 cm hoog, 169 cm breed. 100-200 1098 Aardewerken kaststel met Oosters decor. - 1099 Eiken dressoir met gestoken gotisch decor 115 hoog 222 breed 100-200 1100 Beeld van Moeder van Bijstand onder glazen stolp 34 cm hoog. 30-50 1101 Biscuitporseleinen beeld van Maria onder glazen stolp 47 cm hoog 50-70 1102 Biscuitporseleinen beeld van Jozef onder stolp 42 cm hoog. 50-70 1103 Biscuitporseleinen beeld van Maria onder glazen stolp 47 cm hoog. 50-70 1104 Gipsen bronspatinee gekleurde buste van Christus op zwart marmer voet. 40-60 1105 2 metalen wandplaquettes op houten plaat, Christus en Madonna 20-40 1106 5 glas in lood decoraties. - 1107 Crucifix achter bol glas in eiken lijst 52x39 cm. 30-60 1108 18e eeuwse gravure, Het beleg van Woerde, 27x36 cm. 50-70 1109 Engelse gravure, Rhynsault bonfronted by Sapphira in the presence of Charles Duke of Burgundy, gravure 48x61 30-60 1110 Koloniale rijk versierde en gestoken deuren met post 210 hoog 122 breed 100-200 1111 Antieke Engelse gravure a visit to the child at nurse. 30-40 1112 Aquarel op zijde paradijsvogel in bloeiende omgeving 91x61 - 1113 Ges. W vMac Gillarry, Naakte vrouw in stoel 1998, tekening 31x22 25-40 1114 Lage boekenkast gekleurd eiken 84 hoog 165 breed 25-75 1115 4 glas in lood decoraties. - 1116 Eiken salontafel op ananas model poten met uitschuifbladen 60-80 1117 Wamda eiken wandklok 100 cm hoog. 20-40 1118 2 Eiken armstoelen met wapen in de rug en geborduurde stoffering 20-40 1119 Ges. Dick Tasma geb. 1951, Compositie, gemengde techniek 1978, 50x65 25-75 1120 Anoniem, Portret van een vrouw met koeien achter haar, doek gedateerd 1974, 60x50 400-600 1121 Oud handgeknoopt Oosters kleed 149x107 - 1122 Noten halkastje met 2 laadjes. 20-40 1123 Verso Leny de Vries de Does 1913-1985, Hole in one, 35x35 cm 100-150 1124 Koloniale desk met gestoken paneel en 3 lades 78 hoog 146 breed 80-120 1125 Grammofoon in eiken kast met platen. 80-100 1126 Grammofoon met koperen hoorn met platen. 100-150 1127 Schippertje in eiken kast 60 cm hoog. 30-60 1128 Ges. Dalhuisen, Stadsgezicht met paard en wagen, doek 49x39 25-50 1129 Schwarzwalder koekoeksklok. 20-40 1130 Regulateur in noten kast met fraaie decoratie 120 cm hoog 60-100 1131 Ges. Jan Jacob Albers 1915-2010, Stadsgezicht met figuren, doek 45x36 40-80 1132 Ges. Charles Eyck 1897-1983, Anno Sancto, litho 29x23 80-100 1133 Massief houten Java-beeld van een vrouw 107 cm hoog. 50-100 1134 Mahoniefineer ladekastje 59 hoog, 50 breed 40-60 1135 Mahoniefineer ladekastje 59 hoog, 50 breed 40-60 1136 Eiken paraplubak 60 cm breed en noten etagetafel 44 cm diam. 20-40 1137 Schwarzwalder koekoeksklok. 30-60 1138 Schwarzwalder koekoeksklok. 30-60 1139 Zaanse klok in noten kast 45 cm hoog. 25-50 1140 Zaanse klok in noten kast 45 cm hoog. 25-50 1141 Paardjesregulateur in noten kast 91 cm hoog. 30-60 1142 Ges. J Prinsen 2oe eeuw, Meergezicht met huizen en boten, paneel 18x25 150-200 1143 Ges. J G Jongh, Stadhouderschap van de Nederlanden, gravure 46x33 30-50 1144 Anoniem, Boerenzoon met kalf in stal, doek 40,5x33,5 cm. 100-150 1145 Ovale mahonie Biedermeier salontafel op bewerkte kolompoot, 100x63 40-80 1146 2 beeldengroepjes onder glazen stolpjes 24 en 26 cm hoog. 20-40 1147 Handgeknoopt wollen kleed met Oosters decor 207x130 25-50 1148 Massief eiken tafel op dubbele kolompoot met tussen verbinding, 170x68 100-200 1149 Schaakbord met cassette met schaakstukken 50-100 1150 Pop met porseleinen hoofd, ca. 55 hoog 20-40 1151 2 eiken gestoken wandconsoles 29 en 38 cm hoog. 20-40 1152 Oude puzzeldoos met kleurrijke voorstellingen van dieren 20-40 1153 Belouch handgeknoopt kleed 156x90 25-50 1154 Groot multifunctionele mahonie partnerdesk 230x110 bladmaat 300-600 1155 Rosenthal Selb Germany porseleinen servies met zwart en gouden biesjes. 75-100 1156 3-delig notenkleur barokstijl bankstel met gecapitonneerde bruin lederen bekleding 230 breed 400-600 1157 NIEUW Bidjar handgeknoopt 240x174 400-500 1158 Beschilderde appelklok 21 hoog 30-60 1159 Antiek eiken bureautafel 150x70 cm, met 2 laden. 50-100 1160 2 houten gestoken hoekconsoles 46 en 71 cm hoog. 40-60 1161 Klassiek wit gelakt armstoeltje met gobelin stoffering. 30-50 1162 3-delig notenkleur klassiek bankstel, bank 140 cm breed. 200-300 1163 Monogram Jan Schonk 1889-1976, Bloeiende cactus, hout/ linoleumsnede 40x30 75-125 1164 2 Louis Seizestijl fauteuils met noten frame en roze stoffering 100-200 1165 Noten halkastje met open vak en 2 laadjes 60 cm hoog, 53 cm breed. - 1166 7-delige kristallen geslepen wijnset. 30-50 1167 Eiken wandvitrinekastje met kuif 60-100 145 Diana 3024 Carrouseldelen

3158 Trapauto 455 Anoniem, glazen trap

236 Vitrinekast 58 Staand horloge 82 Bronzen beeld 1168 Koloniaal schrijfbureau met fraai blad 175x90 (deur manco) 100-150 1169 Sabel en kapmes in schede. 30-50 1170 Koperen Hollands gedreven plantenbak, ovale hengselbak en trompet. - 1171 Koperen beddenpan en bronzen vijzel met stamper. - 1172 Noten wandvitrinekastje 68 cm breed. 20-40 1173 Houten beeld van Aziatische man 101 cm. - 1174 Kersenkleur 4-deurs computerkast 158 cm hoog, 120 cm breed. 100-150 1175 3 porseleinen Oosterse dekselpotten 26 cm hoog en 6-kantige dekselbus 23 cm hoog. 30-50 1176 Anoniem, Figuren met buste, sepiatekening 12x9 100-150 1177 Paardjesregulateur in noten kast 75 cm hoog. 30-60 1178 Aardewerken wandklok 27,5 cm diam. 25-50 1179 Zaanse klok in noten kast 50 cm hoog. 20-40 1180 Ges. H Albrach 1911, Stilleven Kraantjeskan, Imari schotel en brandewijnkom op kleed, aquarel 19x26 cm. 25-50 1181 Engels mahoniefineer groot dressoir met fraai beslag 230 breed 200-300 1182 Mon. V G , Jongen aan het vissen, tekening 13x20 30-60 1183 2 worteldoeken 165x140 cm en 84x82 cm. - 1184 Ges. Stuffers 20e eeuw, Gezicht op huizen, gedateerd 1953, 35x37 - 1185 IJzeren wandklok 59 hoog 30-60 1186 Regulateur in eiken kast 77 cm hoog. 30-60 1187 Oud uurwerk op verbouwde achterplaat met ijzer paard op top 75 lang - 1188 Ges. A W Cramer (Ton) geb. 1920, Bergse Plas, aquarel 26x36,5 cm. - 1189 2 koperen tafelschemerlampen 83 en 74 cm hoog. 30-60 1190 Rolluikkastje met 8 laden en klapbaar bovenblad, 131 hoog 53 breed 100-150 1191 Eiken hoekkastje met gestoken briefpaneel, 110 hoog, 53x53 75-125 1192 Eiken dubbelgebogen secretaire 102 cm hoog, 84 cm breed. 40-80 1193 Geel glazen eierdop 31 cm hoog. 20-40 1194 Donker koloniaal bureau met lades 100x150 150-300 1195 Zaanse klok in eiken kast 63 cm hoog. 30-50 1196 Regulateur in een eiken kast 25-50 1197 Naar du Chattel, Landschap met ophaalbrug, paneel 18x27 50-75 1198 19e eeuwse mahonie salontafel 107x80 cm. 30-60 1199 - 1200 Noten kleur kist met steekwerk 100 breed 60-80 1201 Antieke mahonie Biedermeier spinnenpoottafel met geschulpte rand in blad (ovaal 95x127) 20-40 1202 Regulateur 59 cm hoog. 25-50 1203 Regulateur in eiken kast 78 cm hoog. 30-60 1204 Ets met voorstelling van koets met stadstafereel en ets met voorstelling van dijkdoorbraak 15x22 cm en 15x20 cm. 30-50 1205 Oude Philips radio in bakelieten kast. 20-40 1206 Repro jukebox-model radio 35 cm hoog. 20-40 1207 Ges. Fons. Ooijpolder , twee ronde etsen, landschap met bloemen en de ander met een boom 45 diameter 50-100 1208 Ges. Evert Pieters 20e eeuw, Schelpenvisser met paard en wagen, paneel 60x90 150-300 1209 Ges. R van de Vegt 20e eeuw, Bloemstilleven, doek 30x40 150-200 1210 Anoniem, Man met hoed, paneel 29x23 50-100 1211 Mon. W J ( Wies Jansen ) 1947, Stilleven met paardje, telefoon en beker, board 60x50 50-100 1212 Eiken dressoir met opstandje en fraai gestoken front 116 cm hoog, 207 cm breed. 50-100 1213 Satsuma 3-delig aardewerken kaststel 24 en 26 cm hoog ( deksel gelijmd). - 1214 3 Oosters porseleinen schotels 26 cm diam. 30-50 1215 2 bronzen kandelaren 32 cm hoog. - 1216 3-delig porseleinen kaststelletje met polychroom decor 17 en 21 cm hoog. 20-30 1217 Afrikaans masker met tanden van een wrattenzwijn, 26 cm 25-50 1218 Aardewerken schotel met spreuk 23 cm diam. - 1219 -

Donderdag 21 juni aanvang 19.00 uur Vitrinegoederen

2000 2 verzilverde fotolijstjes met striklijstjes voor foto 18x13 cm en klein ovaal fotolijstje met strikllijstje 6x5 cm. 50-70 2001 Art Deco lampje met olifant op onyx voet 20 cm breed. 25-50 2002 Engelse tinnen Art Deco koffiekan 17 cm hoog. 20-40 2003 Bronzen antieke deurklopper met leeuwenmasker 18 lang - 2004 Antiek ijzeren graap met deksel 16 hoog 30-60 2005 Tinnen dekselbak met gedreven decor - 2006 Gevulde handwerketui met garen, naalden enz. 20-40 2007 Oude Duitse bajonet, Waffenfabrik Neuhausen mr 477620 25-50 2008 Indische kris met bewerkt handvat en schede, 33 cm - 2009 2 oude kleine microscopen 19 cm hoog. 30-50 2010 Goud weegschaal in mahonie kistje 20-40 2011 2 antieke messing piano kandelaren. 20-40 2012 2 antieke messing fraai bewerkte kandelaren 17 cm hoog. 25-50 2013 Cassette met oude Amerikaanse bankbiljetten. - 2014 Celluloid kaptafelset. - 2015 2 oude vijzels met stamper - 2016 Messing leeuwtje voor olie of parfum 13 cm hoog. 30-60 2017 Ivoren Oosterse duivelsbal op hoge voet 24 cm hoog. 100-200 2018 Bronzen beeldje van een ridder op marmer voetje 12 cm hoog incl. 30-50 2019 Oud ivoren snijwerk van pagodes, figuren en bomen, 27,5 breed 300-400 2020 5 x houten Netsuke’s amfibieën 20-40 2021 Weens bronzen beeldje van haas met trommel met polychrome beschildering, houten beeldje van Chinees en verzilverde poes met pup. 70-90 2022 Antiek bronzen Oosters wierookpotje 14 cm hoog. 40-80 2023 Bronzen konijn met jong op marmer sokkel 16 cm hoog. 25-40 2024 Verguld brons fotolijstje met strik 25,5 cm hoog, 15,5 cm breed. 100-200 2025 Bronzen beeldengroepje van 2 hollende hazen op marmer sokkeltje 10,5 cm hoog. 25-40 2026 Bronzen Oosterse wierookpot 20 cm hoog, en schenkkan in de vorm van een leeuw 14 cm hoog. 50-100 2027 6 ivoren olifantjes, kralen ketting, armband en dekseldoosje. 50-100 2028 Rijkgestoken oude ivoren etui voor visitekaartjes, 11,5x7,5 200-300 2029 Handbeschilderde voorstelling op ivoor, vermoedelijk Arabisch, 4x9 - 2030 5 Antieke aardewerken kopjes van grafbeeldjes, Perzië, antiek 200-400 2031 Bronzen amulet van apengod Hanuman 15 diameter 20-40 2032 Oosterse oude veldfles met koper gedreven Arabische decoratie 17 hoog - 2033 19e eeuwse schildpad doosje met verzilverd montuur en een oude Bijbel 60-80 2034 19e eeuwse schildpaddoos met ivoor frame 19x15 cm (barstje in deksel). 100-200 2035 Antieke Oosterse lederen muiltjes 18,5 cm, met kraaltjes bezet. 25-50 2036 Ges. J Eerdmans (1950), Hollands landschap, paneel 9x12,5 cm. - 2037 Jugendstil koperen orenvaasje met glazen bloemenvaasje 19 cm hoog. - 2038 Bronzen vijzel met stamper - 2039 Bronzen vijzel met stamper. 25-50 2040 8 diverse bronzen kunstvoorwerpen waarvan sommige gemerkt. 80-100 2041 3 messing vijzels met stamper - 2042 Gestileerde aardewerken vaas met zwart/blauw glazuur omstreeks 1920 uit Denemarken met monogram HK 30 hoog 30-60 2043 Lladro porseleinen beeldje van een meisje met pot bloemen 16,5 cm hoog (lichte schade). 30-50 2044 2 porseleinen vaasjes met blauw Hollands decor 18,5 cm hoog. - Rechtstreeks van de bron!

Adres: Amsterdamseweg 126 Openingstijden: Postcode/Plaats: 6814 GJ Arnhem Di-Wo: 10.00-18.00 uur Telefoon: 026-4455220 Do: 10.00-20.00 uur Fax: 026-4455085 Vr: 10.00-18.00 uur E-mail: [email protected] Za: 9.00-17.00 uur

Volg Ons Op

DERKSEN veilingbedrijf DerksenVeilingbedrijf 2045 Porseleinen beeldengroep van figuren aan tafel, 27 breed 50-100 2046 Lladro porseleinen beeldje, 19 hoog 20-40 2047 Meissen porseleinen gemberpot met zwiebelmusterdecor, met randmontuur, in verzilverde houder 25 cm hoog. 40-80 2048 Art Deco Franse porseleinen vaas, gemerkt Gres Mougin Nancy A. Goor 221,J met pastoraal decor 26 cm hoog. 150-175 2049 Émile Gallé (1846-1904) 2 aardewerken schaaltjes ,1catamaran model met beschildering van landschap 13breed(hoekje manco)en 1 schelp model schaal met gestileerde bloemen decoratie 16x18 50-100 2050 2 Sitzendorf siervazen 19 cm hoog. 100-120 2051 2 Engelse plaquettes met reliëf van engel figuren 18 hoog 20-40 2052 Rosenthal Selb Bavaria, Ferdinand Liebermann porseleinen beeld van jongen spelend op fluit op schildpad, model K 320, 11 cm hoog (gaaf) 100-150 2053 Art Deco aardewerken vaas met groen roze glazuur en gemerkt Amphora Manufacture, 23 hoog 100-200 2054 3 Biscuit beeldjes 20-40 2055 Omgeving Émile Gallé, zeer fraai gestileerd vaasje met 3 oren en verzilverd montuur met iriserend decor van bloemen en planten omstreeks 1900(kleine glazuur schade en standring chips)13 hoog 150-300 2056 B&G porseleinen beeldje van klein kind 11,5 cm hoog, Spaans porseleinen beeldje van slapende poes, beschilderd dekselpotje en 2 emaille Oostenrijkse schaaltjes. 20-40 2057 2 antiek porseleinen Staffordshire hondjes op blauwe sokkel 16.5 cm hoog 100-200 2058 Biscuitporseleinen buste van oude man 25 cm hoog. 20-40 2059 Duits aardewerken eierdoppenhouder met 4 eierdoppen (gaaf) - 2060 Gemerkt Stahlkneght, aardewerken Art Deco orenvaas 14 cm hoog. 20-40 2061 Koppelsdorf, porseleinen schaal 25 cm diam, met decor Zwiebelmuster, met hengsel, en Herend ovaal schaaltje 13,5 cm met polychroom decor. 20-40 2062 Crown Devon Fieldings Stoke on Trent aardewerken koekjesbus met epns montuur. 25-50 2063 Japans theepot en biscuitporseleinen karaf met stop, beschilderd met klassiek decor. 30-60 2064 Aardewerken kruik met kerfsnee decoratie en geglazuurde bloemen op ongeglazuurde buitenkant 38 cm hoog ( schade aan dop) 40-60 2065 19e eeuws porseleinen serviesje met dienblaadje. 30-50 2066 Antiek porseleinen Lowestoft theepotje en chocoladekan. 40-80 2067 KPM porseleinen ovale schaal met bloem- en vlinderdecor, en melkkannetje idem. - 2068 Kristallen ovaal geslepen schaaltje 23,5 cm, geslepen vaasje 15 cm hoog en spijkervaasje 8 cm hoog. - 2069 3 Glazen siervazen 20-40 2070 Glazen geslepen toekan 33 cm hoog. 30-60 2071 2 kristal geslepen karaffen. 20-40 2072 Kristallen geslepen gembercoupe, 34 cm hoog (chipje) 30-60 2073 A Copier Leerdam schaal met tincraquele, 33 diameter 50-100 2074 Gemerkt A Copier, vaas met geslepen decor, 20 hoog 30-60 2075 1 geslepen karaf met oor en stop 29 cm hoog, en hoge karaf met stop 34 cm hoog (gaaf) 20-40 2076 Hoog glas met geetst monogram en kroontje 30 cm hoog. 20-40 2077 2 Leerdam spijkervaasjes en ovaal kristal geslepen schaaltje. 30-50 2078 Kristallen karaf met stop en met zilver montuur, 29 cm hoog 40-60 2079 2 Jugendstil groen glazen siervaasjes met bloemdecor 21 cm hoog (gaaf). 30-60 2080 Kristallen menagestel (haarlijn) 20-40 2081 Roodkristallen geslepen dekseldoos. 20-40 2082 Antiek geslepen Boheems glas 7,5 cm hoog. 20-40 2083 19e eeuwse kristallen geslepen gembercoupe met deksel 31 cm hoog. 60-100 2084 Glazen dekseldoos 13,5 cm breed. 20-40 2085 Leerdam Julianavaasje ter gelegenheid van 18e verjaardag van Prinses Juliana, ontwerp Chris J Lanooy 11 cm hoog (chipje) 30-60 2086 Leerdam paars glas ter gelegenheid van Olympische Spelen 1928, 12 cm hoog, ontwerper C Kannegieter 50-100 2087 Leerdam Bevrijdingsvaasje 1945, ontwerp A D Copier 8,5 cm hoog 30-60 2088 Sierglazen uil 15 cm hoog. 20-40 2089 19e eeuws kristallen geslepen dekselcoupe met deksel 32 cm hoog. 50-100 2090 A Copier vaasje met tincraquele8 hoog 20-40 2091 2 glazen beeldengroepjes van vogels 18,5 en 13 cm hoog. 20-40 2092 Blauw sierglas 20 cm hoog, en siervaas 16,5 cm hoog met emailverf beschilderd (gaaf). 20-40 2093 Glazen vleugel met speelwerk. 25-50 2094 Verboeket Maastricht glazen asbak met dover 17 cm diam (gaaf). 20-30 2095 3 kristal geslepen karaffen met stop. 30-60 2096 Sierglazen kraanvogel 32 cm hoog. 25-50 2097 Waterkaraf met drinkglas, groen glas met Gero tin 20-40 2098 19e eeuwse opalineglazen bowlpot 24 cm hoog. 50-100 2099 Holmegaard 3 gekleurde glazen siervaasjes 7, 16, 23 cm hoog 30-50 2100 Sierglazen stier 35 cm lang, 19,5 cm hoog. 40-80 2101 Glazen knijpfles en groen glazen karaf met tinnen montuur. 20-40 2102 Bruin glazen koekjesbus met koper montuur. 20-40 2103 Gesigneerde sierglazen schaal 27,5 cm diam, en sierglazen vis 17 cm hoog. 30-50 2104 Glazen gembercoupe, Murano glazen zwaan en geslepen suikerpot. - 2105 Cassette met 12 onderzetters ontwerp Copier Leerdam - 2106 Kristal geslepen vakkenschaal 28,5 cm diam. 40-80 2107 2 glazen koffiepotten ( 1x schilfertjes) en sierglazen vaasje 18 cm hoog (gaaf) 25-50 2108 3 sierglazen beeldengroepjes van dolfijnen en beeldje van vis. 30-60 2109 3 oude vogelfonteintjes van glas 30-60 2110 13 sierglazen vogels. 30-50 2111 16 Swarovski kristallen diertjes in kleine vitrinekastje 37 cm hoog, 37 cm breed. 75-100 2112 Glazen siervaas 41,5 cm hoog. 20-40 2113 Leerdam, Bartko sierobject met rood en blauw, 40 hoog 100-150 2114 Leerdam vaas Blommers schildpad motief 36 hoog 100-150 2115 Jablonski, druppel, blank groen met zwarte draden 22,5 cm hoog. 20-40 2116 Leerdam, Vacedk, puntvaas lavendel / oranje, 37 hoog 100-200 2117 Leerdam, Vacedk puntvaas bruin met klein kraagje, 36 hoog 80-120 2118 Jablonski, kegel blank, groen met zwarte draden 16 cm hoog. 20-40 2119 Roel Olivier, bolvaas blank met gele ster onderzijde 12,5 cm hoog. 60-80 2120 Roel Olivier, blank roze siervaas 13,5 cm hoog. 75-100 2121 Paul Spannenberg, object wit opaak met oranje draden 13 cm hoog. 75-100 2122 Ges. Bernard Heesen geb. 1958, Sierglazen bolvaas blauw met gekleurde aders en binnenin draden 19 cm hoog. 250-300 2123 Roel Olivier, pul licht groen met licht opaak 9 cm hoog. 50-80 2124 Thomassen, object Neptunus blank met groen 15,5 cm hoog. 180-200 2125 Blommers puntvaas Leerdam met citroengele decoratie 34 hoog 100-150 2126 Arie van Loopik, Siervaas ruby-rood 18 cm hoog. 125-150 2127 Wit sierglazen vaas met glasslinger 25 cm hoog. 20-40 2128 Murano stervormige roze-olijfgroen gekleurde sierschaal 40 cm diam. 60-80 2129 Arie van Loopik, siervaas blank, zwart met gele draden 11 cm hoog. 150-200 2130 Anoniem glazen siervaas 29 cm hoog. 20-40 2131 Leerdam, David Fryc sierobject met luchtbellen, 29,5 hoog 50-100 2132 Murano geel-blauw gekleurde sierschaal 3 cm breed. 25-35 2133 Murano oranje-roze gekleurde siervaas 30,5 cm hoog. 40-60 2134 Art Deco sierglazen schaal 34 cm diam. 300-400 2135 Cor Schellen, object blank met paars middenstuk 19 cm hoog. 100-150 2136 Gesigneerd Holmgaard, glazen schaaltje 21 breed 20-40 2137 Jubileum porseleinen bord met kop en schotel Kroningsfeest Koningin Wilhelmina 1898, aardewerken beker Societe Ceramique ter gelegenheid van trouwen Wilhelmina met Hendrik 1901, aardewerken kop en schotel 1898, en blauw Leerdam glas 1898-1923. 30-60 2138 Satsuma vaas 26 cm hoog, en schotel 23 cm diam. met decor ter gelegenheid van 25-jarig regeringsjubileum Wilhelmina 1898-1923. 50-100 2139 Aardewerken schotel Koninklijk Huis 1909 geboorte Juliana, 1898 Inhuldiging Wilhelmina, 2x 1938 geboorte Beatrix, 1898-1923 jubileum Wilhelmina 25 jaar koningin. 40-80 2140 11 diverse lintjes, plaquette, broche en decoratie van Willem II, Emma, Wilhelmina en Juliana. - 2141 Gipsen pijpenrek met 7 grappige kopjes 49 cm breed. 20-40 2142 3 Porceleyne Fles aardewerken schotels. 40-60 2143 Porceleyne Fles schotel ter gelegenheid van Droste NV 1890-1940, 18 cm diam, schilder AJ van Kampenhout. - 2144 Polychroom gedecoreerde tegels met Arabische figuren 40-60 2145 14 diverse oude tegels met rood decor 30-60 2146 4 Makkum tegels met polychroom decor. 20-40 2147 3 oude aardewerken schotels van Adek Arnhem, de toenmalige fietsenfabriek, 21 cm diam. 30-60 2148 Arnhemsche Fayence vaas met oren, model 177 decor Lindus, schilder J van Zijl, 33 hoog (schilfertje) 200-400 2149 Arnhemsche Fayence vaas (deksel manco) model 265 decor Lindus 1, schilder Nico Klashorst, 30 hoog (restauratie aan voet) 250-500 2150 Arnhemsche Fayence vaas model 221 decor Lindus, schilder Willem Hartgring, 31,5 hoog (gaaf) 200-400 2151 Arnhemsche Fayence vaas model 248 decor Lindus 1, schilder Nico Klashorst, 34 hoog (restauratie) 200-300 2152 Arnhemsche Fayence vaas model 69, decor Vogel, schilder JV, Jan Verkuil of Jan Vet, 33,5 hoog (restauratie) 200-400 2153 Arnhemsche Fayence vaas model 144, decor Lindus, schilder J van Zijl, 37 hoog (gaaf) 200-400 2154 Arnhemsche Fayence schenkkannetje model 15, decor Lindus, monogram schilder WT, 16,5 hoog (gaaf) 100-150 2155 Arnhemsche Fayence vaas met oren, model 158, decor Lindus, schilder vermoedelijk Philip Lagrand, 26,5 hoog (klein haarlijntje op 1 oor) 200-400 2156 Arnhemsche Fayence schenkkannetje model 153 decor Ispahan, schilder Zwaantje Immink, 15 hoog (gaaf) 100-150 2157 Arnhemsche Fayence 2 oorvazen model 151 decor Marantha, schilder Willem Hartgring, 28,5 hoog (1 met chipje) 400-750 2158 - 2159 Arnhemsche Fayence klokje in kast, model 122 decor Marantha, schilder Willem Hartgring, 28 hoog (gaaf) 250-450 2160 Arnhemsche Fayence 2 oorvaasjes model 197, decor Warkos, monogram schilder FB, 12,5 hoog (gaaf) 100-150 2161 Arnhemsche Fayence vaasje model 22 decor Lindus, monogram schilder AM, 11 hoog (gaaf) 40-80 2162 Arnhemsche Fayence miniatuur vaasje met floraal decor, 5 hoog (gaaf) 20-40 2163 Arnhemsche Fayence vaasje model 235 decor Flora, 13,5 hoog (gaaf) 25-50 2164 Arnhemsche Fayence vaas model 254 decor Lindus 1, Schilder Willem Hartgring, 27 hoog (gaaf) 300-500 2165 Arnhemsche Fayence schenkkannetje model 15, decor Lindus, monogram schilder WT, 16,5 hoog (gaaf) 100-150 2166 Arnhemsche Fayence bekertje, model of decornummer 110, monogram schilder B, gestileerde vierkante motieven aan weerszijde, 9,2 hoog (gaaf) 40-80 2167 Arnhemsche Fayence dekselpotje voor mosterd, jam, suiker of zout, decor gestileerde horizontale motieven in de geest van SO, 8,4 hoog (gaaf) 40-80 2168 Arnhemsche Fayence vaas met oren, model 95 decor Laristan, schilder Nico Klashorst, 29,5 hoog (chipje) 200-400 2169 Arnhemsche Fayence 2 oorvazen model 151 decor Nippon, schilder Willem Hartgring, 26,5 hoog (1 met restauratie) 300-600 2170 Arnhemsche Fayence 2 oorvazen model 157 decor Ispahan, 1 maal monogram schilder P en 1 maal schilder J van Zijl, 28 hoog (gaaf) 400-750 2171 Arnhemsche Fayence vaasje model 241 decor Ispahan monogram JV, J Verkuil of J Vet, 13,8 cm (gaaf) 40-80 2172 Arnhemsche Fayence oorvaas model 94 (onderzijde foutief nr. 93) decor Laristan monogram JB, Jan Branger?, 29,5 hoog (gaaf) 200-400 2173 Arnhemsche Fayence vaasje, onderdeel van servies nr. 148, decor van gestileerde horizontale motieven, schilder Dini Zwolsman, 7 hoog 50-100 2174 Arnhemsche Fayence kop en schotel met gestileerd decor floraal/vruchten op wit fond (klein chipje) 40-80 2175 Arnhemsche Fayence theeservies decor Ispahan, bestaande uit theepot met deksel (tuit en binnenzijde deksel minuscuul chipje), suikerpot met deksel (gaaf) 6+2 schoteltjes en 4 kopjes (diverse condities) 100-150 2176 Arnhemsche Fayence vaas model 289 decor Ispahan, schilder Willem Hartgring, 25,5 hoog (gaaf) 200-400 2177 Arnhemsche Fayence 2 vazen model 152 decor Laristan, monogram schilders onduidelijk maar wel verschillend, 27 hoog (beiden met restauratie) 250-500 2178 Arnhemsche Fayence vaas met oor, model 253 decor Lindus, monogram schilder P, 19 hoog (gaaf) 100-150 2179 Arnhemsche Fayence 6 gebakbordjes decor Ispahan, schilder W Mutschler, 19 diameter (1 met chipje) 50-100 2180 Arnhemsche Fayence theeservies decor Ispahan bestaande uit theepot met deksel (tuit en onderzijde deksel minuscuul chipje), suikerpot met deksel (gaaf), roomkannetje (gaaf) en 10 kop en schotels (diverse condities) 250-500 2181 Arnhemsche Fayence 2 ovale schaaltjes, model onduidelijk, monogram schilder WB, 24 breed 75-125 2182 Gemerkt WR 78, aardewerken beeld van vrouw 23 cm hoog met 2 poesjes. 20-40 2183 Ges. VS (Van Stolk) keramieken haan 36 cm hoog. 40-80 131 E Picault 2184 Mobach aardewerken vaas met druipglazuur 29 cm hoog. 25-50 2185 Ges. Rams 1994, Grappig aardewerken beeld van 2 figuren op motor 17 cm hoog. 30-60 2186 Oude aardewerken tabakspot met poes op deksel 21 cm hoog. 30-50 2187 Makkum aardewerken schotel met polychroom decor 36 cm diam. 30-60 2188 Zuid Holland Heilighartbeeld ontwerp H Mengelberg, 34 hoog 50-75 2189 Ges. P Serste Belgium, aardewerken buste van een vrouw 30 cm hoog op houten sokkel 7 cm. 25-50 2190 Zuid-Holland wit plateel beeld van danseres 23 cm hoog (gaaf). 40-80 2191 Eskaf aardewerken vaasje jaren 30 10 cm hoog (gaaf). 40-80 2192 Rozenburg Den Haag Jugendstil aardewerken vaas met 21 cm hoog ( randschade) 50-100 2193 Zuid-Holland plateel rozenbol met decor Ali (gaaf), en vaasje met decor Pican (randschade) - 2194 Koninklijk Goedewaagen Gouda sierschaaltje 14 cm diam, Zuid Holland vaasje met druivendecor 9 cm hoog, en Angelo aardewerk hoge vaas24,5 cm hoog (gaaf) 30-50 2195 Arnhem Holland oorvaasje model 90, decor Fancy Gelria, 14 hoog (gaaf) 20-40 2196 Rozenburg Den Haag plateel vaasje met floraal decor, ca. 1895, 21 hoog (bakscheurtje in de hals) 100-150 2197 Zuid Holland vaas model 4268 decor Clio, 16,5 hoog (gaaf) 20-40 2198 Zuid Holland Gouda plateel schotel met decor Majoma 27,5 cm diam. 25-40 2199 Zuid-Holland Gouda plateel vaasje 19 cm hoog, met decor Dagmar. 20-40 2200 Gouda plateel vaasje model 620, 15 hoog (gaaf) - 2201 Arnhem plateel schotel met decor Arde 29 cm diam. 30-60 2202 Zuid Holland plateel schenkkan, model 2129, decor Gouda, 22 hoog 75-125 2203 Eskaf plateel vaasje decor Schoorl, 15 hoog - 2204 Ges. C Lanooy 1881-1948, aardewerken vaas, 12 hoog 30-60 2205 Ges. C Lanooy 1881-1948, aardewerken vaas, 13,5 hoog 30-60 2206 WC Brouwer aardewerken bolvaas 20,5 cm hoog (gaaf). 40-60 2207 Makkum aardewerken kandelaar met polychroom decor en Societe Ceramique Maastricht aardewerken beker ter gelegenheid van IXe Olympiade 1928 te Amsterdam (gaaf) 20-40 2208 Zenith Gouda kandelaar, Goedewaagen Gouda schenkkan en Delfts polychroom dekselpotje. - 2209 De Olde Kruyk aardewerken schotel 24,5 cm diam. met modern decor. 25-50 2210 Zenith Gouda rond schaaltje (gaaf) - 2211 Zuid Holland 2 vaasjes decor Delftsch, 18,5 hoog (1 gaaf, 1 chipje) 25-50 2212 Zuid Holland vaasje model 137 decor Delftsch 26 hoog (hals restauratie) 25-50 2213 Ges. C Lanooy 1881-1948, aardewerken vaas, 23,5 hoog 40-80 2214 Ges. Geo ( Geo Hultink), aardewerken kannetje met primitieve beschildering 16 cm hoog. 30-60 2215 WC Brouwer aardewerken vaas uit 1917, model 348, 19 cm hoog (chip) 30-60 2216 Aardewerken vaasje van Mobach, 2x Pieter Groeneveld en vaasje Vier Paddestoelen (Haarlijn) 40-80 2217 Bergen België plateel karafje met stop, 24 hoog (gaaf) op ovale schotel en voorzien van 6 kleine drinkbekertjes 30-60 2218 Arnhemsche Fayence 3 vaasjes 25-50 2219 Ravelli vaas, Hillebrand vaas, Art Deco vaas en schenkkan (gaaf) 30-50 2220 Eskaf aardewerken vaasje jaren 30 10 cm hoog (gaaf). 40-80 2221 Ges. Jet, aardewerken schotel 28 cm diam. 20-40 2222 5 keramieken vogels. 30-60 2223 7 Diverse aardewerken voorwerpen w.o. Fris Edam en H C Bronkhorst 20-40 2224 Verzameling 54 beeldjes van boxerhondjes. 40-80 2225 Verzameling beeldjes van herdershond in porselein, aardewerk waaronder Goebel Duitsland, koper, glas en kunststof. 50-80 2226 Indisch houten gestoken 12-delig orkest. 25-50 2227 Indisch houten beeld van naakte vrouw 30 cm hoog, buste van een man 35 cm hoog en gestoken wanddecoratie met tafereel van krijger 43x19,5 cm. 30-60 2228 30 antieke houten bewerkte katrolletjes en plankjes. 40-80 2229 Afrikaans houten beeld van een vrouw 35 cm hoog. 60-80 2230 5 Afrikaanse objecten,3maskers een schild en een antieke veldfles 30-60 2231 Antiek houten masker, India houten plank vol met verhalen en beschildering van God Ganesha en gestoken houten wanddecoratie. 150-300 2232 3 houten Afrikaanse maskers. 20-40 2233 Oude speelgoedpaard op wielen 20-40 2234 6 Dinky Toys tankwagens. 50-100 2235 11 Dinky Toys brandweerwagens, takelwagens, vorkheftruck, walsen, schoonmaakwagens. 50-100 2236 4 Dinky Toys bussen. 40-80 2237 Dinky Toys vrachtwagen, kiepwagen, bus, 2 opleggers en Corgi Toys ponytrailer. 20-30 2238 15 Dinky Toys legervoertuigen. 50-100 2239 8 Dinky Toys bulldozers, elevator loader, shovel, kiepwagens etc. 80-100 2240 4 Dinky Toys kraanwagens. 50-100 2241 3 teddyberen 60, 57 en 54 cm (1x zonder oren). 50-100 2242 Teddybeer 29 cm. 25-50 2243 Teddybeer 39 cm. 25-50 2244 Blikken speelstation Shell garage nr.308 in originele doos 30-60 2245 2 oude Duitse popjes 29 en 33 cm met klederdracht. 20-40 2246 7 oude popjes w.o. Schildpad 50-100 2247 Blikken motor met zijspan 20-40 2248 Nijntje porseleinen serviesje op dienblad, serviesje in koffertje, schaaltje met mok en theemuts met placemat. 30-50 2249 Grote donkerbruine teddybeer 83 cm en teddybeer 68 cm. 40-80 2250 Amsterdams potje. 25-75 2251 Engelse legerhelm omgebouwd voor de PTT brandweer 25-75 2252 Hollandse brandweerhelm. 20-40 2253 Amsterdamse brandweerhelm jaren 40 20-40 2254 Amsterdams potje 25-75 2255 Amsterdamse brandweerhelm. 25-75 2256 Hollandse brandweerhelm. 20-40 2257 Gele brandweerhelm uit Montreal. 25-75 2258 Duitse brandweerhelm jaren 30 25-50 2259 9 18e en 19e eeuwse boeken over religie. - 2260 18e eeuwse Bijbel en 19e eeuwse Bijbel. - 2261 Grote verzameling ansichtkaarten Koninklijk Huis waaronder veel oude. - 2262 8 albums met oude en nieuwe ansichtkaarten over de Koninklijke familie. - 2263 19e eeuws boek Hogarth’s Works, uitgever London Richard Griffin & Company ( met veel gravures ), en Duits Sechs und zwanzig tabellen Grundzuge der erd-, volker- und staatenkunde etc, Berlin 1832 verlegt von Duncker und Humblot. 50-100 2264 Vervolg op Flavius Josephus of Algemene Historie der Joodsche Naatsie, behelzende ene uitvoerige beschrijving etc, door Jakob Basnage, Te Amsterdam by Gerard Onder De Linden Te Delf Reinier Boitet 1726 ( opnieuw ingebonden in zwart lederen band). 100-150 2265 Oude Engelse Bijbel met 40 platen en plattegronden 20-40 2266 The Holy Bible with a devotional and practical commentary, by the Rev. R Tamieson, DD & the Rev. EH Bickersteth AM, uitgever James S Virtue London & New York, ( 19e eeuw, met gravures) 50-100 2267 -

Donderdag 21 juni aanvang 14.00 uur 2e verdieping

3000 Facetgeslepen Art Deco spiegel in chromen montuur 45,5 cm hoog, 68 cm breed. 75-100 3001 Facetgeslepen spiegel in goudkleurige lijst 95,5 x 65,5 cm. 20-40 3002 Jaren 60 palissander lectuurbak met metalen bodem. 20-40 3003 2 beschilderde melkbussen. - 3004 Wortelnoten fineer gebouwde sidetable met zwarte bestoken en gekrulde dragers voorzien van een groen marmer blad 145 breed 100-200 3005 Koperen brassero en een grote bak met oren. 30-50 3006 Roodkoperen doofpot, helmkit en hengselbak. 30-60 3007 Art Deco kinderwagen met pop en beschilderde minivleugel - 3008 14 oude schoolplaten. - 3009 Antieke facetgeslepen spiegel 130,5 cm hoog, 72,5 cm breed. 30-60 3010 Facetgeslepen spiegel in een grenen lijst, 79x109 20-40 3011 Palissander slaapkamer bestaande uit 3-deurs linnenkast 190 cm hoog, 200 cm breed, kaptafel en bed 218 cm breed ( achterwand). 400-600 3012 2 oude schoolkaarten van Nederland. - 3013 Spaans houten stoeltje met touwen zitting en Spaanse armstoel met lederen rug en zitting. 30-60 3014 Eiken hoekstoel met biezen zitting en eiken lektuurstandaard. - 3015 2 Pastoe stoelen van Cees Braakman uit 1958 in berken met teak uitvoering balon model stoel “Herziene Stoel “ 250-300 3016 Tunturi Hometrainer. - 3017 Kindertafeltje met 2 stoeltjes, buisframe / oranje ( EK ) 25-75 3018 6 Thonetstoelen S 78/ S 79 aluminium met houten armleggers en grijze stoffering. 200-400 3019 Rotan plantenstandaard met bloempotjes, jaren 60 20-40 3020 2 oude bidstoelen. 20-40 3021 2 groen gelakte gietijzeren jardinières 60x 20 cm. 40-60 3022 Mahoniefineer ronde tafel op kolompoot 72,5 hoog en 109,5 cm diam 50-100 3023 4 oude schoolplaten, uitgave Kemink & Zoon te Utrecht, met onderwerpen De Broodbakker, De Timmerman, Het Huisgezin en De Straat. - 3024 3 antieke houten bovenstukken van carrousel. 200-300 3025 Design armstoel met houten rug en armleuningen uit 1 stuk ,blauw gestoffeerd 40-60 3026 Armstoel eiken met klassieke stoffering. 25-50 3027 Facetgeslepen spiegel in noten lijst 81,5 cm hoog, 54 cm breed. 20-40 3028 Notenkleur fauteuil met gebloemde stoffering en webbing aan de zijkanten 25-50 3029 Eiken theekastje met geslepen ster in klep en afneembaar dienblad. 20-40 3030 2 rood gelakte gietijzeren bloembakken 27x27 cm. 30-50 3031 Mahonie ronde eethoek bestaande uit ronde uitklaptafel 110 cm diam. met blad 40 cm en 6 stoelen. 100-150 3032 Noten en mahonie bijzettafeltje 65 en 81 cm hoog. 20-40 3033 Notenkleur 2-deurs kast 200 cm hoog, 140 cm breed. 100-200 3034 Oude vergroter met onderdelen - 3035 Box met grote koop schilderijlijsten 30-60 3036 Notenkleur hoog meubel met 6 deuren en schappen 252 hoog 92 breed 80-120 3037 Eiken buffetkast met vitrinegedeelte, gestoken panelen, figuren, en glas in lood deuren 177 cm hoog, 128 cm breed. 50-100 3038 Commode met marmer blad en spiegelopstand 171 hoog 101 breed - 3039 Noten wandtafeltje en Dr. Waltoffs flessenkastje. 30-50 3040 Antiek 18e eeuwse slee met chinoiserie beschildering 150-250 3041 Eiken schouwspiegel met facetgeslepen glas 105 cm hoog, 90 cm breed. 30-50 3042 Antieke ijzeren mangel. - 3043 Ronde gietijzeren kachel 50 diameter 50-100 3044 Oude golftas met diverse clubs - 3045 Oude golftas met diverse clubs - 3046 Oude golftas met diverse clubs - 3047 Zwart lederen fauteuil. 40-80 3048 Facetgeslepen spiegel in een eiken lijst 65x44 20-40 3049 Bang & Olufsen Beovision MX7000, rood, met afstandsbediening en boekje (op kantoor) 100-200 3050 Mahonie theestoof met koperen binnenbak. 30-50 3051 Ovale noten 3-delige mimiset. 30-50 3052 Eiken secretaire 77 cm breed. 30-60 3053 Eethoek bestaande uit mahonie ronde uitklaptafel 110 cm diam/154 cm (met tussenblad) en 4 noten stoelen met beige stoffering. 50-100 3054 Koperen blokkenbak 45 cm diam, en koperen bak met handgrepen 42 cm diam. 40-60 3055 2 Zaanse klokken in noten kast 60 en 52 cm hoog. 40-80 3056 Antieke ovale spiegel met bewerkte lijst 58x48 cm. 20-40 Prijsvraag

Het vraagstuk!

Raad het object! In deze rubriek willen wij u weer een voorwerp laten zien waarover wij uw mening willen vragen.

In het vorige magazine hebben wij u een meubel laten zien waar wij uw mening om vroegen. Het was een kleine instinker. Dit was een compositie van diverse meubelonderdelen, ook wel een huwelijk genoemd. Het middenstuk was 17e eeuws, de rest van veel later datum. Dit houdt dan ook in dat het niet een specifieke naam heeft. Onder de oplossingen die we mochten ontvangen, was er geen bij die hier dicht bij in de buurt kwam dus de prijs kunnen we niet uitreiken.

Deze keer willen wij u weer vragen: wat het is. Het gaat om een smeedijzer voorwerp dat vast een functie gehad heeft. Met dit object willen wij u vragen om ons antwoord te geven op de volgende vragen: • Wat is de naam van dit voorwerp • Wat is de functie van dit object • Wat is de leeftijd • Wat zal de veilingwaarde zijn Dit object kunt u bekijken tijdens de kijkdagen in de veilingzaal en op onze website.

Uw antwoord kunt u voor maandag 18 juni 17.00 uur mailen naar: [email protected] Onder de goede inzenders verloten wij nogmaals het boek Kunstenaars op de Noordwest Veluwe 1880-1980 door K Roodenburg.

De prijs Het vraagstuk 3057 Grote koperen hengselbak 41 cm hoog, 57 cm diam, met antieke pannen etc. - 3058 2 elektrische lederen relax fauteuils 100-200 3059 Moors tafeltje met inlegwerk. 20-40 3060 Bidjar handgeknoopt tapijt 183x120 100-200 3061 Eiken Windsor eethoek bestaande uit klaptafel 110 cm diam/ 144 cm, 2 stoelen en 2 armstoelen. 60-100 3062 Antiek eiken lessenaar 40-60 3063 4-persoons eiken eethoek 50-100 3064 Design poppenwiegje 20-40 3065 Poppenwagen. - 3066 Ispahan machinaal kleed 191x138 20-40 3067 Ispahan machinaal kleed 191x138 20-40 3068 Sony LCD tv model KDL-40Z5500, jaar 2009. 100-200 3069 Klassiek noten armstoeltje met lederen bekleding. 30-50 3070 Noten wijntafeltje, eiken bijzettafel en grenen plantentafel. - 3071 - 3072 Eiken 3-laads gebogen kastje 66 cm breed. 25-50 3073 Wit geschilderd haltafeltje met lade, 70 breed - 3074 Ronde salontafel 20-30 3075 Antieke Singer trapnaaimachine. - 3076 Antiek mahonie nachtkastje en grenen nachtkastje met marmer blaadje. 30-50 3077 Facetgeslepen spiegel in eiken lijst 87,5 cm hoog, 63 cm breed. 20-40 3078 Koloniale dekenkist op slofpoten 61 hoog 166 breed 80-120 3079 Eiken kapstok met 6 haken 105 cm breed. 25-50 3080 Lange zwarte bontjas, Astrakan 25-75 3081 Korte bontjas 25-75 3082 Lange bontjas Bisam 25-75 3083 Korte bontjas 25-75 3084 Bont bodywarmer roodvos 25-75 3085 Korte bontjas, nerts 25-75 3086 Lage bruine bontmantel 25-75 3087 Korte bontjas, astrakan 25-75 3088 2 Bontjassen bruin en lichtbruin 25-75 3089 Korte bontjas Zilvervos 25-75 3090 Bontjas ? met tijgerprint 25-75 3091 Lange bontjas, lam 25-75 3092 Lange bontjas, nerts 25-75 3093 - 3094 Witte bruidsjurk maat 38 in hoes (geen vlekken geen scheuren) 50-100 3095 2 antiek beschilderde houten luikjes 56x47 cm. 20-40 3096 Notenkleur theetafel 20-40 3097 Antiek eiken ovaal bijzettafeltje. 30-50 3098 Thonetmodel staande kapstok - 3099 19e eeuwse spiegel in vergulde lijst 94 cm hoog, 60 cm breed. 50-80 3100 Eiken bureau 125x63 50-100 3101 Poppenhuis met divers toebehoren 100-150 3102 2 vruchtenhouten wijntafeltjes. 40-80 3103 Eiken hoekstoeltje met gedraaid frame en biezen zitting, eiken armstoeltje met gedraaid frame en biezen zitting en eiken 19e eeuwse armstoel met getorst frame en steekwerk. 40-60 3104 2-deurs metalen archiefkast, groen, 195 hoog 100 breed 25-50 3105 Onduidelijk gesigneerd, Gezicht op meer in bos met bergen op de achtergrond, doek 1928, 80x60 - 3106 19e eeuws ijzeren driewielertje. 60-100 3107 Ranger herenfiets 80-120 3108 Spartamet incluis papieren 100-200 3109 Spartamet damesfiets 75-125 3110 Gazelle damesfiets. 20-40 3111 Tomos Taxxity paarse brommer. 100-200 3112 Fraaie stationsklok met tekst ,gezelligheid kent geen tijd ...... ,net als bij de firma Derksen! 90 hoog 180 breed 150-250 3113 Plexiglas bijzettafeltje en lektuurbak. 30-50 3114 2 Oude design buisframe stoelen - 3115 Glazen tafeltje met lade 52x45 cm. 30-60 3116 Jaren 60 kaptafeltje, stoel en 2 tafeltjes. - 3117 Loewe tv in meubel - 3118 19e eeuwse spiegel 87x44 cm. - 3119 Koloniaal dressoir met 3 deuren en 2 laden, 100 hoog, 174 breed en 48 diep 75-125 3120 Facetgeslepen spiegel in een koloniaalkleur lijst, 82x160 50-100 3121 Metalen kantoorkast met sleutel 195 hoog 102 breed 30-60 3122 Indesit wasmachine 80-120 3123 AEG Oko-Lavamat 86700 wasmachine. 40-80 3124 Time flatscreen TV met afstandsbediening 30-60 3125 ATAG gasfornuis met oven - 3126 Antiek wandvitrinekastje, stoel, paraplubak, tafeltje, antiek kindergemak en ornament van een boerenkar. - 3127 Antieke spiegel in mahoniehouten lijst 90 cm hoog, 62 cm breed. 20-40 3128 Onduidelijk gesigneerd boten voor de kust doek 50x60 - 3129 Siemens nette koel vries combi 140 hoog 100-150 3130 Miele magnetron - 3131 Zanussi wasmachine 100-150 3132 Bestron Turbine Compact 1200 watt stofzuiger. 25-50 3133 Geslepen spiegel in eiken lijst 138 hoog 77 breed 50-100 3134 Spiegel in eiken lijst 140 cm hoog, 78 cm breed. 20-40 3135 Eiken theewagen en rond eiken tafeltje met onderblad. 25-50 3136 Palissanderhouten jaren 60 ronde salontafel 110 cm diam. op chromen onderstel. 40-60 3137 Houten kinderstoeltje met rieten bekleding, houten loopfietsje en schildersezel. 30-50 3138 2 1/2- zits gestoffeerde bank 190 cm breed. - 3139 Eiken 3-laads dubbelgebogen ladekastje 65 cm breed. 20-40 3140 Handgeknoopt tapijt hoge pool Plain 233x166 200-300 3141 Eiken eethoek bestaande uit een kloostertafel en 2 stoelen met biezen mat 100-200 3142 Vurenhouten en iepenhouten gestoken kapstok 76 en 99,5 cm breed. 20-40 3143 2 eiken kapstokken. - 3144 Eiken eethoek met 4 stoelen en 2 armstoelen 50-100 3145 Eiken wandtafeltje met lade 71 cm breed. 20-40 3146 Spiegel in een gestoken eiken lijst 49x68 25-50 3147 19e eeuws witgelakte armstoel, eetkamerstoel, tafeltje met lade, tegeltafeltje en tegelkrukje. - 3148 Modern bankstel 3- en 2-zits 205 cm en 172 cm breed met blauw suède stoffering. 150-200 3149 - 3150 - 3151 Armfauteuil met ruitstoffering en leder. 30-60 3152 3 glazen tafeltjes 70x70 cm met aluminium poten 42 cm hoog. - 3153 65 gebruikte stapelstoelen in 3 karren 25-75 3154 Eiken wandschap 180 cm, eiken kapstok 96 cm en mahonie lampvoet. 40-60 3155 Messing 5-lichts kroonlampje, koperen museumpaaltje met 3 koorden, gietijzeren kaarsendover en stel ijzeren vuurbokken. 50-80 3156 Antiek noten wandtafeltje en mahoniehouten 1-deurs kastje. 30-50 3157 Eiken 3-laads kastje 60 cm breed en kerfsnee houten dienblad. 30-60 3158 Speelgoed kunststof loopauto 75 cm. 25-50 3159 IJzeren toegangspoort 230 cm hoog, 304 cm breed. 500-700 3160 - 3161 Oude ovale spiegel met bewerkte rand, 76x59 20-40 3162 Oude hutkoffer - 3163 3 kleden en 2 x pillow (1 antiek kleed) - 3164 4 ijzeren tuinhekjes 121x62 cm. 130-160 3165 4 ijzeren tuinhekjes 121x62 cm. 130-160 3166 Klassiek houtvergulde klassieke bedombouw, gestoken en webbing. 75-100 3167 2 ijzeren tuindeuren 203,5x59,5 cm en 212x69 cm. 150-200 3168 2 gietijzeren zijstukken van tuinbank. 20-40 3169 2 gietijzeren zijstukken van tuinbank. 20-40 3170 -

Woensdag 20 juni aanvang 14.00 uur Goud, zilver

7000 6-persoons Verzilverd bestek, Gero, Georg Nilsson, in cassette, bestaande uit 6 grote en 6 kleine messen, vorken lepels en 8-delig opdienbestek, met gedecoreerd heft 80-120 7001 Verzilverde wijn/champagnekoeler, 22 cm hoog - 7002 12-persoons verzilverd bestek, Engeland, bestaande uit 12 vorken, 12 messen en 4 opscheplepels, rijkelijk versierd met bladmotieven, in originele notenhouten cassette 100-150 7003 6-persoons Verzilverd groot en klein bestek, Gero-100, met opdienbestek, in cassette 100-150 7004 Verzilverde 3-lichts tafelkandelaar met gedreven decor, 16 cm hoog 20-40 7005 Glazen jampotje in verzilverde houder op voet, met deksel en versierde oren en een verzilverde suikerstrooier 20-40 7006 12 Zwaar verzilverde messenleggers, Christofle 40-60 7007 Verzilverde koffiepot 26 cm hoog en bijbehorende theepot 17 cm hoog, EPBM, met versierd handvat en knop, staand op 4 gedecoreerde pootjes, 40-60 7008 2-delig verzilverd roomstel op ovaal dienblaadje, 24x16 cm 20-40 7009 2 Verzilverde bloempotjes, 9 hoog 20-40 7010 Engels verzilverd 3-delig theeservies, EPNS, bestaande uit theepot, suikerpot en melkkannetje, met gedreven decor 40-60 7011 2 Verzilverde vierkante sierschalen, rijkelijk versierd met floraal decor, diameter 24 cm 40-80 7012 Presenteerschaaltje, 19e eeuws porselein met blauw decor van een draak, 18x11,5 cm en voorzien van een zilveren beugel met gegraveerd decor, jaarletter 1864 250-350 7013 Presenteerschaal, antieke Oosterse schotel met bloemdecor, 29 diameter en voorzien van een zilveren beugel met parelrand 120-160 7014 2 Verzilverde muntschaaltjes, diameter 8,5 cm - 7015 Verzilverd inktstel met 2 potjes, 19e eeuw 200-300 7016 12 Verzilverde lepeltjes met getorste steel en floraal decor aan top, in cassette 40-60 7017 Verzilverd couvert in cassette, Martin 90 - 7018 10+1 Messen, Davaine Maubeuge, in cassette 20-40 7019 19-delig verzilverd bestek, van Kempen en Begeer, spadel met hartenfilet, bestaande uit 5 messen, 4 vorken, 5 lepels, 4 koffielepels en een sauslepel 20-40 7020 Verzilverd bestek met floraal decor, bestaande uit 6 koffielepels 13 cm, 6 vorkjes 14 cm, klontjestang, lepel en een taartschep, 40-60 7021 2 Vingerhoedjes plateel met opdruk Prinses Juliana 90 jaar en Prins Willem Alexander 32 jaar 40-60 7022 3 Worcester vingerhoedjes, beschilderd door David Bowkett en Mary Igoe 50-75 7023 3 Vingerhoedjes van Limoges 50-75 7024 3 Wedgwood vingerhoedjes 50-80 7025 2 Russische houten beschilderde vingerhoedjes 40-60 7026 Geëmailleerde vingerhoed met Willem III en Mary Stuart 20-40 deskundig en ervaren

Notariskantoor De Kroon

Hoofdstraat 190 Velp (Gelderland) Postbus 256, 6880 AG Velp Telefoon: (026) 361 72 21 Fax: (026) 361 20 42 E-mail: [email protected]

Alkema | Vloet | Kuijpers Gerechtsdeurwaarders is gevestigd in het centrum van Arnhem en is een modern, goed toegerust en volledig onafhankelijk kantoor. Ons team van gerechtsdeurwaarders, juristen en ervaren medewerkers is, mede ondersteund door een uitstekende automatisering, in staat tot grote prestaties. De kleinschaligheid garandeert persoonlijk contact en korte lijnen.

Voor incasso en debiteurenbeheer zijn wij actief in heel Nederland.

Ambtelijke werkzaamheden verrichten wij in het gehele arrondissement Arnhem en Zutphen en gedeelten van de arrondissementen Utrecht, Zwolle, Roermond en Den Bosch, ofwel in Gelderland en omstreken.

Zijpendaalseweg 47 6814 CC Arnhem 026 - 355 21 11 [email protected] www.avk-arnhem.nl 7027 2 Antieke needle pushers, Spanje 20-40 7028 Verzilverde poederdoos, rijkelijk versierd met floraal decor, incl. spiegeltje, diameter 8 cm - 7029 8 diverse hoedenspelden, versierd met divers fruit en groente op top, 12 cm lang - 7030 6 Diverse zilveren en verzilverde flessenstoppen 40-60 7031 Koopje van 12 diverse messen, vorkjes met parelmoer en een verzilverde lepel, Engels 100-150 7032 4-delig Verzilverd kapstel 20-40 7033 Verzilverd bestek, Amefa, bestaande uit 6 grote en kleine lepels, 6 grote en kleine vorken, 1 soepdienlepel, sauslepel, groentelepel en een aardappellepel 60-80 7034 6 Grote messen met verzilverd heft, van Zwanenburg Rotterdam 50-75 7035 Verzilverd bestek, puntfilet, 13 lepels en 6 vorken Gero en 1 soepdienlepel, 4 lepels en 10 vorken Sola 40-60 7036 12 verzilverde apostellepeltjes en vorkjes. 20-40 7037 11 Moccalepeltjes en 2 zilveren vleesvorkjes, met floraal opengewerkte steel 75-125 7038 Koopje verzilverde voorwerpen: mand, onderzetters, strooiers en diverse lepeltjes wo zilver - 7039 2-delig Verzilverd trancheerset, van Kempen en Begeer, Haags lofje 30-60 7040 Verzilverde soepopdienschep, WMF, met hartenfilet 30-60 7041 12 Verzilverde messen met ivoren heft, Scheffield, in originele cassette 30-60 7042 Koopje van 3 vestzakhorloges, 1 heren polshorloge en 4 damespolshorloges 20-40 7043 Koopje bijou waaronder colliers en armbanden - 7044 Koopje bijou waaronder, broches en oorknopjes - 7045 4 Verzilverde fotolijstjes, met strakke rand, 2 afmeting 15x12 cm en 1 dubbele 8x10 cm 30-60 7046 Diverse oude ivoren voorwerpen w.o. olifantjes, ringen, aapjes, colliers en armband met zilver gedecoreerd 75-125 7047 3 x Netsuke okt-30 7048 2 Oosterse ceinturen van goudkleurig draad, met applique van een leeuwenkop 81 cm en een applique met bloemen en een schelp 86 cm en een tricolor armband van draad 50-75 7049 Koopje bijou wo colliers - 7050 Koopje bijou wo colliers 30-60 7051 Koopje bijou waaronder colliers 20-40 7052 Koop divers bijou - 7053 Koopje diverse sieraden waaronder zilveren colliers en broche 20-40 7054 Koopje bijou wo colliers, broches, oorbellen en een zak met kralen 20-40 7055 Koopje van 20 diverse Oosterse ringen, waaronder zilver 40-60 7056 Koopje van 24 diverse polshorloges 20-40 7057 Koopje van Oosterse sieraden, waaronder beursjes, riem, armbanden 40-60 7058 Koopje divers bijou w.o. zilveren manchetknopen en horloges - 7059 Koopje diverse sieraden wo zilveren broches en ringen 30-60 7060 2 Colliers van peridot, beide 60 cm lang 50-75 7061 Zilveren jardinière, jaarletter 1909, versierd met guirlandes en 2 oren, met blauw metalen binnenbak, 16x7 cm 250-350 7062 Zwavelpotje met zilveren deksel en een porseleinen schaaltje met blauw decor op zilveren voet, diameter 12 cm 75-125 7063 3-delig Engels zilver tafelstel, Birmingham, jaarletters 1934 en 1935, bestaande uit zoutvaatje met blauwglazen binnenbak, peperstrooier, een mosterdpotje met deksel en blauwglazen binnenbak en 2 lepeltje in originele cassette 300-400 7064 Glazen inktpot met inkt en glazen montuur en dop, versierd met jachthond en zilveren houder voor pen 90-110 7065 Peper-& zoutstel met zilveren montuur en dop in een houder versierd met ivoor en staand op 4 ivoren pootjes 80-100 7066 2 Antieke verguld zilveren busjes voor ziekenzalving in cassette, Jan Eloy en Leo Brom 1933, versierd met filigrain 150-200 7067 2-delige Houder gemaakt van schildpad en omlijst met zilver montuur, 8x14 cm 75-125 7068 5-delig Engels zilveren tafelstel, Sheffield jaarletter 1913, bestaande uit 2 strooiers, mosterdpotje met blauwglazen binnenbak en 2 zoutvaatjes met blauwglazen binnenbak, in originele cassette 450-550 7069 4 Zilveren miniaturen wo kaasdragers, 58,2 gram 30-60 7070 Zilveren miniatuur van de gouden koets getrokken door een zesspan van paarden, valse keuren, 16 cm lang, 81,9 gram 40-60 7071 2 Zilveren miniaturen van honden, wo Hooijkaas Schoonhoven, 2e en 3e gehalte 30-60 7072 6 Zilveren miniaturen wo kinderwagen en doosje in de vorm van een egel, 98,2 gram 40-60 7124 7065

7090 7155 7061

7063 7366

7006 7135 7131 7073 Zilveren miniatuur van een vogelkooi met standaard en vogeltje, valse keuren, 10 cm hoog, 32,1 gram 30-60 7074 4 Zilveren miniaturen wo kraantjeskan, 80,5 gram 20-40 7075 4 Zilveren miniaturen wo een ophaalbrug en een doosje met floraal decor, 2,5x2,5 cm, totaal 85,5 gram, valse keuren 30-60 7076 4 Zilveren miniaturen wo draaiorgel, 82,9 gram 40-60 7077 4 Zilveren miniaturen wo hobbelpaard en 2 kaarsenstandaards, 86 gram 40-60 7078 3 Zilveren miniaturen wo klok en fototoestel, 92,9 gram 40-60 7079 3 Zilveren miniaturen wo steltloper, 88,7 gram 20-40 7080 3 Zilveren miniaturen wo kraantjeskan, valse keuren, 89,1 gram 30-60 7081 Zilveren miniatuur van strijders in wagen, getrokken door 4 paarden, valse keuren, 7 cm, 48,5 gram 20-40 7082 Zilveren miniatuur Molen, J. van Dijk Hoorn 1901-1939, 9 cm hoog 60-80 7083 3 Zilveren miniaturen wo vrouw met mattenklopper, 71,1 gram 20-40 7084 4 Zilveren miniaturen wo lantaarn, valse keuren, 64,9 gram 20-40 7085 Zilveren miniatuur van een draaiorgel, valse keuren, 5x6 cm,47,3 gram 30-60 7086 4 Zilveren miniaturen, klaptafel met 2 stoelen en een schommelstoel, 81,6 gram 40-60 7087 3 Zilveren miniaturen wo spinnewiel, 64,7 gram, valse keuren 20-40 7088 Glazen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Sheffield jaarletter 1936, Walker and Hall, 16,5 hoog 80-120 7089 Geslepen glazen peper- en zoutstel met zilveren voet en dop, 6,5 hoog 30-50 7090 Geslepen kristallen beschuitbus met zilveren dop, 24 cm hoog 60-80 7091 Kristallen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Birmingham, jaren 30. Jaarletter weggepoets, 13 hoog 80-120 7092 Ruitjesgeslepen kristallen coupe op zilveren voet, diameter 23 cm,14 cm hoog 75-125 7093 Glazen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Sheffield jaarletter 1908, 11 hoog 40-60 7094 Geslepen kristallen champagnekoeler, met zilveren rand, Sterling 925/1000, 13 cm hoog 60-80 7095 Kristallen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Londen 1874, 13 hoog 80-100 7096 Geslepen glas op zilveren voet en een zilver drageeschaaltje 925/1000, diameter 7 cm 40-60 7097 2 Geslepen kristallen zoutvaatjes op zilveren voet, 4 cm hoog 20-40 7098 Amandelgeslepen kristallen bonbonschaaltje met deksel op zilveren voet, 15 cm hoog 40-60 7099 2-delig Slacouvert met been en Djokja zilver 800/1000 en 5 benen lepeltjes 50-75 7100 - 7101 Zilver theezeefje, Moerkerk en Co Haarlem, jaarletter 1929, versierd met floraal decor en roos op top, 12 cm 20-40 7102 2 Zilveren opdienlepels, van Kempen, jaarletters 1925 en 1928, Haags lofje, 154 gram 50-75 7103 Zilveren soepopdienlepel, jaarletter 1909, dubbelfilet, 164 gram 75-100 7104 2-delige Trancheerset met zilveren heft, Frankrijk 19e eeuw, 31 cm 50-75 7105 Antieke zilveren lepel, London 1785, John James Whiting, 60 gram 130-160 7106 Zilveren vleesvork, J F van der Broek Amsterdam, jaarletter 1893 en een zilveren sauslepel, Gerritsen Zeist, jaarletter 1918, beide met parelrand, 130 gram 75-125 7107 Taartschep/mes met fraai versierd zilveren heft, Sheffield, jaarletter 1961, 25 cm 40-60 7108 Zilveren klontjestang, jaarletter 1835, 9 cm en een zilveren sigarenknijper 40-60 7109 2 Zilveren groentelepels, van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1901, met parelrand, 26 cm, 220 gram 80-120 7110 Zilveren gembervork, jaarletter 1875 en een zilveren botermes, Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter 1888, beide met gegraveerd heft 40-60 7111 2 Zilveren groentelepels, van Kempen, jaarletter 1929, puntfilet, 110 gram 50-75 7112 Zilveren groot en klein couvert, van Kempen, jaarletters 1895 en 1895, kraallof met filet, 222 gram 80-120 7113 Zilveren suikerlepel 925 met fraaie decoratie 14 lang 20-40 7114 Zilver theezeefje, M Bijkamp en Co Steenwijk 1903-1943 en een zilver lekbakje, jaarletter 1931 20-40 7115 Zilver couvert, Aubert Den Haag, jaarletters 2003 en 2004, 138 gram 90-110 7116 2 Zilveren sauslepels, Jan Boon, jaarletter 1905, met parelrandfilet,17 cm, 102 gram 50-100 7117 5 Grote zilveren lepels, 800/1000, Munz, met floraal decor, in cassette, 272 gram 100-150 7118 4-delig zilver bestek, Hongarije, bestaande uit een mes, lepel, vork en een koffielepel, in cassette 40-60 7119 Zilveren brandewijnkom, buitenland, in originele cassette, diameter 10 cm, 162 gram 75-100 7120 Slacouvert met zilveren heft, puntfilet, in cassette 75-125 7121 14 Zilveren lepeltjes, Jan Everaars Harmelen 1905, met floraal decor op top, in originele cassette 40-60 7122 Zilveren tafelstuk in de vorm van een hoorn des overvloeds, 925/1000, ca. 9 hoog, bruto 258 gram 200-300 7123 2 Zilveren tafelkandelaren, Sterling, met versierde rand, 7,5 cm hoog 40-60 7124 Fraai zilveren schaal, 1e gehalte, Albertus Homan Amsterdam, jaarletter 1822, met ajourgezaagd decor en hengsel en staand op 4 bolpootjes, 29x20x13 cm, 906 gram, 400-600 7125 Zilver vaasje, Sterling 925/1000, 15 cm hoog, 68 gram 25-50 7126 Glazen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Sheffield jaarletter 1914, 16 hoog 90-120 7127 Zilveren strooier, FTG, 13 hoog, 54 gram 60-80 7128 Zilveren ovale broodmand, van Kempen, jaarletter 1925, met ajourgezaagd decor en versierd met parelrand, 27x17 cm, 302 gram 175-225 7129 Kristallen peper- en zoutstel met zilveren voet en dop, 11 hoog 40-60 7130 Zilveren bonbonnière op voet, Frank M Whiting Sterling, ca. 1930, 16 hoog, bruto 242 gram 100-125 7131 Zilveren nootmuskaatrasp, jaarletter 1857, met gegraveerd decor, 5 cm 40-60 7132 Zilver potje met deksel, 800/1000, 9 cm hoog, diameter 5,5 cm, 88 gram 20-40 7133 Zilver theepotje, 800/1000, met decoratieve greep en staand op een voetje, 15 cm hoog, 294 gram 125-175 7134 Zilveren asverzamelaar, , met gegraveerde deksel en houten handvat en versierd met parelrand, 10x8 cm, bruto 184 gram 75-125 7135 Zilveren roomkan, London, jaarletter 1900, met sierlijk handvat en staand op 3 pootjes, 8 hoog, 138 gram, 60-80 7136 Sterling zilver peper- en zoutstel, Gorham U.S.A., 6 hoog 60-80 7137 Ovaal zilver bonbonschaaltje met ajour gezaagd decor, Duitsland 800/1000, 23 breed, 150 gram 130-160 7138 Zilveren schaal, Duitsland 800/1000, met parelrand en versier met floraal decor, met oren en staand op 4 bolpootjes, diameter 15 cm, 304 gram 125-225 7139 2 Zilveren zout- en peperstrooiers Duchin, glass inserted, ca. 1930, 11 hoog, bruto 204 gram 80-100 7140 Zilver vaasje met gedecoreerde voet, Rogers Sterling, 17 hoog, bruto 74 gram 40-60 7141 - 7142 Zilveren taartschep, Begeer Utrecht, jaarletter 1951, met gegraveerd heft, 22 cm, 50 gram 20-40 7143 Zilveren taartschep, A M Sustring Sneek, jaarletter 1938, met Hollands tafereel en versierd met ajourgezaagd floraal decor, 14 cm, 45,5 gram 20-40 7144 Zilveren lepel van de “gouden” koets, 13 cm lang 40-60 7145 Zilveren taartschep, 830/1000, 32 cm, 126 gram 60-80 7146 Zilveren taartschep, van Kempen, jaarletter 1949, met floraal gedecoreerde steel, 13 cm 40-60 7147 Zilveren taartschep, S Spijer, jaarletter 1919, met gegraveerde schep en gedecoreerd heft, 27 cm, 100 gram 40-60 7148 Zilver gembercouvert, Frans Brugsma Groningen, jaarletter 1931, dubbellof, 15 cm, 64 gram 40-60 7149 Zilveren tafelkandelaar Duchin, ca. 1930, 16 hoog, bruto 284 gram 70-90 7150 Zilveren visdienvork, J A A Gerritsen Zeist, jaarletter 1907,Haags lofje met gegraveerd visdecor, 22 cm, 68 gram 40-60 7151 Zilveren gembervork, Gerritsen Zeist, jaarletter 1912, met waaiersteel, 18 cm 20-30 7152 Zilveren vleesdienvork, van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1907, met parelfilet, 23 cm, 72 gram 20-40 7153 2 Zilveren gembervorkjes, van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1879, kraallof met filet, 17 cm 30-60 7154 Zilveren sauslepel, jaarletter 1870, dubbelfilet 20-40 7155 Zilver gembercouvert, Johannes Jacobus Torlau Amsterdam, jaarletter 1858, met floraal gegraveerd heft,19 cm 100-150 7156 Zilveren aspergeschep, Frans Brugsma Groningen, jaarletter 1931, met ajourgezaagd floraal decor, 21 cm, 146 gram 100-150 7157 Zilveren klontjestang, Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven, jaarletter 1866, 32 gram 20-40 7158 Zilveren suikerschep, jaarletter 2002, met gegraveerd heft, 13 cm 30-60 7159 Zilveren suikerschep, Empire, J A A Gerritsen Zeist 1906-1919, 12 cm 30-60 7160 Zilveren suikerschop, Niekerk Schoonhoven 1970-heden, met fraai gedecoreerd heft, 11 cm 25-50 7161 Zilveren theeschep, Pieter Suur Schoonhoven, jaarletter 1871, met gegraveerd heft en schep, 10 cm - 7162 Zilveren natfruitschep, J A A Gerritsen Zeist, jaarletter 1908, met getorste steel en gegraveerde schep met aarbeiendecor, 24 cm,60 gram 100-150 7163 Frans zilveren sauslepel, 925/1000, met floraal gedecoreerd heft, 18 cm 60-80 7164 Zilver lepeltje, van Kempen ca. 1920, 18 gram 20-40 7165 Zilveren tafelkandelaar met monogram, Sterling, 16,5 cm, 68 gram 50-75 7166 Zilveren pasteischep, van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1916 75-125 7167 Zilveren strooilepel, Noorwegen, 1834 40-60 7168 Zilveren suikerstrooier, Jacob van Wijk Amsterdam, jaarletter 1819, 14 cm, 27,3 gram 30-60 7169 Zilveren roomlepel Rosenmuster ca. 1920, 30 gram 40-60 7170 Zilveren bonbontang, Duitsland 800/1000 30-50 7171 Kristallen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Birmingham jaarletter 1931, 12 hoog 80-120 7172 Ruitjeskristal geslepen schaal met zilveren beugel, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1888, versierd met parelrand, diameter 14 cm 60-80 7173 Glazen strooibusje met zilveren dop, gemerkt Birmingham jaarletter 1960, 7 hoog (chipje) 30-50 7174 Kristallen strooibusje met zilveren dop, gemerkt Birmingham jaarletter 1904, 9 hoog 30-50 7175 Geslepen kristallen coupe op zilveren voet, W Burger en Zonen Haarlem 1952-1975, diameter 13 cm, 10,5 hoog 20-40 7176 Glazen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Chester, jaarletter 1914, 14 hoog 80-120 7177 Geslepen kristallen bonbonschaaltje met zilveren beugel met parelrand, jaarletter 1921, diameter 15 cm 30-60 7178 Draadglazen vaasje op zilveren voet, W. Burger en Zonen Haarlem 1952-1975, 11 cm hoog - 7179 Kristallen suikerstrooier met zilveren dop, gemerkt Birmingham jaarletter 1906, 17 hoog 90-130 7180 Geslepen kristallen schaaltje op zilveren voet, 11 cm 20-40 7181 6 Zilveren koffielepels “Spatenloffel” in cassette, Otto Heinzelmann, rond 1840, 12-lot = 75% zilver, met monogram, 14,5 cm, 100 gram 60-80 7182 Zilver couvert, buitenland, met gegraveerd heft, in cassette 30-60 7183 2-delig Engels zilver kinderbestek, Kings Pattern, in cassette 90-110 435 18e eeuws aardewerk 7184 6 Zilveren theelepeltjes in cassette, London 1939 70-90 7185 Engels zilver kinderbestek Kings Pattern en een Engels zilver mesje, 925/1000 in etui 90-110 7186 Zilver couvert, jaarletters 1818 en 1842, met gegraveerd heft, 104 gram, in cassette 75-125 7187 12 Zilveren theelepeltjes in cassette, Sheffield 1916, 140 gram 130-160 7188 6 Zilveren theelepeltjes in cassette, Sheffield 1914 60-80 7189 2-delig Zilver kinderbestek, Sheffield, jaarletter 1969, Kings Pattern, in originele cassette 30-60 7190 Imposante Joodse zilveren kandelaar met 9 armen genaamd Chanoeka, 925/1000, 47 cm hoog, 1725 gram 600-800 7191 6 Messen met zilveren heft, 800/1000 en rijkelijk versierd met floraal decor, en verguld lemmet 60-80 7192 Kristallen peper- en zoutstel met zilveren dop, Sterling, 8 hoog 40-80 7193 6 Zilveren theelepeltjes, van Kempen en Begeer, met decoratie op top 60-80 7194 Zilver sardinevorkje, zuurvorkje en een botermesje, Gerrit Greup Amsterdam, jaarletter 1908, met parelrand, 13 cm 40-60 7195 2 Zilveren servetbanden, 52,2 gram 20-40 7196 Zilveren taartschep, jaarletter 1948 en 6 zilveren lepeltjes, Bouman Groningen 1924-1932, allen met bloemen op top, 30-60 7197 Zilver schepje, B W van Eldik Zutphen, met floraal decor, 12 cm en 2 zilveren kinderschuivertjes, 6 en 9 cm, waaronder Londen - 7198 6 Zilveren koffielepels, van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1864, dubbellof met rug, 13 cm 20-40 7199 Kristallen peper- en zoutstel met zilveren dop, ingelegd met parelmoer, 6,5 hoog 40-60 7200 9 Fruitmesjes met zilveren heft, 830/1000, Haags lofje, 17 cm 20-40 7201 4 Zilveren lepeltjes, J M van Kempen en Zonen Voorschoten 1958-1924, met gegraveerde schep en floraal decor op steel, 13 cm 20-40 7202 12 Zilveren lepeltjes, van Kempen en Zonen Voorschoten 1858-1924, met waaiermotief op top, 9 cm 30-60 7203 6 Zilveren lepels, diverse filets en met valse keuren, totaalgewicht 392 gram 150-200 7204 Zilveren jamlepel, jaarletter 1859, met gehamerde steel, 18 cm 20-40 7205 Kindermesje met zilveren heft, 925/1000 en 2 zilveren botermesjes, van Kempen, jaarletter 1946, puntfilet 50-75 7206 2 Zilveren vorkjes met gegraveerde steel en 2 zilveren servetbanden 20-40 7207 Zilveren apostellepel, M Bijkamp Steenwijk, jaarletter 1929 20-40 7208 4 Zilveren taartvorkjes, G. Reijnen jaarletter 1922, 11,5 cm en 6 zilveren likeurlepeltjes, 8 cm 30-60 7209 Zilveren theeschep en 2 zilveren suikerscheppen, A J Driesen 60-80 7210 Zilveren vork met gedecoreerde steel, jaarletter 1934, 18,5 cm, 31,6 gram en een zilveren roomlepel, 26,7 gram 30-60 7211 2 Zilveren grote lepels, van Kempen, jaarletter 1944, puntfilet, 124 gram 50-75 7212 Koopje van 4 diverse zilveren vorken, waaronder een vleesvork 30-50 7213 2 Zilveren couverts, van Kempen, jaarletters 1937 Velsen en 1938 Haarlem op top, 188 gram 75-125 7214 6 Zilveren fruitmessen, C J Begeer Utrecht, jaarletter 1909, 218 gram 250-350 7215 Koopje Djokja zilver 800/1000, bestaande uit 7 grote en 9 kleine lepeltjes en 3 vorkjes 50-80 7216 Zilveren asbak, M. Bijkamp Steenwijk, jaarletter 1940, versierd met floraal decor en Hollands tafereel, diameter 13 cm, 40-60 7217 Rond houten pennenbakje met zilver applique, 925/1000, met floraal decor, diameter 20 cm 20-40 7218 Diverse zilveren lepeltjes wo suikerscheppen, zilveren theeduim en 5 kleine zilveren lepeltjes en een zilver vorkje, jaarletters 1853, 1864, 1866,1869 40-60 7219 Koopje van 5 diverse zilveren vorken, 7 diverse zilveren messen en 17 diverse zilveren theelepeltjes, bruto 566 gram 50-75 7220 3 Zilveren beugels, bruto 224 gram 80-120 7221 Zilveren houder voor cocktailprikkers in de vorm van een stier, met 5 cocktailprikkers model zwaard, 89,8 gram 50-75 7222 6 Gesigneerde netsuke’s van dierenfiguren 50-75 7223 2 Naaldenkokers van been 40-60 7224 - 7250 Gouden ring 14-krt, vlecht, bezet met vele briljantjes, 18 mm 350-450 7251 Gouden solitairring, 14-krt, bezet met ovale granaat, 18,25 mm 75-125 7252 Witgouden ring, 18-krt bezet met 1 briljant ca. 0,12 ct., 17 mm 250-350 7253 Gouden ring, bezet met ovale bloedkoraal, 17,25 mm 175-225 7254 Bicolor gouden ring, 18-krt, bezet met prinses briljant ca. 0,20 ct., 20 mm 250-350 7255 Gouden fantasiering, 15 mm 100-150 7256 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met 4 prinses briljantjes, 15 mm 300-400 7257 Witgouden ring, bezet met cultive parel en 2 briljantjes, 18,5 mm 175-225 ‘t Olde Schop is een sfeervolle, animerende en gastvrije locatie waar wij het onze gasten naar hun zin mogen maken. Wij hebben alles in huis voor een gezellige avond en een bijzonder feest. Iedere gelegenheid is voor ‘t Olde Schop een buitenkans om u, onze gast, kennis te laten maken met l’ambiance de la Provence; de sfeer en de cuisine van Frankrijk in het gemoedelijke en gastvrije Gelderse Giesbeek.

Kerkstraat 80 6987 AD Giesbeek t 0313 633 444 f 0313 633 366 i www.oldeschop.nl

Jan van Norden Lijstengroothandel

Van Rosenthalweg 25-A 6862 ZR Oosterbeek [email protected] www.janvannorden.nl 7258 Gouden ring, 14-krt, bezet met smaragd, saffier, robijn en 3 briljantjes, 16,5 mm 100-200 7259 Gouden ring, met schakels en bezet met 10 briljantjes, 17,75 mm 75-125 7260 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met 1 briljantje, 16,5 mm 40-80 7261 Gouden ring 14-krt, bezet met ovale bloedkoraal , 18 mm 125-175 7262 Witgouden rozetring, 18-krt, bezet met 9 briljantgeslepen diamanten ca. 0.45ct, 17,5 mm 350-450 7263 Bicolor gouden fantasiering, 18-krt, bezet met robijn en 6 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.10 ct., 16,75 mm 225-275 7264 Witgouden rozetring, BWG, bezet met 19 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.85 ct., 17,75 mm 350-450 7265 Gouden fantasiering, 18-krt, bezet met 22 briljantgeslepen diamanten, grote en vele kleine baquetgeslepen saffieren, 0.40 ct., 18,25 mm 425-525 7266 Gouden rozetring, 18-krt, bezet met saffier en 6 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.03 ct., 16,5 mm 125-175 7267 Gouden ring, 14-krt, bezet met 3 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.30 ct., 19 mm 225-275 7268 Gouden broche, 14-krt, rond model, ten Hoope, 11,5 gram 200-300 7269 Gouden ronde broche , 14-krt, bezet met zaadparel, omlijst met vlechtwerk, 5,1 gram 100-150 7270 Bicolor gouden schakelarmband, 14-krt, 14 gram 250-350 7271 Gouden broche, 14-krt, bezet met Zeeuws knopje, 2,4 gram 30-60 7272 Tricolor gouden geldklem, 18-krt, bezet met 26 diamanten, 19,7 gram 550-650 7273 Gouden ronde broche,14-krt, 6,1 gram 125-175 7274 Gouden bewerkte creolen, 14-krt, 1 gram 20-40 7275 Gouden armbandje, 14-krt bezet met briljantgeslepen diamant, 18 cm, bruto 4 gram 50-100 7276 Bicolor gouden armband, 18-krt, bezet met 10 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.10 ct. 350-400 7277 14-krt gouden fantasiecollier, 80 cm, 42,4 gram 500-750 7278 Gouden koordcollier, 14-krt, 50 cm, 25,7 gram 450-550 7279 Gouden koordcollier, 14-krt, met zilver, 44 cm, 16,6 gram 275-325 7280 Gouden broche , 14-krt, bezet met roosdiamanten, 3,3 gram 80-120 7281 Gouden fantasiecollier met bolletjes, 14-krt, 45 cm, 18,5 gram 325-425 7282 Gouden collier, 14-krt, met gouden hanger bezet met diamant, 40 cm 60-80 7283 Gouden rijring, 14-krt, bezet met 6 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.24 ct., 18,5 mm 140-180 7284 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met briljant- en baquetgeslepen diamanten, ca. 0.38 ct., 18 mm 375-425 7285 Gouden rijring, 14-krt, bezet met 4 robijntjes en 3 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.03 ct., 17 mm 50-75 7286 Gouden fantasiering 14-krt, bezet met lapis lazuli en 24 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.24 ct., 18,5 mm 275-325 7287 Gouden rijring, 18-krt, bezet met 3 smaragden en 2 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.06 ct., 18,25mm 150-200 7288 Bicolor gouden cross-over ring, bezet met 5 saffieren en 4 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.14 ct., 17 mm 130-160 7289 Gouden rijring, 18-krt, bezet met 9 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.36 ct., 16 mm 275-325 7290 Gouden rozetring, 14-krt, bezet met vele briljantgeslepen diamanten, ca. 0.27 ct., 17,75 mm 130-180 7291 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamant, ca. 0.08 ct., 17 mm 175-225 7292 Gouden rozetring, 18-krt, bezet met saffier en 16 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.40 ct., 17,25 mm 325-375 7293 Titanium fantasiering bezet met briljantgeslepen diamant, ca. 0.02 ct., 16,75 mm 35-65 7294 Witgouden rijring, 18-krt, bezet met 2 saffieren en 3 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.31 ct., 17,0 mm 400-500 7295 Gouden rijring, 14-krt, bezet met vele briljantgeslepen diamanten, ca. 0.25 ct., 16,75 mm 100-150 7296 Witgouden rozetring, 18-krt, bezet met saffier en 10 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.10 ct., 17 mm 175-225 7297 Jade hanger met 14-krt gouden montuur en bezet met 1 diamant 125-175 7298 Gouden gourmetcollier 14-krt, met 9-krt antieke hanger, bezet met jaspis en carneool, 44 cm 200-300 7299 Zilver collier met jadehanger, 44 cm 20-40 7300 Malachiet hanger, 6 hoog 20-40 7301 Antieke broche, zilver met 14-krt goud, bezet met jaspis 75-125 7302 Turkoois collier met zilver slot 60-90 7303 Gouden ankercollier, 14-krt, met gesneden cameehanger in 14-krt gouden montuur, 64 cm 80-120 7304 Gouden Venetiaans collier, 14-krt met peer hanger van veldspaat en witgouden oog, 42 cm 100-200 7305 Gouden gourmetcollier, 14-krt, met 14-krt gouden medaillonhanger, 42 cm, 6,5 gram 125-175 7306 Gouden tijgerhanger 18-krt, bezet met 4 diamantjes, 8,1 gram 250-300 7307 Paar gouden manchetknopen, 14-krt in de vorm van paardjes, 12,9 gram 225-275 7308 Gouden armband, 14-krt, 13,1 gram 225-275 7309 Bicolor gouden armband, 18-krt, bezet met 9 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.18 ct. 375-425 7310 Gouden armband, 14-krt, 16,7 gram 300-350 7311 Gouden armband 18-krt, bezet met 6x robijn, bruto 15,9 gram 375-425 7312 Gouden rijring, 14-krt, bezet met 3 saffieren 2 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.01 ct., 16 mm 40-80 7313 Gouden ring, 14-krt, bezet met 3x granaat, 17,5 mm 20-40 7314 Gouden rozetring, 14-krt, bezet met vele briljantgeslepen diamanten, ca. 0.25 ct., 16,75 mm 125-175 7315 Witgouden rozetring, 18-krt, bezet met smaragd en 14 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.42 ct., 17,25 mm 300-400 7316 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met saffier en 6 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.18 ct., 16,50 mm 160-200 7317 Gouden fantasiering, 18-krt, bezet met 2 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.10 ct., 15,75 mm 225-275 7318 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met stersaffier en 2 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.30 ct., 16,5 mm 425-475 7319 Bicolor gouden rijring, 18-krt, bezet met 3 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.30 ct., 16,5 mm 250-300 7320 Gouden ring, 18-krt, bezet met 1 grote en 6 kleine briljantgeslepen diamanten, ca. 0.16 ct., 17,5 mm 100-150 7321 Gouden fantasiering, 18-krt, bezet met robijn en vele briljantgeslepen diamanten, ca. 0.32 ct., 17,25 mm 325-375 7322 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met 3 grote en 4 kleine briljantgeslepen diamanten, ca. 0.35 ct., 16,5 mm 240-280 7323 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met smaragd en 6 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.03 ct., 16 mm 130-160 7324 Witgouden rozetring, 14-krt, bezet met 9 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.54 ct., 18 mm 400-500 7325 Bicolor gouden rijring, 14-krt, bezet met saffier, smaragd, robijn en 4 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.20 ct., 16,5 mm 175-225 7326 Gouden schakelarmband, 14-krt, 14 gram 250-300 7327 Gouden slavenarmband, 14-krt, 11,7 gram 175-225 7328 Gouden armband, 14-krt, closed for ever, 8,3 gram 140-180 7329 Gouden armband, 14-krt, 6,1 gram 100-150 7330 Gouden schakelarmband 14-krt, bezet met gouden buitenlandse munthanger, 13,6 gram 200-300 7331 Gouden rozetring, 14-krt, bezet met opaal, met 3 inzetstukken bezet met parel, granaat en carneool, 17,5 mm 60-80 7332 Bicolor gouden sjaalklem, 14-krt, 3,3 gram 80-120 7333 Gouden gourmetcollier, 14-krt met 14-krt gouden granaathanger, 50 cm 80-120 7334 14-krt Gouden collier, ca. 68 cm, 10 gram 150-200 7335 Gouden staafbroche, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant 100-200 7336 Gouden slotje, 14-krt, Art Deco, bezet met robijn en 10 diamantjes 300-400 7337 Gouden hanger, 14-krt met steen bezet 50-100 7338 Geschakeld collier van amethist en gouden sluiting, 72 cm lang 75-125 7339 Zilveren manchetknopen met 14-krt gouden plaat 60-80 7340 Gouden collier met hanger, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant, ca. 0.02 ct. 140-180 7341 Zilveren manchetknopen met 14-krt gouden plaat 40-60 7342 Witgouden rozetring, 18-krt, bezet met donkere saffier en 16 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.55 ct., 17,75 mm 450-550 7343 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met 13 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.14 ct., 17,5 mm 110-150 7344 Gouden fantasiering, 18-krt, bezet met robijn en 6 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.16 ct., 17 mm 110-150 7345 Gouden alliancering, 14-krt, bezet met 11 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.22 ct., 17,5 mm 120-180 7346 Witgouden rijring, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamanten, ca. 0.07 ct., 16 mm 50-75 7347 Bicolor gouden fantasiering, 14-krt, bezet met vele briljantgeslepen diamanten, ca. 0.25 ct., 16,5 mm 125-175 7348 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamanten, ca. 0.65 ct. en zwart en groen geëmailleerd decor, 17,25 mm 600-800 7349 Witgouden fantasiering, 14-krt, bezet met Mallorcaparel en 3 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.09 ct., 15,5 mm 130-160 7350 Bicolor gouden cross-over ring, 14-krt, bezet met 15 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.14 ct., 18,25 mm 100-150 7351 Witgouden ring, 14-krt, bezet met smaragd en 5 diamanten, 16,5 mm 150-200 7352 Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met grote en vele briljantgeslepen diamanten, ca. 1.20 ct., 18 mm 1000-1250 7353 Gouden fantasiering, 14-krt, bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 18,75 mm - 7354 14-krt gouden ring bezet met 3 cultive parels, 16,5 mm 100-150 7355 Gouden ring bezet met roosgeslepen diamant, 19,25 mm 30-60 7356 14-krt gouden zegelring, 19,5 mm, 7,2 gram 50-100 7264 7267 7285

7321 7318 7447

7377 7253 7405

7066 7067 7330 7357 Gouden ring, 14-krt bezet met 3 steentjes, 17,25 mm 30-60 7358 Zilveren fantasiering met tekens van de dierenriemen, 19,75 mm 30-60 7359 2 Gouden ringen, 14-krt, waaronder 1 trouwring, 19 mm en een solitairring bezet met amber, 17 mm, 80-120 7360 Gouden vijfje uit 1912, 3,3 gram 90-120 7361 Gouden munt Nederlands Indië 1 Gulden 1970, bezet met smaragd en Nederlands Indië 1/2 cent 1970 200-250 7362 Gouden Amerikaanse dollar, 1853, 1,6 gram 40-60 7363 Gouden tientje, jaarletter 1877, 6,7 gram 150-200 7364 Gouden tientje,1877, 6,7 gram 150-200 7365 Fantasiecollier met zoetwaterpareltjes 30-60 7366 Fantasiecollier met onyx en rode bollen 30-60 7367 Fantasiecollier met lapis lazuli en zoetwaterpareltjes 30-60 7368 Hematiet collier met zilver slot - 7369 Fantasiecollier met gekleurde mineralen 60-90 7370 Fantasiecollier met zoutwaterpareltjes 30-60 7371 Gouden muntbroche, Victoria 1900 in gouden montuur, te dragen als hanger en als broche, 11,6 gram 225-275 7372 Gouden tientje, 14-krt, 1911 in gouden montuur, 8,2 gram 175-225 7373 Gouden munt van Wilhelmina, jaarletter 1897 in 14-krt gouden montuur, bezet met 4 zaadparels, 11,5 gram 250-350 7374 Gouden gourmetcollier, 14-krt, met 14-krt gouden hanger/broche bezet met buitenlandse munt, 50 cm, 11,4 gram 175-225 7375 Mechanisch dameshorloge Jaeger Lecoultre in gouden kast, exclusief model 300-400 7376 Favre Lebra dameshorloge aan lederen band, kast onedel - 7377 Omega Automatic heren polshorloge in 18-krt gouden kast met lederen band 800-1000 7378 Baume & Mercier heren polshorloge in 18-krt gouden kast met lederen band 425-500 7379 Omega herenhorloge met lederen band 200-250 7380 2 Zilveren ringen, 2 zilveren armbanden en een horloge aan zilveren band, bruto 152 gram 40-80 7381 4 Zilveren armbanden, 122 gram 40-80 7382 2 Zilveren ringen, 2 zilveren broches en een zilver collier, 72 gram 30-60 7383 7 Diverse zilveren voorwerpen w.o. odeurflacon, munten en horloge 40-60 7384 Zilver collier met hanger, paardrijlaars en 4 zilveren armbanden w.o. in de vorm van bit, 86 gram 40-60 7385 15 diverse briljantgeslepen diamanten, 2 maal ca. 0.09 ct., 11 maal ca. 0.05 ct. en 2 maal ca. 0.035 ct. 25-75 7386 Koopje divers goud w.o. colliers, ringen zonder en met losse steen, armband (defect), oorbellen etc. bruto 74,7 gram 1000-1500 7387 Koopje bijou wo zilver 25-50 7388 Diverse gouden voorwerpen w.o. bedel veulen, sterrenbeeld vissen, creolen en voetbal, 7,9 gram 130-160 7389 Koopje van 4 zilveren ringen, waaronder bezet met lapis lazuli en carneool 50-100 7390 4 Diverse zilveren armbanden, 80 gram 40-60 7391 Koopje sieraden, bestaande uit 2 zilveren armbanden, trouwring 583 en een parelcollier 20-40 7392 Koopje diverse sieraden, waaronder colliers en oorknopjes - 7393 2 Zilveren armbanden en 3 zilveren colliers, bruto 136 gram 40-80 7394 Gouden oorstekers, 14-krt, model schelp 100-200 7395 Gouden oorstekers, 14-krt, a-symetrisch 100-200 7396 Gouden oorknopjes (geen keur), bezet met zirkonia en bloedkoraal 60-100 7397 Gouden gourmetcollier, 14-krt, met gouden hanger (geen keur) bezet met zirkonia en bloedkoraal, 60 cm, 3,4 gram 100-150 7398 Meerkleurig parelcollier aan 14-krt witgouden bolslotje, 45 cm 125-175 7399 Witgouden oorknopjes, 14-krt, bezet met diamantjes 100-150 7400 Gouden oorclips, 14-krt, bezet met pareltjes en diamantjes 75-125 7401 Cornalijnen collier met zilveren slot en haakjes 50-75 7402 2 Cultive parelcolliers met zilveren slotjes, 42 cm en 68 cm lang 80-120 7403 Koralen collier, met 5 zilveren bollen en zilver slot 50-75 7404 Fantasiecollier met zoetwaterpareltjes 30-60 7405 3-rijige armband van bloedkoraal met 14-krt gouden gegraveerd slot 200-300 7406 Agaatcollier met 14-krt gouden slotje, 40 cm 80-120 7407 Gouden oorstekers, 14-krt, vierkant model 125-175 7408 Collier van bloedkoraal aan 14-krt gouden slotje, 90 cm 80-120 7409 Gouden rozetoorstekers, 18-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamanten, ca. 0.28 ct. 175-225 7410 Gouden oorstekers, 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamanten, ca. 0.08 ct. 100-150 7411 Witgouden creolen, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamanten, ca. 0.12 ct. 175-225 7412 Gouden oorclips, 18-krt, 11,1 gram 200-250 7413 Gouden ring met reliefdecor, 14-krt, 22.8 gram, 20 mm 400-450 7414 Gouden gourmetcollier, 14-krt, met cameehanger in 14-krt gouden montuur 125-175 7415 Gouden collier, 14-krt, 4,1 gram met gouden hanger bezet met beschilderd kobaltblauw glas 125-175 7416 Strak gouden collier, 45 cm, 12,7 gram 225-275 7417 Gouden strakke broche, 14-krt, met zilver en bezet met diamantje, bruto 6,5 gram 100-200 7418 Gouden oorstekers, 14-krt, versierd met zilver 40-80 7419 Gouden strak model oorstekers, 14-krt, met zilver 50-100 7420 Verguld zilveren hoedenspeld, Niekerk Schoonhoven 1970-heden, met gegraveerd decor, 11 cm 40-60 7421 14-krt gouden potloodhouder, 8 cm, bruto 9,2 gram 100-150 7422 Paar gouden manchetknopen, 14-krt, bezet met munten Kennedy, bruto 18 gram 400-450 7423 Gouden tricolor armband, 14-krt, 51,4 gram 900-1100 7424 Omega Seamaster de Ville, automatic, herenpolshorloge met 18-krt gouden band 1400-1800 7425 Gouden gevlochten collier, 14-krt, 45 cm, 35,7 gram 600-800 7426 Gouden oorhangers, 18-krt, bezet met saffier en 18 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.70 ct. 300-350 7427 Gouden oorhangers, 18-krt, bezet met 4 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.16 ct. 250-300 7428 Gouden zegelring, 14-krt met monogram LW, 8,6 gram, 20,5 mm 150-200 7429 Witgouden ring, 14-krt in de vorm van een hoefijzer, bezet met 7 briljantgeslepen diamanten, bruto 3,8 gram, 17,25 mm 60-80 7430 Gouden ring, 14-krt, bezet met ovale opaal, 16,75 mm 50-75 7431 Gouden ring, 14-krt, bezet met amethist, 16,75 mm 100-125 7432 Gouden ring, 14-krt, bezet met citrien, 16,25 mm 50-80 7433 Witgouden slagring, 14-krt, bezet met 2 diamantjes, 16,75 mm 80-120 7434 2 Gouden ringen, 14-krt met beschilderde rouwportretten, 17 mm en 16,75 mm 60-90 7435 Witgouden rijring 14-krt, bezet met 4 briljantgeslepen diamanten en 3 saffieren, 18 mm 75-125 7436 Witgouden ring, 14-krt, bezet met roosgeslepen diamant en briljantgeslepen diamantjes, 16,5 mm 75-125 7437 Witgouden rijring, 14-krt, bezet met 8 saffieren, 17,75 mm 80-120 7438 Bicolor gouden rijring, 14-krt, bezet met 4 briljantgeslepen diamanten (1 zetting leeg), 17 mm 40-80 7439 Gouden ring 18-krt bezet met briljantgeslepen diamant en 2 robijntjes, 17 mm 120-160 7440 Gouden solitairring 14-krt, bezet met briljantgeslepen diamant, 17,25 mm 50-75 7441 Gouden oorhanger, 14-krt, bezet met parel en pegel van amethist 75-125 7442 Gouden oorhangers, 14-krt, bezet met pegel van onyx 100-200 7443 Zilver collier met kwastjes 35-55 7444 Witgouden collier 18-krt. 48 cm, 2,8 gram met hanger bezet met parel en briljantgeslepen diamanten 80-120 7445 Witgouden collier, 18-krt, met hanger bezet met briljantgeslepen diamant, ca. 0.18 ct. 350-450 7446 Witgouden broche, 14-krt, bezet met 3 saffieren 100-150 7447 Witgouden oorhangers, 14-krt, bezet met saffier en briljantgeslepen diamanten, ca. 0.84 ct. 500-600 7448 Witgouden oorstekers, 18-krt, bezet met briljantgeslepen diamanten, ca. 0.42 ct. 500-600 7449 Bicolor gouden oorstekers, 14-krt, bezet met 6 briljantgeslepen diamanten, ca. 0.12 ct. 175-225 7450 Zilveren collier met zilveren filigrain hanger, 70 cm 20-40 7451 Witgouden armband, 14-krt, bezet met pareltjes, bruto 3,5 gram 50-75 7452 Zilveren armband, 835/1000, 12,8 gram 20-40 7453 Modern zilver collier, Georg Jensen, 925/1000 met 3 zilveren schakels, 134 gram, 45 cm lengte 80-120 7454 Rijkelijk versierde Engels zilveren riem, Birmingham, 70 cm, 102 gram 50-75 7455 Zilveren ronde broche met floraal opengewerkt decor, diameter 6 cm en een zilver collier, 40 cm 40-60 7456 Damespolshorloge met zilveren band, Zeeman 50-100 7457 Witgouden oorstekers, 18-krt, bezet met briljant- en baquetgeslepen diamanten, ca. 1.60 ct. 900-1100 7458 Witgouden oorknopjes, 14-krt, bezet met diamantjes 100-150 7459 Chopard dameshorloge met 14-krt witgouden band. Kast bezet met 6 briljantgeslepen diamanten 200-400 7460 Zilver collier met zilveren maanhanger - 7461 2 Zilveren enkelsieraden - 7462 Witgouden choker, 14-krt, bezet met 3 briljantgeslepen diamanten, bruto 9,2 gram 150-200 7463 Witgouden collier, 18-krt, met harthanger, bezet met briljantgeslepen diamanten, ca. 0.40 ct. 240-300 7464 4-delig Zilver kapstel, jaarletter 2003 40-60 7465 Kunststof bijtring met 2 zilveren rinkelende rammelaars 20-40 7466 Koopje met diverse zilveren naaigerei, bestaande uit knopenhaak, naaldenkoker en 3 tornmesjes 40-60 7467 Rond zilver fotolijstje, 800/1000, diameter 10 cm 20-40 7468 Zilver fotolijstje, 925/1000, hartmodel, 9x9 cm 20-40 7469 Engels tafelklokje in zilveren lijst, Kitney en Co Londen, met parelrand, 10x8 cm 40-60 7470 2 Ikonen met zilver montuur, 5,5x5 cm 20-40 7471 5 Diverse zilveren vingerhoedjes in cassette - 7472 2 Fotolijstjes met zilveren lijst, 925/1000, 4x3,5 cm - 7473 2-delig zilver toiletset, Birmingham jaarletter 1926, bestaande uit een kamen een borstel, in cassette 50-75 7474 Zwartfluwelen avondtas met zilveren bewerkte beugel, jaarletter 1918 60-80 7475 Zilveren naaldenkoker incl. zilveren stopnaald, een zilveren hanger/doosje en een zilveren vingerhoed, 21,7 gram 40-60 7476 Zilveren klem/boekenlegger, J Victoriano Amsterdam 1987-heden, met uil op top, 9 cm 20-40 7477 2 Engels zilveren flessenlabels, Londen, 1 blanco en 1 voor sherry - 7478 2-delig Zilver toiletset, 800/1000 20-40 7479 Kunststof bijtring met een zilveren rammelaar van een poes 40-60 7480 Zilveren servetband met parelrand en een zilveren rammelaar 40-60 7481 3 Diverse fotolijstjes met zilveren lijst, Sterling Engeland, 5x7 cm 50-75 7482 Vierkant fotolijstje met zilveren lijst, 925/1000, 9x9 cm 20-40 7483 Rond zilver fotolijstje, gemaakt van een tasbeugel, Jan Ernens Leens 1816-1820, met floraal decor, diameter 8,5 cm 40-60 7484 Engels tafelklokje in zilveren lijst, Kitney en Co Londen, met gebogen bovenrand, 12x9 cm 50-75 7485 Fotolijst met zilveren lijst, 925/1000, Spaans, 19x25 cm 80-120 7486 -

Woensdag 20 juni 9.30 uur kleingoed

9000 Klassiek tafelschemerlampje, Oosterse koperen kruik en kan. - 9001 2 schemerlampen, kunststof beeld van David en eiken paraplubak. - 9002 Doos met Gero bestek, 2 oude sigarettendoosjes en Indische benen lepel en vork met Djokja zilver. - 9003 Doos met Indisch tin. - 9004 Doos met klassiek serviesje, 2 kinderkopjes en 5 tinnen eikelkannen. - 9005 2 dozen met Burleigh Ware Burslem England Kenilworth aardewerken serviesgoed met Art Deco decor. - 9006 Doos met tinnen voorwerpen. - 9007 Doos divers verzilverd w.o. dienblad, ovale schalen, soepterrine, vingerkommen en schaaltjes - 9008 Doos met Oosters porselein en Oud Delft pul. - 9009 Doos met Oosters porseleinen koffieservies, 5 kommetjes in mandje en spekstenen beeldje van aapje. - 9010 Doos met divers bestek en plate. - 9011 Doos met tin en plate. - 9012 Doos met divers plate bestek etc. - 9013 Aardewerken 3-delig lampetstel en ijzeren haardstel. - 9014 Kunststof beeld van man, gipsen buste van vrouw en gipsen wandconsole. - 9015 2 Verzilverde tafelkandelaren en 2 lampvoeten - 9016 Oude aardewerken lampetkan, 2 dekselbakjes, Japanse vaas en blauwe vaas. - 9350 t/m 9389 Strips en comics 9017 Schap divers koperwerk. - 9018 Schap met Hindeloopen beschilderde houten voorwerpen. - 9019 Schap met divers koperwerk. - 9020 Schap divers koperwerk en gietijzer w.o. pan en ketel op comfoor - 9021 2 dozen met Royal Albert kop en schotels, Gouda schotel en porselein serviesgoed. - 9022 Doos met 2 aardewerken Delftsblauwe kastvazen, kristallen hengselmandje, 2 karaffen met stop, schenkkan, parfumflesje, vaasje en kandelaar. - 9023 Doos met divers koperwerk. - 9024 Doos met divers koperwerk, ovale koperen pan met deksel en eiken bordenrek. - 9025 Doos met kristallen geslepen schaaltjes, schotels, 2 karaffen etc. - 9026 Doos met Oosters porseleinen dekselpot, 2 gemberpotten, fles met stop en koperen tafelschuier. - 9027 Doos met Reed & Barton plate schaal, koperen schaal, tinnen schaal, schilderijtje, crucifixen etc. - 9028 Doos divers aardewerk en porseleinen schotels - 9029 Doos met divers tin. - 9030 Doos met divers glaswerk. - 9031 Porseleinen kinderserviesje. - 9032 Doos met divers koperwerk waaronder gong, Oosters etc. - 9033 Doos met kristallen geslepen vazen en dekselcoupe. - 9034 Doos met glazen taartschaal, waterkan, 2 dekselschaaltjes etc. - 9035 Doos met divers porselein en aardewerk kop en schotels , Chinese kommen etc. - 9036 Doos met rumtopf, dekselvaas, vaas, bord, olifant en wanddecoratie. - 9037 Doos met Zaalberg bolvaas, 2 Pieter Groeneveld vaasjes, design vaas en Oosters porselein. 30-50 9038 Doos met divers porselein, kristal en aardewerk. - 9039 Doos met Japanse Satsuma vaas met draakdecor, klassieke schotel, schotel met visdecor, schotel met spreuk en schotel met blauw decor. - 9040 Doos met aardewerk en porseleinen kruik. - 9041 Doos divers met Makkum aardewerk, Oud Delft en distel - 9042 Doos met divers glaswerk. - 9043 Doos met porselein en aardewerk waaronder Royal Albert, Oosters porselein, 19e eeuwse schotels etc. - 9044 Doos met oude kristallen geslepen glaasjes, draadglas dekselpotje, melkkannetje etc. - 9045 Doos met porselein en aardewerk waaronder Engels. - 9046 Doos met 19e eeuws mahoniefineer kistje, halbel, tin, emaille, en doos met thermometers en stenen. - 9047 Doos met plate schalen, DOK aardewerken schaal, 6 kop en schotels, visschaaltjes, Minton schaaltjes etc. - 9048 Doos met glazen karaffen, dekselschaaltjes, glazen etc. - 9049 Doos met tin, koper, plate, wanddecoratie, scheepskijker etc. - 9050 9 messing brievenbuskleppen. - 9051 2 dozen met horlogeonderdelen, hallampje, poppenkamer, porseleinen beeldjes, etc. - 9052 Doos met tin, aardewerk en plate. - 9053 Doos met antiek aardewerken Engels servies, voorraaddekselpotten, Chocoladeketel etc. - 9054 Doos met 6 antieke porseleinen kop en schotels, 6 kop en schotels met geel marmerglazuur, kop en schotel voor Uw St Nicolaas, en een pijpschaaltje. - 9055 Doos divers w.o. aardewerken varken, Pieter Groeneveldt vaasje, oude legpuzzel, houten speelgoed, strijkijzers en plastic popje - 9056 Doos met Mosa porselein, Mason´s schaaltje, Kammersley schaaltje etc. - 9057 Doos met oude weegschaal, 2 tinnen schotels met jachttafereel en 3-delig W & BS koffiestel. - 9058 Doos met Royal Standard Engels porseleinen serviesgoed met decor English Rose. - 9059 Doos met antiek aardewerken schotels, kop en schotels, houten beschilderd blaadje, schotel Gelderse tramwegmaatschappij 1881-1931, een bowllepel en map met Engelse platen. - 9060 Doos met Japans gelakt tafeltje, metronoom en een dienblad met tinnen koffiekan, melkkan en suikerpot. - 9061 Doos met porseleinen, glazen en kunststof beelden. - 9062 Doos met 5 aardewerken jubileumbekers 1937, 1938, 1948, bordje 5 aug 1939 en blikken trommels 1937. - 9063 Verzameling herdershond waaronder beelden, gong, wanddecoratie etc. - 9064 Doos met plate en aardewerken sierschotel. - 9065 Doos met Broadhurst Staffordshire aardewerken serviesgoed. - 9066 2 dozen met porseleinen kop en schotels, glaswerk, beeldjes en vaas. - 9067 Doos met aardewerken kan, dekselpot, gresaardewerken schenkkan etc. - 9068 Doos met porselein en aardewerk waaronder aspergeschaal en theepot. - 9069 Doos met diverse stoppen, waaronder glas, kristal en aardewerk 30-60 9070 Doos met divers kristal en glas. - 9071 Doos divers waaronder porseleinen beeldjes, koperwerk, wanddecoraties, 2 schilderijlijsten etc. - 9072 2 dozen met bestek, tin en plate. - 9073 Doos met jaren 60 boerenbont serviesgoed. - 9074 Doos met kop en schotels waaronder Royal Albert en divers plate. - 9075 Doos aardewerk en porselein. - 9076 2 dozen met koperwerk en tin - 9077 Doos met Sheffield koffiepot/ theepot, Daalderop theepot, Kamphof Zwolle vaas, theelicht met geëtste glaasjes rondom, en punchlepel. - 9078 2 dozen met oude houten doosjes, weerstation, veel schelpen, koeltas etc. - 9079 Tafelschemerlamp 83 cm hoog, 2 tafelschemerlampjes en koperen helmkit. - 9080 Haller Original wit emaille sudderbrander en Duits antieke weegschaal. - 9081 3 opaline tafelschemerlampen. - 9082 Groen emaille broodtrommel, witte kan en 3 pannetjes met deksels. - 9083 Oleografie in klassieke lijst naar Bernhard de Hoogh en een olieverfschilderij met bloemen - 9084 Gewei uit Bayern 80 cm breed. - 9085 Koop diverse wanddecoraties - 9086 9 Diverse wanddecoraties - 9087 3 vergulde schilderijlijsten 52x42 cm, 32x38 cm en 41,5x31 cm. - 9088 10 Diverse wanddecoraties w.o. olieverfschilderij - 9089 Wanddecoraties o.a. prent van Gabriel en Schipperis - 9090 19e eeuwse spiegel in mahonie lijst, 2 19e eeuwse platen in mahonie lijst van kasteel Biljoen en Overbeek te Velp en tekening van Lady Barkley in mahonie lijst. - 9091 Ges. Range en M van Lente, Wintergezicht en Bloemstilleven, doek in vergulde lijsten. - 9092 Ges. Jos van Brakel, Boslandschap, doek, druk W. Bilders bos en heidelandschap, en aquarel van NH kerk te Renkum. - 9093 Antieke gravure van Zutfen, olieverfdoek van Middelburg en map met aquarel en tekeningen van Bantzinger, Kees Stoop en Mensinga. - 9094 Grote ingelijste linnen doek met Engelse teksten, 2 antieke gravures van fabricage plavuizen, en ges. P. Mathes, etsje van Amsterdam. - 9095 3 antieke Engelse spotprenten, pastel van kerkinterieur en olieverfschilderij van schip op zee. - 9096 5 diverse wanddecoraties. - 9097 Doos diverse wanddecoraties - 9098 13 diverse wanddecoraties. - 9099 6 diverse wanddecoraties. - 9100 Koop diverse wanddecoraties - 9101 5 diverse wanddecoraties. - 9102 32 diverse wanddecoraties waaronder aquarellen. - 9103 8 diverse wanddecoraties. - 9104 Doos met diverse wanddecoraties en vergulde schilderijlijst met binnenmaat 46x68 cm. - 9105 31 oude diverse schoolplaten. - 9106 8 diverse wanddecoraties en 1 spiegel. - 9107 7 gobelins in lijst, 2 olieverfschilderijtjes en prent in lijst. - 9108 Messing kroonlampje, klassiek lampje, plate visschaal 67 cm, weegschaal en grote koperen orenvaas 60 cm hoog. - 9109 Grote koop koperwerk en melkbus. - 9110 Schap met divers koperwerk waaronder kolenkit met schep en oud gereedschap. - 9111 Stenen leeuw, gipsen liggende vrouw op sofa en kunststof gladiator. - 9112 Kruidenrek 71 cm breed, 58 cm hoog, met aardewerken dekselpotten en bakjes. - 9113 2 dozen met porselein en aardewerk waaronder Royal Albert, Masons, Wedgwood etc. - 9114 Doos met houten voorwerpen waaronder Oosters. - 9115 2 dozen met keramiek schelp, 2 bustes, vaasjes, beeldjes etc. - 9116 Doos met divers glaswerk waaronder blauw karafset. - 9117 2 dozen met klassieke serviesjes, kop en schotels etc. - 9118 Doos divers w.o. Geisha, kop en schotels en verzilverd - 9119 2 dozen met oude koperen branders, koperen lepelrek, deurklopper, tegeltableau, bestek, platen etc. - 9120 Doos met kristallen schaal, 4 kandelaren en porseleinen dekselpot. - 9121 Doos met kop en schotels van Wedgwood, Eschenbach, Alt Regensburg, Royal Copenhagen schaaltje en divers kristallen glaasjes. - 9122 Doos divers glaswerk - 9123 2 dozen met sieraden, zilver, bestek en plate. - 9124 Doos met kristallen geslepen glaasjes, 3 Kantonese vaasjes etc. - 9125 2 dozen met porselein en aardewerk waaronder plateel en Hannie Mein. - 9126 Doos met divers glaswerk en kristal waaronder onderzettertjes, karaf etc. - 9127 Doos met antiek koperen tulband, tinnen inktpotje, koperen kom etc. - 9128 Blue Danube porseleinen dekselschaal, melkkan en asbak met Zwiebelmusterdecor, en ronde Indische decoratie van zijden vogel achter glas. - 9129 Doos met Engels aardewerk. - 9130 Doos met klassieke schemerlamp, beeldjes, tegel etc. - 9131 Doos met blauw glazen sierschaal, 2 glazen laarzen en bruin glazen vaas. - 9132 1 doos met schelpen en 1 doos met Indisch en Afrikaans houten beelden en voorwerpen. - 9133 Doos met antiek porseleinen beeldje van jongen, 2 aardewerken beeldjes van Bartje en 2 beeldjes van de contente mens Eersel. 20-40 9134 2 dozen met porseleinen kinderserviesgoed, glazen etc. - 9135 Doos met houten olifanten, dekseldozen, cloisonne, bavelaars etc. - 9136 2 dozen met kinderspeelgoed, beeldjes etc. - 9137 2 dozen met aardewerk en porselein. - 9138 Doos met divers glaswerk. - 9139 2 dozen met meest Petrus Regout oud aardewerk. - 9140 Doos met poppen met porseleinen hoofdjes, handjes en voetjes. - 9141 2 dozen met schenkkannen voor zowel koffie als thee - 9142 Doos met speelgoed - 9143 2 dozen divers waaronder Artona muziekrollen, passerset etc. - 9144 Sony stereoset bestaande uit radio, 5-cd wisselaar, cassettedeck en Philips platenspeler, met 3 speakers en 2 Sony S.A.W super woofers model ss xb8av 50-100 9145 Doos met antiek Hollands kaststel, dekselvazen en lampetbak. - 9146 Doos met divers kristal geslepen glaasjes en coups. - 9147 Doos met schelpen. - 9148 2 dozen met plateel, porseleinen kerststalfiguren, glaswerk en tin. - 9149 Doos met Rosenthal Selb Germany porseleinen serviesgoed met decor Sanssouci. - 9150 Doos met Royal Doulton porseleinen servies met decor Carnation. - 9151 Orion dvd-video- speler met 2 Jamo speakers. - 9152 Nieuw Medion radiografisch bestuurd multimedia-toetsenbord met muis, en 2 Indaux uitschuiftabletten voor toetsenbord. - 9153 Doos met optica ,een Agfa camera en een projector - 9154 Doos met antieke houten koekplanken, sierlijke plate theepot en houten flesvormige opbergdoos. - 9155 Doos met Satsuma porselein. - 9156 Petrus Regout 3 19e eeuwse aardewerken schotels met decor Waverly, 25,5 cm diam, witte justerrine en fruitschaal. 25-50 9157 Doos divers w.o. Indische bustes, porseleinen en aardewerken schotel en 2 kalenders in cassette - 9158 Koop divers w.o. Keulse kan, RAM Arnhem schenkkan, beeldjes etc. - 9159 Doos met sieraardewerken schotels, tegels, gresaardewerken pot, vaasjes etc. - Win een overnachting

Mensen die ons op Facebook volgen, weten inmiddels dat er veel foto’s zijn gemaakt met een plastic tasje van Derksen Veilingbedrijf. In binnen- en buitenland, onder en boven water, in tropische en winterse sferen, bij wereldbekende of onbekende bezienswaardigheden en alleen of compleet met de hele familie. Inmiddels zijn het ca. 100 foto’s die we op onze Facebookpagina hebben staan. We willen ook u uitdagen om in de komende zomerperiode een leuke foto te maken met het bekende rode Derksen tasje waarop duidelijk te zien is waar de foto is genomen en met wie.

De foto kunt u voor 1 september op de tijdlijn zetten van Derksen Veilingbedrijf of mailen naar: [email protected] onder vermelding van “Derksen tasje”. Vermeld wel even uw naam en de plek waar deze foto is gemaakt. Uit alle inzendingen willen we iemand verblijden met een bijzondere overnachting in Arnhem. Gelegen aan de Rijn ligt een fantastische Bed & Breakfast genaamd “Aan de Rijn”. Wij willen u hier laten overnachten om Arnhem eens van een andere kant te leren kennen.

Pak uw camera en het tasje en maak er wat moois van! 9160 Doos met Porceleyne Fles dekselbakje, asbak, Oud Delft dekselpot, beeldengroepje, Oosterse schotel etc. - 9161 Doos met toneelkijker, bouilloire, weerstation, crucifix en houten gestoken bord. - 9162 2 dozen met divers porselein en aardewerk. - 9163 Doos met diverse fototoestellen. - 9164 Oude Pentax camera Asahi ,2 Nikons en een Pentax 105-R - 9165 21 stuks Limoges porselein. 20-40 9166 Doos met Oosters porselein, dekselbakje, beeldje, engelschaaltje, 2 kannen, 2 sierglazen Art Deco vaasjes. - 9167 Doos met Porceleyne Fles kan, Oosters porselein, tegels, beeldengroepje, schotel, antieke tekening, plateel vaasje en Oosters dekseldoosje. - 9168 2 Zuid-Holland Gouda plateel kastvazen, vaas, 3 vaasjes, 2 Schoonhoven schenkkannen en Gelria Arnhem bloemenhanger. - 9169 Doos met Hollands aardewerken dekselvaas, schotels en orenvaas. - 9170 Doos met 7 gelijmde en gebroken 17e eeuwse schotels. - 9171 Doos met antiek Oosters porselein waaronder Imari. - 9172 Doos met antiek aardewerk met blauw decor. - 9173 Doos met antiek Chinees porselein. - 9174 Doos met aardewerken en porseleinen sierborden, vaas en dekselpotje. - 9175 Doos met antieke tinnen schotels. - 9176 Doos met kristallen karafjes, dekselbakje, Hutschenreuther maandbordjes, glazen siervaas, aardewerken klompje, Anton Pieck boek etc. - 9177 Doos met Petrus Regout en Societe Ceramique aardewerk. - 9178 Doos met Art Deco glazen schaal, Art Deco vaasje, schenkkan, Orrefors waxinelichthouder en 3 vaasjes. - 9179 Doos met Hollands aardewerk. - 9180 Doos met Hollands aardewerk en porselein. - 9181 Doos met Coalport Engeland porselein. - 9182 Doos met kristallen geslepen glazen. - 9183 Doos met divers tin. - 9184 Doos met 19e eeuwse aardewerken schotels Petrus Regout, Societe Ceramique siervazen, koperen snavelkan etc. - 9185 Doos met divers kristal en glas waaronder karaffen. - 9186 Doos met antieke tinnen voorwerpen. - 9187 Doos met koperen en metalen beelden. - 9188 Doos met kristallen geslepen glazen. - 9189 Doos met kristallen geslepen glazen en wijnglazen. - 9190 Doos met divers tin. - 9191 2 dozen met Hollands aardewerk waaronder Porceleyne Fles, Mobach, Sphinx etc. - 9192 Doos met porselein en aardewerk waaronder dekselbak, Makkum en Oosters. - 9193 Doos met porselein en aardewerk waaronder Limoges en Quimper. - 9194 Doos met kristallen geslepen glaasjes, karafjes en azijnstel. - 9195 Doos met Hollands aardewerk en porselein. - 9196 Doos met veel koperwerk. - 9197 Doos met Porceleyne Fles schoteltjes en dekselpotje, Makkum schoteltjes, aardewerken rumtopf, kandelaar etc. - 9198 Doos met clowns. - 9199 Doos divers w.o. wanddecoraties, serviesgoed, asverzamelaar en koperen schaal - 9200 17 autobussen in doos waaronder Corgi en exclusieve first editions. 40-60 9201 Koop autootjes waaronder Corgi Toys. - 9202 2 dozen met kunststof en blikken auto’s, vliegtuig, locomotief, hijskraan jaren 60 en 70. - 9203 Grote koop Dinky Toys vrachtwagens met opleggers, en losse opleggers, landbouwgereedschap etc. 50-100 9204 3 blikken jaren 70 kraanwagens. 40-60 9205 Koop jaren 60 en 70 blikken Rode Kruis wagen, cementwagen, politieauto etc. 40-80 9206 4 schaalmodel auto’s. - 9207 Grote koop Matchbox Lesney en Corgi autootjes, cementwagens, kraanwagen, veewagen etc. 50-100 9208 19 Dinky Toys autootjes en busjes. 40-80 9209 2 dozen met klokken en klokonderdelen. - 9210 Doos diverse miniaturen w.o. koper en tin - 9211 Doos met 2 Oosterse dekselvazen, 12 glazen onderzetters in cassette, glazen vazen etc. - 9212 Koop diverse schalen, schotels en dienbladen - 9213 Doos divers met beeld Venus van Milo, belletje en een verstelbare lamp met melkglazen kap 20-40 9214 3 emaille sudderbranders, olielamp, keteltje, wandbakje en schaaltje. - 9215 Spinnewiel, 5-armige moderne hanglamp, 2-armige tafelschemerlamp en koperen brassero. - 9216 Koop divers koperwerk w.o. ketels - 9217 Oude bijbelkastje, borstelkastje, rekje, koffer en gebruiksvoorwerp. - 9218 Doos met vaasjes en koop sierbloempotten. - 9219 Doos met granaathulzen, houten beelden etc., en 2 koffers. - 9220 2 dozen met koperen telefoon, weerstation, lampen, kleedjes, schaaltje, paraplubak etc. - 9221 2 dozen met diverse wanddecoraties, schilderijlampjes en moderne tafelschemerlamp. - 9222 LG HDD-Dvd recorder model RH266, en een Cisco catv converter etc. - 9223 Oude Blaupunkt radio - 9224 Oude Telefunken radio - 9225 2 oude radio’s - 9226 2 oude radio’s - 9227 Oude Siemens radio - 9228 Noten wandvitrinekastje 60 cm breed. - 9229 Doos diverse platen - 9230 Doos met singeltjes jaren 70, 80 en 90 - 9231 Doos met jaren 60, 70 en 80 singeltjes. - 9232 2 dozen met diverse cd’s. - 9233 2 dozen met schelpen, tin, brons, beschilderde eieren, fototoestel etc. - 9234 Doos met diverse wanddecoraties, opaline tafelschemerlampje, bakelieten dienblad, Art Deco houten vaas etc. - 9235 2dozen met porseleinen kop en schotels, theepotje, vaasje en schaaltjes waaronder Royal Albert, Aynsley en Sadler. - 9236 2 dozen met porselein waaronder KPM, Limoges en wit porselein serviesgoed etc. - 9237 2 dozen met kunstvoorwerpen en buitenlands. - 9238 2 dozen met kinderboeken. - 9239 2 dozen met diverse boeken. - 9240 Doos met oude Joodse boeken. - 9241 3 dozen vol met boeken, bladen, krantenknipsels, wanddecoraties over het Koninklijk Huis. - 9242 3 dozen met langspeelplaten, singeltjes en oude koffergrammofoon. - 9243 Doos met lp’s jaren 70 en 80 - 9244 Doos met koperen pannen, strijkbout etc. - 9245 2 dozen met oude spullen over het Koninklijk Huis waaronder boeken, gelimiteerde uitgave 374/2500 Ons Oude Wilhelmus, lepeltjes etc. - 9246 Doos met 65 Oorlogskranten. - 9247 2 dozen met oorlogsboeken, kranten, propaganda, bord, diverse artikelen. - 9248 Doos met koperwerk, tin, zweep, antieke 3-d kaarten en Marco Polo. - 9249 2 dozen met boeken, bladen en kranten Koninklijk Huis. - 9250 Doos met boeken over geschiedenis etc. - 9251 3 dozen met oude stripboeken - 9252 3 dozen met oude stripboeken - 9253 2 dozen met klassieke cd’s. - 9254 Doos met lp’s en singeltjes jaren 70 en 80. - 9255 2 dozen met cd’s gevarieerde muziek. - 9256 Doos diverse anatomische modellen van gewrichten en organen 50-100 9257 3 dozen met koperwerk. - 9258 5 dozen met koperwerk. - 9259 Doos boeken Koninklijk Huis. - 9260 Doos kinderboeken waaronder collectors items. - 9261 Doos boeken en een weerstation - 9262 Schap boeken. - 9263 Doos boeken over sport. - 9264 Doos boeken divers. - 9265 3 dozen met videofilms waaronder Mr Bean. - 9266 Doos met glaswerk en 2 dozen met divers porselein en aardewerk. - 9267 Grote koop oude blikken voorraadtrommels. - 9268 Grote koop met poppen en speelgoed in rieten manden ,veel kassa speel materiaal en poppenhuis meubels - 9269 Doos boeken over sport. - 9270 Doos boeken over sport. - 9271 Doos boeken en bladen over sport. - 9272 Doos met 15 delen Hockey Sport 1935-1952. - 9273 2 dozen met Rorstrand Sweden Red Top porseleinen servies. - 9274 Doos met Wunsiedel Bavaria serviesgoed met rozendecor. - 9275 Zo nu eerst ...... een doos met Bavaria serviesgoed - 9276 Winterling Marktleuthen Bavaria porseleinen serviesgoed met bloemetjesdecor. - 9277 2 dozen met Scherzer Bavaria porseleinen serviesgoed met decor Fabiola. - 9278 2 dozen met Chinees porseleinen servies. - 9279 2 dozen met Engels serviesgoed 40-60 9280 2 dozen met Winterling Marktleuthen Bavaria porselein servies. -

Volg Ons Op

DERKSEN veilingbedrijf DerksenVeilingbedrijf 9281 Doos met Engels aardewerk serviesgoed en een koperen moskeelamp - 9282 Doos met oude koperen snavelkannen, plate, tin etc., Zaanse klok zonder slinger en gewichten, en een Facit telmachine. - 9283 Doos met kop en schotels van De Vuurvogel, en diverse porseleinen en aardewerken kop en schotels. - 9284 Doos met kristallen geslepen glazen, karaffen etc. - 9285 Doos met porseleinen kop en schotels, Royal Albert gebakschotels etc. - 9286 3 houten beelden van vogels, 1 van steigerend paard en 1 van eend 43-126 cm. - 9287 3 poppen met porselein, in Schotse ruit 40 en 48 cm hoog. - 9288 3 poppen met porselein, in bontjassen en galajurk 40, 42 en 44 cm hoog. - 9289 4 poppen met porselein 2 jongens en 2 meisjes 36,2x 39 cm en 40 cm hoog. - 9290 4 poppen met porselein, in fraaie jurken 2x46 en 2x 48 cm hoog. - 9291 4 poppen met porselein, meisjes in fraaie jurkjes 2x 39, 36 en 41 cm hoog. - 9292 3 poppen met porselein 26/41 cm. - 9293 3 poppen met porselein 32/44 cm. - 9294 Doos met antieke koperen keteltjes, schootkoffiemolen, tinnen koffiepotje en plate. - 9295 Witte sierglazen vaas 54 cm hoog, zwart-witte vaas, glazen kandelaar 36,5 cm hoog en ovaal schaal 48 cm met figuren. - 9296 Doos divers, waaronder pijpen, tegelschaaltje, stempels etc. - 9297 Doos diverse tegels oud, nieuw en antiek - 9298 Doos diverse tegels oud, nieuw en antiek - 9299 Doos diverse tegels oud, nieuw en antiek - 9300 Doos met 2 mallen van kunstenares Nel van Eck voor het gieten van tegels met zeedierendecor, en een keramieken krans. - 9301 Doos divers waaronder Makkum bloembakje, tafelschemerlamp, tin en koper. - 9302 2 dozen met glazen sierlampenkapjes. - 9303 Doos met 4 Aziatische houten beelden. - 9304 Doos met Aziatische houten beelden. - 9305 Doos met 4 Aziatische houten beelden. - 9306 Doos met Aziatische houten beelden. - 9307 Doos met Aziatische houten beelden. - 9308 Doos met Aziatische houten beelden. - 9309 Doos met 7 Afrikaanse houten beelden. - 9310 Doos met Afrikaanse houten beelden. - 9311 Doos met meest Spaanse houten beelden. - 9312 Doos met Duits/Oostenrijkse houten beelden. - 9313 Doos met Duits/Oostenrijkse houten beelden. - 9314 Doos met diverse houten beelden. - 9315 Doos met houten beelden van dieren. - 9316 Doos met houten beelden van dieren. - 9317 3 poppen met porselein, in bruidskleding 40, 42 en 46 cm hoog. - 9318 3 poppen met porselein 39 cm. - 9319 4 poppen met porselein, meisjes in fraaie jurkjes 36, 37, 38 en 41 cm hoog. - 9320 4 poppen met porselein, meisjes in fraaie jurkjes 39, 40, 41 en 46 cm hoog. - 9321 4 poppen met porselein, meisjes 2x 17, 27 en 40 cm hoog. - 9322 2 poppen met porselein, meisjes 53 en 67 cm hoog. - 9323 2 poppen met porselein 48 cm. - 9324 2 poppen met porselein, meisjes met 63 en 65 cm hoog. - 9325 3 dozen met koperwerk waaronder schuimspanen, lepels, ketels, brassero, pepermolen etc. - 9326 Doos met divers koperwerk. - 9327 Doos met houten siervissen, eenden en kikker, en 3 wanddecoraties. - 9328 1 Aziatische houten gestoken decoraties van een Boeddha en een liggende vrouw 67 en 103 cm. - 9329 Doos met houtsnijwerk panelen. - 9330 Doos met divers houtsnijwerk. - 9331 Doos met houtsnijwerk borden. - 9332 Doos met Spaans houtsnijwerk voorwerpen. - 9333 Doos met houten olifanten en nijlpaard. - 9334 4 diverse houten beelden van jagers en vrouw met waterkruik 55-69 cm hoog. - 9335 Houten beeld van Spaanse ridder, heks, Indische man, Hollands boertje en putti 41-91 cm. - 9336 5 houten Afrikaanse beelden van 4 mannen en vrouw met waterkruik 51-75 cm . - 9337 Houten snijwerk paneel en 3 decoraties met palmbomen 58-68 cm. - 9338 4 Aziatische houten gestoken beelden van rituele dansers en vrouw 46-50 cm. - 9339 4 houten Aziatische gestoken beelden van wijsgeer, Boeddha’s en vrouw 46-78 cm. - 9340 4 Aziatische houten gestoken maskers 40-57 cm. - 9341 5 diverse houten maskers 24-70 cm. - 9342 4 dozen met kinderboeken en stripboeken waaronder Suske en Wiske. - 9343 Koop stripboeken Suske en Wiske - 9344 7 boeken over kunst en cultuurgeschiedenis. - 9345 10 boeken over religie waaronder 19e eeuwse boeken. - 9346 Serie van 25 boeken Tweede Wereldoorlog van uitgeverij Lekturama. - 9347 6-delige serie Ons Voorgeslacht door WJ Hofdijk, jaar 1873/1876. - 9348 8-delige Franse Dictionnaire de Theologie par l’Abbe Bergier, jaar 1835. - 9349 Schap diverse boeken. - 9350 Grote doos met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie met Batman, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 50-100 9351 Grote doos met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie met Batman, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 50-100 9352 Grote doos met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie met Batman, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 50-100 9353 Grote doos met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 50-100 9354 Grote doos met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 50-100 9355 Grote doos met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 50-100 9356 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9357 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9358 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9359 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9360 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9361 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9362 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9363 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9364 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9365 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9366 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9367 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, s ommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9368 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9369 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9370 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9371 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9372 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9373 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9374 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9375 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9376 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9377 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9378 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9379 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9380 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9381 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9382 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9383 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9384 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9385 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9386 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9387 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9388 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9389 Doosje met Amerikaanse DC stripboeken uit verzamellaarscollectie, Superman, Catwoman en vele anderen, sommige nog nieuw in verpakking!! 30-60 9390 - Aantekeningen

DERKSEN veilingbedrijf Aantekeningen

DERKSEN veilingbedrijf ALGEMENE VOORWAARDEN Geldende bij de aankoop in veiling van roerende zaken. Deze Algemene Voorwaarden zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Amsterdam met ingang van 30 maart 2004 onder Nr. DS. 40530226.

Artikel 1 toepasselijkheid 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen van de relatie tussen de veilinghouder en de koper waaronder die betreffende koop, DERKSEN verkoop, bemiddeling, waardering, beoordeling, taxaties, catalogisering, bewaring. Onder koper wordt mede de aspirant koper verstaan die deelneemt aan veilingbedrijf de veiling.

1.2 Afwijking van deze algemene voorwaarden is alleen mogelijk indien en voor zover uitdrukkelijk schriftelijk door de veilinghouder aanvaard. 1.3 De toepasselijkheid van de algemene voorwaarden wordt aan de veilingbezoekers kenbaar gemaakt door publicatie in de catalogus voorafgaande aan de veiling en/of mededeling voorafgaand aan de veiling. Een ieder die aan een veiling deelneemt geeft daardoor te kennen de toepasselijkheid van deze voorwaarden volledig te aanvaarden.

Artikel 2 informatie-/onderzoeksplicht 2.1 Omschrijvingen in de catalogus en alle schriftelijke of mondelinge inlichtingen worden door de veilinghouder en zijn personeel naar beste weten verstrekt. 2.2 De koper dient vóór de koop de staat en de beschrijving van een voorwerp in de catalogus of kavellijst ten eigen genoegen nauwkeurig en deskundig te (laten) inspecteren en een eigen oordeel te vormen over de mate waarin het voorwerp overeenkomt met de beschrijving ervan en de koper dient waar redelijkerwijs nodig of gewenst onafhankelijk advies van deskundigen in te roepen, terwijl de koper niet op illustraties in de catalogus dient af te gaan. Indien in de catalogus bepaalde gebreken of onvolkomenheden zijn vermeld, beoogt dat een indicatie te zijn die niet uitputtend is en waaraan de koper geen rechten kan ontlenen. 2.3 De veilinghouder kan niet aansprakelijk gehouden worden voor de juistheid van de beschrijving in de catalogus of op andere wijze kenbaar gemaakt, van materialen zoals bijvoorbeeld houtsoorten, stoffen, legeringen, aardewerk, porselein en diamant, een en ander met uitzondering van edele metalen. De veilinghouder aanvaardt alleen aansprakelijkheid voor onjuiste omschrijvingen voor zover voorzien in artikel 6 van deze voorwaarden.

Artikel 3 bieden 3.1 De koper kan in persoon bieden. Tevens is het de koper mogelijk per telefoon te bieden, of door achterlating van een schriftelijke biedopdracht. Andere biedmethoden, bijvoorbeeld elektronische of door middel van het internet of mondelinge biedopdrachten, staan alleen ter beschikking indien deze uitdrukkelijk door de veilinghouder worden aangeboden. 3.2 Schriftelijke biedopdrachten dienen ondubbelzinnig en duidelijk te zijn en naar het oordeel van de veilinghouder tijdig genoeg voor de aanvang van de veilingzitting door de veilinghouder te zijn ontvangen. Indien er meerdere schriftelijke biedopdrachten door de veilinghouder worden ontvangen waarbij de te bieden bedragen gelijk zijn en deze biedingen ter veiling de hoogste biedingen op het voorwerp zijn, wordt het voorwerp verkocht aan de persoon wiens bieding door de veilinghouder het eerst is ontvangen. 3.3 Biedopdrachten hoeven slechts te worden uitgevoerd indien de veilinghouder redelijkerwijs daartoe gelegenheid heeft en de veilinghouder heeft te allen tijden het recht van het voeren van een biedopdracht af te zien. 3.4 Indien koper telefonisch wil bieden, dient dit uiterlijk een dag voor de veiling schriftelijk met de veilinghouder te worden overeengekomen. 3.5 De veilinghouder sluit steeds iedere aansprakelijkheid ter zake van het om welke redenen dan ook niet slagen van een telefonische bieding uit, evenals het om welke redenen dan ook niet slagen van een schriftelijke bieding, elektronische bieding of bieding door middel van het internet.

Artikel 4 totstandkoming koopovereenkomst 4.1 De koop komt tot stand bij definitieve toewijzing. Van definitieve toewijzing is sprake wanneer de veilinghouder het bod van de koper heeft geaccepteerd dan wel het voorwerp aan de koper heeft toegeslagen. 4.2 Alle voorwerpen worden verkocht in de toestand waarin zij zich op het ogenblik van toewijzing bevinden.

Artikel 5 verplichtingen koper 5.1 De koper dient zich op eerste verzoek van de veilinghouder te legitimeren. 5.2 De koper wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht en is aansprakelijk voor betaling zonder zich op een lastgever te kunnen beroepen. 5.3 De rechten en plichten uit hoofde van de koopovereenkomst en deze algemene voorwaarden komen uitsluitend toe aan de koper en kunnen door deze niet aan derden worden overgedragen.

Artikel 6 terugnameverplichting veilinghouder 6.1 Tenzij uitdrukkelijk voor bepaalde voorwerpen in de catalogus of kavellijst uitgesloten, is – onverminderd de artikelen 2 en 4.2 – de veilinghouder bereid een geveild voorwerp tegen gelijktijdige restitutie van de in rekening gebrachte koopprijs en veilingkosten terug te nemen, indien de koper binnen een periode van drie weken na de verkoop ten genoegen van de veilinghouder bewijst dat het geveilde zulke ernstige verborgen gebreken vertoont of de verstrekte omschrijving zo onjuist is, dat indien deze gebreken of de juiste omschrijving aan de koper op het ogenblik van toewijzing bekend waren geweest, hij van de koop zou hebben afgezien of slechts tegen een aanmerkelijk lagere prijs gekocht zou hebben. Dit geldt niet indien de gebreken alleen de conditie van het voorwerp betreffen (zoals bijvoorbeeld slijtage en restauraties). 6.2 De veilinghouder is niet bereid tot terugname indien de omschrijving in de catalogus voorafgaande aan of tijdens de veiling werd herroepen en de juiste omschrijving mondeling of schriftelijk aan het publiek werd medegedeeld. 6.3 De bereidheid tot terugname vervalt ook als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich bij toewijzing bevond, zulks ter beoordeling van de veilinghouder. Artikel 7 rechten veilinghouder en veilingmeester 7.1 De veilinghouder en de veilingmeester behouden zich de volgende rechten voor: a. zonder opgave van redenen personen als bieder of koper te weigeren; b. te allen tijde wijziging te brengen in de orde van verkoop; c. voorwerpen te doen uitvallen of toe te voegen; d. kopen te combineren of te splitsen; e. kopen niet te gunnen of op te houden; f. vergissingen bij biedingen en toewijzing te herstellen, of een koop ongedaan te maken zonder dat een bieder van vergissingen gebruik mag maken en zich in dat geval op een tot stand gekomen koopovereenkomst mag beroepen; g. na toewijzing onmiddellijk gehele of gedeeltelijke betaling te vorderen, terwijl bij weigering of onmacht van betaling de veilinghouder en de veilingmeester DERKSEN het recht hebben de koopovereenkomst ongedaan te maken en daarna het betreffende voorwerp te herveilen en het bod van de nalatige bieder niet weer veilingbedrijf aan te nemen; h. indien de koper weigert op eerste verzoek volledige naam en adres aan de veilinghouder bekend te maken en daarop betrekking hebbende legitimatie te tonen, de koopovereenkomst te ontbinden en te herveilen; i. voorwerpen niet over te schrijven van de rekening van de oorspronkelijke koper op die van een ander; j. gedurende de veiling geen voorwerpen af te geven; k. namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen; l. voorwerpen waarover tijdens of kort na de veiling een geschil gerezen is, opnieuw in veiling te brengen, en een eventuele koopovereenkomst te ontbinden.

Artikel 8 betaling/eigendomsoverdracht 8.1 De betaling door de koper van de koopsom in Euro verhoogd met veilingkosten, andere kosten en eventuele BTW, één en ander als door de veilinghouder vast te stellen, moet vóór de aflevering van de gekochte voorwerpen plaatsvinden en binnen de door de veilinghouder te stellen termijn, zonder dat korting of verrekening is toegestaan, een en ander tenzij anders is overeengekomen. 8.2 Een beroep op de zogenaamde margeregeling kan uitsluitend worden gedaan indien vooraf aan de veiling aan alle terzake geldende voorschriften is voldaan onder andere met betrekking tot de inkoopverklaring. Zulks ter uitsluitende beoordeling van de veilinghouder. 8.3 De eigendom van de voorwerpen gaat niet eerder over dan na volledige betaling van de koopsom en in geval van niet tijdige betaling niet eerder dan na volledige betaling van de koopsom inclusief de in artikel 9 genoemde kosten.

Artikel 9 niet-tijdige betaling 9.1 Bij niet-tijdige betaling zal de veilinghouder aan de koper rente in rekening mogen brengen gelijk aan de wettelijke rente verhoogd met 3% dan wel – naar keuze van de veilinghouder – 1% per maand, te rekenen vanaf de datum waarop de betalingstermijn is verstreken. Tevens komen alle gerechtelijke en buitengerechtelijke kosten voor rekening van de nalatige koper, welke kosten worden begroot op 15% van de koopsom vermeerderd met de veilingkosten met een minimum van € 250 (zegge: tweehonderdvijftig Euro), onverminderd het recht om de werkelijke kosten te verhalen. 9.2 De veilinghouder heeft tevens het recht om, indien de koper de betalingstermijn overschrijdt en daardoor van rechtswege in verzuim is, de koopovereenkomst schriftelijk te ontbinden. Eventuele gedeeltelijke betalingen vervallen in geval van ontbinding bij wijze van vergoeding van schade aan de veilinghouder die tevens het recht heeft de volledige schade, zoals een mindere opbrengst, en kosten op de koper te verhalen en het geveilde onmiddellijk of later te herveilen of uit de hand te verkopen. De nalatige koper kan geen aanspraak maken op een eventuele meeropbrengst.

Artikel 10 ophaaltermijn 10.1 De koper is verplicht de gekochte voorwerpen tot zich te nemen en af te (laten) halen binnen de door de veilinghouder aan te geven termijn. Behoudens het recht van de veilinghouder een kortere of langere termijn aan te geven geldt als uiterlijke ophaaltermijn, een termijn van vijf werkdagen na de laatste veilingdag. 10.2 Bij nalatigheid van de koper het gekochte af te nemen en op te (laten) halen binnen de gestelde termijn is de koper van rechtswege in verzuim en is het gestelde in artikel 9 van overeenkomstige toepassing. Tevens heeft de veilinghouder het recht het gekochte voor rekening en risico van de koper in opslag te geven, waarbij vervoerskosten en het daaraan verbonden risico eveneens ten laste van de koper komen.

Artikel 11 onverkochte voorwerpen 11.1 Indien een voorwerp ter veiling onverkocht blijft, heeft de veilinghouder gedurende een periode van tien dagen na de veiling het recht doch nimmer de plicht het onverkochte voorwerp alsnog te verkopen tenzij anders overeengekomen met de inbrenger. 11.2 De veilinghouder zal een dergelijke verkoop na veiling (“aftersale”) alleen aangaan indien die verkoop kan geschieden voor een prijs die resulteert in een bedrag dat minimaal gelijk is aan de netto verkoopopbrengst waarop de verkoper recht zou hebben gehad indien het voorwerp voor de voor deze veiling geldende limiet zou zijn verkocht, zulks tenzij een andere regeling met verkoper wordt overeengekomen. 11.3 Een aankoop door een koper in de zin van dit artikel geldt als aankoop ter veiling waarop deze algemene voorwaarden onverkort van toepassing zullen zijn.

Artikel 12 aansprakelijkheid veilinghouder 12.1 De veilinghouder is nimmer aansprakelijk voor schade ontstaan aan schilderijlijsten, overige omlijstingen en al wat daarvan deel uitmaakt zoals glasplaten, passe- partouts etc., behoudens het geval dat de schade is veroorzaakt door opzet of bewuste roekeloosheid van de veilinghouder en/of door hem ingeschakelde hulppersonen of personeelsleden. 12.2 In geen geval is de veilinghouder aansprakelijk voor bedrijfs-, gevolg-, vermogens- en/of indirecte schade. 12.3 De veilinghouder is nimmer aansprakelijk voor enig ongeval of enige vorm van schade iemand overkomen in of nabij de gebouwen of terreinen waar gelegenheid is tot inbreng, opslag of bezichtiging, waar de veiling plaats heeft of waar de verkochte goederen worden afgehaald, behoudens het geval dat de schade is veroorzaakt dooropzet of bewuste roekeloosheid van de veilinghouder en/of door hem ingeschakelde hulppersonen of personeelsleden en/of behoudens voor zover door een verzekering van de veilinghouder gedekt. 12.4 Het betreden van de gebouwen of terreinen geschiedt op eigen risico. Artikel 13 foto’s en illustraties 13.1 De veilinghouder is gerechtigd alle ter verkoop aangeboden voorwerpen te fotograferen, te illustreren of anderszins in beeld te brengen en af te (doen) beelden op welke wijze dan ook, zowel voor, tijdens als na de veiling, rekeninghoudende met geldende wettelijke bepalingen. De veilinghouder behoudt het auteursrecht op al deze afbeeldingen.

Artikel 14 diversen 14.1 Nietigheid, vernietiging of onverbindendheid van één der bepalingen van deze algemene voorwaarden laat de geldigheid van de overige bepalingen onverlet. In het geval één of meer bepalingen nietig, vernietigd of onverbindend zijn, worden tussen koper en veilinghouder vervangende bepalingen overeengekomen die wel geldig zijn en die het meest de inhoud en strekking van de nietige, vernietigde of onverbindend gebleken bepaling (en) benaderen. DERKSEN 14.2 Op deze algemene voorwaarden is uitsluitend Nederlands recht van toepassing. 14.3 Alle geschillen terzake van, voortvloeiende uit of verbandhoudende met een tussen de veilinghouder en de koper gesloten koopovereenkomst, de veilingbedrijf totstandkoming van een koopovereenkomst of deze algemene voorwaarden worden uitsluitend ter beslechting voorgelegd aan de bevoegde rechter te Amsterdam, behoudens het recht van de veilinghouder om het geschil aanhangig te maken bij de bevoegde rechter in het arrondissement van de koper.

Federatie Taxateurs Makelaars Veilinghouders in roerende zaken en Machinerieën. Het auteursrecht is uitdrukkelijk voorbehouden. Overname en hantering van deze voorwaarden is alleen aan de leden van voormelde Federatie toegestaan.

AANVULLENDE VEILINGVOORWAARDEN De veiling wordt gehouden volgends de in de catalogus vermelde “Veilinginformatie”. Het veilinghuis behoudt zich echter het recht voor, de volgorde te wijzigen. De verkoop geschiedt om contant geld met een in de veilinginformatie aangegeven veilingkosten. De koper is verplicht deze koopprijs in gangbaar Nederland geld of via de pin voor de aflevering te voldoen. Indien bij een toewijzing van de koop twee of meer personen tegelijk aan het bod zijn of moeilijkheden rijzen over de toewijzing of anderszins, als bijvoorbeeld over de uitleg van plaatselijke gebruiken of biedingen, of vergissingen van de afslager, beslist hierover de deurwaarder en hij heeft het recht de koop terstond opnieuw te doen herveilen met dezelfde rechten. In afwijking van art. 7 van de Algemene voorwaarden, met betrekking tot terugname en gelijktijdige teruggave van koopprijs en opgeld bedraagt de periode waarbinnen de koper terugname van het geveilde kan vragen niet 3 weken maar 10 dagen. De bereidheid tot terugname vervalt eveneens, als de koper het geveilde niet kan teruggeven in dezelfde staat als waarin het zich ten tijde van de toewijzing bevond. Er is geen teruggave mogelijk bij technische apparaten.

Voor de schilderijen gelden de volgende omschrijvingen: - Een werk gecatalogiseerd met “Ges.” en voorzien is van de periode dat de kunstenaar geleefd heeft of geboren is, is naar onze mening een werk van de genoemde kunstenaar. - Een werk gecatalogiseerd met “Toegeschreven aan” is naar onze mening waarschijnlijk een werk van de genoemde kunstenaar. - Een werk gecatalogiseerd met “Met signature” is naar onze mening niet van de hand van de genoemde kunstenaar. Amsterdamseweg 23 6814 GA Arnhem Telefoon 026 - 4421498 Telefax 026 - 4455186 E-mail [email protected] Internet www.derksen-veilingbedrijf.nl

Derksen veilingbedrijf

Volg Ons Op

DERKSEN veilingbedrijf DerksenVeilingbedrijf Derksen veilingbedrijf

Adres Amsterdamseweg 23 Postcode 6814 GA Arnhem Telefoon 026 - 442 14 98

Fax 026 - 445 51 86 Internet www.derksen-veilingbedrijf.nl Email [email protected]