strana 8 22. øíjna 1998 svobodný hlas

struènì ze sportu n Stolní tenis LENEŠICE - Stolní tenisté TJ Lenešice „B“ porazili o víkendu vysoko Baník Most „D“ v Severoèeském oblast- n ním pøeboru v pomìru 17:1, když za domácí bodovali METEORPøekvapivì rozhodnuto až v závìru, -Burda VELKÉ nepromìnil penaltuBØEZNO 3:1 (0:0) Koželuh 4, Zlatohlávek 4, Ledvina 4, Mildorf 3 a ètyøky LOUNY (lš) - Oblastní fotbalový pøebor ace dobøe øešili zadáci Bøezna i díky své oslabení ke vstøelení tøetí branky. Tu dal v 91. Koželuh - Cibulka, Ledvina - Zlatohlávek. S Teplicemi: pokraèoval 11. kolem. Meteor na domácí výšce, nebo tøi hráèi nemìli daleko do dvou minutì Hasil patièkou. Hasil nastupuje pravi- Stadion Teplice A - Lenešice „B“ 9:9, body: Koželuh 4, pùdì nazaváhal, když pøes velké množ- metrù. Krátce po zaèátku druhé pùle pøišel delnì v závìru utkání, ovšem skoro pokaždé Zlatohlávek a Ledvina po 2 a ètyøka Koželuh - Cibulka. ství šancí rozhodoval utkání až v závìru. rohový kop. Zahrával ho Havlík a na pìknì dá branku. Co takhle kdyby mohl hrát déle... n Vladimír Cibulka Jediná branka hostí padla po nedorozumì- nacentrovaný míè si naskoèil Burda. Hlaviè- Nebylo by to pro Meteor lehèí? Sestava Mete- Šachy ní obrany. Dobøe zahrané poslední minu- kou dostal domácí do vedení. Branka padla oru Louny: Jantoš - Kosinský, Hladík, Burda, LOUNY - V prvním letošním utkání šachové divize ty utkání potvrdily vedoucí pozici muž- díky výbornému výskoku, když Burda pøe- Roháè - Došek, Novák, Havlík, Vavøièka (76. družstev hostil v nedìli 18. øíjna Meteor Louny „A“ druhý nejlepší celek z loòské soutìže SK Dìèín „A“. Handica- stva z Loun, které vede tabulku s 28 body, skoèil všechny hráèe o dvacet centimetrù. Zajíèek) - Verner, Hovorka. Trenér: Vratislav což znamená náskok dvou bodù na Nový I v dalších minutách byli domácí lepší, ale Havlík. pem Meteoru bylo mnohem nižší prùmìrné ELO hráèù (o 203 bodù) a neúèast nejlepšího šachisty V. Louèka ze Bor. Úvod støetnutí vypadal na jednodu- stále se museli mít na pozoru, nebo hosté K utkání øekl vedoucí Meteoru Louny Jiøí studijních dùvodù. Pøesto bylo odehráno vyrovnané utká- chou záležitost. Ovšem to by hráèi museli byli nebezpeèní. V 59. minutì pøišlo vylou- Vydra: „Po celý zápas jsme byli o nìco lepší ní, ve kterém však zvítìzil zkušenìjší tým Dìèína v pomìru promìòovat vyložené pøíležitosti. Hned èení Michala po druhé žluté kartì. V 76. a naprosto zaslouženì jsme zvítìzili. Šancí 2,5:5,5 bodu. Za domácí získali body pouze Klakurka, ve 4. minutì pøišlo po Roháèovì støele minutì musel støídat Vavøièka. Nakopnutý bylo na dva zápasy - Roháè, Hovorka, Ver- Urban a Majerik za remízy, skvìlého vítìzství však dosáhl bøevno. Míè nesedl jak si støelec pøedstavo- kotník mu nedovolil hrát naplno. Za dvì ner, Došek tøikrát, Novák. Ovšem hlavnì mladý J. Koláø, který porazil nejlepšího hráèe hostí Sejkoru val a tak zbývající prázdná branka odolala. minuty potom pøišlo vyrovnání po zaváhání bìhem první pùle nám to tam nechtìlo (ELO 2239). Ladislav Jarina Mírná pøevaha domácích pokraèovala, hosté obrany. Jantoš si køikl na míè, odkopnul míè spadnout. Hosté byli nedisciplinovaní a tím n se dostávali do nebezpeèných pøíležitostí na protihráèe a bylo vyrovnáno. V 82. minu- své mužstvo oslabili“. Sport pro všechny ZEMÌCHY - Okresní Asociace Sportu pro všechny pouze díky standardním situacím. Ve 24. tì dostal míè do ulièky Verner a nebyl pro V dalším kole hraje Meteor v sobotu 24. uspoøádala v sobotu 17. øíjna 1998 soutìž šestièlenných minutì pøišla penalta po faulu na Nováka. nìho problém dát druhou branku. V 89. øíjna na høišti v Proboštovì. Bude to velmi družstev v hoøícím míèi na letním cvièišti v Zemìchách.

Burda však nepromìnil. Bombou støílel minutì pøišla druhá ŽK pro Peterku. Zbyteè- tìžké utkání. Vítìzství by mìlo potvrdit FOTO LIBOR ŠPIÈKA Soutìže se zúèastnila družstva z odborù ASPV Chožov, do prostøedku branky a brankáø nohama né øeènìní ho tak pøišlo draho a opìt oslabil vedoucí pozici, ovšem cesta k nìmu bude Lenešice, Kryry, Šroubárna I, II a domácí Zemìchy. Cel- míè vyrazil. Soupeø tak pøekvapivì držel své mužstvo. Protože rozhodèí nastavoval urèitì dost trnitá. Autobus odjíždí od Luny ve Verner s è. 10 patøil k hráèùm Meteoru, kteøí znamenali stálé nebezpeèí kem se zúèastnilo 40 cvièencù a osm cvièitelù. Soutìž remízu až do poloèasu. Nebezpeèné situ- témìø pìt minut, využili domácí dvojnásobné 12.30 hodin. pro branku Bøezna. probíhala za pøekrásného sluneèného poèasí, což zvyšo- valo sportovní nadšení soutìžících. Zvítìzilo družstvo odboru ASPV Chožov pøed Lenešicemi a Kryry. Soutìž hoøící míè je zjednodušený bejzbol a je vhodný pro hraní v pøírodì pro všechnu mládež. Umožòuje rozšiøování po- hybové aktivity pro všechny, kteøí mají zájem sportovat. Vladimír Prùcha, Anna Nìmcová, František Štìpánek Vysoká porážka n VV ASPV Louny Domoušice pøipravily porážku Házená n LOUNY - Družstvo starších žákù Lokomotivy potvrdilo neodpovídalaLauko vzpomíná na Èechii prùbìhuv dobrém, ale tentokrát hry ji svùj výkonnostní rùst na mistrovském turnaji v sobotu 17. n n OKRES LOUNY (lš) - Až do devátého kola drželi neporazitelnost hráèi Velké Èernoce. utkání vše zmìnil Merkl, který dokázal øíjna 1998 v domácím prostøedí Sportovní haly, kde výraz- dal hattrick Bezdìkov - Èechie Louny 4:1 (1:0) O body pøišli na høišti v Domoušicích. Sokolové se zápas od zápasu lepší a smìøují vstøelit dvì branky, otoèit výsledek. Stal se nì porazilo své soupeøe s tìmito výsledky: Louny - Ústí Èernoci a tlaèí se na èelotak nejúspìšnìjším tabulky mužem na høišti. Tucho- nad Labem 23:5, Louny - Dìèín 18:5, Louny - Žatec 15:5 pøi BEZDÌKOV (js, lš) - O tom, co to znamená a pøestøelil. Rozhodující moment utkání pøi- k prvnímu místu. Bod náskok mají ještì Sedèice. sestoupit o soutìž níž, se nyní pøesvìdèuje šel ve 47. minutì, když po chybì a faulu Nyní zkratkou ze všech zápasù: si a druhou nejlepší obranu (o dvì branky øice v Cítolibech nepotvrdily úspìšnì roze- celkovém score 56:15. Mužstvo tvoøí vyrovnaný kolektiv, Èechie. Každý soupeø se snaží podat co Knotka pøišel trestný kop, který kopal Lauko. pøipsala další dùležité vítìzství a je v tìsném ménì má Peruc). lape po dechu. Dvì hranou sezónu a podlehly 3:1. Dostaly se pøesto se nad rámec daøilo Jeremiášovi na spojce, Sáblovi nejlepší výkon, nebo soupeø spadl z 1. A Trefil se pøesnì do šibenice. I pøesto, že za pìt závìsu za vedoucími družstvy. Zápasy pøi- remízy jsou smutnou vizitkou mužstva. sice do vedení, ale nedokázaly další branku na spojce a pivotu, své odvedly tradièní opory Šampalík se tøídy. Nutno øíci, že se jim to k zármutku minut vykøesal nadìji na zvrat Dušan Kabou- nesly celkem 24 branek, což znamená V tomto utkání mìl teoreticky šanci, když pøidat. Naopak hra domácích se s pøibývají- Šnajdarem. Další støelec Gras mìl tentokrát zdravotní trenéra Novotného i dalších funkcionáøù rek, další branku hosté nepøidali. Opìt tu byly prùmìr tøi branky na zápas. Domácí muž- na svém høišti hostil Liboèany, které mìly cím èasem lepšila a díky tomu pøišly i branky. problémy. Svùj první turnaj úspìšnì absolvoval Laštovka. šance Židù èi Hnátka. O tom, co se s míèem stva pøehrála hosty v šesti utkáních. Nejvíce dosud jediné vítìzství, ale tøi remízy. Domácí Zaslouženì zvítìzily doma Chlumèany, když Potìšitelná je i skuteènost, že se zaèínají projevovat daøí. Ani tentokrát nedokázala Èechie pro- i mladší hráèi Fric, Hudek a Lang. mìnit vyložené pøíležitosti. Když snížila na dìlá, pøedvedl opìt Lauko z trestného kopu. branek padlo v utkání B - Sedèi- však dokázali jen vyrovnat na 1:1 z penalty. porazily zálohu Kryr 2:1. Vedení 2:0 snížili O branky se rozdìlili Stav 3:1 dostal domácí celek do pohody a tak hosté až v poslední èásti utkání. Do té doby takto: Šampalík 12, Jeremiᚠse Sáblem po 2, Šnajdar 2:1, pøišla chyba obrany a tøetí branka. Proti ce (2:2) a Vroutek - Liboèany (1:3). Jediný Pak však pøišly dvì rychlé branky a o osudu a Laštovka po 6, Fric 4, Gras 3, Hudek 2 a Lang 1 branku. bývalým spoluhráèùm se vytáhl Lauko, kte- ještì v závìru pøidali ètvrtou branku, když úspìch hostí zaznamenaly Chlumèany utkání bylo do poloèasu rozhodnuto. Ve však domácí promarnili nìkolik dalších rý byl v Lounech pøed lety na vojnì a za hosté po tøetí zcela odpadli. Sestava Èechie v Postoloprtech. Èervených karet bylo roz- druhé pùli hosté zkušenou hrou vedení šancí. Matasové prožívají velkou krizi. Ná- n Stanislav Svoboda Špacír - Novák, Jenèek, Knotek - dáno víc než dost (2:3 v prospìch hostí). skok tøí bodù pøed posledním Vroutkem nic Fotbal Èechii hrál. Hattrickem se podílel na vítìz- Louny: udrželi a domácí do vážnìjší akce nepustili. - Ani v osmém kole III. tøídy nepøe- ství svého celku. Již v 5. minutì pøišla první Hlavata, Ohem, Kabourek, Hnátek - Zeman, Vedoucí Sedèice ztratily doma body za remí- Zdá se, že Peruc si nepøipouští žádné nováè- neznamená. Právì proto je asi hra velmi OKRES LOUNY (lš) Židù, Sekula (70. Ferenc). Zdenìk køeèovitá a nedaøí se støílet branky. Utkání rušily Lenešice svoji vítìznou šòùru. Tìsnou výhrou na branka domácích po standardní situaci. Hra Trenér: zu s Postoloprty a nechaly se tak dotáhnout kovské starosti. Velmi dobøe organizovanou domácí pùdì nad Cítoliby B tak jasnì kralují B skupinì. Ani však byla vyrovnaná. O tom svìdèí šance Novotný. Vedoucí Èechie Louny Jiøí Stehlík na rozdíl jednoho bodu. Vzhledem k posta- obranou a rychlými brejky dìlá potíže všem nebylo vùbec pohledné, nebo pøevládala „Porážka je hodnì vysoká ostatní vedoucí mužstva nezaváhala. Vysokou porážku Židù, který už støílel do prázdné branky. k utkání øekl: vení v tabulce je bod úspìchem domácího zkušeným mužstvùm. Toto utkání rozhodla tvrdost. Vìtší štìstí mìli domácí a zvítìzili utrpìla Deštnice, když již o poloèase to bylo na ruèník. Bez Pomalou støelu však dokázal Øezníèek a urèitì neodpovídá prùbìhu hry. Chyby v celku. Utkání kola se hrálo v Domoušicích. již 15. minutì když branka z pøímého kopu 2:1. bodu i nadále zùstává celek ROI Louny, když tentokrát z brankové èáry vykopnout. Sekula dostal obranì jdou na vrub ménì zkušeného Knot- Vždy v pøípadì zaváhání domácích by se znamenala vítìzství. Peruc tak stlaèila své- Výsledky: Peruc - Blažim 1:0, Krásný dostal lekci v Zemìchách. A to ještì domácí dalších šest míè na levou nohu na malém vápnì. Místo ka, který domácího útoèníka neuhlídal. Na opìt Èernoc dotáhla na pøední místa tabul- ho soupeøe na rozdíl šesti bodù. Utkání, Dvùr B - M. Most 2:1, Vroutek - Liboèany B šancí vyloženì zahodili. Ve skupinì A padlo 19 branek, pohotové støely si však míè rovnal na pravou druhé stranì je nutno pochválit Hlavatu, ky. Sokolové však šanci nepustili. Díky které lze nazvat dramatem, bylo Staòkovice 1:3, Chlumèany - Kryry B 2:1. Cítoliby - v B skupinì pouhých 10. Opìt nejvíce støíleli branky Jenèeka, Nováka, Kabourka a Hnátka.“ Pøíští penaltì Maliòáka šli v závìru prvního polo- versus . Deset minut pøed koncem Tuchoøice 3:1, Domoušice - Velká Èernoc støelci ve skupinì C, když k dvanácti brankám Želèe utkání hraje Èechie na domácím høišti v nedìli èasu do vedení a to potvrdili v závìru utkání nic nenasvìdèovalo, že domácí získají tøeba 2:0, Staòkovice - Lubenec 2:1, Postoloprty B pøidala další mužstva dalších šestnáct, což celkovì zna- 25. øíjna 1998 od 14.30 minut s celkem druhou brankou. Domoušice tak mají po jen bod. Vedení z první pùle totiž Lubenec - Sedèice 2:2. Dohrávka 6. kola: Postoloprty mená 28 a prùmìr na jedno utkání pøibližnì 4,7 branky. Modlan. devíti odehraných kolech nejlepší útok bez potíží držel. Bìhem tøí minut v závìru B - Chlumèany 0:1. Výsledky skupiny A: Panenský Týnec - Chožov 2:1, Èernèice B - Roèov 0:2, Slavìtín B - Èernochov 2:1, Høíškov - 3:0, Vrbno - Libèeves 5:0, Pátek A - Koštice 2:1. Skupina B: Chožov B - Unitop Louny 0:1, Lenešice - Cítoliby B 1:0, Tuchoøice B - Blažim B 0:2, Zemìchy - ROI Louny 4:1, Dobromìøice B - Lišany 0:0, L횝any - Pátek B Pohoda za každého poèasí BLŠANY (r) - Ukoøistit bod v nejmenší ligové obci se nepodaøilo ani fotbalistùm z Hradce vé: Podhajský - Záleský - Michalièka, Homo- 1:0. Skupina C: Želeè - Deštnice 12:0, Knìžice - Mìcho- Králové. Blšany znovu splnily tøíbrankový pøídìl a po støelách Jindry, Gedeona a Šimáka láè, Pilný - Zoubek, Zemánek, Jukl (80. lupy 3:3, - Žíželice 1:0, Nepomyšl - 2:2, l l siFotbalisté na svém høišti udržely stoprocentní Blšan bilanci. doma nepøemožitelníPtáèek), Kalousek (63. Èerný) - Koubek (76. Bezdìkovn - Holedeè 1:1, Nové Sedlo - Buškovice 3:1. PRÙMYSLOVÁl VRATA GARÁ- Domácí mìli od zaèátku pøevahu, ale ce. Po zmìnì stran musel mezi tyèe nastou- Fleita), Sara. Národní házená - I. liga Dukelských hrdinù 62/II ŽOVÁ VRATA absence ne zcela uzdraveného Šimáka byla pit ke své ligové premiéøe teprve devatenác- Hlasy po utkání: - Miroslav Beránek SSK Vítkovice - Šroubárna Žatec A 11:15 (7:8) 269 01 Rakovník - rotovací pøi dobývání hradecké branky viditelnou tiletý Nìmeèek a hosté vycítili šanci. V úvodu (Blšany): „Hradec nebyl tak jednoduchým Na severu Moravy se zrodilo pøekvapení, když hostující ztrátou. V desáté minutì po Gedeonovì druhého poloèasu se nastìhovali pøed jeho soupeøem, jak ukazuje výsledek. Vycháze- celek bojovností a dobrým výkonem brankáøky Samkové tel./fax. 0313/517219 - sekèní (vèetnì motoru) centru hlavièkoval Hogen jen do náruèí branku, ale než ji staèili nìjak vážnì ohro- li jsme z bezchybné defenzívy a do nièeho a obrany dokázal odolat náporu domácích útoènic. Naopak l l útoènice Žatce dokázaly vedle dobré kombinaèní hry Podhajského a nejvìtší nebezpeèí zname- zit, prohrávali už 0:2. V 62. minutì se totiž jsme soupeøe nepustili. Po pomalejším VJEZDOVÉl BRÁNY SLUNEÈNÍ startu nás gól uklidnil a po druhém jsme dávat i branky, o které se postaraly Plecitá ml. 6, Kollman- naly standardní situace v podání Vrabce, jež v rohu šestnáctky nádhernì uvolnil Gedeon nová 5, Doskoèilová 3 a Grimeková 2. OFSETOVÝ TISK CLONY vnášely do øad Východoèechù paniku. Bl- a zamíøil pøesnì k tyèi. Trenér Škorpil pak už hráli to, co je pro nás charakteristické. - pøedokenní rolety Gedeon, Jindra a Drsek dnes podali vyni- Sokol Dobruška - Šroubárna Žatec 12:9 (6:6) REGIONÁLNÍCH NOVIN, šanský kapitán ve 24. minutì tvrdì vypálil zvedl z lavièky zkušeného Èerného a poslal Ve vyrovnaném utkání zahrála opìt dobøe obrana - navíjecí markýzy z pøímého kopu, o ètyøi minuty pozdìji ho na trávník jako tøetího útoèníka. Ale kající výkony. Vorel má tržnou ránu na s brankáøkou Samkovou. Tradiènì se však nedaøilo útoku HOSPODÁØSKÝCH - pevné markýzy rozehrál roh a ze skrumáže vstøelil Jindra v pohodì hrající domácí žádný zvrat nepøi- kolenì a bude týden odpoèívat.“ - Ladislav proti velmi tvrdì hrající obranì domácích. Prosadit se „Rozhodující A SPOLEÈENSKÝCH - horizontální žaluzie hlavou vedoucí gól. Ve 38. minutì Hogenùv pustili. Naopak teèku udìlal støídající Ši- Škorpil (Hradec Králové): dokázala jen Kollmannová (autorka sedmi branek), Dosko- oblouèek zastavilo bøevno, ale tìsnì pøed mák po klièce brankáøi a zpeèetil výhru byl rozdíl v kvalitì pøed obìma brankami. èilová a Plecitá mladší vstøelily po jedné. TISKOPISÙ, - vertikální žaluzie Víme, že polovinu gólù domácí dali ze n pøestávkou o sobì dali vìdìt i hosté. Argen- domácích na 3:0. Chmel Blšany - Hradec Národní házená - oblastní pøe- KATALOGÙ, PROSPEKTÙ, (vèetnì obloukù a motoru) tinec Sara, který dostal poprvé pøíležitost Králové tedy nakonec 3:0 (1:0). standardních situací, a pøipravovali jsme v základní sestavì, se z nièeho nic ocitl za se na to, ale skuteènost byla jiná. Naše bor BROŽUR, Branky: 28. Jindra, 62. Gedeon, 85. Ši- V mistrovském turnaji starších žaèek skonèilo A druž- žlutomodrou obranu, ale sám byl tak pøekva- mák. Rozhodèí: Vidlák. ŽK: Gedeon - Micha- støelba byla platonická a brankáøe jsme stvo Žatce na 2. místì za domácím celkem Klášterce. B ÈTYØBARVOTISK MONROS v.o.s. pen, že se nestaèil zorientovat. Tìsnì pøed lièka, Zoubek, Jukl. Diváci: 2469. Sestavy témìø neohrozili. U nás mívá nejvyšší družstvo Žatce skonèilo na 5. místì. V mistrovském turnaji známku gólman, ale dnes vzhledem ke DO FORMÁTU A2 odchodem do kabin øešil brankáø Vorel - Chmel Blšany: M. Vorel (46. Nìmeèek) - starších žákù v Chomutovì zvítìzil celek Žatce pøed Na valích 5 spletitou situaci odvážným pádem pod nohy Tichota - Jindra, Drsek - J. Vorel, Vrabec, druhému gólu nemohu vyzdvihnout ani Chomutovem a Litvínovem. VAZBA V1 A V2 440 01 Louny útoèníkù a s roztrženým kolenem skonèil Èihák, Bittengel, Gedeon - Pospíšil (80. jeho.“ Jiskra Raspenava Hejnice - Šroubárna Žatec B 8:12 (BROŽURY) na nosítkách a v sanitce míøící do nemocni- Šimák), Hogen (63. Prùcha). Hradec Králo- (5:6) tel., fax: 0395/652169 První mistrovské body B družstva žen byly získány zásluhou dobré hry brankáøky Kubizòákové, v obranì hrající Kopencové A Pourové a støelkynì Kuželové se 7 brankami, další pøidaly Popelková st. a ml. po 2 a J. Fridrichová 1. Jiskra Hejnice - Šroubárna Žatec A 7: 14 (5:6) n Bojovnost slavila úspìch v utkání mužù, když na Libe- ÈS - ŽIVNOSTENSKÁ POJIŠOVNA, a.s. recko pøijely oba celky Žatce znaènì oslabené. Branky A èlen Finanèní skupiny Èeské spoøitelny SLOVAN LOUNY - HC POVRLY 5:0 (2:0, 0:0, 3:0) družstva vstøelil Szabo 7, Moravec, Popelka st. a ml. po 2 Sólo slavíèka hostycelku dvazlomilo hráèi z Chomutova a Lovosic - a P. Èerveòanský 1. LOUNY (lš) - První utkání regionálního pøeboru hokejistù Slovanu vyšlo. Do sezóny Øeditel nastoupil oslaben o øadu hráèù, s kterými pùvodnì poèítal. Pøesto v s výjimkou druhé Baier a Fiala. Je nutno vyzdvihnout výkon Jiskra Hejnice - Šroubárna Žatec B 20:20 (5:6) oblastní poboèky ÈS - Živnostenské pojišovny a.s. se sídlem v Žatci tøetiny pøedvádìli hráèi solidní hokej, který byl založen na výborném bránìní. Mladý brankáøe Racka, který nezaváhal ani jed- Ve vyrovnaném zápase padlo mnoho branek po chy- brankáø Racek mužstvo podržel v prùbìhu druhé tøetiny. Poslední tøetina, pøedevším nou v celém utkání a pøedevším ve druhé bách obran na obou stranách. Žateètí zabojovali ve druhé vyhlašuje výbìrové øízení èásti hry a dokázali vyrovnat ètyøbrankový náskok domá- na obsazení pozice po tøetí brance již byla plnì v režii domácích. tøetinì svùj celek podržel“. Domácím vyšel nástup do utkání, když se cích a získat cenné body. Branky Štefanèa 11, Popelka ml. definitivnì o utkání. Od stavu 3:0 hosté V dalších utkáních pøeboru prohrály Tep- 6, Plecitý 3. pomìrnì snadno dostali do dvoubrankové- viditelnì odešli a Slovan dostal opìt chu do POJISTNÝpro agentury LounyPORADCE a Žatec lice v Litomìøicích 5:4 a Ústí rozdrtilo Jiskra Hejnice - Šroubárna Žatec 3:7 (0:4) ho vedení. Bìhem krátké chvíle tak mohlo hry, což pøineslo další dvì branky. Sestava: Bílinu 12:4. V nedìli 25. øíjna 1998 hostí V pøátelském utkání mladších žáèek se rozhodlo ve ...... (NÁSTUP MOŽNÝ OKAMŽITÌ!!!)...... na 300 divákù vychutnat první hokejové Racek - Mìstka, Èervíèek - Slavíèek, Mazák, Slovan na svém ledì od 17 hodin Bíli- vítìzství Žatce v první èásti hry, když branky støelily Pokud projevíte opravdový zájem, zašlete nám prosím, urychlenì (do jednoho týdne) svùj branky. Hrálo se totiž i støetnutí Meteoru Kohout - Fiala, Zinek - Borl, Srbek, Petržílka nu. Slavíková 3, Nìmcová 2, Foltýnová a Schellová po 1. životopis a reference na níže uvedenou adresu: s Bøeznem a tak nìkteøí diváci docházeli - Netolický, Benešovský - Kovaøík, Baier, ÈS - Živnostenská pojišovna a.s., oblastní poboèka Žatec pozdìji. Po druhé brance se domácí až pøíliš Heller. Trenér: Jiøí Novák. Branky: Kohout Pod Støelnicí 246, 438 01 Žatec uklidnili a další již nevstøelili. Ve druhé 2, Petržílka 2, Slavíèek. Rozhodèí: Baláèek kam v okrese (bližší informace na telefonu/fax: 0397/712237) tøetinì tento útlum pokraèoval a hosté - Sichrovský, Stulák, vylouèení 6:2, pøesi- na fotbal 0397/712238, 710110 ucítili šanci. Naštìstí byl v brance Racek, lovky 1:0. Vedoucí Slovanu Louny Ing. Lounský který všechny nebezpeèné akce øešil Zdenìk Slavíèek k utkání øekl: „Máme Sobota 24. øíjna 1998, s pøehledem. V poslední tøetinì zlomila hosty mladé mužstvo, jehož pøedností je bojov- karatista mistr úøední zaèátek ve 14.30 hodin nádherná akce Mìstky a Slavíèka. Obránce nost. V tomto utkání hráèi výbornì plnili Divize: IZOS Liboèany - Dropa Støížkov SKØÍNÌ NA MÍRU (10.15) Mìstka svoji vynikající pøihrávkou našel svoje defenzívní úkoly. Ze zabezpeèené LOUNY - To, že v oddíle karatistù lounské Slavíèka na èervené. Ten se proháèkoval obrany pak v øadì momentù svého soupeøe LokomotivyÈeské nastupuje republiky nová generace úspìš- I.A. tøída: Kryry - Trmice ložnice, obývací pokoje, pøedsínì, šatny, kanceláøe, rùznì barevné variace pøes tøi hráèe až pøed brankáøe a rozhodl pøehráli. Na hostování budou hrát v našem ných závodníkù, potvrdila zpráva, která I.B. tøída: Podboøany - Ervìnice, Slavìtín SYSTÉM POSUVNÝCH DVEØÍ pøišla v nedìli 18. øíjna z Prahy, kde se - Bezdìkov, Lipenec - Milešov (10.30) konalo Tøetí otevøené mistrovství Èeské Okresní pøebor: Staòkovice - Matas Most, I na splátky ! Peruc - Lubenec, Postoloprty B - Tuchoøi- n 280 cm republiky v Shi Kon Budokai - karate. ce, Chlumèany - Blažim, Domoušice - LIBOÈANY - ŠTÌTÍ 1:3 (1:1) o vyrovnané høe, dalších 45 minut však Mistrem ÈR ve váze do 55 kg v kategorii V divizi pøišly dalšíbylo vysoké jednoznaènì v prospìch porážky nováèka sou- Sedèice, Velká Èernoc - Kryry B LIBOÈANY (lš, pk) - Domácí po poèáteè- dorostu se stal Roman Kaleja. Tøetí místo v Panenský Týnec - Vrbno, Høíš- ním pùstu v posledních dvou utkáních tìže.n III. tøída: Navštivte nás na adresách: téže kategorii získal další lounský závodník kov - Èernochov, Kozly - Koštice, Zemì- dvakrát zvítìzili a tak se oèekávalo i tento- KARLOVY VARY DVORY - LU- Jiøí Rožec. Další umístìní lounských závod- chy - Pátek B, Lenešice - Blažim B, SLANÝ LOUNY krát vítìzství. Také v úvodu utkání nìko- ÈAN ŽATEC 4:0 (3:0) níkù: Martin Kreisinger 3. místo v kategorii Nepomyšl - Deštnice (10.15) likrát zle potrápili hostující obranu. Ovšem KARLOVY VARY (mk,lš) - Prùbìh utká- žákù do 50 kg, Kamil Schmid 4. místo s pøibývajícími minutami poznávali hráèi ní byl jasnì v režii domácího celku. Od v kategorii dorostu do 78 kg, Radek Macák Nedìle 25. øíjna 1998, Bienerova 1536 I.Z.T., Táborická 157 Štìtí, že domácí nebudou tak nebezpeèní. prvních minut rozehráli domácí partii, kte- 4. místo v kategorii mužù do 78 kg, Tomᚠúøední zaèátek ve 14.30 hodin (V areálu firmy ELTRAN s. r. o.) (železáøství) Nìkolik šancí postupnì se štìstím odvrátil rou potøebovali. Pøehrávali soupeøe ve všech Ulrych 4. místo v kategorii mužù do 68 kg. I.B. tøída: Èechie Louny - Modlany tel./fax 0314/52 20 45 tel. 0395/652 306 Voigt nebo odmával rozhodèí ofsajdem, pak Okresní pøebor: Krásný Dvùr B - Vroutek, 0602/429 423 situacích. Pomìrnì dlouho trvalo než se V tak silné konkurenci, která na závodech však ve 40. minutì pøišla první promìnìná prosadili (25 minut), pak však v závìru byla, jsou umístìní (vèetnì mistrovského Cítoliby - Liboèany B pøíležitost hostí. Za 160 sekund se však poloèasu pøišly dvì branky a bylo rozhodnu- titulu) více jak úspìšné vystoupení našeho III. tøída: Èernèice B - Chožov, Slavìtín PRODEJ JIHOÈESKÝCH podaøili vyrovnat Kroupovi. Druhá pùle již to. Ve druhé pùli i pøes vysoké vedení domácí oddílu reprezentující mìsto Louny. Sám B - Libèeves, Pátek A - Roèov, Dobromìøice byla v režii hostí, kteøí hned ve 47. minutì nepolevili, ale støelecké štìstí pøi nich nestá- úspìšný závodník a trenér v jedné osobì B - L횝any, Tuchoøice B - Lišany, Chožov Firma Novák KAPRÙ, AMURÙ A LÍNÙ pøidali druhou branku a v 67. opìt po B - ROI Louny, Unitop Louny - Cítoliby lo. Z toho mìli radost hráèi Luèanu, nebo si TomᚠUlrych vyjádøil spokojenost s dosaže- (høištì Chlumèany), Knìžice - Nové Sed- PRODEJNA RYB Prodejní doba Úterý - Pátek 11 - 17 hodin standardní situaci se pøedvedl Knap. mohli pøivézt mnohem vyšší porážku. Ètvrtá nými výsledky a podìkoval za bojovnost Sobota 9 - 12 hodin V dalších minutách stálo pøi domácím cel- lo, Petrohrad - Mìcholupy, Želeè - Buško- ul. Parašutistù, Louny Tel. 0395/653797, 0602/183473 branka padla až deset minut pøed koncem, a vùli všem svìøencùm. vice (14.00), Bezdìkov - Žíželice, Blatno ku velké štìstí, když hosté nastøelili ještì když ještì domácí støelci tøikrát orazítkovali Stanislav Svoboda - Holedeè. Jaroslav Mièka dvì tyèe. V prvním poloèase se dalo hovoøit tyè branky Luèanu. tajemník TJ Lokomotiva