23.5.2015 17.00

B mužstvo: Velké Přílepy B - Kazín B

24.5.2015 17.00 III. třída skupina B – A mužstvo

Kazín - Jinočany 7:1 (2:1)

V sobotu 9. května sehrálo kazínské áčko další domácí utkání. Soupeřem mu byli hosté z Jinočan. Do zápasu vstoupil lépe Kazín, který se krátce po zahájení utkání dostal do vedení po trefě Petra Vydry. Zhruba v polovině první půle hosté využili chybu v rozehrávce Kazína a z rychlého protiútoku vyrovnali na 1:1. Na úplném konci první půle se však opět prosadil Petr Vydra, a do šaten se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí Kazín. Do druhé půle opět vstoupili lépe domácí, hned ve třetí minutě přidal svou třetí branku v zápase Petr Vydra a poslal tak domácí do dvoubrankového vedení. Po tomto gólu vypadali Jinočany poněkud otřeseně a naopak Kazín získal pevnou půdu pod nohama a přidal ještě další čtyři branky. Postupně se trefili Sebastian Pěkný z přímého kopu, Tomáš Ottomanský, Petr Vydra a výstavní ranou nová kazínská akvizice Marek Podmolík. Svůj smolný zápas pak hosté završili v poslední minutě zápasu neproměněnou penaltou. Kazín tak porazil Jinočany 7:1. Autor: Vydra Petr Střelci: Vydra Petr 4x, Podmolík Marek, Ottomanský Tomáš, Pěkný Sebastian Tuchoměřice B - Kazín 0:3 (0:1)

Minulý víkend se áčko představilo v Tuchoměřicích, kde sehrálo utkání s tamním béčkem. Trenér musel udělat několik změn v sestavě, jelikož se nám zranili obránci Honza Manda se Zdeňkem Panznerem a zároveň své zranění doléčuje Martin Pech. Svou premiéru v dresu áčka si tak připsal dorostenec Vojta Kratochvíl, který se své šance nezalekl a odvedl velice dobrý výkon. Po delší době se v obraně od začátku představil Pavel Voska a na lavičce jsme měli osamoceného Romana Hrušku. Utkání mělo parametry spíše přáteláku, tempo bylo pomalejší, soubojů poskrovnu málo, nasazení též minimální. Kazín se chvílemi pokoušel o kombinační hru, ale většinou se útočící hráči ihned ubrali k zbrklému řešení a akce se tak nedotáhly. Po jedné z kolmých přihrávek se však dostal před brankáře domácích náš záložník Petr Vydra, který má v posledních zápasech famózní střeleckou formu, a nezaváhal – 1:0 pro Kazín. Tímto výsledkem první poločas skončil. Do druhé půle vstoupil Kazín nejlépe jak mohl. Hned z úvodní rozehrávky se po dvou přihrávkách dostal před golmana Tuchoměřic opět Petr Vydra, a ani napodruhé se nemýlil. Tuchoměřice se snažili s výsledkem něco udělat, ale většinou se nedostávali ani na dostřel naši branky. Naopak na druhé straně byl v pokutovém území faulován Adam Göttel. Sudí sice zákrok vytáhl až za hranici vápna, ale nemuseli jsme smutnit, neboť Sebastian Pěkný zakroutil míč přes zeď do šibenice a zvýšil tak na konečných 3:0 pro Kazín. Poté měl ještě Kazín pár zajímavých šancí, ale žádnou už ke gólu nedovedl. Z Tuchoměřic tak vezeme tři body. Autor: Škorpík Marek Střelci: Vydra Petr 2x, Pěkný Sebastian Sestava: Strnad – Kahoun, Vašák, Voska P., Kratochvíl – Manda T., Pěkný, Podmolík, Vydra P. – Gottel, Škorpík

IV. třída skupina B – B mužstvo Červený Újezd B - Kazín B 0:1 (0:0)

K dalšímu utkání cestoval náš B tým do Červeného Újezdu, kde vedle domácích borců na nás čekal ještě další nepříjemný soupeř ve formě hrbolatého, místy rozbahněného fotbalového hřiště. Tento fakt se v samotném utkání ukázal jako velký problém. Úvod zápasu přitom nijak nenasvědčoval tomu, že by náš tým měl mít se soupeřem, v tabulce mnohem hůře postaveným, nějaké vážnější problémy. Začali jsme náporem, kdy především naši útočníci Ottománek s Gábou měli několik zajímavých momentů, kdy domácí chvílemi nevěděli, kam dřív skočit. Bohužel, ať již v důsledku naší zbrklosti či vlivem již zmíněného špatného terénu, se nepodařilo žádnou z akcí dotáhnout k vedoucímu gólu. A pak… po dvaceti minutách jako když utne. Ottománka začal tahat stehenní sval, záložní řada přestala zásobovat útok kvalitními přihrávkami (nebo spíše nezásobovala jej vůbec) a domácí, jako kdyby nás nechali jen vyblbnout, začali být lepším týmem. Do konce poločasu měli dokonce tři tutové šance, které výborně zlikvidoval náš brankář Martin Strnad a nebýt jeho, mohlo být po půli, co se výsledku týká, po zápase. O poločase jsme si některé naše chyby vyříkali a doufali v náš herní obratJ. Také do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a domácí jsme téměř nepustili z jejich půlky. Některé akce již byly fotbalové, ale jejich konečné řešení bylo opravdu tragické (opět musím podotknout, že mnohdy vlivem již tolik zmiňovaného terénu). Vyvrcholením našeho marného tlaku, nebo spíše jen zmaru, bylo zahraní přímého kopu z dobré pozice Martinem Dvořákem (prasklá kopačka při střele) a o chvíli později i neproměněný pokutový kop Ottománkem (faulovaný hráč by opravdu neměl penaltu zahrávat…). Když už se zdálo, že domácí náš tlak stejně jako v první půli přežijí bez úhony a naopak opětovně začali přebírat aktivitu, zavelel k útoku náš nestárnoucí kapitán JPK, kdy z naší poloviny postupoval středem hřiště a když nevěděl, komu nahrát, vystřelil a z dobrých 35 m překvapil domácího brankáře. Do konce zápasu se pak spíše jen bojovalo a náš tým, dohrávající s několika zraněnými (náhradníci již nebyli k dispozici) již těsné vítězství uhájil. Závěrem bych pochválil především bojovnost našeho týmu, o nějakou fotbalovou kvalitu se oproti mnoha minulým utkáním tentokrát nejednalo. Autor: Karásek Jan Střelci: Knytl Jaroslav Kazín B – B 1:4 (0:2)

V neděli 17.5. nás čekal na domácí půdě další těžký zápas, tentokrát proti B týmu z Roztok. Hrálo se o čelo tabulky, takže přijeli tři delegovaní rozhodčí. Vzhledem k souběhu utkání s A mužstvem jsme tentokráte museli odehrát zápas bez možnosti posílení členy A týmu. I tak bylo odhodlání získat doma tři body veliké. Začali jsme s očekáváním jakou hru soupeř posílený o členy A týmu Roztok předvede. Hra byla vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách. Přibližně po čtvrt hodině však přišla chyba po rohovém kopu a nehlídaný hráč nám vstřelil první branku. Následovalo několik šancí našeho týmu, avšak chyběl klid a přesnost v zakončení. Klid a přesnost v zakončení však nechyběl hráčům z Roztok, když po ztrátě míče u postranní čáry dovedli míč až do naší sítě. 0:2. Naše mužstvo se ale nevzdávalo a stále si vytvářelo šance. (Samostatný nájezd Tomáše Otomanského, kdy překonal kličkou jak obránce tak gólmana, avšak po poslední kličce už nedokázal míč usměrnit do branky a ten skončil v postranní síti. Trestný kop Petra Tenkráta, který brankář s námahou chytil nebo hlavička Milana Studeckého, kdy brankář také nepustil míč za svá záda.) Do šaten se tedy šlo za stavu 0:2, ale s vědomím, že nic není ztraceno. Do druhé půle jsme nastoupili s jednou změnou v sestavě. Martina Dvořáka nahradil dorostenec Franta Krajánek, který se posunul do útoku a do zálohy šel Petr Tenkrát . Po několika šancích Kazína přišlo snížení na 1:2 když Tomáš Ottomanský z pravé strany bodlem nacentroval a Milan Studecký hlavou dostal míč do branky. Po snížení přišel tlak Kazína, bohužel žádná z mnoha šancí nepřinesla vyrovnání. Nejblíže vyrovnání byl Petr Tenkrát, avšak jeho samostatný nájezd a obhození brankáře zastavila pravá tyč branky. V polovině druhé půle jsme pak udělali další dvě chyby v obraně a hosté zvýšili svůj náskok až na 1:4. I přes další vyložené šance v závěru utkání se nám další gól vstřelit nepodařilo. Shrnutí jednou větou, že chybami jak v útoku tak v obraně, jsme se vlastně porazili sami. Stále ale držíme první místo a zisk tří bodů je naším cílem i v následujících utkáních. Autor: Studecký Milan Střelci: Studecký Milan Sestava: J. Batěk, J Knytl, D. Bezucha, J. Pánek, A. Jánský, A. Ptáček (M. Ottomanský), D. Gabzdyl, M. Dvořák (F. Krajánek), M. Studecký, T.Ottomanský, P. Tenkrát

Nejlepší střelci

A mužstvo: Vydra P. 19, Tenkrát 16, Škorpík 10, Göttel 10, Pěkný 5 B mužstvo: Ottomanský T. 18, Tenkrát 17, Škorpík 7, Bezucha 7, Gabzdyl 5 Dorost: Krajánek 21, Plný 13, Kratochvíl 4, Vyštajn 4, Pánek 4 III. třída - skupina B Okresní přebor dorostu Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav) Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav) 1. Kosoř 22 20 1 1 116: 18 61 ( 28) 1. Černošice/Kazín 13 11 1 1 71: 15 34 ( 16) 2. Roztoky 22 20 0 2 89: 24 60 ( 27) 2. Vrané/Zvole 12 8 1 3 40: 23 25 ( 4) 3. Horoměřice 22 16 2 4 83: 30 50 ( 17) 3. D. Břežany 12 8 0 4 39: 21 24 ( 6) 4. Kazín 22 14 2 6 76: 53 44 ( 11) 5. Dobrovíz 22 13 2 7 65: 35 41 ( 8) 4. Jesenice/Psáry 12 7 1 4 31: 20 22 ( 4) 6. Rudná 22 12 0 10 45: 36 36 ( 3) 5. Hradištko/Štěchovice 13 7 0 6 38: 27 21 ( 3) 7. Č. Újezd 22 10 4 8 44: 34 34 ( 1) 6. Rudná 12 2 3 7 27: 51 9 ( -9) 8. Třebotov 22 8 5 9 26: 49 29 ( -4) 7. Dobři chovice 13 2 0 11 16: 66 6 (-12) 9. Kněževes 22 8 2 12 48: 58 26 ( -7) 10. V. Přílepy 22 7 1 14 38: 60 22 (-11) 8. Jíloviš tě 13 1 2 10 24: 63 5 (-16) 11. Jinočany 22 4 2 16 31: 84 14 (-19) 12. Mníšek B 22 3 2 17 25: 77 11 (-22) 13. Tuchoměřice B 22 3 2 17 23: 98 11 (-22) 14. Drahelčice 22 3 1 18 19: 72 10 (-23) Okresní přebor starších přípravek - skupina A Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav) IV. Třída - skupina B 1. Rudná 17 17 0 0 445:157 51 ( 24) Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav) 2. Kazín 17 9 1 7 269:257 28 ( 4) 1. Kazín B 22 15 3 4 88: 46 48 ( 12) 3. Vestec 17 9 0 8 282:249 27 ( 3) 2. 22 15 1 6 72: 36 46 ( 13) 4. Lety 17 9 0 8 297:290 27 ( 0) 3. Roztoky B 22 14 1 7 73: 38 43 ( 10) 5. Č. Újezd 17 5 2 10 261:317 17 ( -7) 4. Středokluky 22 12 5 5 43: 21 41 ( 8) 6. K. Přívoz 17 0 1 16 188:472 1 (-26) 5. B 22 12 3 7 57: 43 39 ( 6) 6. Tursko 22 11 3 8 55: 60 36 ( 3) 7. Všenory B 22 9 5 8 73: 63 32 ( -1) Okresní přebor mladších přípravek - skupina C 8. Vonoklasy B 22 9 5 8 54: 47 32 ( -1) Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav) 9. Dobříč B 23 9 1 13 64: 76 28 ( -8) 1. Zvole 32 28 2 2 201: 37 86 ( 38) 10. Nučice 22 7 3 12 53: 65 24 ( -3) 11. Jeneč B 23 7 2 14 32: 63 23 (-13) 2. Kazín A 32 21 3 8 113: 54 66 ( 18) 12. V. Přílepy B 22 5 3 14 26: 77 18 (-15) 3. D. Břežany 32 13 5 14 98:105 44 ( -4) 13. Č. Újezd B 22 4 5 13 44: 72 17 (-16) 4. Všenory 32 7 2 23 54:163 23 (-25) 14. D. Břežany B 22 4 4 14 68: 95 16 (-17) 5. Kazín B 32 5 0 27 65:172 15 (-33)

Příští kolo A mužstvo: Dobrovíz - Kazín sobota 30.5.2015 17:00

B mužstvo: Kazín B - Vonoklasy B neděle 31.5.2015 17:00

St. přípravka: Kazín - Červený Újezd neděle 31.5.2015 15:00