10 úterý 20. dubna 2010 SPORT Olympia po matném výkonu v první půli nakonec přetlačila Kyjov kam za fotbalem

Úřední začátek muži v 16.00, dorost v 13.45, žáci v 10 hod. (pokud není uvedeno jinak). sobota 24. dubna Rájec přivezl výhru z Krumlova Divize: – Otrokovice: Koták, Tobla, Vedral, del. Kundelius. – Žďár n/S: Osička, Juřička, Šenkýř del. Poláček, předzápas starých pánů Blansko – Zbrojovka 1978 (13.30). Bohumil Hlaváček Palkaninec, Rusler, Macík, Škva- dal hlavou na 0:2 a Rájec si výhru ně vedení, když se znenadání zprava I.B třída: Rousínov B – Bořitov (16.30). renina – Nedělník, Reiter (89. Her- spojenou se ziskem tří bodů již zku- prosmýkl před Rettegyho hostující II. třída: – Boskovice B: Rek, Roučka, Pivoda. Vavřinec – Šošůvka (v Rájec-Jestřebí, Ráječko - Plný man), Šmerda, Sedlák – Šmýd (89. šeně pohlídal. Vacula a vyběhnuvšího gólmana Blansku): Barák, Hřebíček, Korbel. bodový zisk pro oba týmy z regionu Pokorný), Ostrý (88. Ryšánek). SK Olympia Ráječko – 1.FC přehodil. Maška honil míč směřují- III. třída: Doubravice B – Ráječko B: Hřava, Novotný, Herc. Vilémovice – Ostrov: ve fotbalové divizi. Ráječko se na Svěřenci rájeckého trenéra Jiří- Kyjov 2:1 (0:1), Torda, Sehnal J. cí do sítě marně. Po změně stran se Jalový, Mořkovský, Rek ml. Kunštát B – Vranová: Janča, Sklenář, Tejkal. Olešnice něho doma s Kyjovem docela na- ho Záleského dokonale překvapili Ráječko: Rettegy – Bartoš, Maška, Ráječkovští třikrát hnali osmoceně B – Skalice: Pinkava, Bureš, Král. dřelo. Rájec se veze na vítězné vlně domácí disciplinovaným výkonem. Španěl, Karaffa – Sehnal J., Sehnal na kyjovskou bránu naplano. Až KP dorostu: Boskovice – Kohoutovice (10.00, 12.15). II. třída dorostu: Vavřinec – Adamov (13.15, v Blansku): Korbel. Lipovec – Olo- a v Moravském Krumlově příjemně Šli do vedení ve 21. minutě, kdy V., Torda, Štrajt (46. Sígl) – Neděla další přečíslení vyšlo a Torda v 60. mučany: Štěrba. Doubravice – Voděrady: Novotný. překvapil. se přesně k pravé tyči trefi l stoper (89. Slavíček), Karásek. minutě vyrovnal. Upocenou výhru KP žáci: Sparta B – Boskovice (10.00, 11.45). Blansko – Brno C (10.00, 11.45). FC Moravský Krumlov – MKZ Macík. Šance se poté střídaly na Zápas měl slabou úroveň, jak se pro Olympii zajistil v 79. minutě po I. třída žáci: – Tišnov (9.00, 10.45). Bučovice – Kunštát (9.00, 10.45). Rájec-Jestřebí 0:2 (0:1), Macík, obou stranách. Ujala se ale jen jed- říká, jednooký byl nakonec lepší sle- technické střele k tyči Jan Sehnal. Grena OP žáci: Lipovec – Ráječko (14.00): Štěrba. Jedovnice – Ostrý. Rájec-Jestřebí: Němeček – na. A znovu se radovali hosté. Ostrý pého. Bezzubí hosté se ujali nečeka- Další výsledky: Kuřim – Ratíš- (14.00): Pivoda. kovice 2:0, Ivančice – Bohunice Výměna Brno-město: Řečkovice – Sparta B: Flek, Skoták. Medlánky B - ČAFC 1:1, Hodonín-Šardice – Tasovice B: Šebela V., Landa. 0:2, Velká n/V – Sparta Brno 1:0, Znojmo B – Podluží 0:2, Bavory – neděle 25. dubna Krajský přebor: Rájec-Jestřebí – Ráječko. Židenice 2:0. (0:0. I.B třída: Kunštát – Lipovec. Černá Hora – Tišnov. Olešnice – Medlánky. 1. Bavory 20 14 3 3 43:15 45 II. třída: Doubravice – : Brno-město, Brno-město, Brno-město. Drnovice – 2. Rájec 19 13 2 4 38:17 41 Olomučany: Rek ml., Jalový, Novotný. Letovice – Blansko B: Nejezchleb, Janča, 3. Tasovice 19 11 6 2 33:17 39 4. Židenice 20 12 2 6 43:27 38 Ševčík. – Rudice: Hřebíček, Nečas, Tejkal. Vísky – Kořenec: Brno-venkov, 5. Bohunice 20 10 5 5 45:35 35 Brno-venkov, Brno-venkov. 6. M. Krumlov 19 10 5 4 32:24 35 III. třída: Lipůvka – Kotvrdovice: Sehnal, Hřava, Landa. V. Opatovice – Vysočany: 7. Znojmo B 20 8 2 10 42:39 26 Brno-venkov, Bureš, Pinkava. Knínice – Lažany: Brno-město, Štěrba, Herc. 8. Ivančice 20 7 5 8 27:25 26 IV. třída: Vilémovice B – : Mořkovský. Lažánky – Voděrady (v Rudici): 9. Velká 20 7 5 8 26:30 26 Pfeifer. Svitávka – Úsobrno: Pospíšil Jiří, Stria. – Březová B (16.30): Šebe- 10. Kuřim 20 7 4 9 24:34 25 la V. Lomnice – Kořenec B: Roučka. 11. Sparta 20 7 3 10 34:36 24 12. Ráječko 20 6 3 11 15:24 21 KP dorostu: Mor. Krumlov – Blansko (10.15, 12.30). 13. Hodonín 20 6 3 11 28:42 21 I. třída dorostu: Kunštát – Tišnov. Rájec-Jestřebí – Újezd. Letovice – Rudice. 14. Podluží 20 5 3 12 16:33 18 II. třída dorostu: Ostrov – Kotvrdovice: Mořkovský. Jedovnice – Blansko B: 15. Ratíškovice 19 5 2 12 19:40 17 KRD. Sloup – Ráječko: Nečas, Hřebíček. Lipůvka – Skalice: Landa. Č. Hora – Ly- 16. Kyjov 20 1 5 14 16:43 8 sice: Rek. Svitávka – Kořenec: Stria, Pospíšil Jiří. Olešnice – Vísky: Pernica. Příští kolo: Židenice – Znojmo Grena OP žáci: Lipůvka – Vavřinec: Šebela V. Blansko B – Adamov: Barák. Č. Hora - Rudice: Herc. Rájec – Šošůvka: Stloukal. Boskovice B – Benešov: Štěrba. B, Kuřim – Hodonín, Ratíškovice Doubravice – Voděrady: Mořkovský. V. Opatovice – Cetkovice: Pinkava. Drnovice – Bavory, Sparta – Ivančice, Bo- – Lysice (14.00): Novotný. Svitávka – Vísky: Novotný. Knínice – Olešnice: Bureš. hunice – Tasovice, Kyjov – Velká, Výměna Brno-venkov: Ochoz – Prštice: Sklenář, Borek. Babice n/Svit. – Moutni- Ráječko - Kyjov 2:1. Foto Bohumil Hlaváček Podluží – M. Krumlov, Rájec-Jes- ce: Flek, Skoták. třebí – Ráječko. Divize ženy: Ráječko – Kostelec (10.00). Kunštát – Drnovice (10.00). Lažany – Boskovice (13.30). Derby v Lipovci nakonec skončilo dělbou bodů Blanensko a Boskovicko - Dvě a dostávali se i díky tomu více do Domácí začali sebevědomě vě- Vyrovnat se podařilo Novotnému tipovačka překvapení ve fotbalové I.B třídě. šancí. Jednu z nich přetavil Čepa domi si své síly a postavení v ta- až krátce před koncem utkání. Starý Lískovec bodoval vůbec po- ve vedoucí branku. Krátce na to bulce, Kunštát, v jehož brance zářil Starý Lískovec – Olešnice 2:1 Vítězem 2. kola tipovací soutěže se stal s 18 body Vojtěch Hlaváček z Blanska. prvé naplno a odnesla to nečekaně přidal druhou z penalty Mareš. Do- Čech, naopak zvolil opatrnou takti- (0:0), Kuda. Podrobnosti nehláše- Celkové vedení si udržel Stanislav Marušák starší. Olešnice. O to příjemné se postarali mácí kontrovali rovněž z pokuto- ku. Ta mu po celý zápas vycházela ny. (bh) Po 2. kole. 1. Marušák Stanislav st. (Blansko) 30, 2. Koloušek Aďa (Blansko) 29, 3. Pavlíček Richard (Petrovice) 27, 4. Rychnovský Petr (Blansko) 25, 5.-7. Horák Kunštátští, kteří šokovali výhrou vého kopu Marušákem. Po změně a nakonec ho přivedla k senzační- Další výsledky: Bohdalice – Ko- Zdeněk st. (Ostrov), Srnec Filip (Ráječko), Vondra Jan (Blansko) 24, 8.-10. Galuška na hřišti vedoucí Líšně. Lipovec se stran chtěla Černá Hora rozhodnout mu tříbodovému zisku. Trpělivost houtovice 5:0, Tišnov – Dražovice Vladimír (Kotvrdovice), Klimešová Hana (Blansko), Šváb Karel (Ostrov) 23, 11.-12. rozešel smírně v okresním derby a hrozila z brejků. Při jednom byl se hostům vyplatila v 70. minutě, 0:4, Rousínov B – Svratka 2:2. Klimeš Karel (Blansko), Musil Petr (Křtiny) 22, 13.-17. Kučera Milan (Vilémovi- s Černou Horou. faulován Čepa, Mareš ale tento- kdy Boček vystihl špatnou malou 1. Dražovice 17 12 3 2 40:17 39 ce), Marušák Stanislav ml. (Blansko), Musil Miroslav st. (Křtiny), Nečasová Hanna Lipovec – Černá Hora 2:2 (1:2), krát z penalty zamířil nad. Vyrov- domů a skóroval. Líšeň znervóz- 2. Líšeň B 17 11 4 2 37:14 37 (Lipovec), Němec František (Ráječko) 21, 18.-20. Dobiašová Dana (Kotvrdovice), Marušák, Svoboda – Čepa, Mareš. nal v 78. minutě domácí Svoboda. něla a na zvrat se ve zbytku utkání 3. Bohdalice 17 11 0 6 43:19 33 Radiměřský Jan (Lysice), Sekanina Zdeněk (Skalice) 20, 21.-25. Jirůšek František Lipovec: Pernica – Kunc, Marušák, Oba týmy chtěly v závěrečných nezmohla. 4. Olešnice 17 9 3 5 25:26 30 5. Kunštát 17 8 3 6 18:19 27 (Holešín), Pernica Vítězslav (Rudice), Škaroupka Vít (Spešov), Válek Michal (Kotvr- Sedlák J., Školař – Horáček R. (65. minutách strhnout vítězství na svoji Bořitov – Medlánky 1:1 (0:0), 6. Tišnov 17 8 2 7 20:21 26 dovice), Zouhar Marcel (Vysočany) 19, 26.-36. Dvořák Martin (Blansko), Gottwald Vágner), Horáček L., Hrstka, Sed- stranu, nepodařilo se to ale ani jed- Novotný. Bořitov: Richtr L. – Fikes, 7. Bořitov 17 7 3 7 35:28 24 Vojtěch (Kulířov), Had Josef (Němčice), Hlaváček Vojtěch (Blansko), Králík Matěj lák R. – Matuška, Svoboda. Černá nomu. Novotný, Kolínek, Jakubec – Vlček 8. Lipovec 17 6 4 7 25:30 22 (Blansko), Králíková Růžena (Blansko), Nečas Pavel (Holešín), Pohaněl Bedřich (Os- Hora: Polák – Panovský, Paděra, Líšeň B – Kunštát 0:1 (0:0), Bo- (75. Sýs), Richtr J., Knies, Málek – 9. Svratka 17 5 5 7 25:20 20 trov), Strážnický Břetislav (Blansko), Škaroupka Jiří (Ráječko), Zouhar Miloš (Vyso- Mokrý, Kapoun – Honsnejman (75. ček. Kunštát: Čech – Vlasák (60. Jo- Ostrý Zb. (70. Lazarov), Řehák. 10. Rousínov B 17 5 5 7 24:38 20 čany) 18, 37. Chloupková Monika (Brťov-Jeneč) 17, 38.-39. Nečas Pavel (Blansko), 11. Medlánky 17 5 3 9 28:32 18 Pavlíček), Tatíček, Mareš (90. Kle- náš), Musil, Ducháček, Záboj – Král První půle výraznější šance ne- 12. Kohoutovice 17 6 0 11 32:43 18 Škaroupková Lucie (Ráječko) 16, 40.-45. Červenka Štefan (Blansko), Král Jaroslav páček), Flígl – Čepa, Bubniak. (20. Kuruc V.), Horák, Bašný, Truh- přinesla. Ve druhé strhl vedení na 13. Černá Hora 17 3 8 6 19:20 17 (Vysočany), Nečas Michal (Lipovec), Nečasová Marie (Lipovec), Škaroupka Mar- Hosté začali s podporou větru lář – Boček, Bednář (80. Šmerda). stranu hostí v 68. minutě Štrubl. 14. Starý Lískovec 17 1 1 15 14:58 4 tin (Olomučany), Urbánek Jan (Vilémovice) 15, 46.-50. Horák Zdeněk ml. (Ostrov), Hrdlička Daneš (Blansko), Richtr Jaroslav (V. Opatovice), Ševčík Josef (Ráječko), Ševčík Milan (Lipovec) 14, 51.-53. Hertl Miroslav (Dolní Lhota), Jirůšek Vladimír (Blansko), Pospíšil Václav (Kotvrdovice) 13, 54.-58. Chloupek Radovan (Brťov-Je- neč), Ťoupek Karel (Blansko), Vašíček Libor (Petrovice), Viška Roman (Letovice), Šošůvka šokovala doma šesti góly Zuzák Emil (Blansko) 12, 59.-60. Adamcová Lucie (Kotvrdovice), Bednář Miroslav (Voděrady) 11, 61.-63. Flek Zdeněk (Vysočany), Pernica Karel (Rudice), Šváb Josef (Blansko) 10, 64.-70. Dvořák Petr (Blansko), Hruška Luboš (Petrovice), Musil MIro- Bohumil Hlaváček Lysice – Kořenec 2:0 (1:0), Lep- nedělo, pak Boskovičtí rozpoutali ze zadní tyče. Po změně stran nejpr- slav ml. (Křtiny), Mynařík Zdeněk (Sloup), Stloukal Jaroslav (Vavřinec), Svánovský ka P. 2. nevídaný brankostroj. Devět polo- ve zamířil přesně k tyči Ondráček, Břetislav (Lipůvka), Ševčík Josef (Podomí) 9, 71. Zaoral Michal (Doubravice) 8, 72. Blanensko a Boskovicko - Již Dvě branky Petra Lepky rozhod- časových branek ve vavřinecké síti další trefu si připsal z voleje Veselý. Šenkýř Josef (Blansko) 7, 73.-76. Filip David (Jedovnice), Stehlík Jiří ml. (Kotvrdovi- jsme si zvykli, že blanenský okresní ly utkání v Lysicích. Domácí se mu- je opravdu nevídaných. Pak se jako- Pečetil vymetením hostující šibeni- ce), Stehlík Jiří st. (Kotvrdovice), Štrajt Milan (Ostrov) 6, 77. Šebela Rudolf (Blansko) přebor je neortodoxní soutěž, kde seli obejít bez tvůrce hry Adámka, by domácí slitovali, či měl střelec ce Sáňka. 1, 78. Hamerský Zdeněk (Březina) –2, 79. Štrof Karel (Blansko) –3, 80. Horáčková v každém kole není nouze o překva- navíc se jim v prvním poločase zra- desátého gólu slíben příspěvek do 1. Blansko B 17 13 4 0 49:16 43 Anna (Kotvrdovice) –6. pení. Tentokrát se o nejvýraznější nil i aktivní útočník Jonášek. Přesto hráčské pokladny. Ten ale nicméně 2. Lysice 17 9 4 4 37:28 31 postarali Drnovičtí, kteří potupili dokázali udržet jarní vítěznou sérii. padl a pod boskovickým hradem se 3. Jedovnice 17 9 2 6 48:36 29 Šošůvku v její Krmelec Areně šesti První gól zaznamenal po rychlé zrodil rekordní výsledek. 4. Kořenec 17 9 1 7 44:41 28 5. Drnovice 17 8 3 6 43:38 27 brankami. Střelnici si v Červené za- kombinační akci Petr Lepka, stej- Doubravice – Jedovnice 4:0 6. Doubravice 17 7 6 4 31:27 27 hradě otevřelo také boskovické béč- ný hráč se trefi l i v 62. minutě, kdy (1:0), Zvejška, Ondráček, Veselý, 7. Šošůvka 17 7 5 5 41:42 26 ko proti Vavřinci, kterému nasypalo tváří v tvář nedal strážci hostující Sáňka J. ml. 8. Boskovice B 17 6 6 5 40:31 24 devět gólů za první poločas. svatyně šanci. Jedovničtí v Doubravici pře- 9. Rudice 17 7 1 9 49:43 22 Blansko B – Sloup 1:0 (0:0), Olomučany – Letovice 2:2 (0:2), kvapivě zcela propadli a odvezli 10. Letovice 17 5 5 7 30:39 20 11. Olomučany 17 6 2 9 28:40 20 Hanskut. vlastní, Štěpánek J. – Tesař, Řezník. si po zásluze domů řádný výprask. 12. Sloup 17 5 1 11 30:42 16 Vedoucí celek soutěže se k vý- První půle patřila hostům. Již V první půli se do střelecké listiny 13. Vísky 17 4 1 12 23:39 13 4. KOLO hře nad silně oslabeným Sloupem, v 11. minutě utekl Řezník a po jeho zapsal Zvejška pohotovou střelou 14. Vavřinec 17 2 3 12 21:52 9 za nějž nastoupili čtyři dorostenci, akci dorážel Tesař do prázdné bran- 1 BOSKOVICE – OTROKOVICE, DIVIZE 102 doslova protrápil. V první půli měl ky. O dvacet minut později již Řez- jedinou větší šanci domácí Nečas, ník zakončoval sám a zvýšil. Třetí 2 BLANSKO – ŽĎÁR N/S, DIVIZE 102 zahodil ji však. Notně zvýšený hlas svoji šanci v první půli promarnil. 3 ROUSÍNOV B – BOŘITOV, I.B 102 domácího trenéra Šenka v kabině Po změně stran to bylo po nedo- po změně stran přece jenom ovoce rozumění stopera Letovic vlastní 4 KUNŠTÁT – LIPOVEC, I.B 102 přinesl. Nejprve ještě blanenský brankou 1:2. Po vyrovnání Štěpán- 5 ČERNÁ HORA – TIŠNOV, I.B 102 Jarůšek v tutovce pálil vysoko nad, kem v 70. minutě utkání dospělo Hanskut pak v 73. minutě v obdob- k odpovídající remíze. 6 DOUBRAVICE – LYSICE, OP 102 né situaci již poslal míč pod břevno Šošůvka – Drnovice 0:6 (0:1), 7 VAVŘINEC – ŠOŠŮVKA, OP 102 Šmídovy branky. Ten ještě v závěru Haničinec 3, Setnička Z. 2, Dvořá- zázračně chytil Jelínkovu hlavičku. ček. 8 DRNOVICE – OLOMUČANY, OP 102 Rudice – Vísky 4:2 (0:1), Malík, Závěr zápasu s Drnovicemi při- 9 LETOVICE – BLANSKO B, OP 102 Fiala, Konečný, Zouhar – Čížek, padal domácím jako zlý sen. Ti sice Martínek. prohrávali už od 3. minuty 0:1, pak 10 SLOUP – RUDICE, OP 102 Vísky šly v 17. minutě do vedení se ale šance střídaly na obou stra- 11 VÍSKY – KOŘENEC, OP 102 Čížkem po netaktickém vyběhnutí nách a nic nenasvědčovalo závěreč- rudického brankáře a jejich vedení né blamáži pro Šošůvku. Ta inkaso- 12 VILÉMOVICE – OSTROV, III. TŘ. 102 vydrželo překvapivě po celý zbytek vala podruhé v 70. minutě z penalty 13 V. OPATOVICE – VYSOČANY, III. TŘ. 102 poločasu. Zvrat začal v 68. minutě a po deseti minutách z další znovu. po Malíkově vyrovnání, o dvě mi- Její tým se následně zcela sesypal 14 RÁJEC-JESTŘEBÍ – RÁJEČKO, III. TŘ. 102 nuty později již poslal Rudici do a byl rád, že následoval brzy konec, vedení po skrumáži Fiala. V 82. mi- protože stihl ještě třikrát inkasovat. PŘESNÝ VÝSLEDEK UTKÁNÍ Č. 14: nutě to bylo již 3:1 po penaltě Ko- Boskovice B – Vavřinec 10:2 nečného. Pokutový kop pak promě- (9:1), Zoubek 3, Vorlický, Odehnal, Jméno a příjmení: nili i Vísečtí, aby rozhodnutí padlo Marek 2, Pirochta – Dvořáček, Mu- Adresa: v 86. minutě po rychle rozehraném sil. Blansko - Sloup 1:0. Foto Bohumil Hlaváček Telefon: přímém kopu z kopačky Zouhara. Prvních dvanáct minut se nic