15 úterý 17. dubna 2012 SPORT KėĆďĘĐĴ ĘĔĚęĶƀĊ šokoval prohrou s Kořencem, jen remizovalo

I.A třída: Bořitov – Čebín 1:0 ta O., Horák, Hruška, Bednář (0:0), Richtr. Bořitov: Hlavoněk – – Vlasák, Španěl, Král (60. Mi- Jakubec, Jelínek, Koláček, Málek hola), Boček – Truhlář (65. Ku- – Knies, Šmerda, Janíček, Vavřík, rucz), Adámek. Dostihy na čele OP pokračují Bezděk, Richtr. Lipovec – Veverská Bítýška Hrálo se minulý víkend: Slo- 1:0 (0:0), Horáček L. Lipovec: Bohumil Hlaváček šůvka, která po zásluze vedla Ku- van – Bořitov 4:1 (2:1), Bezděk. Sedlák R. – Zouhar V., Matuška chařovým gólem. Když ale svoji 1. Vojkovice 17 10 3 4 32:19 33 (75. Musil), Sedlák J., Kunc – Sed- Blanensko a Boskovicko - Cel- převahu z dalších šancí nezužitko- 2. Líšeň B 17 9 3 5 32:28 30 lák R. (46. Pernica P.), Horáček L., ky z čela okresního přeboru se vala, po změně stran tvrdili muzi- 3. Šaratice 17 8 5 4 37:21 29 Sedlák M., Hebert – Zouhar M. v neděli trápily. Blanenské béčko ku Drnovičtí. Ti nejprve Páralem 4. Bosonohy 17 8 5 4 40:32 29 5. Dobšice 17 7 7 3 43:31 28 (87. Pernica J.), Horáček R. nepříznivý stav z poločasu v zá- vyrovnali, aby Vichta přidal, jak 6. Slavkov 17 8 2 7 37:30 26 Hrálo se minulý víkend: pase s Olešnicí alespoň dovedlo se později ukázalo, vítězný bran- 7. Jevišovice 17 7 4 6 25:25 25 Ochoz –Lipovec 1:2 (0:0). Černá k remíze, Sloup ale své fanoušky kový zásah. 8. Šlapanice 17 5 7 5 25:20 22 Hora – Ivanovice 1:0 (1:0). Kun- totálně nepříznivě překvapil do- B – 2:2 (1:1), 9. Slovan 17 4 8 5 34:35 20 štát – Medlánky 2:1 (1:0). (bh) mácí porážkou s jedenáctým Ko- Cetkovský, Hasoň – Dvořák, Hla- 10. Miroslav 17 5 5 7 19:24 20 1. Bohdalice 17 10 4 3 49:31 34 11. Bořitov 17 5 5 7 29:37 20 řencem. Oba týmy teď mají těžký váček. 2. Kohoutovice 17 10 1 6 37:24 31 12. Čebín 17 4 5 8 17:24 17 los. Sloupští zajíždí do Olešnice, Boskovičtí v utkání dvakrát 3. Kunštát 17 9 3 5 30:20 30 13. Hrušovany 17 4 3 10 23:38 15 blanenská rezerva do Jedovnic, vedli, hosté vždy dokázali odpo- 4. Tišnov 17 9 3 5 26:23 30 14. Mikulov 17 3 2 12 18:47 11 5. Medlánky 17 7 6 4 30:23 27 aby se o týden později utkaly ve vědět. Ve druhé půli měli domácí I.B třída: Švábenice – Černá 6. Lipovec 17 8 2 7 32:30 26 Sloupu v přímém souboji o první převahu, kterou přetavili ve ve- Hora 5:0 (1:0). Černá Hora: Vo- 7. Švábenice 17 6 5 6 34:22 23 místo. doucí branku, která je uspokojila. rel – Bílek (50. Stejskal Pavel), 8. Černá Hora 17 7 2 8 28:32 23 Vysočany – 2:1 (2:0), Po vyrovnání již nedokázali odpo- Sczyigel, Kolář, Tatíček – Peša, 9. Rousínov B 17 5 6 6 16:17 21 Slouka T., Hejč J. – Vintr K. vědět. Čech, Širůček, Jelínek – Honsnej- 10. Ivanovice 17 6 3 8 25:29 21 Domácí byli v první půli lepší. Doubravice – Rudice 2:0 (0:0), 11. Ochoz 17 6 3 8 24:28 21 Sloup – Kořenec 2:3. Foto Pavel Novák man, Stejskal Petr. 12. FKD 17 4 5 8 18:34 17 Jejich převahu přetavil ve vedou- Kuběna, Hubený. Ivanovice – Kunštát 0:0. 13. Svratka 17 5 1 11 19:39 16 cí branku Tomáš Slouka střelou Hosté ronili hořké slzy. V první Olomučany měly ze začátku odpověděl vyrovnávacím gólem Kunštát: Loukota I. – Louko- 14. V. Bítýška 17 4 2 11 23:39 14 z dvaceti metrů a po centru Jiřího půli se ocitli třikrát sami před gól- převahu, pak se ale hra vyrovna- Freiwald. Slouky hlavičkou ve druhou Hejč. manem, nic z toho ale nebylo. Ve la a šance se točily na obě strany. Hrálo se minulý víkend Hosté snížili deset minut před 47. minutě pak poprvé inkasovali Proměněná zůstala jen jedna, která Jedovnice – Olešnice 0:0. Ko- KĆĒ ğĆ ċĔęćĆđĊĒ koncem, když Vintr prostřelil do- a krátce nato i podruhé. Díky své rozhodla, když Navrkal po centru řenec – Blansko B 1:4 (1:3), Baš- mácího gólmana. střelecké impotenci i ve zbytku se štěstím překonal brankáře Ska- ný – Majer, Pokorný, Matuška, Úřední začátek muži 16.00, dorost 13.15, žáci 10.00 (pokud není uvedeno jinak) Drnovice – Šošůvka 2:1 (0:1), utkání tak vyšli bodově naprázdno. lice. vlastní. Olomučany – Sloup 2:3 pátek 20. dubna Páral, Vichta – Kuchař. Skalice – Olomučany 0:1 (0:0), Sloup – Kořenec 2:3 (1:3), (0:1), Rychnovský, Klíma Pavel OP ženy: Boskovice – Kostelec B (19.00). V první části hry byla lepší Šo- Navrkal. Nečas, Kleveta – Krejčíř, Barák, – Zouhar, Petržel, Kleveta. Rudi- sobota 21. dubna Meluzín. ce – Skalice 3:1 (2:1), Grómský KP: Podivín – Blansko. Rousínov – Boskovice. Děsivá první půlhodina pro 2, Sehnal Pavel – Pokorný M. I.A třída: Jevišovice – Bořitov. Sloup, v níž vytěžili Kořenečtí ze Letovice – Doubravice 0:0. Šo- I.B třída: Kohoutovice – Lipovec (10.30). tří hrubek obrany maximum a ved- šůvka – Boskovice B 1:0 (1:0), OP: Jedovnice – Blansko B. Rudice – Boskovice B. li 0:3. Nečas před půlí z přímého Zouhar R. Vysočany – Drnovice III. třída: Ráječko B – Bořitov B. Kunštát B – Lipůvka. kopu sice snížil a Kleveta vykřesal 1:4 (0:2), Slouka Josef – Dvořá- Divize dorost: Havl. Brod – Blansko (10.15, 12.30). naději kontaktním gólem, favorit ček, Haničinec 2. KP dorost: Mutěnice – Boskovice (13.45, 16.00). ale nakonec skončil senzačně po- 1. Sloup 17 12 2 3 49:21 38 KP žáci: St. Lískovec – Boskovice (9.00, 10.45). Svratka – Blansko (9.00, 10.30). ražen. 2. Blansko B 17 11 3 3 45:18 36 OP dorost: Vísky – Voděrady (15.00, ve Voděradech). Blansko B – Olešnice 1:1 (0:1), 3. Boskovice B 17 8 4 5 43:28 28 4. Olešnice 17 7 7 3 33:25 28 OP starší žáci: Kunštát – Vísky (14.00). Drnovice – V. Opatovice (14.00). Freiwald – Boček. 5. Doubravice 17 9 1 7 25:28 28 OP mladší žáci: Knínice – V. Opatovice. Kunštát – Jedovnice (12.15). Olo- V dostizích o první místo v ta- 6. Jedovnice 17 6 6 5 31:25 24 mučany – Boskovice B (13.15). Svitávka – Olešnice (13.15). bulce okresního přeboru Blansko 7. Vysočany 17 7 2 8 30:27 23 OP ženy: Lipová – Drnovice (16.00). na domácí půdě rovněž zaváhalo. 8. Drnovice 17 6 5 6 37:39 23 neděle 22. dubna Na rozdíl od Sloupu ale doká- 9. Olomučany 17 6 4 7 23:32 22 KP: Ráječko – Kyjov. M. Krumlov – Rájec-Jestřebí. zalo alespoň remizovat. V první 10. Rudice 17 5 6 6 23:34 21 11. Kořenec 17 5 5 7 20:29 20 I.B třída: Kunštát – Švábenice. Černá Hora – Rousínov B. půli prováhalo několik šancí a 12. Šošůvka 17 5 2 10 30:45 17 OP: Olešnice – Sloup. Kořenec – Skalice. Olomučany – Doubravice (13.00). Blansko B – Olešnice 1:1. Foto Bohumil Hlaváček hostující Olešnice je potrestala 13. Letovice 17 3 4 10 21:38 13 Letovice – Drnovice. Šošůvka – Vysočany. vedoucí brankou. Krátce po půli 14. Skalice 17 2 3 12 18:39 9 III. třída: V. Opatovice – Vavřinec. . Vísky – Knínice. Benešov – Vilémovice. Vranová – Ostrov. IV. třída: Jedovnice B – Olomučany B. Adamov – Vilémovice B. Rozstání – Lažany. Bukovina – Lažánky (v Bukovince). Svitávka – Voděrady (ve Vo- Ráječko senzačně uloupilo tři body v Rousínově děradech). – Valchov. Kořenec B – Doubravice B (13.15). Skalice B – Lomnice (12.45). Bohumil Hlaváček do níž ho poslal výborný Zouhar. I. třída dorost: Vev. Bítýška – Lipovec (13.30). Kunštát – Rájec-Jestřebí (13.45). Účet jednostranného zápasu se tak OP dorost: Jedovnice – Kotvrdovice (13.45). Adamov – Skalice. Sloup – Li- Blanensko a Boskovicko - uzavřel. půvka. Ráječko – Černá Hora (13.00). V. Opatovice – Cetkovice. Svitávka Kromě dramatického derby mezi SK Olympia Ráječko – FC – Letovice. Olešnice – Drnovice. Boskovicemi a Blanskem (viz str. Boskovice 2:2 (1:1). Branky: 11. OP starší žáci: Boskovice B – Lipovec. Lipůvka – Rudice (11.00). Doubravi- 16) se hrála o víkendu další utká- J.Sehnal, 88. M.Sehnal – 10. a 52. ce – Olomučany. Sloup – Ráječko. Knínice – Letovice. Svitávka – Lysice. ní fotbalového krajského přeboru. Müller. Ráječko: Trubák – Bartoš, OP mladší žáci: Blansko B – Č. Hora (10.15). Zatímco Rájec doma nepřekročil Tenora, Lajcman, Koutný - Ne- Divize ženy: Kotvrdovice – H. Heršpice B (10.30). svůj stín proti Podivínu, Ráječ- děla, Sehnal V., Kupský, Tajnai OP ženy: Kunštát – Ráječko (10.00). ko šokovalo překvapivou výhrou (63. Štrait) – Sehnal M., Sehnal sobota 28. dubna v Rousínově. J. Boskovice: Švéda – Müller, KP: Blansko – M. Krumlov. Boskovice – Podivín. Rousínov – Ráječko 1:2 (1:0), Šafařík, Horák Jak., Přikryl (46. I.A třída: Bořitov – Hrušovany. Sehnal M., Tenora. Ráječko: Tru- Sedlák) – Vykoukal (80.Kalášek) I.B třída: Svratka – Černá Hora. Rousínov B – Kunštát. bák – Kopecký, Bartoš, Tenora, – Adamec, Preč, Horák Jan, Fojt J. OP: Sloup – Blansko B. Lajcman – Neděla (12. Sígl, 90. (90. Kočí) – Janíček. III. třída: Vilémovice – Kunštát B (17.00). Lipůvka – Vísky. Bořitov B – Plch), Sehnal V., Štrajt, Tajnai – Zápas začal pro Olympii ne- Vavřinec (13.45). Sehnal M., Sehnal J. příjemně, když první boskovická IV. třída: Doubravice B – Skalice B. Domácí, kteří se netají postupo- šance v 10. minutě skončila díky KP dorost: Boskovice – Kyjov (10.00, 12.00). vými ambicemi, měli po celý zá- Müllerovi v její síti. Vyrovnání OP dorost: Lipůvka – Ráječko. pas více ze hry. V první půli se sice však přišlo v podstatě vzápětí, KP žáci: Boskovice – Svratka (9.00, 10.45). Blansko – M. Krumlov (11.00, 12.35). kombinační hrou dostávali vpřed, postaral se o ně domácí kapitán OP starší žáci: Kotvrdovice – Boskovice B (10.30). na vápně ale naráželi na ráječkov- Jan Sehnal. Tím se střelecký zá- OP mladší žáci: Svitávka – Knínice (13.15). Boskovice B – Kunštát (13.00). ský štít. Gólu se ale nakonec přece pis nepříliš pohledné první půle Jedovnice – Blansko B (14.00). jenom dočkali ve 45. minutě po uzavřel, ani jeden z týmů se již do OP ženy: Drnovice – Boskovice (16.00). Kostelec B – Ráječko (15.00). skrumáži na hranici šestnáctky. vážnější šance nedostal. neděle 29. dubna Do druhého poločasu vstoupili Ráječko začalo druhou půli KP: Rájec-Jestřebí – Vracov. Ivančice – Ráječko. lépe hosté a po kombinaci Jana lépe, ale stejně jako v první se I.B třída: Lipovec – FKD. a Martina Sehnala se druhý jme- dočkalo nepříjemného překvape- OP: Šošůvka – Jedovnice. Vysočany – Letovice. Drnovice – Rudice. Bosko- novaný prosadil křížnou střelou. ní. Po rohu Preče se hlavou trefi l vice B – Olomučany. Doubravice – Kořenec. Skalice – Olešnice. Svůj tým v 80. minutě podržel hlavou Müller a Boskovice znovu III. třída: Vranová – V. Opatovice. Ostrov – Benešov. Knínice – Lysice. Kot- Trubák, když vykryl sólový ná- vedly. Tentokrát kontr Olympie vrdovice – Ráječko B. jezd domácího Buršíka. O pět Derby v Blansku. Foto Bohumil Hlaváček nepřišel a čas se začal neúprosně IV. třída: Lažánky – Jedovnice B. Lažany – Bukovina. Vilémovice B – Roz- minut později musel do kabin po nachylovat. Její tlak sice narůstal, stání. Olomučany B – Adamov (13.00). Lomnice – Svitávka. Valchov – Koře- zbytečném oplácení a červené zůstával však bez efektu. Utkání nec B. Voděrady – Cetkovice. kartě Martin Sehnal. Snaživí do- náct minut později ale přišel ne- (86. Svoboda), Pavlíček - Machá- ale nakonec přece jenom dospělo Divize dorost: Blansko – Veselí (10.15, 12.30, na Údolní). mácí ale nakonec museli sklonit příjemný okamžik. Vágner dostal ček (46. Pokorný), Mazal. k zasloužené remíze. Dvě minuty I. třída dorost: Šlapanice – Kunštát (13.45). Rájec-Jestřebí – Tišnov (13.45). hlavy. V poslední minutě se na červenou kartu po faulu a po ná- Od začátku bylo jasné, kdo je pá- před koncem si na centr z roho- Lipovec – Rousínov (13.45). vápně uvolnil Tenora a střelou sledných protestech ho do sprch nem na hřišti. V 8. minutě vysunul vého kopu naskočil pro něj ty- OP dorost: Č.Hora – Jedovnice. Skalice – Sloup. Kotvrdovice – Adamov. k tyči rozhodl o výhře Ráječka. následoval i Pokorný. I v devíti Šplíchal Šenka a ten prostřelil vybí- pickým způsobem na přední tyč Drnovice – V. Opatovice. Letovice – Olešnice. Voděrady – Svitávka (13.00). Trenér Lubomír Zapletal zářil se sice domácí snažili, přesilovka hajícího Sovu. Potvrdit jasnou pře- Martin Sehnal a hlavou překonal Cetkovice – Vísky. spokojeností. „Musím moc kluky hostí ale vyústila v závěru ke třetí- vahu druhým gólem se nepovedlo Švédu. I. třída žáci: Rájec-Jestřebí – Bučovice (9.00, 10.45). pochválit za bojovnost a nasaze- mu gólu do otevřené obrany. dvakrát Crhákovi. Podařilo se to Další výsledky: Novosedly - M. Divize ženy: Ocmanice – Kotvrdovice (11.00). ní,“ pomyslně před nimi smekl. až ve 30. minutě Zouharovi po utě- Krumlov 0:1, IE Znojmo – Vracov OP starší žáci: Ráječko – Doubravice. Olomučany – Lipůvka. Rudice – Lipovec. Rájec-Jestřebí – Podivín 1:3 Hrálo se minulý víkend šené střele zpoza šestnáctky. V zá- 5:1, Bzenec – Rajhrad 5:0, Kyjov – Svitávka – Knínice. Lysice – Drnovice. V. Opatovice – Kunštát. Vísky – Cetkovice. (0:2), Pavlíček. Rájec-Jestřebí: Na pořadu byla dvě derby. věru poločasu z ojedinělých šancí Kuřim 2:0, Ivančice – Zbýšov 1:0. OP mladší žáci: Olešnice – Olomučany. Č. Hora - V. Opatovice. Sova – Svoboda (38. Pokorný), V sobotu si favorizované Blansko zahrozili hostující Hájek a Skácel, 1. Vracov 20 13 4 3 50:25 43 OP ženy: Lipová – Kunštát (10.30). Palkaninec, Pavlík, Štrof – Sed- snadno poradilo s Rájcem, v nedě- Bednáře však neohrozili. 2. Blansko 20 10 8 2 42:21 38 úterý 1. května láček, Hájek, Čepa, Vágner – Ma- li se pak domácí Ráječko rozešlo O osudu utkání se defi nitivně 3. M. Krumlov 20 11 4 5 24:19 37 Okresní pohár FAČR, semifi nále: Vilémovice – Jedovnice (16.30). Benešov zal, Pavlíček. smírně s Boskovicemi. rozhodlo záhy po návratu ze šaten. 4. Kyjov 20 11 3 6 31:16 36 5. Rousínov 20 11 2 7 33:23 35 – Olešnice (16.30). Úvod utkání vyšel jednoznačně FK Blansko – MKZ Rájec-Jes- Nejprve se po přihrávce Doležela 6. Znojmo 20 10 4 6 41:32 34 IV. třída: Adamov – Jedovnice B. Olomučany B – Rozstání. Vilémovice B ve prospěch hostí. Nejenom že do- třebí 5:0 (2:0). Branky: 8. Šenk, přízemní střelou prosadil Šíp, aby 7. Bzenec 20 10 3 7 32:17 33 – Bukovina (16.30). Lažany – Lažánky. Cetkovice – Svitávka. Voděrady – kázali ovládnout hru, ale dokázali 30. Zouhar, 52. Šíp, 59. Beneš, 69. čtvrtou branku přidal po Dupalo- 8. Ráječko 20 9 3 8 28:26 30 Kořenec B. Valchov – Skalice B. Doubravice B – Lomnice. do 16. minuty dát i dvě branky, Doležel. Blansko: Bednář - Bube- vě rohu Beneš při svém prvním 9. Novosedly 20 8 3 9 20:31 27 Divize dorost: Humpolec – Blansko (11.30, 13.45). které rozhodly podle všeho o osu- níček, Maška, Šplíchal, Šíp (81. kontaktu s míčem po vystřídání 10. Boskovice 20 6 7 7 34:38 25 OP dorost: Adamov – Jedovnice. Kotvrdovice – Sloup. Skalice – Ráječko. du utkání. Ráječtí se vzpamatovali Cupal) - Jarůšek (64. Janda), Du- Šenka. Střeleckou smůlu potvrdil 11. Podivín 20 7 3 10 36:45 24 12. Ivančice 20 6 5 9 28:27 23 Lipůvka – Č. Hora. Vísky – V. Opatovice. Cetkovice – Svitávka. Voděrady – až po změně stran. V 64. minutě pal, T. Zouhar, Šenk (57. Beneš) jinak dobře hrající Crhák, když 13. Kuřim 20 5 5 10 31:37 20 Olešnice. Letovice – Drnovice. Pavlíček trefi l povedenou střelou - Doležel, Crhák. Rájec-Jestřebí: krátce nato trefi l tyč. Páté branky 14. Rajhrad 20 4 7 9 24:39 19 KP žáci: Slovan – Blansko (9.30, 11.15). bránícího protihráče, který změnil Sova - Skácel, Štrof, Pavlík, Vág- se tak ujal místo něho s chutí hrají- 15. Rájec 20 3 3 14 16:47 12 OP starší žáci: Svitávka – Vísky. směr střely a bylo to 1:2. O jede- ner - Sedláček, Hájek, Palkaninec cí Doležel, když proměnil tutovku, 16. Zbýšov 20 3 2 15 16:43 11