False ? Model.Combipageviewmodel.Auction.Title : Model.Value.Auctionpageviewmodel.Auction.Title
Veilingnummer 1090: 8 OKTOBER 2019 Veiling gegevens Start pre-bid: 27-08-2019 05:26 Start veiling: 08-10-2019 22:50 04-10-2019 10:00 - 16:00. 05-10-2019 10:00 - 16:00. Kijkdagen: 07-10-2019 10:00 - 21:00. 08-10-2019 10:00 - 16:00*. *tijdens de veiling kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor afslag. Ophaaldagen: 14 t/m 18 oktober van 09.00 tot 16.00 uur. Provinciale munten Zuidelijke Nederlanden 502: 2 Souvereign Maria Theresia/Brabant 1761 Openingsbod: € 500 BR. Zeer Fraai. Hoogste bod: € 600 Delm. 215. 503: Chaise D'or Lodewijk II van Malen/Vlaanderen Openingsbod: € 1.500 z.j. Prachtig. Hoogste bod: € 1.500 Delm. 466. 504: Philipsdaalder Brabant 1574 Antwerpen. Zeer Openingsbod: € 70 Fraai -. Hoogste bod: € 120 Delm. 17. 505: Philipsdaalder Vlaanderen, Philips II. 1575 Zeer Openingsbod: € 150 Fraai +. Hoogste bod: € 500 Delm. 36. 506: Halve Philipsdaalder Brabant, Philips II 1574, Openingsbod: € 100 Antwerpen. Prachtig. Hoogste bod: € 180 Delm. 51. 507: Halve Statendaalder Brabant 1577 Openingsbod: € 200 Antwerpen. Fraai. Hoogste bod: € 200 Delm. 118. 508: Gulden Albrecht en Isabella, Brabant 1602 Openingsbod: € 125 Antwerpen. Fraai. Hoogste bod: € 155 Delm. 235. 509: Patagon Philips IV, Brabant 1664 Brussel. Zeer Openingsbod: € 90 Fraai. Hoogste bod: € 150 Delm. 285. 510: Halve dukaton Philips IV, Brabant 1638 Openingsbod: € 100 Brussel. Fraai. Hoogste bod: € 120 Delm. 289. 511: Dukaton Maria Theresia 1754 Antwerpen. Zeer Openingsbod: € 80 Fraai +. Hoogste bod: € 130 Delm. 375. 512: Halve Dukaton Maria Theresia 1750 Openingsbod: € 50 Antwerpen. Zeer Fraai +. Hoogste bod: € 85 Delm. 379. 513: Kronenthaler Franz I 1765 B. Zeer Fraai +. Openingsbod: € 50 Delm. 384. Hoogste bod: € 65 514: Kronenthaler Maria Theresia 1756 A. Zeer Openingsbod: € 40 Fraai +. Hoogste bod: € 60 Delm. 387. 515: Kronenthaler Maria Theresia 1763 B. Zeer Openingsbod: € 30 Fraai +. Hoogste bod: € 46 Delm. 388. 516: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Openingsbod: € 30 Fraai. Hoogste bod: € 45 Delm. 388. 517: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Openingsbod: € 35 Fraai +. Hoogste bod: € 46 Delm. 388. 518: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Openingsbod: € 30 Fraai +. Hoogste bod: € 55 Delm. 388. 519: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Openingsbod: € 40 Fraai +. Hoogste bod: € 40 Delm. 388. 520: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Openingsbod: € 35 Fraai +. Hoogste bod: € 45 Delm. 388. 521: Kronenthaler Maria Theresia 1764 B. Zeer Openingsbod: € 40 Fraai. Hoogste bod: € 45 Delm. 388. 522: Kronenthaler Maria Theresia 1765 B. Zeer Openingsbod: € 25 Fraai. Hoogste bod: € 46 Delm. 388. 523: Kronenthaler Maria Theresia 1765 B. Zeer Openingsbod: € 40 Fraai. Hoogste bod: € 54 Delm. 388. 524: Kronenthaler Maria Theresia 1765 B. Zeer Openingsbod: € 40 Fraai +. Hoogste bod: € 45 Delm. 388. 525: Kronenthaler Maria Theresia 1765 B. Zeer Openingsbod: € 40 Fraai. Hoogste bod: € 55 Delm. 388. 526: Kronenthaler Maria Theresia 1766 B. Prachtig. Openingsbod: € 40 Delm. 388. Hoogste bod: € 50 527: Kronenthaler Maria Theresia 1766 over 1765 Openingsbod: € 60 B. Zeer Fraai +. Hoogste bod: € 60 Delm. 388. 528: Kronenthaler Maria Theresia 1767 B. Zeer Openingsbod: € 30 Fraai +. Hoogste bod: € 41 Delm. 388. 529: Kronenthaler Maria Theresia 1767 B. Zeer Openingsbod: € 30 Fraai +. Hoogste bod: € 40 Delm. 388. 530: Kronenthaler Maria Theresia 1768 B. Fraai. Openingsbod: € 20 Delm. 388. Hoogste bod: € 28 531: Kronenthaler Maria Theresia 1769 B. Zeer Openingsbod: € 30 Fraai +. Hoogste bod: € 46 Delm. 388. 532: Kronenthaler Maria Theresia 1770 B. Zeer Openingsbod: € 30 Fraai. Hoogste bod: € 41 Delm. 388. 533: Halve Kronenthaler Maria Theresia 1770 over Openingsbod: € 50 1760. Zeer Fraai +. Hoogste bod: € 324 Delm. 390. 534: Kronenthaler Maria Theresia 1774 B. Zeer Openingsbod: € 25 Fraai. Hoogste bod: € 40 Delm. 388. 535: Kronenthaler Maria Theresia 1774 B. Zeer Openingsbod: € 30 Fraai. Hoogste bod: € 34 Delm. 388. 536: Kronenthaler Maria Theresia 1775 B. Zeer Openingsbod: € 25 Fraai. Hoogste bod: € 37 Delm. 388. 537: Kronenthaler Maria Theresia 1775 B. Zeer Openingsbod: € 25 Fraai -. Hoogste bod: € 41 Delm. 388. 538: Kronenthaler Joseph II 1783 B. Zeer Fraai. Openingsbod: € 30 Delm. 393. Hoogste bod: € 50 539: Kronenthaler Joseph II 1784 B. Zeer Fraai. Openingsbod: € 30 Delm. 393. Hoogste bod: € 51 540: Kronenthaler Joseph II 1784 B. Zeer Fraai +. Openingsbod: € 40 Delm. 393. Hoogste bod: € 50 541: Kronenthaler Joseph II 1785 B. Prachtig. Openingsbod: € 50 Delm. 393. Hoogste bod: € 75 542: Kronenthaler Joseph II 1785 B. Zeer Fraai. Openingsbod: € 30 Delm. 393. Hoogste bod: € 50 543: Kronenthaler Joseph II 1786 B. Zeer Fraai. Openingsbod: € 25 Delm. 393. Hoogste bod: € 51 544: Kronenthaler Joseph II 1786 B. Zeer Fraai +. Openingsbod: € 50 Delm. 393. Hoogste bod: € 65 545: Kronenthaler Joseph II 1786 B. Zeer Fraai +. Openingsbod: € 50 Delm. 393. Hoogste bod: € 50 546: Kronenthaler Joseph II 1786 B. Zeer Fraai +. Openingsbod: € 45 Delm. 393. Hoogste bod: € 55 547: Kronenthaler Joseph II 1789 B. Zeer Fraai. Openingsbod: € 30 Delm. 393. Hoogste bod: € 61 548: Stuiver Brabant, Maastricht, Philips de schone Openingsbod: € 25 1500. Fraai. Hoogste bod: € 135 549: 1/5 Philipsdaalder Brabant, Philips II 1566. Openingsbod: € 50 Zeer Fraai +. Hoogste bod: € 70 550: 1/10 Philipsdaalder Brabant, Philips II 1571 Openingsbod: € 30 Antwerpen. Zeer Fraai. Hoogste bod: € 45 551: Dukaton Brabant, Albrecht en Isabella 1618 Openingsbod: € 100 Antwerpen. Zeer Fraai. Hoogste bod: € 150 552: Patagon Albrecht en Isabella, Brabant z.j. Openingsbod: € 50 Antwerpen. Zeer Fraai. Hoogste bod: € 50 553: Halve Patagon Albrecht en Isabella, Brabant Openingsbod: € 40 z.j. Antwerpen. Zeer Fraai. Hoogste bod: € 45 554: Kwart Patagon Albrecht en Isabella, Brabant Openingsbod: € 25 z.j. Antwerpen. Zeer Fraai.- Hoogste bod: € 25 555: Halve Kronenthaler Maria Theresia 1779 B. Openingsbod: € 25 Zeer Fraai. Hoogste bod: € 61 556: Dubbele groot botdrager Vlaanderen, Philips Openingsbod: € 50 de Stoute z.j. Zeer Fraai. Hoogste bod: € 65 557: Dubbele groot Vlaanderen, Philips de stoute Openingsbod: € 50 z.j. Zeer Fraai. Hoogste bod: € 75 558: Oord met klop weverspoel Weert 1566. Zeer Openingsbod: € 300 Fraai. Hoogste bod: € 561 PW 9702. Noordelijke Nederlanden 559: Goudgulden Arnold van Egmond/Gelderland z.j. Openingsbod: € 150 Zeer Fraai. Hoogste bod: € 170 Delm. 604. 560: Goudgulden Arnold van Egmond/Gelderland z.j. Openingsbod: € 150 Zeer Fraai. Hoogste bod: € 190 Delm. 604. 561: Goudgulden Arnold van Egmond/Gelderland z.j. Openingsbod: € 150 Zeer Fraai. Hoogste bod: € 170 Delm. 604. 562: Gouden rijder Karel van Egmond/Gelderland Openingsbod: € 400 z.j. Zeer Fraai. Hoogste bod: € 400 Delm. 620. 563: Goudgulden David van Bourgondië/Utrecht z.j. Openingsbod: € 150 Zeer Fraai. Hoogste bod: € 200 Delm. 945. 564: Philipsdaalder Holland, Philips II z.j. Zeer Fraai - Openingsbod: € 80 . Hoogste bod: € 100 Delm. 39. 565: Halve daalder 3 steden z.j. Zeer Fraai - (lichte Openingsbod: € 900 montage). Hoogste bod: € 900 Delm. 669. FD. 30. 566: Daalder 3 steden 1555. Zeer Fraai -. Openingsbod: € 200 Delm. 673. Hoogste bod: € 220 567: Albus Zutphen 1480. Zeer Fraai -. Openingsbod: € 300 Hoogste bod: € 750 568: Kwart snaphaan Nijmegen z.j. Zeer Fraai +. Openingsbod: € 100 Hoogste bod: € 100 569: Snaphaan Gelderland, Karel van Egmond z.j. Openingsbod: € 80 Zeer Fraai +. Hoogste bod: € 156 570: Kwart snaphaan Gelderse steden, stad Openingsbod: € 70 Nijmegen z.j. Zeer Fraai. Hoogste bod: € 70 571: Meeuw of vergroot Gelderland, stad Arnhem, Openingsbod: € 40 Reinhout IV z.j. Zeer Fraai. Hoogste bod: € 40 Alkmaar 572: Daalder Alkmaar z.j. (Noodmunt, niet Openingsbod: € 50 authentiek). Hoogste bod: € 75 CNM 2.01.1 573: 6 Stuiver Alkmaar 1573. Zeer Fraai (Noodmunt, Openingsbod: € 50 niet authentiek). Hoogste bod: € 60 CNM 2.01.3 574: 6 Stuiver Alkmaar 1573. Zeer Fraai (Noodmunt, Openingsbod: € 50 niet authentiek). Hoogste bod: € 55 CNM 2.01.3 Amsterdam 575: 5 (V) Stuiver Amsterdam 1578. Fraai / Zeer Openingsbod: € 160 Fraai. Hoogste bod: € 160 CNM 2.02.14. Batenburg 576: Daalder Batenburg 1559. Zeer Fraai Openingsbod: € 300 (stempelbreuk). Hoogste bod: € 300 CNM 2.05.17. Delm. 530. Bergh 577: St. Oswalddaalder van 30 stuiver Bergh z.j. Openingsbod: € 300 Zeer Fraai +. Hoogste bod: € 360 CNM 2.06.14. Delm. 577. Culemborg 578: Halve stuiver Culemborg z.j. Zeer Fraai -. Openingsbod: € 200 CNM 2.10.1. Hoogste bod: € 320 579: Duit Culemborg 1590. Zeer Fraai. Openingsbod: € 125 CNM 2.10.3. Hoogste bod: € 125 608: Duit Culemborg 1590. Zeer Fraai. Openingsbod: € 125 CNM 2.10.3. Hoogste bod: € 155 Deventer 580: Leeuwendaalder Deventer 1687. Zeer Fraai. Openingsbod: € 80 CNM 2.12.21. Delm. 859. Hoogste bod: € 95 581: Zilveren dukaat Deventer 1666. Zeer Fraai +. Openingsbod: € 80 CNM 2.12.24. Delm. 990-990a. Hoogste bod: € 90 582: Dubbele daalder van 60 stuiver Deventer Openingsbod: € 160 1689. Zeer Fraai -. Hoogste bod: € 345 CNM 2.12.29. Delm. 1070. 583: Florijn van 28 stuiver Deventer 1684. Fraai / Openingsbod: € 120 Zeer Fraai. Hoogste bod: € 120 CNM 2.12.41. Delm. 1111. 584: Florijn van 28 stuiver Deventer 1684 met klop Openingsbod: € 70 Holland. Fraai +. Hoogste bod: € 70 CNM 2.12.41. Delm. 1111. 585: 28 stuiver Deventer met klop Holland 1684. Openingsbod: € 55 Fraai. Hoogste bod: € 55 CNM 2.12.41. Delm. 1111. 586: 1 Gulden Deventer 1687. Fraai / Zeer Fraai. Openingsbod: € 40 CNM 2.12.48. Delm. 1176. Hoogste bod: € 40 587: Rijdersschelling van 6 stuiver Deventer 1586. Openingsbod: € 10 Fraai. Hoogste bod: € 10 CNM 2.12.61. 588: Rijdersschelling van 6 stuiver Deventer 1690. Openingsbod: € 10 Fraai +. Hoogste bod: € 27 CNM 2.12.62. 589: 2 Stuiver Deventer 1707. Zeer Fraai. Openingsbod: € 20 CNM 2.12.67. Hoogste bod: € 30 590: Dubbele stuiver, noodmunt Deventer 1578. Openingsbod: € 70 Prachtig. Hoogste bod: € 110 CNM 2.12.89. Enkhuizen 591: 2 Stuiver Enkhuizen 1676. Zeer Fraai -. Openingsbod: € 90 CNM 2.15.13. Hoogste bod: € 90 592: 1 Stuiver Enkhuizen 1678. Zeer Fraai / Openingsbod: € 80 Prachtig. Hoogste bod: € 80 CNM 2.15.18. 593: Scheepjesschelling van 6 stuiver Enkhuizen Openingsbod: € 25 1678. Zeer Fraai. Hoogste bod: € 45 CNM 2.15.8. 594: 6 Stuiver of scheepjesschelling. Enkhuizen. Openingsbod: € 30 1678.