664 autobus jízdní řády a mapa linky
664 Kyjov, železniční stanice - Hodonín, Zobrazit V Režimu Webové Stránky autobusové nádraží
664 autobus linka (Kyjov, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží) má 3 cest. Pro běžné pracovní dny jsou jejich provozní hodiny: (1) Hodonín, Autobusové Nádraží: 4:14 - 22:39 (2) Kyjov, Aut. St.: 6:00 - 22:45 (3) Kyjov, Železniční Stanice: 4:00 - 5:35 Použijte aplikaci Moovit pro nalezení nejbližších 664 autobus stanic v okolí a zjistěte, kdy přijede příští 664 autobus.
Pokyny: Hodonín, Autobusové Nádraží 664 autobus jízdní řády 21 zastávek Hodonín, Autobusové Nádraží jízdní řád cesty: ZOBRAZIT JÍZDNÍ ŘÁD LINKY pondělí 4:14 - 22:39
úterý 4:14 - 22:39 Kyjov, Železniční Stanice Nádražní 1042/46, Kyjov středa 4:14 - 22:39
Kyjov, POD Nemocnicí čtvrtek 4:14 - 22:39
Kyjov, Aut. St. pátek 4:14 - 22:39 Jiráskova 1133/1, Kyjov sobota 4:39 - 22:39
Vlkoš neděle 4:39 - 22:39
Vlkoš, Škola
Skoronice 664 autobus informace Milotice, Dvůr Směr: Hodonín, Autobusové Nádraží U Statku 111, Czech Republic Zastávky: 21 Doba trvání cesty: 51 min Milotice, Náves Shrnutí linky: Kyjov, Železniční Stanice, Kyjov, POD Dědina 188, Milotice Nemocnicí, Kyjov, Aut. St., Vlkoš, Vlkoš, Škola, Skoronice, Milotice, Dvůr, Milotice, Náves, Milotice, Milotice, Škola Škola, Vacenovice, Vacenovice, Stadion, Ratíškovice, Školní 563, Milotice Drůbežárna, Ratíškovice, U Svatého Jána, Ratíškovice, Ratíškovice, U Hájenky, Hodonín, Pánov, Vacenovice Hodonín, Cihelna, Hodonín, Černý Most, Hodonín, Farní, Vacenovice Lázně, Hodonín, Restaurace Morava, Hodonín, Autobusové Nádraží Vacenovice, Stadion
Ratíškovice, Drůbežárna
Ratíškovice, U Svatého Jána Dědina 31, Ratíškovice
Ratíškovice U Zastávky 108, Ratíškovice
Ratíškovice, U Hájenky Vítězná 693, Ratíškovice Hodonín, Pánov
Hodonín, Cihelna
Hodonín, Černý Most Na Výhoně 4400, Hodonín
Hodonín, Lázně
Hodonín, Restaurace Morava Měšťanská 1136/81, Hodonín
Hodonín, Autobusové Nádraží Pokyny: Kyjov, Aut. St. 664 autobus jízdní řády 19 zastávek Kyjov, Aut. St. jízdní řád cesty: ZOBRAZIT JÍZDNÍ ŘÁD LINKY pondělí 6:00 - 22:45
úterý 6:00 - 22:45 Hodonín, Autobusové Nádraží Sv. Čecha 3608/9, Hodonín středa 6:00 - 22:45
Hodonín, Restaurace Morava čtvrtek 6:00 - 22:45 Měšťanská 4207/54, Hodonín pátek 6:00 - 22:45 Hodonín, Lázně sobota 6:30 - 22:30
Hodonín, Černý Most neděle 6:30 - 22:30
Hodonín, Cihelna
Hodonín, Pánov 664 autobus informace Ratíškovice, U Hájenky Směr: Kyjov, Aut. St. Vítězná 562, Ratíškovice Zastávky: 19 Doba trvání cesty: 45 min U Zastávky Shrnutí linky: Hodonín, Autobusové Nádraží, U Zastávky 147, Ratíškovice Hodonín, Restaurace Morava, Hodonín, Lázně, Hodonín, Černý Most, Hodonín, Cihelna, Hodonín, Ratíškovice, U Svatého Jána Pánov, Ratíškovice, U Hájenky, U Zastávky, Dědina 550, Ratíškovice Ratíškovice, U Svatého Jána, Ratíškovice, Drůbežárna, Vacenovice, Stadion, Vacenovice, Ratíškovice, Drůbežárna Milotice, Škola, Milotice, Náves, Milotice, Dvůr, Skoronice, Vlkoš, Škola, Vlkoš, Kyjov, Aut. St. Vacenovice, Stadion
Vacenovice Na Dědině 90, Vacenovice
Milotice, Škola Školní 563, Milotice
Milotice, Náves Dědina 182, Milotice
Milotice, Dvůr U Statku 111, Czech Republic
Skoronice
Vlkoš, Škola
Vlkoš
Kyjov, Aut. St. Jiráskova 1133/1, Kyjov Pokyny: Kyjov, Železniční Stanice 664 autobus jízdní řády 21 zastávek Kyjov, Železniční Stanice jízdní řád cesty: ZOBRAZIT JÍZDNÍ ŘÁD LINKY pondělí 4:00 - 5:35
úterý 4:00 - 5:35 Hodonín, Autobusové Nádraží Sv. Čecha 3608/9, Hodonín středa 4:00 - 5:35
Hodonín, Restaurace Morava čtvrtek 4:00 - 5:35 Měšťanská 4207/54, Hodonín pátek 4:00 - 5:35 Hodonín, Lázně sobota 4:30
Hodonín, Černý Most neděle 4:30
Hodonín, Cihelna
Hodonín, Pánov 664 autobus informace Ratíškovice, U Hájenky Směr: Kyjov, Železniční Stanice Vítězná 562, Ratíškovice Zastávky: 21 Doba trvání cesty: 56 min U Zastávky Shrnutí linky: Hodonín, Autobusové Nádraží, U Zastávky 147, Ratíškovice Hodonín, Restaurace Morava, Hodonín, Lázně, Hodonín, Černý Most, Hodonín, Cihelna, Hodonín, Ratíškovice, U Svatého Jána Pánov, Ratíškovice, U Hájenky, U Zastávky, Dědina 550, Ratíškovice Ratíškovice, U Svatého Jána, Ratíškovice, Drůbežárna, Vacenovice, Stadion, Vacenovice, Ratíškovice, Drůbežárna Milotice, Škola, Milotice, Náves, Milotice, Dvůr, Skoronice, Vlkoš, Škola, Vlkoš, Kyjov, Aut. St., Kyjov, Vacenovice, Stadion POD Nemocnicí, Kyjov, Železniční Stanice
Vacenovice Na Dědině 90, Vacenovice
Milotice, Škola Školní 563, Milotice
Milotice, Náves Dědina 182, Milotice
Milotice, Dvůr U Statku 111, Czech Republic
Skoronice
Vlkoš, Škola
Vlkoš
Kyjov, Aut. St. Jiráskova 1133/1, Kyjov
Kyjov, POD Nemocnicí Pod Kohoutkem 977/5, Kyjov
Kyjov, Železniční Stanice Nádražní 513/27, Kyjov 664 autobus řády a mapy cest dostupné v o ine PDF na moovitapp.com. Použijte Moovit App a podívejte se na živé řády autobusů, jízdní řády vlaků Podívejte se na živé časy nebo metra, pokyny krok po kroku pro veřejnou dopravu v Brno. příjezdů O Moovit Řešení MaaS Podporované země Mooviter komunita © 2021 Moovit - Všechna práva vyhrazena