Item 1 Cagliostro figur 50 DKK Serie: Granblue Fantasy Stand: Ny og uåbnet Produceret af Taito Ca. 17 cm høj Item 2 Naruto blu-ray movie box 100 DKK De 3 første Shippuden film Region 2 Japansk og engelsk tale Engelske undertekster Stand: Som ny Item 3 Kuroko cosplay 100 DKK Serie: Kuroko no Basket Størrelse L Stand: Fin Item 4 Naruto cosplay 150 DKK Fra CosplayFU Størrelse: M Stand: Aldrig brugt Item 5 Blandede Pokémon figurer 300 DKK 105 blandede figurer Størstedelen er fra generation 1 Stand: Let brugte, enkelte ridser her og der Item 6 Gon Freecss G.E.M. Series figur 80 DKK Mangler ekstra hoved og fiskestang Stand: Så god som ny Item 7 Link plushie 25 DKK Har stadigvæk tag på Stand: Fin Item 8 Pikachu plushie 40 DKK Stor i størrelsen En anelse misfarvet, kan nok vaskes Halen hænger løst Ellers rigtig fin stand Item 9 Hylian Shield rygsæk 175 DKK Aldrig brugt, fantastisk stand Har stadigvæk tag på Item 10 Ocarina of Time T-shirt 20 DKK Serie: Legend of Zelda Størrelse L Brugt, men i fin stand Item 11 Ocarina of Time T-shirt 20 DKK Serie: Legend of Zelda Størrelse M Brugt få gange, i fin stand Item 12 Kagami Taiga cosplay 100 DKK Serie: Kuroko no Basket Stylet wig medfølger Størrelse: M Stand: Brugt, men i fin stand Item 13 Naruto Uzumaki cosplay 100 DKK Shippuden Størrelse: S/M Stand: Brugt, men i fin stand Item 14 Dragon Ball Z 4-5 20 DKK Sprog: Engelsk Stand: Helt nye Item 15 Gaara cosplay 150 DKK Shippuden Størrelse: S Stand: Brugt, men i fin stand Item 16 Akatsuki kappe 50 DKK Størrelse: S/M Stand: Brugt få gange, fin stand Item 17 Sasuke Uchiha Genin cosplay 100 DKK Inkluderer: To par shorts, to armdimser og en ny Sasuke- trøje Størrelse: M Stand: Brugt, men i fin stand Item 18 One Piece bundle 60 DKK 1 mulepose 3 minifigurer Item 19 Monster Hunter Ichiban Kuji bundle 150 DKK 2 face towels 1 plate 1 minifigur 1 plakat 1 figur fra lodtrækningssæt Item 20 Momoko bundle 100 DKK 1 stor, hvid Momoko plush 1 lille, sort Momoko plush Item 21 One Piece plush bundle 100 DKK 1 Chopper plush 1 Chopper plush hat 1 Chopper pasmo/kortholder 1 Karoo plush Item 22 Abyssal Fleet figur 80 DKK Kantai Collection Stand: Uåbnet Item 23 Fate Sabor figur 80 DKK 10th year special figur B fra Ichiban Kuji Stand: Uåbnet Item 24 Random plush bundle 50 DKK 1 kortholder-kat 1 Mount Fuji bamse fra Fuji Highlands Item 25 Boo Plush 80 DKK Stor Item 26 Overbust korset 80 DKK Item 27 Shinoa cosplay 150 DKK Serie: Owari no Seraph Størrelse: S Støvlestørrelse: 35 Inkluderer: Paryk, støvler, nederdel, jakke, handsker og mindre accessories Item 28 Sailor Moon figur 30 DKK Q Pocket figur Item 29 Puella Magi Madoka Magika bundle 70 DKK 5 platter 5 puder 1 sæt tarotkort Item 30 Puella Magi Madoka Magika bundle 100 DKK 1 witch pen 1 plakat 7 surprise figure keychains 1 PSP spil bundle: Figma, PSP-holder, halstørklæde, spil og DVD Item 31 Vampire Game 1-15 150 DKK Sprog: Dansk God stand Item 32 Gravitation 1-6 60 DKK Sprog: Dansk 1-2 har let vandskade, men ellers fin stand Item 33 The Devil Ororon 1-4 40 DKK Sprog: Dansk God stand Item 34 Kare First Love 3, 6, 9-10 40 DKK Sprog: Dansk God stand Item 35 Demon Diary 4-7 40 DKK Sprog: Dansk God stand Item 36 Chobits 1-4, 6 50 DKK Sprog: Dansk 2 & 6 let bøjet under opbevaring Ellers god stand Item 37 Blandede manga 50 DKK Gothic Sports 1-2 You’re So Cool 1 Absolute Boyfriend 1 Godchild 1 Sprog: Engelsk God stand Item 38 Vampire Game 2 10 DKK Sprog: Dansk God stand Item 39 Blandede Yaoi one-shots 30 DKK 18+ Ambiguous Relationship, Isle of Forbidden Love, Entangled Circumstances, Fallen Moon, Sky Link, Shy Intentions Sprog: Engelsk Nogle lidt slidte, ellers fin stand Item 40 To korsetter 50 DKK Størrelse: M Item 41 Kinesisk kjole 50 DKK Størrelse: S/M Går til knæet Item 42 Kinesisk kjole 50 DKK Størrelse: M Item 43 Kimono m. tilbehør 100 DKK Størrelse: M Inkluderer: Sløjfe og hårbøjle Item 44 Weekly Jump 100 DKK Uåbnet Item 45 Hvid kinesisk kjole 50 DKK Størrelse: S/M Item 46 Pink kinesisk kjole 50 DKK Størrelse: S/M Item 47 To kinesiske toppe 50 DKK Størrelse: M Item 48 Saya Kisaragi cosplay 150 DKK Serie: Blood-C Størrelse: M Aldrig brugt Item 49 Chii cosplay 100 DKK Serie: Chobits Størrelse: M Inkluderer: Paryk, kjole, ærmer, m.m. Item 50 ”Gothic & Lolita” bog 50 DKK Item 51 Japanske sko 30 DKK Størrelse: 37 Item 52 Shimakaze og Murasame figurer 150 DKK Serie: Kantai Collection Ca. 15 cm høje Meget god stand Item 53 Konjiki no Yami og Yuuki Mikan figurer 150 DKK Serie: To Love-Ru Ca. 18 cm høje Meget god stand Item 54 Kingdom Hearts HD 1.5 & 2.5 ReMIX 150 DKK PS3-spil Begge i fin stand Spillet meget lidt med dem Item 55 Eren Yeager & Hanji Zoë figurer 50 DKK Serie: Attack on Titan Begge stadigvæk i kasse og plastik Ingen skader trods den ene kasses tilstand Item 56 Yuri!!! On Ice bundle 50 DKK Inkluderer: 3 plakater og 4 vinyl straps Alle dele købt i Japan Item 57 Gundam God Finger – Gold Edition 400 DKK Udgaven har ikke været til salg i butikker, men har været en pris i en forlystelsespark Item 58 Gundam God Finger – Alm. Edition 300 DKK Udgaven har ikke været til salg i butikker, men har været en pris i en forlystelsespark Kassen har været åbnet og figuren ude Skade på det ene ben Ellers pæn stand Item 59 Tre Levi figurer 50 DKK Serie: Attack on Titan Alle uden kasse Ingen skader på figurerne Kan forekomme støv Item 60 Attack on Titan bundle 50 DKK Inkluderer: Taske, skriveunderlag, memoblokke, penalhuse, diverse små figurer og badges, postkort m.m. Item 61 Magic Knight Rayearth 1-6 10 DKK Sprog: Dansk Tegn på at have været læst ofte, men ellers okay stand Item 62 Yana Toboso – Black Butler Artwork 160 DKK Officiel hardcover artbook fra 2015 Indeholder ca. 120 forskellige illustrationer Metallisk skrift på forside og sløjfe på siden Et par cm mindre end A4 Stand: Perfekt. Set igennem et par gange og har ellers stået væk fra direkte sollys Item 63 A Certain Scientific Railgun 1 35 DKK Sprog: Engelsk Stand: Perfekt. Ikke læst og har stået væk fra direkte sollys. Item 64 Panda tights 20 DKK Sheer og sorte Bør passe højder under 170 cm Stand: Perfekt. Uåbnet. Item 65 Fluffy poter 20 DKK Hvide med pink trædepuder One size Stand: Lettere brugt, men det ses ikke. Stadig blød pels, ingen pletter eller lignende. Item 66 Cardcaptor Sakura parfume 30 DKK Alice in Wonderland version Selve flasken er aldrig blevet åbnet Et exclusive item vundet i et lotteri Item 67 Nagisa Momoe nendoroid 200 DKK Serie: Puella Magi Madoka Magica Stand: Perfekt Inkluderer alle props samt original kasse Item 68 Mami Tomoe nendoroid 200 DKK Serie: Puella Magi Madoka Magica Stand: Perfekt Inkluderer alle props og original kasse Nogle af propsne er ikke engang blevet pakket ud af plastikken Item 69 Himiko nendoroid 75 DKK Serie: Nobunaga the Fool Stand: Perfekt Inkluderer alle props samt original kasse Item 70 Naruko Aoba nendoroid 100 DKK Serie: Magica Wars Stand: Perfekt Inkluderer alle props og original kasse Item 71 Soul Eater Not! 1-4 35 DKK Stand: Rigtig god, men bind 2 er en lille smule bleget af solen, og bind 1 har en lille misfarvning på bagsiden Item 72 Honey Hunt 1-5 1 DKK Sprog: Engelsk Item 73 NANA 1-4 1 DKK Sprog: Engelsk Item 74 Yaoi mangaer 1 DKK 18+ Scarlet, Cigarette Kisses Sprog: Engelsk Item 75 Vampire Knight DVD’er 1-2 1 DKK Sprog: Japansk og engelsk Undertekster: Engelsk Region 1 Item 76 Assorterede film 1 DKK Final Fantasy VII: Advent Children, Slayers Great, Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow Sprog: Engelsk og japansk Undertekster: Engelsk Region: 1 (Slayers), 2 (FFVII, Naruto) Item 77 Super Sonico figur 50 DKK Produceret af Taito Winter version Item 78 Ranma ½ 1-31 210 DKK Sprog: Dansk Stand: Fin på trods af alderen Item 79 Gravitation 1-11 45 DKK 18+ Sprog: Dansk Stand: Som ny, læst en enkelt gang Item 80 Princess Ai 1-3 & Love Hina 1-4 35 DKK Sprog: Begge på dansk Stand: Princess Ai, flot stand Love Hina, fin, dog let slidt Item 81 Kare First Love 1-10 65 DKK Sprog: Dansk Stand: Flot, som ny Item 82 Ouji/Aristocrat jakke 1 DKK Mærke: Funplusfriend Størrelse: Usikker, måske L Item 83 Lyserød paryk 1 DKK Item 84 Fruits Basket plakat 1 DKK Funimation 3D effekt plakat Item 85 Pokémonkort 30 DKK Ca. 50 stk. Stand: God Item 86 Yu-Gi-Oh! Kort + DVD 50 DKK Ca. 100 kort Stand: Meget god Sprog: Dansk Item 87 Parykker og maske 50 DKK Hvid paryk, 30 cm Sort paryk, 50 cm ”Kawaii” maske Stand: God Item 88 Lolita-nederdel 50 DKK Bodyline Størrelse: M/L Stand: Meget god Item 89 ”1000 Incredible Costume & Cosplay Ideas” bog
15 DKK Stand: Meget god Item 90 Makise Kurisu Figma 195 DKK Serie: Steins;Gate White Coat Ver. Inkluderer alle dele, original boks og stand Stand: Perfekt Item 91 Konata Izumi Figma 150 DKK Serie: Lucky Star Winter Uniform Ver. Inkluderer alle dele, original boks og stand Stand: Perfekt Item 92 Chariot with Tank (Mary) Set Nendoroid 195 DKK Serie: Black Rock Shooter TV Animation Ver. Inkluderer alle dele, original boks og stand Stand: Perfekt Item 93 Patchouli Knowledge Nendoroid 195 DKK Serie: Touhou Project Inkluderer alle dele, original boks og stand Stand: Perfekt Item 94 Hozuki Nendoroid 150 DKK Serie: Hoozuki No Reitetsu Inkluderer alle dele, original boks og stand Stand: Perfekt, bortset fra et mærke på figurens baghoved Item 95 Yoshino Nendoroid 195 DKK Serie: Date A Live Inkluderer alle dele, original boks og stand Stand: Perfekt Item 96 The Melancholy of Haruhi Suzumiya 1-6 100 DKK Sprog: Engelsk Stand: Alle perfekte på nær 4-5, som er let brugt Item 97 Gungrave 1-2 15 DKK Indeholder samlet de første 8 episoder af serien Region 2 Sprog: Japansk Undertekster: Dansk, svensk, norsk, finsk Stand: Helt ny, aldrig set Item 98 Paradise Kiss 1-3 100 DKK Komplet serie Sprog: Engelsk Stand: Så god som ny, læst én gang Item 99 Future Diary 1-10 300 DKK Sprog: Engelsk Stand: Så god som ny, bind 5 har dog skrammer fra en bukket kant Item 100 Attack on Titan: Before the Fall 1-5 200 DKK Sprog: Engelsk Stand: Så god som ny, de to første er læst en enkelt gang, de andre helt nye Item 101 Attack on Titan noveller 85 DKK Kuklo Unbound The Harsh Mistress of the City: Part 1 Before the Fall Sprog: Engelsk Stand: Helt nye, aldrig læst, har bare stået fremme som pynt Item 102 Sword Art Online: Aincrad 1 40 DKK Sprog: Engelsk Stand: Helt ny, aldrig læst Item 103 Kort paryk 45 DKK Brugt én gang til Sasaki Haise cosplay Item 104 Sort mellemkort paryk 30 DKK Går til skulderen Svagt blåligt skær Brugt én gang til Mikasa Ackerman cosplay Item 105 Dominator replica
75 DKK Serie: Psycho-Pass I original indpakning Af plastik med fungerende aftrækker Uden elektronik, så ingen lyde eller lys Stand: Fin, så god som ny, har kun været ude af indpakningen et par gange Indpakningen lidt ridset dog Item 106 Shiemi cosplay 90 DKK Serie: Ao no Exorcist Størrelse: S/M (36/40) Inkluderer: Kimono, overjakke, bælte med rygpude, halstørklæde, justerbar krave, hårbøjle og en lille bamse Let at justere En af snorene inde i kimonoen er sat bedre fast med en lille sikkerhedsnål Stand: Fin, prøvet et par gange men aldrig brugt, købt over nettet oprindeligt, men i fin kvalitet Item 107 Levi figur 30 DKK Serie: Shingeki no Kyojin Tamashii Buddies (Bandai) Item 108 Armin Arlert nendoroid 150 DKK Serie: Shingeki no Kyojin Good Smile Company Item 109 Bleach 1-51, 59 1200 DKK Sprog: Engelsk Stand: God, læst 1-2 gange 52 bøger i alt Nypris ca. 3500 Item 110 Blandede Bleach bøger
250 DKK Sprog: Engelsk, 1 på japansk All Colour But The Black Colour Bleach Souls Unmasked Vibes (japansk) Item 111 Nøgleringe og andet mix 10 DKK Item 112 Petra og Reiner figurer 20 DKK Serie: Shingeki no Kyojin Item 113 .hack: Legend of Twilight 2-4 1 DKK Sprog: Dansk Stand: Brugt Item 114 One Piece 1, 3-4, 11-18, 22-32, 42, 45, 53, 58
10 DKK Sprog: Dansk Stand: Fin Item 115 Vampire Knight 1 1 DKK Sprog: Tysk Stand: Fin Item 116 GunslingerGirl 1 1 DKK Sprog: Engelsk Stand: Brugt Item 117 Hellsing 2 1 DKK Sprog: Dansk Stand: Fin Item 118 Dragon Ball 28 1 DKK Sprog: Dansk Stand: Brugt Item 119 Princess Ai 1-2 1 DKK Sprog: Dansk Stand: Brugt Item 120 Petshop of Horrors: Tokyo 1-8 400 DKK Sprog: Engelsk Item 121 Petshop of Horrors DVD 100 DKK Sprog: Engelsk og japansk Undertekster: Engelsk Region 2 Item 122 S · A: Special A DVD 100 DKK Afsnit 1-12 Sprog: Japansk Undertekster: Engelsk Region 1 Item 123 D.N.Angel DVD 100 DKK Volume 1-2 Sprog: Japansk Undertekster: Dansk Region 2 Item 124 Nadia fra de Mystiske Have DVD 50 DKK Sprog: Japansk Undertekster: Dansk Region 2 Item 125 Tonton plushie 30 DKK Serie: Naruto Shippuden 14 cm høj Stand: God Item 126 Kyuubi plushie 40 DKK Serie: Naruto Shippuden 34 cm høj Stand: Rigtig god Item 127 Vocaloid Matryoshka hoodie 50 DKK Rød Størrelse: L (asiatisk) Stand: Rigtig god Item 128 Ranma ½ 1-38 200 DKK Komplet serie Sprog: Dansk Stand: Små skader hist og her, men stadigvæk i god stand Item 129 Basara 1-5 70 DKK Sprog: Dansk Stand: God Item 130 Katteører 50 DKK Stand: Lidt medtaget, men ellers i god stand Item 131 Sailor Moon lommeur og figur 250 DKK Lommeuret er limited edition Stand: Begge er blevet brugt, men i god stand Item 132 Love Live! School Idol Festival – officiel fanbog
100 DKK Stand: Rigtig god, stort set ny Item 133 Eevee snekugle 75 DKK Serie: Pokémon Stand: Uåbnet, aldrig brugt Item 134 Kamina figur 150 DKK Serie: Gurren Lagann Stand: Rigtig god, stort set ny, men uden æske Item 135 Nana 1-11 100 DKK Sprog: Engelsk Stand: God Item 136 The Devil Ororon 1-4 50 DKK Sprog: Dansk Stand: God Item 137 FRUiTS og FRESH FRUiTS postkort 50 DKK Viser japansk mode Ca. 85 stk. Stand: God, boksene er lidt ridsede Item 138 3 Gackt CD’er 50 DKK Mizérable Single Returner Single + DVD Moon DVD Stand: God Item 139 7 blandede J-Pop/J-Rock CD’er og singler
50 DKK AN CAFE, Club Prince, Acid Black Cherry, Hyde, Zwei og Kanon Wakeshima Stand: God Item 140 Arashi bundle 100 DKK Inkluderer: Notesbog, bog om Sho Sakurai (på japansk), klistermærker, drikkedunksholder, koncert DVD, 9 idolbilleder, 3 singler (2 stk. inkl. DVD) Stand: God Item 141 J-Pop/Idol bundle 50 DKK Inkluderer: 10 idolbilleder (bl.a. Toma Ikuta, Hiro Mizushima og Koji Seto), 1 NEWS CD, et sæt Hiro klistermærker og en Hana Yori Dango F4 notesbog Stand: God Item 142 Tony Tony Chopper T-shirt 10 DKK Serie: One Piece Størrelse: XS Item 143 One Piece T-shirt 10 DKK Størrelse: S Item 144 Touko Kurihara figur 10 DKK Serie: December When There Is No Angel Uden æske, men uåbnet Nederdelen kan tages af Item 145 Danbo taske 1 DKK Serie: Yotsuba&! Mål: 40x30x10 Tyndt materiale Item 146 Archen nøgleringsplushie 10 DKK Serie: Pokémon Stadigvæk med originalt tag Item 147 Shonen Jump 5-12 10 DKK Fra 2010 Sprog: Engelsk Item 148 Gravitation 1-11 10 DKK 18+ Sprog: Dansk Item 149 Gul paryk m. ører 10 DKK Lavet til at passe til Jolteon (Pokémon) Item 150 Fruits Basket 1-15 70 DKK Sprog: Dansk Stand: Okay med begrænset slid