133 buss sõiduplaan & liini kaart
133 Harju Elekter Vaata Veebilehe Režiimis
133 buss liinil (Harju Elekter) on 3 marsruuti. Tööpäeval on selle töötundideks: (1) Harju Elekter: 5:55 (2) Keila Kirik: 13:55 (3) Lehetu: 12:35 - 16:30 Kasuta Mooviti äppi, et leida lähim 133 buss peatus ning et saada teada, millal järgmine 133 buss saabub.
Suund: Harju Elekter 133 buss sõiduplaan 36 peatust Harju Elekter marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 5:55
teisipäev 5:55 Lehetu kolmapäev 5:55 Ees-Lehetu neljapäev 5:55 Turba Jaam reede 5:55 1 Jaama Tee, Turba laupäev Ei sõida Turba Kauplus 6 Jaama, Turba pühapäev Ei sõida
Turba
Antsuküla 133 buss info Turba Suund: Harju Elekter Peatust: 36 Kivitammi Reisi kestus: 72 min Liini kokkuvõte: Lehetu, Ees-Lehetu, Turba Jaam, Vilumäe Turba Kauplus, Turba, Antsuküla, Turba, Kivitammi, Vilumäe, Riisipere Mõis, Riisipere, Jaama Tee, Nissi Kool, Nissi Kauplus, Nissi Kool, Jaama Tee, Hürjapea, Riisipere Mõis Rallipargi, Laitse, Ruila, Allikmäe, Harutee, Ääsmäe Kool, Harutee, Pällu, Kooli Tare, Karjatse, Suurearu, Riisipere Tuula, Ülesõidu, Keila Kirik, Keskväljak, Pargi, Tervisekeskus/Harju Kek, Ehitusmarket, Harju Elekter Jaama Tee 19 Nissi tee, Riisipere
Nissi Kool 40 Nissi tee, Estonia
Nissi Kauplus 49 Nissi Tee, Estonia
Nissi Kool 38a Nissi tee, Estonia
Jaama Tee 19 Nissi tee, Riisipere Hürjapea
Rallipargi
Laitse
Ruila
Allikmäe
Harutee 2 Hageri tee, Estonia
Ääsmäe Kool Ääsmäe tee, Estonia
Harutee
Pällu
Kooli Tare
Karjatse
Suurearu
Tuula
Ülesõidu 17 Ülesõidu Tänav, Keila
Keila Kirik 5 Keskväljak, Keila
Keskväljak 2 Paldiski mnt, Keila
Pargi 26a Paldiski Maantee, Keila
Tervisekeskus/Harju Kek 50 Paldiski Maantee, Keila
Ehitusmarket
Harju Elekter Keki, Keila Suund: Keila Kirik 133 buss sõiduplaan 28 peatust Keila Kirik marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 13:55
teisipäev 13:55 Lehetu kolmapäev 13:55 Ees-Lehetu neljapäev 13:55 Turba Jaam reede 13:55 1 Jaama Tee, Turba laupäev Ei sõida Turba Kauplus 6 Jaama, Turba pühapäev Ei sõida
Kivitammi
Vilumäe 133 buss info Riisipere Mõis Suund: Keila Kirik Peatust: 28 Riisipere Reisi kestus: 55 min Liini kokkuvõte: Lehetu, Ees-Lehetu, Turba Jaam, Jaama Tee Turba Kauplus, Kivitammi, Vilumäe, Riisipere Mõis, Riisipere, Jaama Tee, Nissi Kool, Nissi Kauplus, Nissi 19 Nissi tee, Riisipere Kool, Jaama Tee, Hürjapea, Rallipargi, Laitse, Ruila, Nissi Kool Allikmäe, Harutee, Ääsmäe Kool, Harutee, Pällu, Kooli Tare, Karjatse, Suurearu, Tuula, Ülesõidu, Keila Kirik 40 Nissi tee, Estonia
Nissi Kauplus 49 Nissi Tee, Estonia
Nissi Kool 38a Nissi tee, Estonia
Jaama Tee 19 Nissi tee, Riisipere
Hürjapea
Rallipargi
Laitse
Ruila
Allikmäe
Harutee 2 Hageri tee, Estonia
Ääsmäe Kool Ääsmäe tee, Estonia
Harutee
Pällu Kooli Tare
Karjatse
Suurearu
Tuula
Ülesõidu 17 Ülesõidu Tänav, Keila
Keila Kirik 5 Keskväljak, Keila Suund: Lehetu 133 buss sõiduplaan 35 peatust Lehetu marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 12:35 - 16:30
teisipäev 12:35 - 16:30 Harju Elekter Keki, Keila kolmapäev 12:35 - 16:30
Ehitusmarket neljapäev 12:35 - 16:30
Tervisekeskus/Harju Kek reede 12:35 - 16:30 46 Paldiski mnt, Keila laupäev Ei sõida
Pargi pühapäev Ei sõida 26a Paldiski Maantee, Keila
Kultuurikeskus/Keskväljak 2 Paldiski mnt, Keila 133 buss info Keila Kirik Suund: Lehetu 5 Keskväljak, Keila Peatust: 35 Reisi kestus: 55 min Jõe Liini kokkuvõte: Harju Elekter, Ehitusmarket, 12 Ülesõidu Tänav, Keila Tervisekeskus/Harju Kek, Pargi, Kultuurikeskus/Keskväljak, Keila Kirik, Jõe, Tuula, Tuula Suurearu, Karjatse, Kooli Tare, Pällu, Harutee, Ääsmäe Kool, Harutee, Allikmäe, Ruila, Laitse, Suurearu Rallipargi, Hürjapea, Jaama Tee, Nissi Kool, Nissi Kauplus, Nissi Kool, Jaama Tee, Riisipere, Riisipere Karjatse Mõis, Vilumäe, Kivitammi, Turba, Antsuküla, Turba Kauplus, Kultuurimaja, Ees-Lehetu, Lehetu Kooli Tare
Pällu
Harutee 2 Hageri tee, Estonia
Ääsmäe Kool Ääsmäe tee, Estonia
Harutee
Allikmäe
Ruila
Laitse Ruila — Laitse, Estonia
Rallipargi
Hürjapea
Jaama Tee 19 Nissi tee, Riisipere
Nissi Kool 40 Nissi tee, Estonia
Nissi Kauplus 49 Nissi Tee, Estonia
Nissi Kool 38a Nissi tee, Estonia
Jaama Tee 19 Nissi tee, Riisipere
Riisipere
Riisipere Mõis
Vilumäe
Kivitammi
Turba
Antsuküla
Turba Kauplus 2 Põllu, Turba
Kultuurimaja
Ees-Lehetu
Lehetu 133 buss sõiduplaanid ja marsruudi kaardid on saadaval võrguühenduseta PDF-ina aadressil moovitapp.com. Kasuta Moovit App abi, et näha linnas Vaata live saabumisaegu Eesti live bussiaegu, rongi sõiduplaani või metroo sõiduplaani ja samm- sammult suunajuhiseid mistahes ühistranspordi jaoks. Moovitist MaaS Lahendused Toetatud riigid Mooviteri kogukond © 2021 Moovit - kõik õigused kaitstud