ANADA DIA 12 (1R ESO) ENTRADA A LES 8:30H
RIUDAURA – IES LA GARROTXA
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS
Parada transport Riudaura 8:05h Dia 12/9 1R ESO públic
TORTELLÀ – IES LA GARROTXA
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS
Parada de transport Sales de Llierca 7:25h Dia 12/9 1R ESO públic Parada transport Tortellà 7:29h Dia 12/9 1R ESO públic Parada transport Argelaguer 7:33h Dia 12/9 1R ESO públic Sant Jaume de Parada transport 7:39h Dia 12/9 1R ESO Llierca públic Parada de transport Montagut i Oix 7:49h Dia 12/9 1R ESO públic La Cometa Parada Montagut i Oix 7:54h Dia 12/9 1R ESO transport públic
Montagut i Oix Oix 7:58h Dia 12/9 1R ESO
Castellfollit de la Parada Bus 8:01h Dia 12/9 1R ESO Roca transversal Sant Joan les Parada transport 8:04h Dia 12/9 1R ESO Fonts públic Parada transport La Canya 8:07h Dia 12/9 1R ESO públic (Fleca)
TORNADA DIA 12 (1R ESO) SORTIDA A LES 11:00H
RIUDAURA – IES LA GARROTXA
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS
Parada transport Riudaura 11:05h Dia 12/9 1R ESO públic
TORTELLÀ – IES LA GARROTXA
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS
Parada transport La Canya 11:05h Dia 12/9 1R ESO públic (Fleca) Sant Joan les Parada transport 11:08h Dia 12/9 1R ESO Fonts públic Castellfollit de la Parada Bus 11:11h Dia 12/9 1R ESO Roca transversal
Montagut i Oix Oix 11:14h Dia 12/9 1R ESO
La Cometa Parada Montagut i Oix 11:18h Dia 12/9 1R ESO transport públic Parada de transport Sales de Llierca 11:23h Dia 12/9 1R ESO públic Parada transport Tortellà 11:33h Dia 12/9 1R ESO públic Parada transport Argelaguer 11:39h Dia 12/9 1R ESO públic Sant Jaume de Parada transport 11:43h Dia 12/9 1R ESO Llierca públic Parada de transport Montagut i Oix 11:47h Dia 12/9 1R ESO públic
ANADA DIA 12 (2,3 I 4T ESO) ENTRADA A LES 11H
BESALÚ – IES LA GARROTXA
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS
Pavelló Besalú 10:20h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO d’Esports Parada transport Argelaguer 10:30h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO públic Sant Jaume de Parada transport 10:40h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO Llierca públic
SALES - IES LA GARROTXA
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS
Parada de transport Sales de Llierca 10:05h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO públic Parada transport Tortellà 10:10h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO públic Parada transport Montagut i Oix 10:18h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO públic (Montagut) La Cometa Parada Montagut i Oix 10:23h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO transport públic Can Perich Parada Montagut i Oix 10:28h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO transport públic
Montagut i Oix Parada de la Creu 10:30h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO
Montagut i Oix Oix 10:32h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO
CASTELLFOLLIT-IES LA GARROTXA
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS
Castellfollit de la Parador 10:28h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO Roca Castellfollit de la Parada Bus 10:30h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO Roca transversal Sant Joan les Parada transport 10:35h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO Fonts públic Parada transport La Canya 10:38h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO públic - Fleca IES LA GARROTXA- RIUDAURA
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS
Parada transport Riudaura 10:50h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO públic
TORNADA DIA 12 (DE 2N A 4T ESO) SORTIDA A LES 14H
IES LA GARROTXA-RIUDAURA
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS
Parada transport Riudaura 14:05h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO públic
IES LA GARROTXA-CASTELLFOLLIT
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS
Parada transport De 2n a 4t ESO La Canya 14:05 Dia 12/9 públic - Fleca Sant Joan les Parada de transport De 2n a 4t ESO 14:07 Dia 12/9 Fonts públic Castellfollit de la Parada Bus De 2n a 4t ESO 14:10h Dia 12/9 Roca transversal De 2n a 4t ESO Montagut i Oix Parador 14:13h Dia 12/9
IES LA GARROTXA-TORTELLÀ
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS De 2n a 4t ESO Montagut i Oix Oix 14:10h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO Montagut i Oix Parada la Creu 14:12h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO Montagut i Oix Can Perich 14:15h Dia 12/9
La Cometa Parada De 2n a 4t ESO Montagut i Oix 14:17h Dia 12/9 transport públic Parada transport De 2n a 4t ESO Montagut i Oix 14:25h Dia 12/9 públic Parada transport De 2n a 4t ESO Argelaguer 14:30h Dia 12/9 públic Parada transport De 2n a 4t ESO Tortellà 14:35h Dia 12/9 públic Parada transport De 2n a 4t ESO Sales de Llierca 14:40h Dia 12/9 públic
BESALÚ – IES LA GARROTXA
MUNICIPI PARADA HORARI DIES CURSOS
Sant Jaume de Parada transport 14:20h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO Llierca públic Parada transport Argelaguer 14:30h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO públic
Besalú Pavelló 14:40h Dia 12/9 De 2n a 4t ESO