637 autobus jízdní řády a mapa linky
637 Zadní Třebaň - Beroun - Nový Jáchymov - Zobrazit V Režimu Webové Stránky Kublov
637 autobus linka (Zadní Třebaň - Beroun - Nový Jáchymov - Kublov) má 2 cest. Pro běžné pracovní dny jsou jejich provozní hodiny: (1) Řevnice,Nádraží: 4:42 - 18:31 (2) Kublov,Slovanka: 5:20 - 20:00 Použijte aplikaci Moovit pro nalezení nejbližších 637 autobus stanic v okolí a zjistěte, kdy přijede příští 637 autobus.
Pokyny: Řevnice,Nádraží 637 autobus jízdní řády 37 zastávek Řevnice,Nádraží jízdní řád cesty: ZOBRAZIT JÍZDNÍ ŘÁD LINKY pondělí 4:42 - 18:31
úterý 4:42 - 18:31 Broumy, Radnice (A) Průběžná 55, Czech Republic středa 4:42 - 18:31
Broumy, Luh Rozc. (A) čtvrtek 4:42 - 18:31
Roztoky, Placanda (A) pátek 4:42 - 18:31 Karlov 61, Czech Republic sobota 6:14 - 18:07
Roztoky, Karlov (A) neděle 6:14 - 18:07 Karlov 231, Czech Republic
Nový Jáchymov, Háj. (A)
Nový Jáchymov (C) 637 autobus informace Tyršova 31, Czech Republic Směr: Řevnice,Nádraží Zastávky: 37 Nový Jáchymov, Sídl. (A) Doba trvání cesty: 39 min Kunova, Czech Republic Shrnutí linky: Broumy, Radnice (A), Broumy, Luh Rozc. (A), Roztoky, Placanda (A), Roztoky, Karlov (A), Otročiněves, Krušná Hora (A) Nový Jáchymov, Háj. (A), Nový Jáchymov (C), Nový Jáchymov, Sídl. (A), Otročiněves, Krušná Hora (A), Otročiněves, Na Drahách (A) Otročiněves, Na Drahách (A), Otročiněves, I (A), 2367, Czech Republic Hudlice, Dolní (A), Hudlice, Dibří (A), Trubská, Rozc.1.0 (A), Králův Dvůr, Zahořany (B), Králův Dvůr, Otročiněves, I (A) Jungmannova (C), Králův Dvůr, U Zámku (B), Beroun, Otročiněves,I, Czech Republic Sídliště (B), Beroun, Delvita (B), Beroun, POD Dálnicí (A), Beroun, Autobusové Nádraží (6), Beroun, Hudlice, Dolní (A) Zavadilka (B), Beroun, Jarov Odb. (B), Tetín, Koledník Hudlice,dol., Hudlice (B), Koněprusy, U Hřbitova I (B), Koněprusy (B), Měňany (B), Liteň, Nám. (B), Liteň, Kino (B), Liteň, Hudlice, Dibří (A) Vetas (B), Liteň, Leč (B), Liteň, Leč, Rozc. (A), Skuhrov (B), Skuhrov, Hatě (B), Skuhrov, Hodyně (B), Trubská, Rozc.1.0 (A) Svinaře, Obú (B), Svinaře, Halouny (B), Řevnice, Nádraží (1) Králův Dvůr, Zahořany (B) Berounská 36, Králův Dvůr
Králův Dvůr, Jungmannova (C) 2365, Králův Dvůr
Králův Dvůr, U Zámku (B) Plzeňská 371, Králův Dvůr
Beroun, Sídliště (B) Plzeňská 855/111, Králův Dvůr
Beroun, Delvita (B) Plzeňská 228/83, Beroun
Beroun, POD Dálnicí (A)
Beroun, Autobusové Nádraží (6) U Nádraží, Beroun
Beroun, Zavadilka (B) Husova 99, Beroun
Beroun, Jarov Odb. (B) Hlavní 53, Beroun
Tetín, Koledník (B) Na Koledníku 59, Czech Republic
Koněprusy, U Hřbitova I (B)
Koněprusy (B)
Měňany (B)
Liteň, Nám. (B) Náměstí 197, Czech Republic
Liteň, Kino (B) Nádražní 415, Czech Republic
Liteň, Vetas (B) 11525, Czech Republic
Liteň, Leč (B) Chaloupecká 340, Czech Republic
Liteň, Leč, Rozc. (A) Chaloupecká 324, Czech Republic
Skuhrov (B)
Skuhrov, Hatě (B) Hatě 8, Czech Republic
Skuhrov, Hodyně (B) Hodyně 11, Czech Republic
Svinaře, Obú (B) Řevnická 70, Czech Republic
Svinaře, Halouny (B) K Potoku 13, Czech Republic
Řevnice, Nádraží (1) Pod Lipami 265, Řevnice Pokyny: Kublov,Slovanka 637 autobus jízdní řády 21 zastávek Kublov,Slovanka jízdní řád cesty: ZOBRAZIT JÍZDNÍ ŘÁD LINKY pondělí 5:20 - 20:00
úterý 5:20 - 20:00 Beroun, Autobusové Nádraží (3) U Nádraží 36/2, Beroun středa 5:20 - 20:00
Beroun, POD Dálnicí (B) čtvrtek 5:20 - 20:00
Beroun, Delvita (A) pátek 5:20 - 20:00 Josefa Hory 1285/1, Beroun sobota 9:00 - 19:00
Beroun, Sídliště (A) neděle 9:00 - 19:00 Josefa Hory 1291/33, Králův Dvůr
Beroun, Lidl (A) Plzeňská 1264, Králův Dvůr 637 autobus informace Králův Dvůr, U Zámku (A) Směr: Kublov,Slovanka Plzeňská, Králův Dvůr Zastávky: 21 Doba trvání cesty: 41 min Králův Dvůr, Jungmannova (D) Shrnutí linky: Beroun, Autobusové Nádraží (3), Plzeňská 37, Králův Dvůr Beroun, POD Dálnicí (B), Beroun, Delvita (A), Beroun, Sídliště (A), Beroun, Lidl (A), Králův Dvůr, U Zámku Králův Dvůr, Zahořany (A) (A), Králův Dvůr, Jungmannova (D), Králův Dvůr, K Lávce 29, Králův Dvůr Zahořany (A), Trubská, Rozc.1.0 (B), Hudlice, Dibří (B), Hudlice, Dolní (B), Hudlice, Horní (B), Hudlice, U Trubská, Rozc.1.0 (B) Kříže (A), Otročiněves, I (B), Otročiněves, Na Drahách (B), Otročiněves, Krušná Hora (B), Nový Jáchymov, Hudlice, Dibří (B) Sídl. (B), Nový Jáchymov (B), Nový Jáchymov, Háj. (B), Roztoky, Karlov (B), Roztoky, Placanda (B) Hudlice, Dolní (B) Hudlice,dol., Hudlice
Hudlice, Horní (B) Hořejší 33, Hudlice
Hudlice, U Kříže (A) Hořejší 115, Hudlice
Otročiněves, I (B)
Otročiněves, Na Drahách (B) 2367, Czech Republic
Otročiněves, Krušná Hora (B)
Nový Jáchymov, Sídl. (B) Kunova, Czech Republic
Nový Jáchymov (B) Tyršova 31, Czech Republic
Nový Jáchymov, Háj. (B)
Roztoky, Karlov (B) Karlov 146, Czech Republic Roztoky, Placanda (B) Karlov 57, Czech Republic 637 autobus řády a mapy cest dostupné v o ine PDF na moovitapp.com. Použijte Moovit App a podívejte se na živé řády autobusů, jízdní řády vlaků Podívejte se na živé časy nebo metra, pokyny krok po kroku pro veřejnou dopravu v Praha. příjezdů O Moovit Řešení MaaS Podporované země Mooviter komunita © 2021 Moovit - Všechna práva vyhrazena