15 úterý 20. října 2009 SPORT Střelecké hody: Lysice nasázely pět branek Letovicím, blanenská juniorka čtyři béčku Boskovic Tenisové skóre viděli v Jedovnicích a Drnovicích Bohumil Hlaváček úplně špatný, výsledek hovoří Král – Lepka, Jonášek 2, Adá- a v samotném závěru zasadili půlhodině druhé půle padly v 17. minutě přelstil obránce jasně o tom, kdo byl v sobotu mek. ještě dvě smrtící trefy. všechny další góly, kterých za a nebál se pro skórování použít Blanensko a Boskovicko - u Olšovce pánem. První dvace- Kdo neviděl, neuvěří, domá- Drnovice – 6:4 (3:2), 75 minut tedy bylo všech de- „bodlo“. V první půli měl ještě V jedenáctém kole okresního timinutovka přinesla dvě bran- cí inkasovali nakonec debakl. Navrátil, Setnička J. 3 – Nečas set. Sloup, ačkoliv dal venku jednu šanci, tu však nepromě- přeboru nebyla rozhodně nou- ky, o které se postarali Pokorný Prvních deset minut totiž spali 2, Zouhar L., Gregor. čtyři branky, odjel s prázdnou nil. Hosté se nevzdávali, ale ze o branky. Pro špatný terén a Janda. Kořenecký Meluzín a šikovní Lysičtí je hned dva- Přestřelka se odehrála v Dr- a padl opět na dno tabulky. domácí brankář Musil svůj tým byl odložen zápas v Šošůvce, před půlí šel po druhé žluté krát potrestali brankami. Leto- novicích. Nazvat by se dala i Vavřinec - Vísky 2:0 (1:0), držel. Defi nitivní rozhodnutí ve zbývajících šesti utkáních ven. Hosté i v oslabení dali vičtí poté zatlačili, přes plejádu jako festival neuvěřitelně špat- Přikryl Roman 2. přišlo deset minut před koncem jich pak padlo dohromady hned sice krátce po návratu ze šaten šancí však snížili jen díky pe- ně hrajících obran, které ještě Na blanenské náhradní opět z kopačky Přikryla. úctyhodných pětatřicet. Největší kontaktní gól, jejich naděje ale naltové trefě Krále v 25. mi- jakžtakž drželi oba brankáři. škváře se odehrál vyrovnaný Doubravice-Rudice 4:1 překvapení se zrodilo v Letovi- zchladil hned po minutě jedov- nutě. Domácí po změně stran Drnovice vedly od 2. minuty, zápas. Hosté mohli vést, stře- (1:1), Vladík, Daněk J. 2 – cích, kde řádili střelci z Lysic. nický Vintr. Jeho spoluhráče měli opět výraznou převahu, hosté otočili na 1:2. Poločaso- la jejich útočníka ale skončila Zouhar. B – B uklidnil a přidali další tři trefy. zatažení hráči soupeře ale vé skóre však opět hovořilo ve jen na tyči. A tak rozhodl fakt, Domácí začali aktivněji a 0:4 (0:3), Pernica 2, vlastní, Kořenec již jen korigoval. velmi chytře čekali na jejich prospěch domácích díky dvě- že Vavřinečtí měli ve svých po křídelní akci se trefi l ve 25. Jelínek. ČK: Jordánek (D). – Lysice 1:5 (1:2), chyby. Po jedné z nich zvýšili ma brankám do šatny. V první řadách Romana Přikryla. Ten minutě Daněk. Hosté ještě do Hosté si odvezli tři body za poloviny díky hlavičce Zouha- jasnou výhru, po celé utkání ra po standardce srovnali. Po byli lepším týmem, výše deba- změně stran již bylo na hřišti klu mohla být ještě výraznější. jen jedno mužstvo. Doubravice Domácí si první branku dali ovládla hru a přidala ještě tři gó- v 17. minutě kapitánem Davi- lové zásahy, které potvrdily její dem sami. Zvyšoval ještě do naprosto zaslouženou výhru. půle dvěma trefami blanenský Šošůvka-Olomučany - od- Pernica na 0:3. Druhá pěta- loženo pro nezpůsobilý terén. čtyřicetiminutovka byla přece 1. Blansko B 11 8 3 0 34:12 27 jenom trochu vyrovnanější, 2. Kořenec 11 7 1 3 35:25 22 Boskovice přesto ještě jednou 3. Drnovice 11 6 2 3 30:25 20 4. 11 5 2 4 29:27 17 inkasovaly, když se zblízka tre- 5. Olomučany 10 5 1 4 17:18 16 fi l Jelínek. 6. Doubravice 11 3 6 2 16:16 15 Jedovnice – Kořenec 6:2 7. Lysice 11 4 3 4 18:24 15 (2:0), Pokorný, Janda, Vintr, 8. Letovice 11 4 2 5 22:26 14 9. Rudice 11 4 1 6 30:25 13 Tajnai, Pernica, Pešička – Te- 10. Vísky 11 4 1 6 17:21 13 sař, Servus, ČK: Meluzín (K). 11. Šošůvka 10 2 5 3 22:22 11 Domácí konečně zahráli Výhra. Hrdinou utkání v Drnovicích byl obránce Zdeněk Setnička, 12. Boskovice B 11 2 5 4 19:24 11 podle představ trenéra Sed- Domácí debakl. V derby mezi rezervami divizních celků nestačilo který po zranění brankáře dochytal zbytek zápasu a několika výbor- 13. Vavřinec 11 2 3 6 17:27 9 láčka, a přestože soupeř nebyl boskovické béčko na blanenské. Foto adam.s nými zákroky se zasloužil o úspěch svého týmu. Foto Pavel Šmerda 14. Sloup 11 2 1 8 20:34 7 Bořitov uštědřil Dražovicím první porážku sezony, kkamam zaza fotbalemfotbalem Úřední začátek muži ve 14.00, dorost 11.45, žáci 10.00 (pokud není kunštátští hráči doma v derby podlehli Olešnici uvedeno jinak). Blanensko a Boskovicko - vápna hostí. Ti v 76. minutě za- Lipovec – Tišnov 0:1 (0:1). dařila. Hosté dokázali dorovnat ssobotaobota 224.4. říjnaíjna Příchuť senzace měl zápas sadili smrtící úder. Zouharovu Lipovec: Pernica – Marušák, v 58. minutě, kdy jejich nekrytý Divize: Rousínov – Blansko (10.30): Pycmaus, Rygel, Juřička. v Dražovicích. Spanilá jízda Bo- přihrávku pod sebe poslal Richtr Sedlák J., Zouhar, Kunc – Svo- hráč dával v podstatě do prázdné I.B třída: Kohoutovice – Kunštát (10.15). Bohdalice – Lipovec (14.30). řitova se totiž nezastavila ani na centrem na Klicperu, který Dra- boda, Horáček L., Hrstka, Še- branky. Závěr ale patřil domácím. II. třída: Blansko B – Šošůvka: Štěrba, JmKFS, JmKFS. Rudice – Boskovi- hřišti dosud neporaženého ve- žovice dorazil třetí brankou. bela (65. Horáček R.), Matuška, V 75. minutě po Honsnejmanově ce B: JmKFS, Zouhar, Tejkal. doucího celku soutěže. Olešnice Kunštát – Olešnice 1:2 Sedlák M. (65. Vágner). přihrávce obešel strůjce výhry III. třída: Ráječko B – (15.00): Šebela V., Skoták, Landa. si odvezla tři body z Kunštátu. (0:2), Boček – Boček R., Plí- Hrálo se na překvapivě dob- Čepa i strážce hostující svatyně Olešnice B – Vilémovice: Bureš, Pernica, Grenar. V Černé Hoře se radovali z prv- hal. Kunštát: Loukota - Horák, rém terénu. Lépe na něm začali a zasunul, aby krátce nato pečetil Divize ženy: Horní Heršpice – Kotvrdovice (14.00). Drnovice – Kostelec ní letošní domácí výhry, smutek Záboj, Vlasák, Musil - Novotný hosté a v 39. minutě se radovali Bílek po jeho přihrávce. (15.30): Mořkovský (AR). Kunštát – Vrchovina (15.30): Barák, Flek (AR). naopak zavládl v Lipovci, M. (60. Šmerda), Bašný, Hruška z branky. Nutno říci, že parád- Další výsledky: Svratka – KP dorostu: Blansko – Sparta B (10.00, 12.15): Štěrba (AR). Dražovice – Bořitov 0:3 (87. Havelka), Bednář - Boček, ní. Krejczy se opřel do míče Medlánky 2:4, Rousínov B – St. I. třída dorostu: Rudice – Tišnov (12.15). Čebín – Kunštát (14.00). (0:2), Řehák 2, Klicpera. Boři- Novotný D. (60. Truhlář). Oleš- z hranice vápna halfvolejem Lískovec 3:0, Líšeň B – Bohda- II. třída dorostu: Olomučany – Adamov: Zouhar, Tejkal. tov: Richtr L. – Kolínek, Jaku- nice: Žila – Plíhal M., Miluška, a byl z toho „angličan“. Jak se lice 3:0. KP žáci: Boskovice – I.FC Brno C (9.00, 10.45). bec, Mareček, Málek – Řehák Kuda, Kalas – Křivánek, Hoří- později ukázalo, rozhodující si- 1. Dražovice 11 8 2 1 27:14 26 I. třída žáci: Letovice – Slovan Brno (9.00, 10.45). Kunštát – Slavkov (85. Petrák), Knies, Richtr J., nek, Plíhal Mart. (75. Prudký), tuace zápasu. Lipovecká záloha 2. Olešnice 11 7 2 2 18:15 23 (12.00, 13.45). Zouhar, Klicpera (80. Pfeifer) Daniel – Boček R. (89. Boček tentokrát zklamala a když je- 3. Líšeň B 11 6 4 1 23:11 22 Grena OP žáci: Ráječko – Adamov (12.30): Landa. Rudice – Vavřinec 4. Bohdalice 11 7 0 4 27:11 21 – Němec. P.), Janča (65. Peterka). dinou vážnější šanci domácích 5. Bořitov 11 6 1 4 25:18 19 (9.30): Jalový. Jedovnice – Blansko B (14.00): Ševčík. Bořitovští dokonale fotba- Hosté byli v první půli lepší zazdil Jan Sedlák, hosté si od- 6. Kunštát 11 6 1 4 13:11 19 Výměny: Opatov – Čistá (14.30): Rek, Jalový, Nečas. Opatovec – Chor- lově zdatného sebevědomého a šli se štěstím do vedení. Ve 25. vezli všechny tři body. 7. Tišnov 11 5 2 4 13:14 17 nice (14.30): Pospíšil Jiří, Kučírek. soupeře zaskočili. A začali hned minutě zamířil přesně z trestného Černá Hora – Kohoutovice 8. Kohoutovice 11 5 0 6 27:21 15 nástupem do utkání. Němec hla- kopu Boček a bylo to 0:1. Druhý 3:1 (1:0), Čepa 2, Bílek. Černá 9. Lipovec 11 4 2 5 15:20 14 10. Černá Hora 11 3 3 5 13:13 12 nnededěllee 25.25. řííjnajna vičkoval do brankáře a dorážku zásah přidal krátce před cestou Hora: Polák – Tatíček, Palka- 11. Svratka 11 3 2 6 14:16 11 zvládl Řehák. Stejný hráč dostal na poločasový odpočinek Plí- ninec, Kapoun – Honsnejman, 12. Rousínov B 11 3 2 6 16:29 11 Divize: Slovácko B – Boskovice (10.15): Orieščik, Nesrsta, Lalík. v 10. minutě ideální přihrávku hal, když překvapil kunštátské- Mokrý, Panovský, Širůček, 13. Medlánky 11 3 1 7 19:20 10 KP: Ráječko – Znojmo B (14.30). Kyjov – Rájec-Jestřebí (10.15). 14. St. Lískovec 11 0 0 11 4:41 0 do uličky od Kniese a opět ne- ho brankáře nečekanou střelou Pavlíček (80. Menoušek) – Bí- I.B třída: Bořitov – Tišnov (14.30): Kuřírek (AR). Olešnice – Svratka zaváhal. Domácí však na kolena zpoza vápna. Kunštátští nehodili lek (86. Luksch), Čepa. Příští kolo: Kohoutovice – Brno (14.00): Janča (AR). Dražovice – Černá Hora (14.30). nesrazili, hrál se dál krásný ote- pomyslnou fl intu do žita a snaži- Konečně. Černá Hora se do- Kunštát, Bohdalice – Lipovec, II. třída: Lysice – Olomučany: Brno-venkov, Brno-venkov, Bureš. Ko- vřený fotbal. V tlaku Dražovičtí li se o zvrat. Hrozili zejména ze čkala prvního domácího vítěz- St. Lískovec – Líšeň B, Me- řenec – Doubravice: Brno-město, Brno-město, Brno-město. Vísky – pokračovali i po změně stran, je- standardních situací, snížit však ství, odnesly to Kohoutovice. dlánky – Rousínov B, Olešni- Jedovnice: Pernica, Borek, Stria J. Sloup – Vavřinec: Svitavy, Svitavy, jich snaha zvrátit průběh zápasu dokázali až v 90. minutě a na vy- V první půli sice dala gól jen ce – Svratka, Bořitov – Tišnov, Šebela V. Letovice – Drnovice: Strya, Zouhar, Tejkal. ale končila většinou na hranici rovnání jím již nezbyl čas. z penalty Čepou, hra se jí však Dražovice – Černá Hora. (bh) III. třída: Vysočany – Vranová: Pokorný, Skoták, Landa. Lažany – Os- trov: Brno-venkov, Brno-venkov, Grenar. Skalice – Doubravice B: Br- no-město, Korbel, Pospíšil Jiří. Knínice - Kunštát B: Nečas, Stloukal, Kuželkářky Musil. V. Opatovice – Lipůvka: Štěrba, Herc, Mořkovský. IV. třída: Bořitov B – Adamov (12.15): Kučírek. Úsobrno – Voděrady: převzaly Manoušek. Březová B – : Švancara. Kořenec B – Benešov (11.45): Brno-město, Brno-město, Brno-město. Lomnice – Vilémovi- zasloužená ce B: Pinkava. – Lažánky: Svitavy, Svitavy, Svitavy. Divize ženy: Lažany – Ráječko (10.00). Boskovice – Brodek (14.30). ocenění KP dorostu: Boskovice – Břeclav B (10.00, 12.15). Blansko - Před domácím I. třída dorostu: Letovice – Rájec-Jestřebí (12.15). prvoligovým utkáním se ode- II. třída dorostu: Blansko B – Vavřinec (10.00): Landa, Skoták. Ráječ- hrála na blanenské kuželně ko – Kotvrdovice (10.00): Hlubinka. Lipovec – Ostrov (14.00) neob- malá slavnost. Hráčky místní sazeno. Sloup – Jedovnice (11.15): Šebela V. Skalice – V. Opatovice: TJ ČKD převzaly z rukou ře- Brno-město. Lysice – Voděrady (11.30): Bureš. Vísky – Doubravice: ditele krajského úřadu Jiřího Borek, Stria J. Olešnice – Lipůvka: Janča. Svitávka – Č. Hora: Korbel, Crhy, místostarosty Blanska Pospíšil Jiří. Lubomíra Toufara a funkci- KP žáci: Líšeň – Blansko (9.00, 10.30). onářů jednoty ocenění, která Grena OP žáci: Šošůvka – Lipovec: Zukal. Kotvrdovice – Lipůvka: Še- připomněla jejich nedávný bela V. Rájec - Č. Hora (9.30): Tejkal, Zouhar. Benešov – Cetkovice skvělý úspěch. V srbském (10.00): Musil. Lysice – Voděrady (9.00): Bureš. Vísky – Boskovice Apatinu vyhrály pohár NBC B(9.30): Stria J., Borek. Olešnice – Doubravice (9.45): Janča. Knínice a dosáhly tak na jeden z nej- – V. Opatovice (10.00): Stloukal. Svitávka – Drnovice: Korbel. větších úspěchů českých ku- Výměny: Lelekovice – Bohunice B (14.30): Flek, Hřebíček. Start Brno želek. (bh)Foto Jiří Šrámek B – Horní Heršpice B (10.30): Hřebíček, Flek. Babice – Ochoz (14.30): Rek, Sychra. Prace – Rajhrad B (14.30): Jalový, Roučka.