NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38

Kavel Rubriek en Omschrijving Kwaliteit: Inzet €

Aardewerk, servies e.d. 900 Aardewerk lelie, in rood/wit, 18x20cm 5,00 904 Aardewerk wandbord Nederland, aangeboden door Landelijk Bestuur. Rond 25cm 5,00 908 Asbakje van Westraven met NPG en klaverblad, grijs/blauw, rond 11cm 7,50 901 Glazen asbakje met VVS -rood/wit- embleem, O-15cm 5,00 902 Glazen asbakje met Wereld Embleem- wit/paars- 11cm 5,00 903 Koperen wandbordje Turkije, ter gelegenheid van Scoutscongres in Istanbul, 1972, rond 16cm 5,00 905 Plaquette van Baden Powell in bronskleurig op gips, 28x22cm. (min beschadiging hoedrand) 5,00 907 Porseleinen Tabakspot, tweedelig met tekst "Be Prepared", ca 1920 (Hoed is gelijmd, kleine chipjes) 15,00 906 Tinnen herinneringsbord Oud-Scouts-Oud_gidsen Hoboken, Etain 95% tin, O 23cm 7,50 Baden-Powell - Boeken 977 AFRICANADVENTURES - By Lord Robert Baden Powell of Gilwell, ca 1924; pg 191, (smoezelige omslag) 10,00 966 "Verkennen - toen en nu - voor jeugd / Lord Baden Powell of Gilwell . - 10e herziene druk / Theo P.M. Palstra . - 3,50 Amersfoort : Scouting Nederland , 1977 . - 301 p. : ill. ; 171" 978 ADVENTURING TO MANHOOD - By Lord Robert Baden Powell of Gilwell, 1936, pg 192 7,50 968 Adventuring with Baden-Powell, Yarns & articles by the "chief"; 1962 2ed ruk; pag. 122 4,50 974 Aids to scoutmastership, By Baden-Powell, 1944, pg. 71; A guyidebook for scoutmasters; World Brotherhood 4,00 edition. 971 Baden-Powell zijn leven en werk; een waar verhaal door Theo Palstra; 1967; uitg NPR; pag 127 2,00 963 Baden-Powell, zijn leven en werk, Theo P.M. Palstra, uitgave NPR, Den Haag, 2e druk 1969. 128 pg, 20x14 3,00 972 Brownsea; Where it all began. August 1907 The first experimental Camp. Mario Sica; pag. 48 4,00 970 De geschiedenis van zijn leven; Fontein Utrecht; EE Reynolds; vert Ton Bouws 2,00 969 Girl Guiding; The official Handbook; by Sir Robert Baden Powell- KCB; 1918; second edition 4,50 953 Het verkennen voor jongens / Lord Baden Powell of Gilwell . - 7e druk . - z.p. : De Nationale Padvindersraad , z.j. 3,00 . - p. : ill. ; 20x14 Editie zeven heeft dezelfde inhoud als nummer zes. Voorzijde groen met springende verkenner. 964 Het verkennen voor jongens / Lord Baden Powell of Gilwell ; voorwoord Nationale Padvindersraad . - 6e druk- 4,50 z.p.1946 De Nationale Padvindersraad , z.j. . - 390 p. : ill. ; 20x14 951 Het verkennen voor jongens / Lord Robert Baden Powell of Gilwell ; vw J.J. Rambonnet ; vert. en bewerking Jan 3,50 Schaap . - 2e druk- Schefferdrukkerij,1929 462 p.ill;19x14- 1e voor Ned bewerkte editie. Linnen omslag, prijs op rug f 2,50 (kaft geplakt) 952 Het verkennen voor jongens = een handboek voor de opleiding van jongens tot goede burgers / Lord Baden 3,00 Powell of Gilwell ; vw Nat. Padvindersraad . - 6e druk- 390 p. : ill. ; 20x14 961 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell . - 4e druk . - Den Haag : De Nederlandse Padvinders , 1949 3,50 . - 207 p. : ill. ; 20x14 . - gebonden 962 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell . - 5e druk . - z.p. : De Nationale Padvindersraad , 1959 . - 3,50 207 p. : ill. ; 20x14 . - gebonden, Wolf op omslag donkergroen 965 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell . - 6e druk . - z.p. : De Nationale Padvindersraad , 1963 . - 3,50 213 p. : ill. ; 20x14 . - gebonden, Wolf op omslag lichtgroen 960 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell ; [omslag H. Snoek] . - 3e druk . - Den Haag : De 3,50 Nederlandsche Padvinders , 1945 . - 203 p. : ill. ; 20x14 . - ingenaaid met bruine rug. 959 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell ; vert. P. Telder . - 1e druk . - Dordrecht : Schefferdrukkerij , 5,00 [1930]. . - 234 p. ill 19x14 Gele kaft met wolf. Stempel afd. Pers en Propaganda Gekartonneerde editie (verkoopprijs: ƒ2,00) 980 LIFE'S SNAGC and how to meet them - By Sir Robert Baden Powell Bt.; 1927; pg 127 7,50 950 Padvindersspelen / Generaal Baden Powell ; voor Nederland bewerkt onder toezicht van het Hoofdbestuur der 7,50 Nederlandsche Padvindersorganisatie . - Amsterdam : Scheltens en Giltay , [1911] . - 169 p, : 21x16 ingenaaid (NPO) -(wat smoezelig door vochtplekken 973 by the Chief Scout Lord baden Powell of Gilwell, illustrated by the Author; 1935, pg; 5,00 192 (goed maar vochtplekjes) 975 Steps to Girl Guiding; an abridged edition of the official handbook by Lord Baden Powell of Gilwell; 1943 4,00 976 The Adventures of a Spy by Sir Robert Baden-Powell, BT; 1924; pg 171; (omslag los en hersteld met karton) 10,00 zeldzaam! 967 The Boy';s life of the Chief Scout; Sir Robert Baden-Powell Bt.; 1929; pag63 (omslag iets beschadigd) 4,50 954 Verkennen voor jongens / Lord Baden Powell of Gilwell . - 8e druk / mr. J.W.M. Rademaker, DCC . - Den Haag : 3,00 Nationale Padvindersraad , 1955 . - 400 p. : ill. ; 18x11 . - ingenaaid - nw vertaling/bewerking Jan Rademaker van ed 1945 979 YOUNG KNIGHTS OF THE EMPIRE by Sir Robert Baden-Powell; 1920; pg. 208 (omslag slecht) zeldzaam! 15,00 958 Zwervend op de weg naar levensgeluk / Lord Baden-Powell of Gilwell ; voorwoord J.J. Rambonnet ; M.C de Jong ; 3,50 omslag John Hummel . - 4e druk . - Den Haag : De Nederlandsche Padvinders , z.j. . - 208 p. : ill. ; 19x14 . - gebonden 957 Zwervend op den weg naar levensgeluk / Lord Baden-Powell of Gilwell ; voorwoord Nat. Hoofdkw . - 3e druk . - 3,50 Den Haag : De Nederlandsche Padvinders , [1947] . - 208 p. ill. ; 19x14 Ingenaaid, wit papieren omslag, (handmatig ingebonden hardcover) 956 Zwervend op den weg naar levensgeluk / Lord Baden-Powell of Gilwell ; voorwoord J.J. Rambonnet . - editie X . - 4,00 Den Haag : De Nederlandsche Padvinders , z.j. . - 264 p. ill.ingenaaid Slappe linnen kaft met rode tekstopdruk. Adres: Alexanderstraat (

Pagina 1 van 10 NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38

Baden-Powell - Boeken 955 Zwervend op den weg naar levensgeluk / Sir Robert Baden-Powell Bt. ; voorwoord J.J. Rambonnet . - 1e druk . - 4,50 Amsterdam : Centraal Magazijn N.P.V. 1926 ( Dordrecht : Schefferdrukkerij) 264 p, gebonden lichtgroen-Op az "uitgave Schefferdrukkerij, Dordrecht Boeken 1040 40 jaar verkennen in nederland; 1950; foto herinneringsboek; pg 104 2,00 1020 Avondwake, de = vigilie-overwegingen en installatie-ceremonie bewerkt voor Katholieke voortrekkers[D.V.G].J. 3,50 Plasschaert: ’n oubaas 5e druk VKJB, 1946, 95 p, ill; 15x13 Hooghuis, Eindhoven (blauwe omslag) 1008 Bij de padvinders / A. Delachaux ; ill. C.J. Basart . - (711) - z.p. : z.n. , z.j. . - 206 p. : ill. ; 25x17 . 5,00 1032 Bruggen Torens Vlotten; PH Tossijn, 1946; pag. 249 2,00 1038 Coming of age; 1950; 22nd South Shields Scout Group 1,50 1034 De Chief-Scout' PH Tossijn, pag. 95 Vlaams Pers Comitee, 1944 2,00 1035 De Chief-Scout' PH Tossijn, pag. 95 Vlaams Pers Comitee, 1947 2,00 1010 De Wereld van 1937 in oude ansichten; JH van der Steen, (1987) Eur.Bibliotheek. 3,50 1007 De zwerftocht van de Zeemeeuwen = avonturen van vier padvinders / Joh.W. Eekhof; ill. van de schrijver . - 3,00 Utrecht : Nederlandse Jongeren Boekerij : Kemink en Zoon N.V. , [1931] . - 166 p. : ill. ; ingenaaid bruin op beige, 25x17 (omslag plakband) 1015 Door wolven opgevoed, Rudyard Kipling, 1968, De geschiedenis van Mowgli in de Wildernis, pg 171 3,00 1002 Geluiden uit de rimboe, Vera Barclay, - Dordrecht : Schefferdrukkerij,. handboek welpenleiding zj, 80 p, 19x14, ca. 5,00 1935 1013 Handboek Scouts, spelen, programma's en training, 1991, SN, Leusden (zgan) 2,50 1039 Handboek voor padvinders / Dr. R. Römer. omslag Albert Geudens . - Bussum : van Dishoeck , 1916 . - 340 p.: 14,50 foto's : tekeningen; 21 x 16 Gebonden met blauwe omslag (omslag gering los) 1030 Het Groene water / Roel Dijkstra ; ill. John[nie] Hummel . - Den Haag : De Nederlandsche Padvinders , [1948] . - 2,00 187 p. : ill. ; 20x14 . - (Boeken met de Lelie) 1001 Het insigne "NATUURKENNER" en hoe het te behalen, Drs. Henri Kreutzer, Commissarie KV. 1935 5,00 1004 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell ; omslag H. Snoek . - ,2e druk . - Dordrecht : Schefferdrukkerij 5,00 , z.j. . - 216 p. : ill. ; 20x14 . - gebonden crème/gele kaft met welp en wolvekop. Stempel Rambonnet. Verkoopprijs op achterplat: 95 ct. 1028 Het Zomerkamp, door D Francis Morgan, uitg Scheffer drukkerij' Kampeerhandleiding voor padvindersgroepn, 2,00 bewerkt door Jan Schaap. 1014 Hiken, 1993, Arthur de Bekker e.a. , SN, Leusden, 244 pg , ill. Rene Nauta ,drukkerij Trepico Hooglanderveen, 21 3,50 x 16 (zgan) 1009 Houdt het vuur brandend;Gids voor pionierstersleidsters, 1953, pag.91 ingenaaid, uit. Nat Hfdkw. Ned. 3,00 Gidsenbeweging 1037 It's that gang Again" a non stop all scout revue; ca. 1950; 22nd South Shields Scout Group 1,50 1025 Kampeerstandaard, De, NPV, 1948, Schefferdruk, Dordrecht, 29 pg, 17x11 2,00 1005 Koempoelan Naklanken 1945, 1e na WOII te Lunteren, Leger des Heils-Padvindersbond, pag 83 5,00 1023 Leiderscursussen . - 's-Gravenhage : De Nederlandsche Padvinders NHK, z.j. . – Alexanderstraat - 14 p. ; 2,00 13,5x10,5 1031 Liederboekje; 4e scoutsgroep Sint jan berchmanscollege, Antwerpen; pag 107, ca. 1945 2,00 1041 Nationaal Padvinderskamp Wassenaar; 1932 Programmagids, Herdenkingslogboek en sluitzegel Nationaal 9,50 1011 Op expeditie in Nederland, 1992, Garry Gerritse e.a. , SN, Leusden , 238 pg , ill. Ronald Boot & Jeroen 3,50 Lindeboom, druk Trepico Hooglanderveen, 21 x 16 (zgan) 1012 Pionieren, 1987, Chris Blok jr. e.a., SN, Leusden, 158 pg , vormgeving en ill. Jeroen Lindeboom druk Trepico 2,50 Hooglanderveen, 21 x17 1033 Pleinspelen; Ph Tossijn; 1946; pag 242 2,00 1024 Programmaboekje Nationale Koempoelan 1949 "Draagt het voort", Lunteren 2,00 1019 Scouting Nederland Agenda '83/'84, ongebruikt 2,00 1018 Scouting Woordenlijst, Nederlands Engels frans Duits; 1975; pg 32 2,00 1026 Spel en Glorie, programmaboekje Lichtfestijn Stadion Utrecht, 1948, pag 32. 2,00 1000 Te scheep, een boekje voor waterpadvindsters van het NPG, Commissie Waterwerk, De Gilde-Winckel, Den 3,50 Haag, NPG 1966, tweede druk, ill pg 96 17x13, Drukkerij Annie Bank. (draadring) 1006 The Role of religion in the Dutch Scout Movement 1911-1973, K. Mennen-M. Mollema, 2016 4,00 1036 The Scout's book of gadgets and dodges; UK; 1947 2,00 1021 Verkenner 1e klasse. Instructieboekje N.A. Verloop, NPV. Rooding, ill: C.v.d.Baan, 1948 (groen omslag met foto 2,00 seinende verkenners op toren) 60 pg, 23x14 1022 Verkenner 2e klasse, Instructieboekje N.A.Verloop, NPV, Rooding, 1948 (groene omslag met foto vuurmakende 2,00 verkenner) 48 pg, 22x14 1027 Verkenner eerste klas / Ton Koot, 2e geheel herziene druk, den Haag: De Nederlandsche Padvinders, zj, 72 p. ill, 2,00 20x14, Alexanderstraat (1934-1941) 1029 Volg het spoor = een boek voor en over Nederlandse voortrekkers /Ton Koot ; foto's van de schrijver ; ill. Titus 2,00 Leeser . - 1e druk . - Amsterdam : Wereldbibliotheek 4e druk. - 164 p.: foto's : tekeningen : 20x14 1017 Welkomstbrochure Gilwell St. Walrick; Overasselt, 1963, pag;24. met gekleurde plattegrond 3,00 1016 Welpenspelen, NPV, Callenbach, 2e druk 1967, 127 pg, 20x14 2,50

Pagina 2 van 10 NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38

Boeken 1003 Werkjes voor vrije oogenblikken, Gilcraft, - Dordrecht : Schefferdrukkerij, zj, 19x13 , 120 p, nuttige voorwerpen 5,00 welke jongens zelf kunnen vervaardigen (groene omslag met tekeningen), ca 1928 Boeken (buitenland) 1062 Handicrafts for all, The Scouter's Books No. 7, pg 36, 1954 2,00 1065 Handwork for Cubs; by M. Shannon, Glascow, 1950; pg;45 ill. 2,50 1066 Jungle Animals and Totem poles; BSA; London, pg 19, ill.1953 2,50 1060 Scouting 'round the world, facts and figures on the world scout movement, editie 1990, pag 157, zeer informatieve 5,00 gids met alle aangesloten scoutorganisaties wereldwijd 1063 Telling the public, The Scouter's Books No. 17, pg. 32 2,00 1064 The Leader's Handbook, BSA, London, 1976, 4e druk,pg. 222 2,50 1061 The National and World in Pictures, Boys Scouts of America, zeer fraai, 1937 7,50 Brochures, folders en flyers en formulieren 1078 50 jaar Verkennen in Nederland, 1957, NPG, NGB, NPV, VKJB, z pg, 23x16 3,00 1091 Alles loopt op rolletjes; revue van Padvinders NPV district Amsterdam; 1949; programmaboekje 2,00 1083 Doel en werkwijze. - [Den Haag] : De Nederlandsche Padvinders, z.j. . - 21 p. ; 23 x 15 Alexanderstraat. Den Haag 5,00 , 1934 1087 Folder Wat zijn Welpen? En Leid(st)er worden, Uitg. NPV. Zeestraat Den Haag 2,00 1077 Het Kerkje van Persingen, Nieuwsbrief 2003, met geschiedenis beschrijving 2,50 1088 Het Welpenboekje, 1974 11e oplage; SN Amersfoort en Welpenzakboekje SN 1975 en installatiekaart 2,50 1079 Indaba 1960, brochure met eindverslag + 19 circulaires (Engels) met alle excursieprogramma's en informatie 5,00 1076 Jaarboekje N.C.V.P. 1938, met doel, adressen, afdeelingen en groepsoverzichten 6,00 1096 Kabouterliedjes; uitg de Gilde Winckel, ca 1938; pag 36 2,50 1093 Kasboek over het jaar 19…; Uitgave NPG, ongebruikt 2,50 1094 Lustrum Koempoelan BP's Spoor, Ommen, 1955; programma/deelnemers boekje 2,50 1092 Nationale Koempoelan 1948. Lunteren, 1948, programmaboekje 2,50 1090 Nationale Koempoelan 1958, Ommen Ada's Hoeve 1958; programma en plattegrond terrein 2,50 1089 Nationale Koempoelan 1961 van de KV; St. Walrick; 1961 Feest; ontvangstfolder en misboekje met inwijding St. 2,50 Janskapel 1080 NaWaKa 1961 Nieuwkoop, kampkrant allemansendje nrs. 1 t/m 5 + extra editie, programma kampboekje gegist 5,00 bestek 1084 NaWaKa 1976 Kompas, kampboekje Vinkeveen. 3,50 1081 Opvoeding door liefde in plaats van door vrees / Lord Baden Powell of Gilwell (chief scout) z.p. : z.j. , z.j. . – 16 p. 3,50 ; 11x17 Rede uitgesproken door Lord Baden Powell op het “1e Education Morale”-congres te Genève in 1922 1082 Padvinders Agenda 1946 voor welpen, verkennens en voortrekkers 5,00 1095 Padvinders zingen onder leiding van Jacob Hamel; 1937; uitg. Avro. 2,50 1085 Scout-Shop prijscourant van 1962 (23 pag) en 1963 (34 pag) 3,50 1086 Scout-Shop prijscourant van 1965 (39 pag). Met extra bijlage en 1966-'67 (45 pag) 3,50 1075 St. Joris - lied, uitg. Diocesaan Hoofdkwartier Katholieke Jeugdbeweging, Den Haag, 1947 2,50 Internationaal Insignes stof 1501 Lot Jamboree badges Australian Jamboree 1935-1980 (14 stuks op verzamelblad) 10,00 1502 Lot met 5 badges Australian Jamboree 13e, 14e, 15e en 16e + 1 speldje 6,00 1500 Set insignes Normandy Camporee 2017 "Honoring Those Who sacreficed for freedom"; Transatlantic council USA 10,00 Internationaal Metaal 1530 UK, geëmailleerd groen, ca. 1960 4,50 Internationaal Overig 1550 Australië: Das Mahurangi district North Harbour 2,50 1552 Canada: Das Canadian Jamboree 2008; 100 yrs of scouting - Mnahurangi Mob 2,50 1556 China: Das Boy Scouts of China 3,50 1555 Luxemburg: Das Lëtzebuerg scouts 3,50 1557 Nieuw Zeeland: Das District Boy Scout - Auckland 2,50 1554 Nieuw Zeeland: Das Mahurangi Waitemata North Scout District 2,50 1551 Nieuw Zeeland: Das Summercamp Waitawheta 2,50 1558 Nieuw Zeeland: Das Venture scouts 4,00 1553 Nieuw Zeeland: Das Wellington - Mohua area 2,50 1559 Pools verkenners uniformblouse met das, met opgenaaide en geborduurde insignes 5,00 Medailles, Munten en Penningen 2006 Boy Scouts of America Centennial Uncirculated Silver Dollar in originele verpakking en certificaat 12,50 2009 Goede daad penning; 50 jaar padvinders 1910-1960 in origineel Rijks Munt doosje 4,00 2000 St. Joris wandeltocht groepsmedaille 1946 12,50 Pagina 3 van 10 NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38

Medailles, Munten en Penningen 2001 St. Joris wandeltocht groepsmedaille 1955 10,00 2002 St. Joris wandeltocht groepsmedaille 1961 - 1962 - 1963 - 1964 (4 stuks) 15,00 2003 St. Joris wandeltocht groepsmedaille 1966 - 1967 - 1970 - 1971 (4 stuks) 15,00 2004 St. Joris wandeltocht groepsmedaille 1972 - 1973 - 1976 - 1977 (4 stuks) 15,00 2005 St. Joris wandeltocht groepsmedaille 1979 - 1980 - 1981 - 1982 (4 stuks) 15,00 2008 UK, The Year of the Scout; 1907-1982 (zilver? (kleurig) in origineel doosje 5,00 2007 Zwitserland St. Jorismedaille 5,00 Nederland Insignes metaal 5809 Baret insigne Rowanwing, met alleen krukkenkruis 10,00 5811 Burgerinsigne, 12mm vernikkeld-zilverkleurig met steker 3,50 5820 Dasring pionierstersleiding NGB en Nederlandse Gidsen 3,50 5817 Groepscommittee steekspeldje, ca 1960 4,00 5822 Groepsleidster, geel/blauw/rood geemailleerd met brochering Gidsen leiding 7,50 5808 Hoed/baret insigne Voortrekker, oogjes met splitpen, messing verzilverd 20,00 5807 Hoed/baretpluim Districtscommissaris, paars/geel, nylon, type 1963 30,00 5819 Hoedlelie Commissaris WAAKT - NPV 1915-1927; 42x34mm; met twee buiglippen 20,00 5823 Jubileumspeld NPG 1916-1941 25 jaar; Amsterdam, met brochering 10,00 5813 Kabouterleidster Oehoe, geëmailleerd met brochering 3,50 5806 Nationaal Kamp 1950, aluminium stokplaatje 40 jaar verkennen 1910-1950 15,00 5816 NGB-NG leiding PHOENIX, (losse gidsen daar waar geen groep was), oranje geëmailleerd met brochering 7,50 5801 NPG installatiebroche met 8 puntige ster 10,00 5815 NPG leidsters speld met 2 klaverblaadjes.1957 3,50 5814 NPG Nationale Dienst insigne, geëmailleerd, 1939 7,50 5812 Onderscheiding Nationale Padvindersraad, Kon. Begeer Voorschoten, zonder lint 10,00 5802 Patrouilleleider lelie met dubbele clips en verkennerslelie met clip 7,50 5800 Polsbandinsigne Diepzeeverkenners 15,00 5810 Reversknoop insigne Voortrekkersleiding, 20 mm, type 1952 7,50 5805 Rowanwing baretspeld, KV, kruis met lelie 10,00 5864 Setje met 5 speldjes Europese Jamboree 1994 in origineel doosje 3,50 5804 Voortrekkers hoed/baretspeld VT met clips (dun metaal) 4,00 5803 Voortrekkers hoed/baretspeld VT met oogjes en pin (dik metaal) 4,50 5818 Vriendschapsspeldje Katholieke Verkenners (VKJB) 3,50 5821 Vriendschapsteken/teken van moed, brons 10,00 Nederland Insignes stof 5753 Groepsbadge "Scouting de Burgt" en naambandje voormalige Gen,. Winkelmangroep, Hilversum 2,50 5760 Nationaal Waterkamp; Nieuwkoop 1965; deelnemers insigne 5,00 5752 NPG Assistent leidsters insigne en overvliegvleugel 10,00 5751 NPG installatie insignes; 1x 8 puntige ster op dikke stof, 1x 10 puntige ster 5,00 5750 NPV installatie, vaardigheid (8) en 1e klasse insignes 10,00 5758 Tolk insigne "Habla Espanol", 3 stuks ! 10,00 5754 Vaardigheidsinsigne Verkenners Ropespinner, dun grijs vilt 4,00 5757 Vaardigheidsinsignes Senior Padvindsters (20mm); varensggast; planten en bloemen; scheepstimmerman; 10,00 varend zwerven 5755 Waarderingsinsignes Gouden en Zilveren Jacobstaf 7,50 5756 Waarderingsinsignes Gouden en Zilveren Jacobstaf voor waterwerk (blauw) 7,50 5759 Wing Luchtverkenners 6,00 Nederland Overig 5856 Aan de slag! Tips en trucs voor bever en welpenleiding; 1981 SN. 2,50 5857 Bronzen gietwerk'; wandbord Baden-Powell, 1937. // tekst achterzijde?? Ontwerp Rutger ten Ham, Hilversum. ; 7,50 Copyricht hartebrink CV; Foundry Calcasum Holland 5850 Collectie met meters en tientallen kleuren patrouille linten 5,00 5859 Deurplaatje Padvinders; geëmailleerd 3,50 5851 Fiesta Tropicana, 50 jaar welpen, Grammofoonplaatje 45 toeren 2,50 5858 Kalender 1969 Nationale Padvinders Raad, compleet ongebruikt 2,50 5854 Koempoelan 1948, KV, Lunteren; leren deelnemersbadge 3,50 5855 Koempoelan 1950, KV, Lunteren; leren deelnemersbadge (op foto moeilijk te zien door weinig contrast) 3,50 5853 Koempoelan 1963, Voortgang, suikerzakje 1,00 5852 Nationale Koempoelan 1948, Lunteren; deelnemersbewijs 4,50 5860 Patrouillevlag Bever 4,50 5862 Patrouillevlag Panter 4,50

Pagina 4 van 10 NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38

Nederland Overig 5861 Patrouillevlag Vos 4,50 5863 Patrouillevlag Zwaluw 4,50 Nederland Uniform - Kleding 5832 Bevertrui en cap 2,50 5835 Collectie uniform attributen: 2 baretten, 4 riemen; lintjes, flossen; fluitkoord, fluit, rectakompas, musketonhaken 10,00 5830 Gidsenblouse met insignes, rokje, baret, fluitkoord en fluit 5,00 5831 Kabouterjurkje met dasje en insignes, mutsje, wollen muts 5,00 5834 Welpentrui met insignes, manchester korte broek, pet, riem met fluit 6,00 5833 Welpentrui met insignes, manchester korte broek, pet, riem met fluit, kousen en flossen 7,50 Poststukken/enveloppen/FDC 5925 Drukwerk enveloppe Nederlandse Padvindersraad, Frankeermeter uit 1962 2,00 Postzegels en Sluitzegels 5944 Afghanistan; 1964; Mi. Blok 47 en 48 2,00 5947 Ajman: 1971; Mi Blok 287 (gestempeld) 2,50 5946 Ajman; 1971; Mi. 940/945 in ongetande blokken (gestempeld) 3,50 5945 Algerije: 1988; Mi 966 1,00 5941 Anguilla: 1985; Mi. 661/664 opdrukken 4,00 5942 Antigua & Barbuda; 1985; Mi. 885/888 + Blok 98 5,00 5943 Antigua & Barbuda; 1987; Mi. 1061/64 + Blok 128 5,00 5940 Antigua: 1981; Mi. 639/642 2,50 5956 Bahama's; 1985; Mi. 586/589 + Blok 45 3,50 5953 Bangladesh: 1981; Mi. 148/149 1,00 5958 Barbados: 1987; Mi. 679/682 2,00 5955 Barbados: 1987; Mi. 679/682 in hoekrandstukken met 2 zegels (dus 4x2 zegels) 3,50 5949 Barbuda: 1986; Mi. Blok 103 4,00 5948 Barbuda: 1988; Mi 1076/1079 + Bl 137 4,50 5952 Belize: 1987; Mi. 964/967 + Blok 93 7,50 5951 Bhutan: 1967; Mi. 155/160 opdrukken 3,00 5950 Bhutan: 1982; Mi. Blok 90 (boy scouts) 4,00 5954 Bhutan: 1984; Mi. 896 Donald in Good scouts! 4,50 5957 Bhutan: 1986; Mi. 990/993 + Blok 131 opdruk 7,50 5960 Brunei: 1985; Mi. 320/322 1,50 5959 Burkina Fasso: 1985; Mi. Blok 111 4,50 5970 Centraal Afrika: 1983; Mi. 989 7,50 5971 Centraal Afrika: 1984; Mi. 1009 7,50 5966 Centraal Afrika: 1985; Mi. Blok 320 Vogels 3,00 5962 Centraal Afrika: 1988; Mi. 1322/1326 + Blok 435 + Mi 1348/1351 waardeopdrukken 9,50 5963 Centraal Afrika: 1988; Mi. 1348/1351 waardeopdrukken 3,50 5964 Centraal Afrika: 1990; Mi. 1418/1423 + Blok 492 9,50 5969 Centraal Afrika: 1990; Mi. 1427 zegel 1500 F goud in blok van 4 met randbedrukking 17,50 5965 Centraal Afrika: 1990; Mi. Blok 493 t/m Blok 498 Vlinders 9,50 5968 Centraal Afrika: 1990; Mi. Blok 502 Vogels goud 1500F groen rand getand 4,50 5967 Centraal Afrika; 1990; Mi. Blok 501 Vogels goud 1500F blauwe rand ongetand 17,50 5972 Cook island; 1983; Mi. Blok 132 4,50 5961 Cyprus: 1963; Mi. Blok 1 ongetand blok (eerste scouting blok!!) 65,00 5973 Zuid Afrika, velletje met 12 verschillende sluitzegels met Padvinderswet 3,50 Prentbriefkaarten 6038 Austerlitz, Padvinders Buiten Centrum, paddenstoel met totem 3,00 6011 Baarn, NPG centrum Buitenzorg, conversatiezaal 3,00 6004 Baden-Powelldag 22 februari; Uitg SN. 2,00 6022 Bergen NH, De krocht, troephuis "De Duintrappers" 2,50 6059 Bijzonder setje met 6 mini foto's (9x7cm) van NPG centrum Buitenzorg, Baarn in omslaghoesje van Gildewinckel 10,00 's-Gravenhage 6024 Capelle ad IJssel, Scoutcentrum Rotterdam 3,00 6027 Den Haag, NPG, nationaal Hoofdkwartier, Raamwet 2 2,50 6012 Driebergen, Padvinderscentrum (kl scheurtje links onder) 2,00 6025 Dwingeloo, Scouting labelterrein Dwingeloo 3,00 6037 Eerbeek, Padv. Troephuis "Tapawingo" (1953) 3,00 6014 Eerde, Ommen, NPG Stafhuisje 3,00

Pagina 5 van 10 NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38

Prentbriefkaarten 6019 Eerde, Ommen, NPG, Kampleven 3,00 6018 Eerde, Ommen, NPG, op het water 3,00 6016 Eerde, Ommen, NPG, op houtvuur kokende padvindsters 3,00 6015 Eerde, Ommen, NPG, roeiende padvindsters 3,00 6017 Eerde, Ommen, NPG, Terrein (1948) 4,00 6041 Eerde, Ommen, NPG. Kampleven Padvindsters (krt 563) 3,50 6040 Eerde, Ommen, NPG. Vierluik (krt 265) 3,50 6026 Elburg, Clubhuis 't Hecht, Scoutinggroep NS Rambonnet 3,00 6001 Goed Jacht! Uitg, De Nederlandsche Padvinders, 's-Gravenhage 2,50 6000 Goede Jacht, uitg. De Scout Shop 2,50 6023 Heeze, Scouting Kampeerterrein "achter 't heezerenbosch" 3,00 6039 Hellendoorn, Kampeerboerderij "de Bosrand" 2,50 6058 Jisp, NPG, Waterpadvindsters op "de goede verwachting" 3,00 6010 Kabouterkaart Hartelijk gefeliciteerd; uitg Gildewinckel, ca 1948 5,00 6007 Kabouterkaart met kabouter belofte "Ik zal mijn best doen een echte kabouter te zijn….." 4,00 6008 Kabouterkaart met kabouterwet "Een kabouter is eerlijk…." 4,00 6013 Leiderdorp, Clubhuis M-hala-Panzi, Postgroep Wets, invalide padvinders 2,50 6020 Moergestel, Kampeercentrum NPV, de Rendierhoeve, 3,00 6005 Mowgli en de dieren; uitg. SN. 2,00 6052 Ommen, Ada's Hoeve (k183-200) 3,00 6054 Ommen, Ada's Hoeve, kampeercentrum NPV (krt 264) 3,50 6051 Ommen, Ada's Hoeve, kampeercentrum NPV (krt 576) 3,00 6056 Ommen, Bij de Storris 4,00 6055 Ommen, De Boerderij, Padvinderscentrum (1949) 4,00 6057 Ommen, Gilwell Ada's Hoeve, Buitencentrum Scouting Nederland, (1982) 3,00 6053 Ommen, NPV Buitencentrum (krt 562) 3,00 6042 Ommen, NPV en NPG, Welpenhuis St. Jorishoeve 3,50 6046 Ommen, NPV, huiswaarts m/d huifkar 4,00 6047 Ommen, NPV, kampleven Padvinders (krt 858) 4,00 6044 Ommen, NPV, St. Jorishoeve (krt 668) 3,50 6049 Ommen, NPV. Boerderij (krt 465) 3,50 6050 Ommen, NPV. Padvindersboerderij (krt 772) 3,50 6048 Ommen, padvinders zoeken het spoor in Ommen's schone natuur 3,00 6045 Ommen, Scoutcentrum Gilwell Ada's Hoeve 3,00 6043 Ommen. NPV, St. Jorishoeve (krt 1165) 3,50 6033 Overasselt, Gilwell St. Walrick Buitencentrum SN drieluik (krt 788) 3,00 6031 Overasselt, Gilwell St. Walrick Buitencentrum SN vierluik (a) 3,00 6032 Overasselt, Gilwell St. Walrick Buitencentrum SN vierluik (b) 3,00 6034 Overasselt, Gilwell St. Walrick Buitencentrum SN vierluik C (krt 985) (knikvouw/vlek) 2,00 6029 Overasselt, Poort, Gilwell-St. Walrick 3,00 6028 Overasselt, Ruïne St. Walrick, "Maria Moeder der Verkenners" 3,00 6030 Overasselt, SN Gilwell St. Walrick (pin gaatje) 2,50 6009 Padvindsterskaart, uitg WAGGS, Nederlandse Gidsenbeweging; 1947; 'Ik ben een schakel…." 3,50 6006 Set met 5 Jungleboek kaarten: uitg Scout-shop: Mowgli en baghera; mowgli's broeders; Mowgli en kaa; shere 4,50 kahn en baloe leert de wet 6021 Vierhouten, Kampeercentrum Saxenheim, Welpenschuur 3,00 6003 Welpen verjaardagskaart; uitg SN. 2,00 6002 Welpenkaarten; set 72075, 5 beeldkaarten en 3 om te kleuren 3,00 6036 Zeist, NPV interieur NPV Troephuizen (1956) 3,00 6035 Zeist, NPV troephuis de Vlam (1960) 3,00 Riemen en riemgespen 6103 Nederland; Scouting Nederland gesp 6,00 6100 Portugal: Corpo Nacional de Escutas Alerta; gesp 7,50 6101 UK; Boy Scouts Be Prepared; Official Pattern (doorsnee 55mm), gesp 7,50 6102 UK; Boy Scouts, Be Prepared, (doorsnee 36mm), gesp 5,00 Speelgoed/Miniaturen 6741 Boy-Scouts Lot spel (bingo/kienen), compleet met 48 speelkaarten (4 sets met 12 kaarten) en 90 nummers (nr 78 6,00 mist), Doos 29x18cm 6740 Het Padvindersspel, kaartspel nieuw in grote doos (13x21,5cm) 5,00 6744 Modelauto Lledo "Days Gone" met opdruk "nationale scoutingdag" en SN embleem. 5,00 6742 Set met 11 plastic miniatuur scoutjes om zelf te schilderen (A) 7,50 Pagina 6 van 10 NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38

Speelgoed/Miniaturen 6743 Set met 11 plastic miniatuur scoutjes om zelf te schilderen (B) 7,50 Speldjes 6750 Safari '64. 4,50 Stripboeken/Verhalen 6772 De avonturen van de 3 L; Het geheim van de rode rotsen /Mittei [pseud. van Jean Marlette] ; scen. M Vasseur 4,50 [pseud. van Andre Paul Duchateau] Helmond , 1969 . - 32 p. : gekleurde ill. ; 28x22 . - (Favorietenreeks) 6774 De avonturen van de 3 L; Signaal in de nacht / Mittei [pseud. van Jean Mariette] scen. M Vasseur [pseud. van 4,50 Andre-Paul Duchateau] - Helmond , 1970 . - 32 p. : gekleurde ill. ; 28x22 . - (Favorietenreeks) 6773 De avonturen van de 3 L; Spoken in de grot / Mittei [pseud. van Jean Mariette] ; Tibet [pseud van Gilbert Giscard ; 4,50 scen. M Vasseur [pseud. van Andre-Paul Duchateau] - Helmond , 1977 . - 32 p. : gekleurde ill. ; 28x22 . - (Favorietenreeks) 6770 De Beverpatroelje; nr 19, Twintig miljard onder de aarde, 1990 Dupuis (gelezen) 3,50 6781 De Donderpadjes en het monster van het Trubbelermeer / Berck [pseud. van Arthur Berckmans] ; scen. Rudy 3,50 Jansen - 2e druk . - Antwerpen : De Dageraad , 1981. - 47 p. : ongekleurde illustraties ; 30x21 . - (Magnumreeks ; 10) 6782 De Donderpadjes Het Pan-elixer / Berck [pseud. van Arthur Berckmans] scen. Rudy Jansen . - Antwerpen : De 3,50 Dageraad , 1981 . -48 p.: ongekleurde ill; 30x21 . (Magnumreeks ; 11) 6775 De Flintstones en andere verhalen: Fred Flintstone doet een goede daad / Hanna en Barbera . - Amsterdam : De 3,00 Geillustreerde Pers , 1966 . - 65 p. : gekleurde ill 14x17 . - (Flintstones en andere verhalen ; 12) p. 33-44 en voorplat (kaft los) 6776 Dieren-Jamboree / Rup . - z.p. : Dagblad van het Oosten/Nieuwsblad van het Oosten , [1940] . - geen pag. : 9,50 gekleurde ill. ; 28x20 (az leeuwenkop) 6780 Het dwaalspoor / Geert & Co. . - Antwerpen : H. Louwers , 1987 . - ongekleurde ill. - idee van commisariaat 3,50 jonggidsen-jongverkenners 6778 Jungle Book 2; magicolor; Walt Disney; 1968 - Kleurboek (1 tek gebruikt) 2,50 6777 Jungle Book. Walt Disney; Kleurboek; 1968 (ongebruikt) 2,50 6779 Stripschrift 1979; jrg 29 nr 9; met oa artikel Jan van der Steen over taal en kleuverschillen bij Suske en Wiske; az 3,50 afb. Wervelende waterzak in NL en FR. 6771 Suske en Wiske; nr 216, De Wervelende Waterzak; speciale uitgifte Scouting Nederland/FOS, 1988, Laatste 3,50 verhaal en getekend door Willy van der Steen. (nieuw) Tijdschriften/Kranten/brochures 6803 "De Groene Das", Ingebonden tijdschrift van de St. Tarcisiusgroep in de parochie St. Thomas van Aquino te 10,00 Amsterdam. 1e jrg. Juli 1945 nr. 1 tm juni 1946 nr 12 6801 De Huifkar, 1933/1934, ingebonden maandblad Voortrekker; 1e jaargang nr 10 t/m 2e jrg nr 20 10,00 6802 De Huifkar; 1935/1936. ingebonden, 3e jrg nr. 29 -sept'35 t/m 4e jrg nr 44 dec '36 9,50 6814 De Katholieke Verkennersleider; 1938. ingbonden jaargang, compleet 4,00 6804 De Padvinder; 1911 Ingebonden jaargang. Nagenoeg compleet, er missen enkele blz. en er zijn ook wat blz 15,00 beschadigd. Toch een mooi en uniek tijdsdocument en zeldzaam bezit. 6805 De Padvinder; 1916/1917, ingebonden, kaft deels los; 1916 2 jrg nr 13 t/m nr 22 dec en 1917 nr 23 en 24 feb '17 9,50 6806 De Padvinder; 1918, ingebonden, 4e jrg. Nrs 37 (mrt) t/m 47-48 kerstnr. 9,50 6807 De Padvinder; 1921, losse nummers, 1 t/m 23 6,00 6808 De Padvinder; 1923, ingebonden nrs: 6 mrt t/m 23 dec. (binding deels los) 5,00 6809 De Padvinder; 1923/24 Losse nummers; 1923 2-4-16-18/22 1924 9-10 3,50 6810 De Padvinder; 1926, ingebonden jaargang, blz 1 t/m 376 (band deels los) 6,00 6811 De Padvinder; 1927, netjes ingebonden, compleet 13e jrg nr 1 t/m 12, pag. 424 6,00 6849 De Padvindster, 1948; 20e jaargang, compleet met Schalmei 2,50 6818 De Padvindster; 1940, ingebonden complete jaargang 5,00 6819 De Padvindster; 1950, ingebonden complete jaargang 3,00 6820 De Padvindster; 1952, ingebonden complete jaargang, incl schalmei. 3,50 6821 De Padvindster; 1954, ingebonden complete jaargang, incl schalmei. 3,50 6822 De Padvindster; 1958, ingebonden complete jaargang, incl schalmei. 3,00 6823 De Padvindster; 1959, ingebonden complete jaargang 3,00 6842 De Verkenner; losse nummers met linnen omslagband; jaargang 1962 2,50 6843 De Verkenner; losse nummers met linnen omslagband; jaargang 1967 nr 2 tm 12 2,50 6844 De Verkenner; losse nummers met linnen omslagband; jaargang 1969 2,50 6834 De Verkenner; netjes ingebonden met harde kaft; jaargang 1928 7,50 6835 De Verkenner; netjes ingebonden met harde kaft; jaargang 1948 en 1949 in een band 5,00 6837 De Verkenner; netjes ingebonden met harde kaft; jaargang 1950 2,50 6836 De Verkenner; netjes ingebonden met harde kaft; jaargang 1950 en 1951 in een band 5,00 6838 De Verkenner; netjes ingebonden met harde kaft; jaargang 1953 2,50 6839 De Verkenner; netjes ingebonden met harde kaft; jaargang 1960 2,50 6840 De Verkenner; netjes ingebonden met harde kaft; jaargang 1961 2,50 6841 De Verkenner; netjes ingebonden met harde kaft; jaargang 1964 2,50 Pagina 7 van 10 NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38

Tijdschriften/Kranten/brochures 6816 Goudland, 1935-1936, Losse nrs in losse omslagband. Nrs 1935 4/16-18/19-22/26 en 1936 14-16/12-23/26 3,00 6817 Goudland, 1938, gebonden jaargang; blz ; 3/574 3,50 6831 Jamboree, Journal of world scouting, dec. 1946, Boy Scouts International Bureau 2,50 6829 Koempoelankrant 1952, Lunteren Nr.1 2,50 6815 Leidersblad; gebonden; jul 1969 t/m dec 1971 + scoutshop catalogus 5,00 6800 Schanulleke, kampkrant van het landelijke BE en Blauwe Vogelkamp 19789 te Anloo, compleet, nrs 1 t/m 7 7,50 6832 Scouting Magazine - FLITZ, Compleet ingebonden jaargangen 1999 en 2000, met gouden titelindruk op rug band 3,50 6830 The Council Fire, Girl Guide and Girl Scout paper; jan 1947 t/m okto 1950, Ingebonden 3,50 6833 Weest Paraat, Jaargang 1958 nrs 11/12, 1959 compleet, 1963 compleet 3,00 6813 Weest Paraat; 1936 - 1948, Diverse ingebonden losse nrs. Uit de periode 1936 t/m 1948 3,00 6847 Weest Paraat; losse nummers in linnen omslagband; jaargang 1960 2,50 6848 Weest Paraat; losse nummers in linnen omslagband; jaargang 1962 2,50 6846 Weest Paraat; netjes ingebonden met harde kaft; jaargang 1958 2,50 6845 Weest Paraat; netjes ingebonden met harde kaft; jaargang 30; Oct 1947 - sept 1948 2,50 Vlaggen/Vaandels 6901 Fietsvlaggetje Kabouters, nieuw 3,00 6902 Fietsvlaggetje Wereld embleem meisjes, nieuw 3,00 6903 Padvindsters Wereldvlag, ca. 1950, afm. 100x70 cm 15,00 6900 Tsjechië; IV Junacky snem.Praha 19.-20.5.1990, Dubbelzijdig bedrukt JUNAK BUD PRIPRAVEN! (35X20CM) 2,00 Wereld Jamboree 6971 Ruilpakket groot: voor Jamboree of ander kamp; 100 insignes van alles wat (foto kan afwijken) 20,00 6970 Ruilpakket klein: voor de Jamboree, Jamborette of ander internationaal kamp; 50 insignes van alles door elkaar 15,00 (foto kan afwijken) 6972 Ruilpakket Super: kom goed voor de dag op de Jamboree of elders! Ca. 250 insignes (willekeurige mix, foto als 40,00 voorbeeld) Wereld Jamboree (03) 1929 Engeland 6980 The World Jamboree of Boy Scouts; Fraai herinneringslogboek, Reprinted met art en foto's uit de Times. 10,00 Wereld Jamboree (04) 1933 Hongarije 6990 Magyar CserkesZ Godollo; Kampkranten, losse ex. Nrs: 1 en van augustus 3/8 - 6/8 en 8/8 15,00 Wereld Jamboree (05) 1937 Nederland Vogelenzang 7005 De Huifkar, Jamboreenummer juni 1937, maandblad voor voortrekkers 7,50 7002 Diary and Log Book, This is the Jamboree/My log Book (gebruikt) 15,00 7004 Enveloppe met sluitzegel, complete serie postzegels en jamboree datumstempel 31.VII.14 7,50 7006 Flyer/advertentie voor Speciaal Jamboreenummer de Verkenner. 4,50 7009 Folder U komt naar de Wereld-Jamboree 1937, 3,50 7000 In dit teken – tekening Titus Leeser, door P. Telder, aangeboden door X-comité als herinnering 5,00 7003 Jamboree Woordenlijst, 4 talig 7,50 7008 Jamboree-Logboek in origineel verzendkarton, (Omslag logboek gekreukt) 10,00 7010 Jamboree-Post, netjes ingebonden set kampkranten 15,00 7007 Rapport Wereld Jamboree 1937, samengesteld door HJ Spijkerman, secr NHK., pag. + kampplattegrond 7,50 7011 Strip met 7 verschillende spaarzegeltjes van bakkerij/snoepfabriek van Melle uit Breskens, 1937 7,50 7001 Zangbundel A E van Voorthuisen (110 pg) Hollandia Druk (omslag rug scheurtjes) 5,00 Wereld Jamboree (06) 1947 Frankrijk, Moisson 7056 Complete set met 16 Kampkranten en papieren omslag met St. Joris en Mickey Mouse (randen van omslag en 20,00 kranten her en der beschadigd, maar verder goed) 7057 Grand Jeu Fraternel, jamboreespel + metroplattegrond Parijs 4,00 7052 Jamboree de la Paix, Moisson Aout 1947, informatie brochure met plattegrond 5,00 7051 Jamboree France, We Are expecting you, kampgids EN 7,50 7055 Jamboree woordenlijst, 4 talig, Nederlands contingent, 7,50 7058 Jamboree Woordenlijst, pag 35. 3,50 7053 Les cahnsons du jamboree, zangbundel pag 48 7,50 7050 Liederen en Canons, Nederlands Contingent 7,50 7054 The Jamboree cook's book, pag 23, omslag gevlekt 4,00 Wereld Jamboree (07) 1951 Oostenrijk 7070 Die Maultrommel, kampkrantset nrs 1 t/m 3 = compleet 12,50 Wereld Jamboree (08) 1955 Canada 7150 Welcome to St. Andrew's Presbyterian Church, Sunday august 21st 4,00 Pagina 8 van 10 NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38

Wereld Jamboree (09) 1957 Engeland, Jubilee 7205 "Be Prepared" for meal-time? "You bet!", pag.35, maaltijdprogramma's en kookkinstructies 4,00 7200 Handbook and Diary JIM , jamboree-Indaba-Moot 7,50 7203 Jamboree Woordenlijst, 4 talig, Nederlands contingent, 5,00 7206 Picture LOG of the Jubilee Jamboree - Indaba - Moot 10,00 7201 Scouts Own, Gebeds en zangboekje Nederlands contingent 7,50 7207 The Royal town of Sutton Coldfield, a souvenir 2,50 7204 United Service (Scouts' Own), 4th august 1957, 11 am. 2,50 7202 Zangbundel, Nederlands Contingent 5,00 Wereld Jamboree (11) 1963 Griekenland 7254 Diverse documenten Nederlands Contingent, 7 circulaires en briefpapier met stempel subkamp AKAMANTIS 7,50 7255 Fotocollectie met 15 foto's groot formaat (13x18cm) met oa deelnemers Ned. Contigent, aangeboden door Gilette 20,00 Holland 7252 Marathon Courier,Information issues, Nrs 1 t/m 6 (compleet) 12,50 7253 Marathon Courier; kampkrant, nrs: 8-9-11-12-13-14 7,50 7250 The campers book and diary, kampboekje, 71 pag. 7,50 7251 The song of Jamboree. Grammofoonplaat single; 45 toeren (hoesje hefet wat schade) 2,50 Wereld Jamboree (12) 1967 Verenigde Staten, Idaho 7260 Jamboree Journal, kampkranten - losse ex. Nrs: 1-4-6-8-9-10 sommige loose blz. 3,00 7261 Program Guidebook, pag. 32 5,00 Wereld Jamboree (14) 1975 Noorwegen 7280 Foto herinneringslogboek Nordjamb-75, pag 44 10,00 Wereld Jamboree (15) 1983 Canada 7403 Jamboree informatiebulletins Nederlands contingent. Nrs. 1 t/m 7 7,50 7400 Menus and food lists/menus et listes d'alimenst, tweetalig menu/receptenboekje (gebruikt, kaft smoezelig) 5,00 7404 The Kananasis Journal; kampkranten nrs: 1 t/m 8 15,00 7401 Troop manual/manuel de la troupe, tweetalig troepinfo boek 7,50 7402 Welcome to Canda's Rocky Mountains, Hike program book, 55 pag. 7,50 Wereld Jamboree (16) 1987 Australie 7425 Bringing the world together, fotoherinnerings logboek van gezamenlijk Nederlands en Belgisch contingent, A4, 15,00 pag. 62 Wereld Jamboree (17) 1991 Korea 7450 Souvenirspeldje 3,00 Wereld Jamboree (18) 1995 Nederland Dronten 7501 Badge Belgisch Contingent 3,00 7511 Contingentsinsigne Australie 4,50 7509 Contingentsinsigne Canada 4,50 7507 Deelnemersbadge 7,50 7503 Fraaie vlag; Gloriedoek 150x200 cm. 25,00 7506 Future is now, lepeltje in origineel doosje 4,00 7508 Origineel doosje met 5 Jamboreespeldjes Future is now 5,00 7510 Programme-tag, plastic naampasje 3,00 7504 Souvenirdas Jamboree, ScoutShop, (gebruikt) 4,50 7500 Telefoonboekje, 34 pag. 3 talig, gebruikt 2,50 7502 TerraNova, kampkrant , set 10 van 2/8 t/m 11/8 7,50 7505 Vingerhoedje " Dronten Centrum van de Wereld" 3,50 Wereld Jamboree (19) 1999 Chili 7551 Collectie met items Belgisch Contingent: Das, Badge, Backpatch, kaartspel + Peace badge 20,00 7550 Kunststof bord, made in chili, met jamboree tekst en embleem 5,00 Wereld Jamboree (20) 2003 Thailand 7561 Contingentsinsigne nederland Ik Jambo mee! 3,50 7563 Contingentsinsigne Nederlands contingent 5,00 7562 Contingentsinsigne USA Central Region, BSA 5,00 7570 Deelnemersinsigne 10,00 7571 JOIN IN activities Thailand 2,50 7560 Set van 4 officiële fotokaarten 3,50 7567 Souvenir insigne Scoutshop 3,00 Pagina 9 van 10 NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38

Wereld Jamboree (20) 2003 Thailand 7565 Troepbadge ned Contingent Fluisterboot 4,00 7564 Troepbadge ned Contingent Loodsboot 4,00 7573 UK contingents ruilinsigne 2,50 7569 UK contingentsinsigne 5,00 7574 UK contingentsinsigne Central Yorkshire 3,50 7568 UK contingentsinsigne Northamshire 3,50 7566 UK contingentsinsigne Sussex; Share our World * Cultures 3,50 7572 USA contingentsinsigne BSA 5,00 Wereld Jamboree (21) 2007 Engeland 100 Jaar 7576 International Badgers Club 100 - 2007; backpatch 12x9cm 3,50 7578 International Badgers Club; backpatch 10x10cm 3,50 7575 NVVSO swop insigne 3,50 7577 UK contingent; bierviltje 2,50 7579 UK contingents Backpatch; 12x12cm 5,00 Wereld Jamboree (22) 2011 Zweden 7581 NVVSO swop insigne 3,50 7580 Simply Visit, complete guide for visitors, inclusief plattegrond 5,00 Wereld Rover Moot 8000 4th Rover Moot 1949 Noorwegen, programmagids, 15,00 Zolderopruiming 9000 Doos met van alles en nog wat, kledingstukken, insignes, boeken en nog veel meer 12,50 9001 Grote doos met van alles en nog wat, teveel om op te noemen 15,00 9002 Superdoos boordevol oude scouting memorabila 20,00

Bedankt voor het doorkijken van deze veilinglijst. Zit er iets leuks voor je eigen collectie bij? Zorg dan dat je biedingen uiterlijk op 15 mei 2019 aangeleverd zijn bij de veilingmeester. Dit kan door inzending van het bijgesloten biedformulier of per email. Download het formulier dan via www.nvvso.nl menu veilingen. Je kunt ook per email aan [email protected] een formulier opvragen of je biedingen doorgeven.

Succes met bieden en alvast een fijne zomervakantie, zomerkamp, Wereld Jamboree, Jamborette of anders!

Afbeeldingen: Van nagenoeg alle kavels is een afbeelding beschikbaar. Deze vind je op internet. De hyperlink is beschikbaar op www. nvvso.nl - Veiling pagina. Het kavelnummer is tevens het bestands/fotonummer!

Let op: Postzegels zijn genummerd volgens catalogus Michel en worden niet afgebeeld. Doorgaans kun je afbeeldingen terugvinden in catalogi of op www.postbeeld.nl

Pagina 10 van 10