NVVSO Kavellijst VEILING Voorjaar 2019 Nummer 38
NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38 Kavel Rubriek en Omschrijving Kwaliteit: Inzet € Aardewerk, servies e.d. 900 Aardewerk lelie, in rood/wit, 18x20cm 5,00 904 Aardewerk wandbord Scouting Nederland, aangeboden door Landelijk Bestuur. Rond 25cm 5,00 908 Asbakje van Westraven met NPG en klaverblad, grijs/blauw, rond 11cm 7,50 901 Glazen asbakje met VVS -rood/wit- embleem, O-15cm 5,00 902 Glazen asbakje met Wereld Embleem- wit/paars- 11cm 5,00 903 Koperen wandbordje Turkije, ter gelegenheid van Scoutscongres in Istanbul, 1972, rond 16cm 5,00 905 Plaquette van Baden Powell in bronskleurig op gips, 28x22cm. (min beschadiging hoedrand) 5,00 907 Porseleinen Tabakspot, tweedelig met tekst "Be Prepared", ca 1920 (Hoed is gelijmd, kleine chipjes) 15,00 906 Tinnen herinneringsbord Oud-Scouts-Oud_gidsen Hoboken, Etain 95% tin, O 23cm 7,50 Baden-Powell - Boeken 977 AFRICANADVENTURES - By Lord Robert Baden Powell of Gilwell, ca 1924; pg 191, (smoezelige omslag) 10,00 966 "Verkennen - toen en nu - voor jeugd / Lord Baden Powell of Gilwell . - 10e herziene druk / Theo P.M. Palstra . - 3,50 Amersfoort : Scouting Nederland , 1977 . - 301 p. : ill. ; 171" 978 ADVENTURING TO MANHOOD - By Lord Robert Baden Powell of Gilwell, 1936, pg 192 7,50 968 Adventuring with Baden-Powell, Yarns & articles by the "chief"; 1962 2ed ruk; pag. 122 4,50 974 Aids to scoutmastership, By Baden-Powell, 1944, pg. 71; A guyidebook for scoutmasters; World Brotherhood 4,00 edition. 971 Baden-Powell zijn leven en werk; een waar verhaal door Theo Palstra; 1967; uitg NPR; pag 127 2,00 963 Baden-Powell, zijn leven en werk, Theo P.M. Palstra, uitgave NPR, Den Haag, 2e druk 1969. 128 pg, 20x14 3,00 972 Brownsea; Where it all began. August 1907 The first experimental Scout Camp. Mario Sica; pag. 48 4,00 970 De geschiedenis van zijn leven; Fontein Utrecht; EE Reynolds; vert Ton Bouws 2,00 969 Girl Guiding; The official Handbook; by Sir Robert Baden Powell- KCB; 1918; second edition 4,50 953 Het verkennen voor jongens / Lord Baden Powell of Gilwell . - 7e druk . - z.p. : De Nationale Padvindersraad , z.j. 3,00 . - p. : ill. ; 20x14 Editie zeven heeft dezelfde inhoud als nummer zes. Voorzijde groen met springende verkenner. 964 Het verkennen voor jongens / Lord Baden Powell of Gilwell ; voorwoord Nationale Padvindersraad . - 6e druk- 4,50 z.p.1946 De Nationale Padvindersraad , z.j. - 390 p. : ill. ; 20x14 951 Het verkennen voor jongens / Lord Robert Baden Powell of Gilwell ; vw J.J. Rambonnet ; vert. en bewerking Jan 3,50 Schaap . - 2e druk- Schefferdrukkerij,1929 462 p.ill;19x14- 1e voor Ned bewerkte editie. Linnen omslag, prijs op rug f 2,50 (kaft geplakt) 952 Het verkennen voor jongens = een handboek voor de opleiding van jongens tot goede burgers / Lord Baden 3,00 Powell of Gilwell ; vw Nat. Padvindersraad . - 6e druk- 390 p. : ill. ; 20x14 961 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell . - 4e druk . - Den Haag : De Nederlandse Padvinders , 1949 3,50 . - 207 p. : ill. ; 20x14 . - gebonden 962 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell . - 5e druk . - z.p. : De Nationale Padvindersraad , 1959 . - 3,50 207 p. : ill. ; 20x14 . - gebonden, Wolf op omslag donkergroen 965 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell . - 6e druk . - z.p. : De Nationale Padvindersraad , 1963 . - 3,50 213 p. : ill. ; 20x14 . - gebonden, Wolf op omslag lichtgroen 960 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell ; [omslag H. Snoek] . - 3e druk . - Den Haag : De 3,50 Nederlandsche Padvinders , 1945 . - 203 p. : ill. ; 20x14 . - ingenaaid met bruine rug. 959 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell ; vert. P. Telder . - 1e druk . - Dordrecht : Schefferdrukkerij , 5,00 [1930]. - 234 p. ill 19x14 Gele kaft met wolf. Stempel afd. Pers en Propaganda Gekartonneerde editie (verkoopprijs: ƒ2,00) 980 LIFE'S SNAGC and how to meet them - By Sir Robert Baden Powell Bt.; 1927; pg 127 7,50 950 Padvindersspelen / Generaal Baden Powell ; voor Nederland bewerkt onder toezicht van het Hoofdbestuur der 7,50 Nederlandsche Padvindersorganisatie . - Amsterdam : Scheltens en Giltay , [1911] . - 169 p, : 21x16 ingenaaid (NPO) -(wat smoezelig door vochtplekken 973 Scouting Round the World by the Chief Scout Lord baden Powell of Gilwell, illustrated by the Author; 1935, pg; 5,00 192 (goed maar vochtplekjes) 975 Steps to Girl Guiding; an abridged edition of the official handbook by Lord Baden Powell of Gilwell; 1943 4,00 976 The Adventures of a Spy by Sir Robert Baden-Powell, BT; 1924; pg 171; (omslag los en hersteld met karton) 10,00 zeldzaam! 967 The Boy';s life of the Chief Scout; Sir Robert Baden-Powell Bt.; 1929; pag63 (omslag iets beschadigd) 4,50 954 Verkennen voor jongens / Lord Baden Powell of Gilwell . - 8e druk / mr. J.W.M. Rademaker, DCC . - Den Haag : 3,00 Nationale Padvindersraad , 1955 . - 400 p. : ill. ; 18x11 . - ingenaaid - nw vertaling/bewerking Jan Rademaker van ed 1945 979 YOUNG KNIGHTS OF THE EMPIRE by Sir Robert Baden-Powell; 1920; pg. 208 (omslag slecht) zeldzaam! 15,00 958 Zwervend op de weg naar levensgeluk / Lord Baden-Powell of Gilwell ; voorwoord J.J. Rambonnet ; M.C de Jong ; 3,50 omslag John Hummel . - 4e druk . - Den Haag : De Nederlandsche Padvinders , z.j. - 208 p. : ill. ; 19x14 . - gebonden 957 Zwervend op den weg naar levensgeluk / Lord Baden-Powell of Gilwell ; voorwoord Nat. Hoofdkw . - 3e druk . - 3,50 Den Haag : De Nederlandsche Padvinders , [1947] . - 208 p. ill. ; 19x14 Ingenaaid, wit papieren omslag, (handmatig ingebonden hardcover) 956 Zwervend op den weg naar levensgeluk / Lord Baden-Powell of Gilwell ; voorwoord J.J. Rambonnet . - editie X . - 4,00 Den Haag : De Nederlandsche Padvinders , z.j. - 264 p. ill.ingenaaid Slappe linnen kaft met rode tekstopdruk. Adres: Alexanderstraat ( Pagina 1 van 10 NVVSO Kavellijst VEILING voorjaar 2019 nummer 38 Kavel Rubriek en Omschrijving Kwaliteit: Inzet € Baden-Powell - Boeken 955 Zwervend op den weg naar levensgeluk / Sir Robert Baden-Powell Bt. ; voorwoord J.J. Rambonnet . - 1e druk . - 4,50 Amsterdam : Centraal Magazijn N.P.V. 1926 ( Dordrecht : Schefferdrukkerij) 264 p, gebonden lichtgroen-Op az "uitgave Schefferdrukkerij, Dordrecht Boeken 1040 40 jaar verkennen in nederland; 1950; foto herinneringsboek; pg 104 2,00 1020 Avondwake, de = vigilie-overwegingen en installatie-ceremonie bewerkt voor Katholieke voortrekkers[D.V.G].J. 3,50 Plasschaert: ’n oubaas 5e druk VKJB, 1946, 95 p, ill; 15x13 Hooghuis, Eindhoven (blauwe omslag) 1008 Bij de padvinders / A. Delachaux ; ill. C.J. Basart . - (711) - z.p. : z.n. , z.j. - 206 p. : ill. ; 25x17 . 5,00 1032 Bruggen Torens Vlotten; PH Tossijn, 1946; pag. 249 2,00 1038 Coming of age; 1950; 22nd South Shields Scout Group 1,50 1034 De Chief-Scout' PH Tossijn, pag. 95 Vlaams Pers Comitee, 1944 2,00 1035 De Chief-Scout' PH Tossijn, pag. 95 Vlaams Pers Comitee, 1947 2,00 1010 De Wereld Jamboree van 1937 in oude ansichten; JH van der Steen, (1987) Eur.Bibliotheek. 3,50 1007 De zwerftocht van de Zeemeeuwen = avonturen van vier padvinders / Joh.W. Eekhof; ill. van de schrijver . - 3,00 Utrecht : Nederlandse Jongeren Boekerij : Kemink en Zoon N.V. , [1931] . - 166 p. : ill. ; ingenaaid bruin op beige, 25x17 (omslag plakband) 1015 Door wolven opgevoed, Rudyard Kipling, 1968, De geschiedenis van Mowgli in de Wildernis, pg 171 3,00 1002 Geluiden uit de rimboe, Vera Barclay, - Dordrecht : Schefferdrukkerij,. handboek welpenleiding zj, 80 p, 19x14, ca. 5,00 1935 1013 Handboek Scouts, spelen, programma's en training, 1991, SN, Leusden (zgan) 2,50 1039 Handboek voor padvinders / Dr. R. Römer. omslag Albert Geudens . - Bussum : van Dishoeck , 1916 . - 340 p.: 14,50 foto's : tekeningen; 21 x 16 Gebonden met blauwe omslag (omslag gering los) 1030 Het Groene water / Roel Dijkstra ; ill. John[nie] Hummel . - Den Haag : De Nederlandsche Padvinders , [1948] . - 2,00 187 p. : ill. ; 20x14 . - (Boeken met de Lelie) 1001 Het insigne "NATUURKENNER" en hoe het te behalen, Drs. Henri Kreutzer, Commissarie KV. 1935 5,00 1004 Het welpenhandboek / Lord Baden-Powell of Gilwell ; omslag H. Snoek . - ,2e druk . - Dordrecht : Schefferdrukkerij 5,00 , z.j. - 216 p. : ill. ; 20x14 . - gebonden crème/gele kaft met welp en wolvekop. Stempel Rambonnet. Verkoopprijs op achterplat: 95 ct. 1028 Het Zomerkamp, door D Francis Morgan, uitg Scheffer drukkerij' Kampeerhandleiding voor padvindersgroepn, 2,00 bewerkt door Jan Schaap. 1014 Hiken, 1993, Arthur de Bekker e.a. , SN, Leusden, 244 pg , ill. Rene Nauta ,drukkerij Trepico Hooglanderveen, 21 3,50 x 16 (zgan) 1009 Houdt het vuur brandend;Gids voor pionierstersleidsters, 1953, pag.91 ingenaaid, uit. Nat Hfdkw. Ned. 3,00 Gidsenbeweging 1037 It's that gang Again" a non stop all scout revue; ca. 1950; 22nd South Shields Scout Group 1,50 1025 Kampeerstandaard, De, NPV, 1948, Schefferdruk, Dordrecht, 29 pg, 17x11 2,00 1005 Koempoelan Naklanken 1945, 1e na WOII te Lunteren, Leger des Heils-Padvindersbond, pag 83 5,00 1023 Leiderscursussen . - 's-Gravenhage : De Nederlandsche Padvinders NHK, z.j. – Alexanderstraat - 14 p. ; 2,00 13,5x10,5 1031 Liederboekje; 4e scoutsgroep Sint jan berchmanscollege, Antwerpen; pag 107, ca. 1945 2,00 1041 Nationaal Padvinderskamp Wassenaar; 1932 Programmagids, Herdenkingslogboek en sluitzegel Nationaal 9,50 1011 Op expeditie in Nederland, 1992, Garry Gerritse e.a. , SN, Leusden , 238 pg , ill. Ronald Boot & Jeroen 3,50 Lindeboom, druk Trepico Hooglanderveen, 21 x 16 (zgan) 1012 Pionieren, 1987, Chris Blok jr. e.a., SN, Leusden, 158 pg , vormgeving en ill. Jeroen Lindeboom druk Trepico 2,50 Hooglanderveen, 21 x17 1033 Pleinspelen; Ph Tossijn; 1946; pag 242 2,00 1024 Programmaboekje Nationale Koempoelan 1949 "Draagt het voort", Lunteren 2,00 1019 Scouting Nederland Agenda '83/'84, ongebruikt 2,00 1018 Scouting Woordenlijst, Nederlands Engels frans Duits; 1975; pg 32 2,00 1026 Spel en Glorie, programmaboekje Lichtfestijn Stadion Utrecht, 1948, pag 32. 2,00 1000 Te scheep, een boekje voor waterpadvindsters van het NPG, Commissie Waterwerk, De Gilde-Winckel, Den 3,50 Haag, NPG 1966, tweede druk, ill pg 96 17x13, Drukkerij Annie Bank.