Fej fej mellett ovábbra is rendkívül kiélezett a Tverseny a feljutásért a Közép-cso­ portban, illetve a Nyugati csoportban Hatott a büntetés egyaránt. A Tiszakécske hozta a kötele­ A Nyíregyháza Spartacus nem talált magára, zőt, biztosan nyert a Dabas elleni bajno­ kin (5-2), s bár a Szabó István edzette a Zalaegerszeg viszont a végén NYÍREGYHÁZA A BUDAÖRSI SC SPARTACUS U együttes reménykedhetett benne, hogy EMBERHÁTRÁNYBAN já t s z v a szerzett pontot. a pécsiek botlanak, a Márton Gábor ál­ ZTSFC Q KISVÁRBA 1 ( 1 ) tal irányított együttes nem tette meg ezt MASTER G00D I' a szívességet, 3-0-ra legyőzte a Hód­ KAZINCBARCIKAI SC 1(1) mezővásárhelyt. Nyíregyháza, 1075 néző Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, Nyugaton sem adja meg magát A mérkőzés osztályzata: 2 150 néző könnyen az FC Ajka, a Kis Károly edzet­ SOPRONI VSf Vezette: Veizer Roland (8) (Punyi A mérkőzés osztályzata: 3 Q(O) Gyula, Kormányos Gábor) Vezette: Gaál Ákos (8) (Lémon Osz­ te csapat a héten pótolta a Puskás NYÍREGYHÁZA: Jova 6 - Hinora 5, Fo­ kár, Király Zsolt) Akadémia II elleni bajnokit, s legalább dor F. 5, Rubus 5, Farkas M. 5 - Kártik BUDAÖRS: Demjén 6 - Menyhárt 6, annyira simán hozta is a meccset a Putnok, 500 néző 5 - Gréczi 4 (Csitus T. 5, 58.), Pékár 5, Kékesi 7, Fényes 4, Ódé 5 (Sajbán felcsútiak ellen (4-1), mint szombaton A mérkőzés osztályzata: 3 Kesztyűs 4 (Hornyák - , 79.), Szinano- Miklós 5, 31.) - Czvitkovics 5, Cso- Vezette: Nazsa Tamás (7) (Máyer G., vics 5 (Dragóner 5,52.) - Gajdos 4 bánki 4, Bakos 7 (Lengyel B. - , 82.), a III. Kerület elleni (5-0) összecsapást. Szilágyi N.) Vezetőedző: Lucsánszky Tamás Medgyes 5 - Palincsár 4 (Fodor D. - , A héten szerzett kilenc gól ellenére sem KAZINCBARCIKA: Somodi 0 - Tóth Sz. ZTE: Kovács Z. 6 - Polényi G. 5, Nagy T. 73.), Sajbán Máté 5 vezeti a tabellát a csapat, hiszen a Ka­ 6 (Murai 66.), Palmes 6, Belényesi 6, 4, Devecseri 6-2=4, Fodor Á. 5 - Pat- Szakmai igazgató: Bognár György posvári Rákóczi sem hullajtott pontokat, Süttő 6 - Engel 5, Mikló 5, Hegedűs D. varos 6, Hudák M. 6 - Babati 6 (Kovács KISVÁRBA: Zöldesi 4 - Hej 4, Izing a Pénzügyőr otthonában nyert 2-0-ra, 6, Kristóf 6 (Orovecz -,7 1 .)- Bene A. Á. - , 75.), Vernes 6 (Forgács A. - , 79.), 0 (Oltean 7, 5.), Rjasko 4, Vári 5 - 5 (Lőrincz- 76.), Kanalos 7 Bedi 5 - Jelena 6 (Lencsés - , 89.) Melnik 4, Lucas 5, Misic 5 (Oláh G. Ivancsics Gellért és Böjté Patrik góljá­ Megbízott vezetőedző: Koleszár György Vezetőedző: Artner Tamás - , 73.), Jánvári 5 (HeffTer N. - , 85.) - nak köszönhetően. SOPRON: Kunsági 6 - Harangozó Kiállítva: Devecseri (második sárga Horváth Z. 5, llics 4 5-2=3, Koronczai 6 (Kitl K. - , 67.), kap után) a 76. percben Vezetőedző: Kondás Elemér Czingráber 5, Varga R. 5, Angyal 5 - MESTERMÉRLEG Gólszerző: Oltean (0-1) a 45., Cso- KELETI CSOPORT Györki 6, Tóth M. 5, Kővári A (Bor 5, a Lucsánszky Tamás: - Kimondottan bánki (1-1) a 60. percben Diósgyőr II—Nyírbátor 2-0 (1-0) szünetben), Horváth P. 5 - Szabó V. 5 rosszul, enerváltan, idegesen kezdtük MESTERMÉRLEG Debreceni EAC-Cigánd 0-1 (0-1) (Batizi-Pócsi 5, a szünetben) a mérkőzést, a rengeteg pontatlanság Bognár György: - Fizikailag nagyon Jászberény-Monor 0-5 (0—2) Vezetőedző: Bekő Balázs meghatározta a történteket. Amikor erős a Kisvárda. Az eredménnyel MTK ll-Füzesgyarmat 1-1 (0-0) Gólszerző: Tóth Sz. (1-0) a 29. tíz játékosra fogyatkozott az ellenfél, elégedett vagyok, a mérkőzés viszont ESMTK-Tiszaújváros 1-2 (0-1) percben előttünk adódott meccslabda, de brusztolós és csúnya volt. Tállya-Putnok 1-1 (0-0) Kiállítva: Harangozó (második sárga elhibáztuk. Kondás Elemér: - Jól kezdett a Gyöngyösi AK lap után) a 91. percben Artner Tamás: - Az első félidőben Budaörs, de a legjobbkor megszerez­ Balassagyarmat 1-0 (0-0) MESTERMÉRLEG a mi elképzeléseink szerint alakult a tük a vezetést. A második félidőben A Tiszafüred szabadnapos volt Koleszár György: —Mindig a játék, megvoltak a helyzeteink is. Dön­ magunkra húztuk ellenfelünket, így 19. FORDULÓ kötelező győzelmet a legnehezebb tetlen színezetű mérkőzésen a kiállítás nem volt váratlan az egyenlítés. A vé­ megszerezni. után az egy pontért küzdöttünk, és a gén megint felülkerekedtünk, de újabb Tiszaújváros-MTK II 1-0 (0-0) Bekő Balázs: - Botrányos, NB lll-as csapat erejét mutatja, hogy meg is gólt már nem tudtunk szerezni. Füzesgyarmat-ESMTK 2-0 (1-0) színvonalú mérkőzést játszottunk. szereztük. Tudósított: KUN ATTILA Ami ezen a pályán történt, az a futball AZ ÁLLÁS 1. M ó n im SE lit 4 - 5 8 megcsúfolása volt. Nagy volt a nyüzsgés a kapuk előtt, de gól nem született fotű: trifűnov Éva 11 * 2 - 1 4 Tudósított: DOROS LÁSZLÓ 2 Erzsébeti SMTK 22 13 5 4 3 4 -1 Ó 4 4 arra az esetre, ha a 2002-es magyar SZOLNOKI MÁV 3 Putnok FC 2 3 10 6 7 4 0 - 3 6 3 6 ■ FC Ttsznújváro; 2 3 10 4 9 3 4 - 3 4 34 BODNÁR TIBOR bajnoknak esetleg a másodosztály­ SZEGED 2011 2