Veilingcatalogusrpt Sept 2020
Veilingcatalogus september 2020 Nr Omschrijving Inzet 300 kooporders voor september 2020 nr. 300 diverse kleding € 2,00 301 3 Laptop tassen € 3,00 302 Diverse schoenen € 10,00 303 Grote parapluies € 10,00 304 Diverse snoeren, stekkers en opladers € 2,00 305 1 Colbert en 1 gilet € 2,00 306 Diverse artikelen met daarop de naam Heineken € 6,00 307 1 Glazen theepot met 2 glazen kopjes met doos, thee en kaarsjes € 2,00 308 Diverse artikelen € 2,00 309 Groot ijzer gereedschap 6 stuks totaal € 2,00 310 11 Computer spellen € 11,00 311 1 Zonnebril € 2,00 312 1 Grote trolley € 2,00 313 Pixel 2 telefoon € 5,00 314 1 Portemonnee € 4,00 315 1 Hoofdtelefoon € 2,00 316 1 Moto Z2 Play telefoon € 4,00 317 2 Powerbanks € 2,00 318 Opladers voor telefoons € 4,00 319 1 Pixel 2 telefoon € 4,00 320 Divers gereedschap € 10,00 321 2 Toetsenborden en 2 muizen € 2,00 Veilingcatalogus september 2020 Nr Omschrijving Inzet 322 Meerdere stekkers € 10,00 323 1 One plus 5 telefoon € 6,00 324 1 Lens 28-80 mm Canon € 2,00 325 Diverse artikelen € 2,00 326 1 Moto G 5 S telefoon € 6,00 327 2 Laptop tassen € 2,00 328 1 Slaap en of yoga mat met kindervloerkleed € 1,00 329 1 Sony Xperia XZ Premium telefoon € 6,00 330 2 Powerbanks € 2,00 331 1 Hoofdtelefoon € 2,00 332 1 One Plus 3 T telefoon € 4,00 333 1 Haartrimmer in doos compleet € 2,00 334 1 One Plus 5 T telefoon € 4,00 335 1 Tablethoes met bijbehorend toetsenbord € 2,00 336 1 One Plus 3 T telefoon € 6,00 337 1 Trolley € 2,00 338 2 Rugzakken € 2,00 339 1 LG K30 telefoon € 4,00 340 1 Kleine zwarte wandelwagen iets beschadigd € 1,00 341 1 LG Thinq G7 telefoon € 4,00 342 1 Leren motorjas met meerdere kleuren € 4,00 343 1 Huawei P20 Pro telefoon € 6,00 Veilingcatalogus september 2020 Nr Omschrijving Inzet 344 Diverse hoezen voor tablets en telefoons € 10,00 345 1 Huawei Mi 8 telefoon € 6,00 346 3 Helmen € 3,00 347 1 Huawei P9 Lite telefoon € 6,00 348 1 Sony Bravia televisie € 2,00 349 1 Samsung Galaxy S4 mini telefoon € 4,00 350 1 Klimtuig, 1 jongens / heren zwembroek en 3 beschermers € 2,00 351 1 Samsung Galaxy A5 telefoon € 4,00 352 2 Laptoptassen € 2,00 353 1 Samsung Galaxy A3 telefoon € 6,00 354 Diverse artikelen € 2,00 355 1 Samsung Galaxy J4+ telefoon € 6,00 356 4 Zomerjassen € 4,00 357 1 Samsung Galaxy A5 telefoon € 6,00 358 Diverse portemonnees € 10,00 359 1 Samsung Galaxy J4+ telefoon € 6,00 360 1 Grote tas voor een BMW liefhebber € 2,00 361 1 Samsung Galaxy A6 telefoon € 6,00 362 Diverse oortelefoontjes en 1 bluetooth met oplader houder € 10,00 363 1 Samsung Galaxy J6 telefoon € 6,00 364 Bundel damestassen € 4,00 365 1 Samsung Galaxy J2 Core telefoon € 6,00 Veilingcatalogus september 2020 Nr Omschrijving Inzet 366 Diverse brillen € 4,00 367 1 Samsung Galaxy A5 telefoon € 8,00 368 Divers gereedschap met o.a. houtbeitels € 6,00 369 1 Samsung Galaxy A5 telefoon € 8,00 370 Diverse DVD s met onder ander de serie James Bond € 1,00 371 Bundel rugzakken € 4,00 372 1 Iphone 5 S 16 GB telefoon € 10,00 373 Diverse gitaarstandaarden in tas € 4,00 374 1 Samsung Galaxy A3 telefoon € 8,00 375 2 Laptop tassen € 2,00 376 1 Samsung Galaxy X cover 3 telefoon € 8,00 377 Golfset / tas met 12 golfclubs € 2,00 378 1 Samsung Galaxy A7 telefoon € 8,00 379 Diverse kleine parapluies € 10,00 380 1 Samsung Note 8 telefoon € 8,00 381 1 Iphone XS 64 GB € 10,00 382 1 Samsung Galaxy Xcover 4 telefoon € 6,00 383 1 Trolley € 2,00 384 1 Iphone X 256 GB telefoon € 20,00 385 1 Leren motorpak Schoeller voor de snelle motorrijder € 10,00 386 1 Iphone 6 16 GB telefoon € 10,00 387 2 Rugzakken € 2,00 Veilingcatalogus september 2020 Nr Omschrijving Inzet 388 1 Samsung Galaxy S6 beschadigd € 6,00 389 1 Portemonnee en 1 kaarthouder voor o.a. pinpassen € 2,00 390 1 Samsung Galaxy S8+ telefoon € 6,00 391 1 Hoofdtelefoon € 2,00 392 1 samsung Galaxy S9 telefoon € 8,00 393 1 Grote trolley met nieuwe dames zomer kleding € 10,00 394 1 Iphone 6S 32GB € 10,00 395 3 Helmen € 3,00 396 1 Samsung Galaxy S8 telefoon € 8,00 397 Diverse brillenkokers € 2,00 398 1 Samsung Galaxy S8 telefoon € 8,00 399 4 Damesjassen € 4,00 400 1 Iphone X 64 GB telefoon € 10,00 401 Diverse artikelen € 2,00 402 1 Samsung Galaxy S5 telefoon € 8,00 403 Diverse artikelen € 2,00 404 1 Iphone 6S 32GB € 10,00 405 Diverse opladers en oortelefoontjes € 4,00 406 1 Iphone XS 64GB € 10,00 407 Diverse portemonnees € 10,00 408 1 Samsung Galaxy S8 telefoon € 8,00 409 2 Bruine tassen € 4,00 Veilingcatalogus september 2020 Nr Omschrijving Inzet 410 1 Samsung Galaxy A9 128 GB telefoon € 10,00 411 Bundel rugtassen € 6,00 412 1 Samsung Galaxy A50 128 GB telefoon € 10,00 413 1 Laptop van Apple MacBook Air. € 20,00 414 1 Samsung Galaxy A7 2018 128GB telefoon € 15,00 415 GoPro camera met extra batterijen, oplader en toebehoren € 10,00 416 1 Iphone 7 128 GB telefoon € 20,00 417 Divers gereedschap € 10,00 418 1 Samsung Galaxy J6+ telefoon € 10,00 419 Diverse portemonnees € 10,00 420 1 Samsung Galaxy A8 2018 telefoon € 10,00 421 1 Art projector met doos € 6,00 422 1 Samsung Galaxy J5 2017 telefoon € 10,00 423 2 Rugtassen € 2,00 424 1 Iphone 8 64GB telefoon € 30,00 425 2 Powerbanks € 2,00 426 1 Samsung Galaxy J7 Max telefoon € 10,00 427 9 apparaten incompleet en 1 snoer met rijdbare gereedschapkoffer € 10,00 428 1 Samsung Galaxy A30 64GB € 10,00 429 1 Verrekijker 8 x 40 Kite met hoes € 6,00 430 1 Iphone 8 256 GB telefoon € 20,00 431 1 Bluetooth speaker € 2,00 Veilingcatalogus september 2020 Nr Omschrijving Inzet 432 1 Samsung Galaxy A50 128 GB € 10,00 433 1 Mini camera 4K ultra HD € 2,00 434 1 Iphone 8 64 GB telefoon € 30,00 435 2 Powerbanks € 2,00 436 1 Iphone 7 128 GB telefoon € 20,00 437 1 Laptop Lenovo € 10,00 438 1 Iphone 7 plus 32 GB telefoon € 10,00 439 Bundel rugzakken € 2,00 440 1 Samsung Galaxy J3 2017 telefoon € 10,00 441 1 Computer Apple glas is stuk € 10,00 442 1 Iphone 7 Plus 128 GB telefoon € 20,00 443 4 Nieuwe messen in hoes van het merk Sabatier € 20,00 444 1 Iphone X 256 GB telefoon € 20,00 445 Diverse artikelen € 2,00 446 1 Iphone 8 Plus 256 GB telefoon € 40,00 447 2 Ipods en 1 Sony walkman € 3,00 448 Diverse telefoon en tablet hoezen € 10,00 449 1 Grote nieuwe Eastpak trolley in paarse uitvoering € 20,00 450 3 jassen € 3,00 451 2 Snelle zonnebrillen € 2,00 452 Bundel kleine tasjes € 2,00 453 Diverse kleding € 2,00 Veilingcatalogus september 2020 Nr Omschrijving Inzet 454 2 Powerbanks € 2,00 455 1 Laptop Dell € 10,00 456 1 Ballpoint van Cross en 1 roller pen van Parker € 4,00 457 Diverse artikelen € 2,00 458 1 Kinderwandelwagen me 1 kinder jas € 2,00 459 2 Rugzakken € 2,00 460 1 Trolley € 2,00 461 Diverse artikelen € 2,00 462 2 Nieuwe truien en 1 nieuwe sportieve lange broek € 3,00 463 Diverse zonnebrillen € 6,00 464 2 Powerbanks € 2,00 465 Diverse telefoonhoesjes € 4,00 466 1 Apple USB optische drive € 6,00 467 4 Jassen € 4,00 468 Diverse artikelen € 2,00 469 1 Portable radio € 2,00 470 1 kunstwerk helaas is het glas stuk gegaan en verwijderd € 1,00 471 1 Spelcomputer Sony PS 3 met toebehoren € 2,00 472 2 Elektrische gitaren met 1 hoes en mixer zonder snoeren € 2,00 473 Diverse elektrische apparaten ongeveer 8 x incompleet met 1 trolley € 8,00 474 4 Regenjassen en 1 regenbroek € 5,00 475 1 Ingelijst kunstwerk € 1,00 Veilingcatalogus september 2020 Nr Omschrijving Inzet 476 Diverse muizen € 4,00 477 2 Powerbanks € 2,00 478 1 Pad Air 1 16GB € 10,00 479 2 Powerbanks € 2,00 480 Backpackers outfit ( trekkersrugzak, slaapzak en tent ? ) en nog wat spullen € 4,00 481 Diverse telefoonhoesjes € 4,00 482 Diverse artikelen € 2,00 483 1 Grote koffer voor al uw gekochte artikelen € 1,00 484 2 Bluetooth speakers € 2,00 485 Diverse artikelen € 2,00 486 1 Bluetooth hoofdtelefoon € 2,00 487 Diverse artikelen € 2,00 488 2 Powerbanks € 2,00 489 1 Camera Sony a 6400 4 K € 50,00 490 2 Powerbanks € 2,00 491 1 Camera Panasonic DMC - TZ 6 € 4,00 492 1 Portable radio € 2,00 493 1 Camera Canon Powershot € 2,00 494 2 Powerbanks € 2,00 495 1 Camera Canon Powershot € 2,00 496 1 Nieuwe nostalgische houten radio € 10,00 497 1 Gardena 7000 SL en 1 Royal Einhell TM 202-S elektrische apparaten € 2,00 Veilingcatalogus september 2020 Nr Omschrijving Inzet 498 1 Hoofdtelefoon € 2,00 499 Diverse brillen € 2,00 500 1 Camera Sony Cybershot € 4,00 501 3 helmen € 3,00 502 Winter pakket met o.a. 1pr. Skischoenen € 2,00 503 1 Bovenfrezer met schroeven en moeren in koffer Festool € 10,00 504 Diverse stokken o.a.