®

2021/2022 21. 8. 2021 od 16.00 hodin

FK Mladá Boleslav vs. FK Teplice

FK Mladá Boleslav FK Teplice

č. utkání góly utkání góly č. utkání góly utkání góly rok nar. rok nar. hráče jméno, příjmení 21/22 21/22 celkem celkem hráče jméno, příjmení 21/22 21/22 celkem celkem Brankáři Brankáři 1 Jáchym Šerák 2001 0 0 0 0 1 Luděk Němeček 1999 0 0 6 0 13 Pavel Halouska 1995 0 0 4 0 21 Jan Čtvrtečka 1998 1 0 11 0 33 Jan Šeda 1985 4 0 143 0 30 Tomáš Grigar 1983 3 0 312 0 Obránci Obránci 3 Dominik Plechatý 1999 2 0 45 0 2 Ondřej Mazuch 1989 1 0 71 2 4 David Šimek 1998 0 0 38 2 4 Martin Chlumecký 1997 4 0 15 0 17 Marek Suchý 1988 4 0 113 1 16 Alois Hyčka 1990 3 0 191 7 22 David Douděra 1998 4 0 90 4 17 Tomáš Vondrášek 1987 1 0 300 18 27 Dominik Preisler 1995 4 0 57 4 22 1994 0 0 69 3 44 Ondřej Karafiát 1994 4 0 136 3 28 Jan Knapík 2000 4 0 33 1 36 Ladislav Kodad 1998 3 0 18 2 77 David Jurásek 2000 0 0 0 0 39 Josef Švanda 2001 4 0 4 0 Záložníci Záložníci 6 Dominik Mašek 1995 1 0 117 18 7 Patrik Žitný 1999 0 0 94 13 7 Milan Jirásek 1992 0 0 147 7 10 1991 4 0 135 13 8 Marek Matějovský 1981 4 0 347 15 13 Štěpán Krunert 2000 4 1 11 2 9 Tomáš Ladra 1997 4 0 109 14 18 Karel Hasil 1998 3 0 3 0 10 Jiří Skalák 1992 4 1 103 16 19 Robert Jukl 1998 4 0 30 2 11 Ladislav Mužík 1998 0 0 0 0 20 Daniel Trubač 1997 3 0 138 7 16 Samuel Dancák 1998 4 0 25 0 23 Lukáš Mareček 1990 4 0 183 3 18 David Píchal 2000 1 0 1 0 25 Jan Fortelný 1999 0 0 20 0 19 Michael Hönig 2000 0 0 2 0 26 David Černý 1995 4 1 44 1 20 Ewerton 1996 4 0 36 3 27 Tomáš Kučera 1991 0 0 217 12 26 David Pech 2002 0 0 7 0 29 Denis Laňka 1997 4 0 23 0 28 Lukáš Mašek 2004 3 0 7 0 35 Matěj Radosta 2001 0 0 39 1 32 Vojtěch Smrž 1997 4 0 91 5 Útočníci Útočníci 11 Jakub Mareš 1987 4 0 293 50 14 Vojtěch Stránský 2003 3 0 6 0 14 Tadeáš Vachoušek 2004 0 0 1 0 21 Milan Škoda 1986 4 3 306 97 15 David Ledecký 1993 4 0 38 5 23 Daniel Fila 2002 4 1 25 2

Realizační tým: Trenér Karel Jarolím, asistenti Boris Kočí, Marek Kulič trenér brankářů Oldřich Realizační tým: trenér Radim Kučera, asistent trenéra Josef Dvorník, trenér brankářů Josef Hanzálek, Pařízek, kondiční trenér Marek Mandelbaum, vedoucí mužstva Vladimír Rosenberger, fyziotera- kondiční trenér Marek Chrobák, lékaři MUDr. Jan Štěrba, MUDr. Pavel Neckař, fyzioterapeut Vladislav peut Václav Kubíček, masér Lukáš Magera, kustod Václav Štěpán. Prokůpek, kustod Jiří Semerád, vedoucí mužstva Pavel Verbíř.

3 Teplické nepovedené léto Teplice podobně jako Mladá Boleslav patřily mezi pět prvoligových týmů, jejichž trenéři naplánovali letní přípravné období výhradně v tu- zemských podmínkách. Tepličtí v letní přípravě ze sedmi zápasů vyhráli pouze dva (Chomutov 4:2, Varnsdorf 7:1), v jednom hráli nerozhodně (Táborsko 2:2) a čtyři prohráli (Bohemians 0:2 a 2:3, Vlašim 2:3, Dukla Praha 1:2). Osmnáct letních teplických gólů nastřílelo deset hráčů: 3 - Laňka, Ledecký, 2 – Hyčka, Mareček, Moulis, Trubač, 1 – Hasil, Jukl, Knapík, Mareš. Ve čtyřech letních ligových zápasech dali jen dva góly, neboť prohráli v Českých Budějovicích 0:1, doma se Slavií 1:3, ve Zlíně 0:3 a teprve na čtvrtý pokus vyhráli doma nad Jabloncem 1:0.

Třetina duelů bez vítěze Z dosavadních šestatřiceti vzájemných prvoligových střetnutí Boleslav nad Teplicemi vyhrála patnáctkrát (sedmkrát doma a osm- krát venku). Teplice porazily Boleslav devětkrát (čtyřikrát doma a pět- krát venku). Nerozhodně skončilo dvanáct utkání a z nich dvě bez jediného vstřeleného gólu. Celkové skóre 54:43 vyznívá v boleslavský prospěch. Mladá Boleslav na domácím hřišti z osmnácti utkání pora- zila Teplice jenom šestkrát, remizovala sedmkrát a prohrála pětkrát při nerozhodném souhrnném skóre 23:23. Nejčastějším výsledkem ve všech šestatřiceti zápasech byla remíza 1:1, skončilo tak sedm vzájemných zápasů (tři v Teplicích a čtyři v Boleslavi). Druhým nej- častějším výsledkem bylo šestkrát 2:0 (Teplice tak vyhrály třikrát doma a dvakrát venku, Boleslav jednou doma). Prvoligová bilance Boleslavi s Teplicemi

Podzim 2004 Mladá Boleslav – Teplice 0:0 Jaro 2005 Teplice – Mladá Boleslav 1:1 Podzim 2005 Mladá Boleslav – Teplice 0:2 Jaro 2006 Teplice – Mladá Boleslav 1:1 Teplické kádrové změny Podzim 2006 Teplice – Mladá Boleslav 2:0 Jaro 2007 Mladá Boleslav – Teplice 2:0 Z Teplic po skončení smlouvy odešel Jakub Řezníček (Brno), skončili také Podzim 2007 Mladá Boleslav – Teplice 1:1 francouzský bek Ruben Droehnle, Jan Plachý (Ústí nad Labem), Martin Jaro 2008 Teplice – Mladá Boleslav 1:2 Macej (Vyškov), Vukadin Vukadinovič (Radnički Niš), David Heidenreich Podzim 2008 Teplice – Mladá Boleslav 2:3 (konec hostování z Atalanty) a Šimon Gabriel (konec hostování z Plzně a Jaro 2009 Mladá Boleslav – Teplice 1:0 nově hostování ve Viktorii Žižkov). Petr Kodeš přestoupil do Hradce Králové Podzim 2009 Teplice – Mladá Boleslav 2:2 a Jakub Hora do Českých Budějovic. Jakub Emmer odešel na hostování do Jaro 2010 Mladá Boleslav – Teplice 0:1 Ústí nad Labem. Podzim 2010 Mladá Boleslav – Teplice 3:3 Naopak do Teplic přestoupili David Ledecký z Českých Budějovic, Martin Jaro 2011 Teplice – Mladá Boleslav 1:2 Chlumecký z pražské Dukly, Denis Laňka z Příbrami. Hostovat přišli z praž- Podzim 2011 Teplice – Mladá Boleslav 1:3 ské Dukly Štěpán Krunert, z pražské Sparty Jan Čtvrtečka, z Dacia Buiucani Jaro 2012 Mladá Boleslav – Teplice 0:1 Podzim 2012 Teplice – Mladá Boleslav 1:0 moldavský mladík Vicu Bulmaga, v hostování z pražské Sparty pokračuje Jaro 2013 Mladá Boleslav – Teplice 0:4 Jan Fortelný a z hostování v Sokolově se do Teplic vrátil Karel Hasil. Podzim 2013 Mladá Boleslav – Teplice 1:0 Jaro 2014 Teplice – Mladá Boleslav 0:1 Podzim 2014 Mladá Boleslav – Teplice 3:0 Jaro 2015 Teplice – Mladá Boleslav 5:0 Podzim 2015 Mladá Boleslav – Teplice 4:3 Jaro 2016 Teplice – Mladá Boleslav 0:0 Podzim 2016 Teplice – Mladá Boleslav 1:2 Jaro 2017 Mladá Boleslav – Teplice 1:1 Podzim 2017 Mladá Boleslav – Teplice 2:2 Jaro 2018 Teplice – Mladá Boleslav 1:1 Podzim 2018 Mladá Boleslav – Teplice 1:1 Jaro 2019 Teplice – Mladá Boleslav 0:2 Jaro 2019 (nadstavba) Teplice – Mladá Boleslav 0:8 Jaro 2019 (nadstavba) Mladá Boleslav – Teplice 1:1 Podzim 2019 Teplice – Mladá Boleslav 2:0 Podzim 2019 Mladá Boleslav – Teplice 3:1 Podzim 2020 Mladá Boleslav – Teplice 0:2 Jaro 2021 Teplice – Mladá Boleslav 1:3

4 Škoda na dostřel kanonýrského trůnu Střelci gólů po čtyřech kolech FORTUNA:LIGY: 4 – Ivan Schranz (Slavia Praha), 3 – Milan Škoda (Mladá Boleslav), Jean-David Beauguel (Plzeň), Tomáš Poznar (Zlín), David Lischka (Ostrava), David Puškáč (Bohemians), 2 – Fortune Bassey (České Budějovice), Adam Hložek (Sparta Praha), Michal Papadopulos (Karviná), David Pavelka (Sparta Praha), Václav Pilař (Jablonec), Radim Řezník (Plzeň), Daniel Tetour (Ostrava), Emil Tischler (Pardubice), Dominik Kostka (Pardubice), Pavel Zifčák (Olomouc). Jednou se do soupeřovy branky trefilo celkem sedmačtyřicet fotbalistů, mezi nimi boleslavští Daniel Fila, Jiří Skalák a tepličtí Štěpán Krunert, David Černý.

Boleslav si pojistila fotbalové talenty Osmnáctiletý Vojtěch Stránský a sedmnáctiletý Lukáš Mašek, oba ofen- zivní perspektivní hráči, podepsali v FK Mladá Boleslav nové profesionální smlouvy s dlouhodobou platností. Vojtěch Stránský s fotbalem začínal v Mnichovohradišťském SK, odkud v žákovském věku přešel do FK Mladá Boleslav. Od začátku kalendářního roku 2020 je v dospělém prvoligovém kádru a dosud si připsal šest startů v nejvyšší tuzemské lize. Lukáš Mašek od prvních fotbalových kroků prošel naší fotbalovou akademií a do prvoli- gového kádru dospělých patří od léta 2019. V nejvyšší tuzemské lize má již Na klubovou marodku sedm startů a přestože gól zatím nedal, tak se výrazně podepsal na srpnové remíze Mladé Boleslavi proti Pardubicím asistencí při Skalákově vyrovná- přibyl Preisler vací hlavičce. „Zájem o ně byl v klubech v Česku i v zahraničí, v Boleslavi však udělali maximum pro jejich udržení,“ prohlásil Viktor Kolář ze Sport Ze zdravotních důvodů neschopným hry zůstává záložník Milan Jirásek, Investu, jenž zastupuje zájmy obou boleslavských mladíků. kterého opakovaně trápí poranění stehenního svalu. Od letošního ledna, kdy přestoupil z ostravského Baníku, odehrál za Mladou Boleslav pouze 151 minut v šesti zápasech. Stoper David Šimek prodělává rekonvalescenci po operaci zlomené čelisti, když toto zranění utrpěl v předposledním příprav- ném utkání proti Varnsdorfu v letošním červenci. Čerstvým marodem je levý obránce Dominik Preisler, jenž nedohrál utkání čtvrtého ligového kola proti pražské Slavii, neboť utrpěl zlomeninu zánártní kůstky a v uplynulém týdnu podstoupil operační zákrok. V souvislosti s výčtem zraněných mladoboleslavských fotbalistů je povzbu- zující informace, že David Pech, který byl dlouhodobě mimo hru kvůli re- konvalescenci po dvou operacích zlomeného kotníku, již začal střílet góly za třetiligové béčko.

Český pohár začneme proti Vyšehradu Ve druhém kole české pohárové soutěže MOL Cup 2021-22 se FK Mladá Boleslav střetne s třetiligovým FC Slavoj Vyšehrad. Hrát se bude na hřišti mladoboleslavské Lokotrans Arény v úterý 24. srpna 2021 od 17 hodin. Vyšehradští přes první kolo aktuálního ročníku MOL Cup přešli bez boje kontumační výhrou 3:0 nad TJ Sokol Srbice. Po třech odehra- ných mistrovských duelech ve skupině A České fotbalové ligy je FC Slavoj Vyšehrad devátý ze šestnácti účastníků, když po prohře v Domažlicích 1:3 remizoval doma s příbramskou rezervou 2:2 a vyhrál v Benešově 3:2.

5 Tři nešťastné momenty v prvním poločase ovlivnily zápas Duel čtvrtého ligového kola FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha 0:2 byl nesmírně náročnou bitvou v srpnovém vedru, ve které Boleslavští doplatili na nešťastné události z prvního dějství. „Utkání rozhodly tři momenty. Neuznaná Skalákova branka, Šedův kiks a vyloučení Smrže,“ shrnul smolnou bilanci bole- slavský kouč Karel Jarolím. V úvodních minutách působili slávističtí hráči sebevědoměji a Boleslavští spolé- hali na nakopávané pasy. V 8. minutě Kuchta z deseti metrů překopl boleslav- skou branku. O dvě minuty později na druhé straně hřiště se po narážečce se Škodou ocitl ve velké šanci Skalák a jeho zakončení odrazem od brankáře Koláře přeskočilo opuštěnou branku. V 15. minutě po Stanciově kolmici Kuchta vystřelil do připraveného Šedy. V 19. minutě v běžeckém souboji Skalák přetlačil Oscara a přeloboval vybíhajícího Koláře. Rozhodčí Zelinka gól nejprve uznal, avšak po výzvě VAR a shlédnutí videa odvolal kvůli domnělému Skalákově faulu. „Byla tam hra tělem. Hlavní rozhodčí byl nedaleko od té situace a gól uznal. Trend by měl být takový, jako byl na Euru. Takové souboje se nepískají,“ řekl po zápase oprávněně rozladěný boleslavský trenér Karel Jarolím. O osmačtyřicet hodin později mu dala za pravdu komise rozhodčích, která spolupráci hlavního sudího s videoasistentem označila za chybnou a Zelinkovi zarazila na jedno soutěžní utkání pískání. Nespravedlivě neuznaný gól však Boleslavi už nikdo nevrátil… Ve 36. minutě předvedl boleslavský brankář Šeda repliku kiksu z loňského utkání v Liberci. Tehdy liberecký útočník Kuchta bohorovně váhajícího Šedu připravil o míč a skóroval do prázdné branky, tentokrát Kuchta ve slávistickém dresu opět zmařil otálejícímu Šedovi odkop a do prázdné branky dal vedoucí gól Slavie velmi důležitý pro následný vývoj vyrovnaného klání. „Šeda nás podr- žel, až když jsme ztráceli. Bohužel se podepsal pod naši porážku,“ neměl Karel Jarolím slitování. Oslabený boleslavský tým v tříminutovém nastavení prvního poločasu zdárně odolal soupeřově tlaku a po přestávce se na hřiště vrátil se zřejmou snahou V závěru poločasu po potyčce s Lingrem u levé postranní lajny rozhodčí Zelinka zvrátit nešťastný vývoj utkání i navzdory protivníkově přesilovce. Slávisté s vě- ukázal Smržovi nejprve žlutou a po intervenci kolegy od VAR dodatečně červe- domím těsného vedení čekali na boleslavské chyby a spoléhali na brejky, které nou. „Nejdříve tam byla od slávistického hráče nedovolená hra, bohužel neod- v jejich provedení byly hodně nebezpečné. Boleslavský brankář Šeda zmařil pískaná, ale to Vojtu Smrže neomlouvá, jeho reakce byla nepřiměřen, pro celý Traoreho průnik do vápna, později střely Traoreho a Simy, deset minut před kon- druhý poločas oslabil mužstvo,“ zlobil se boleslavský kouč. cem vychytal Stancia. V 72. minutě Stránský sice utekl Oscarovi, ale jeho při- hrávka před slávistickou branku postrádala adresáta. V závěrečné čtvrthodince se Boleslavští vydali ze všech svých sil a nebylo vůbec znát, že mají ve hře o jednoho chlapa méně. Bohužel v 83. minutě poslední ze série slávistických brejků Schranz završil šťastným prostřelením Šedy. Boleslavskou jiskřičku naděje skoro vykřesal v 88. minutě po Matějovského obloučku za obranu Douděra, ale slávistickou branku netrefil. Ve čtyřmi- nutovém nastavení Slavia uhájila tříbodový zisk, je- denáctizápasovou šňůru výher nad Boleslaví a cel- kově 49. ligové vítězství v nepřetržité řadě. „Druhý inkasovaný gól už byl v podstatě jen kosmetickou úpravou výsledku. Jsem z prohry zklamaný, Slavie v prvním poločase vyloženou šanci neměla,“ dodal Karel Jarolím s neskrývaným rozčarováním přede- vším z nepovedené první půle. Sestava FK Mladá Boleslav: Šeda – Douděra, Suchý, Karafiát, Preisler (60. Plechatý) – Dancák, Smrž – Skalák (71. Matějovský), Lukáš Mašek (71. Stránský), Ewerton (60. Ladra) – Škoda (60. Fila). Sestava SK Slavia Praha: Kolář – Ekpai, Kúdela, Zima, Oscar – Traoré (84. Hromada), Lingr (58. Schranz) – Masopust (77. Holeš), Stanciu, Sima (77. Madsen) – Kuchta (58. Tecl). Góly: 38. Kuchta, 83. Schranz. ŽK: Plechatý – Kúdela, Hromada. ČK: Smrž (FKMB) v 54. minutě. Rozhodčí: Zelinka – Mokrusch, Hrabovský. Diváků: 3712.

6 Šestnáctiletí začali sezónu výtečně Ve skupině A České ligy mladších dorostů je Boleslav jedním ze tří druž- FK Mladá Boleslav U16 - FK Ústí nad Labem U17 4:1 stev bez bodové ztráty na čele průběžného pořadí. Z celkových sedmi gólů Na boleslavský vedoucí gól z první půle ústecký soupeř odpověděl vy- nastřílel čtyři Adam Lenner. rovnáním krátce po pauze. Potom v rozpětí necelé půlhodiny Boleslavští FK Mladá Boleslav U16 – FK Admira Praha U17 3:0 třemi trefami strhli vítězství pro sebe. „Všechny hráče chválím za to, Boleslavští těsně vyhráli poločas a po přestávce v deseti minutách při- jak utkání zvládli takticky,“ prohlásil boleslavský trenér Pavel Jícha. dali dva góly. „Naše vítězství vnímám jako zcela zasloužené, protože jsme Sestava FK Mladá Boleslav U16: Nevyjel - Bureš, Bejda A. , Ort, Keller většinu času soupeře přehrávali,“ řekl boleslavský trenér Pavel Jícha. - Černý, Viták (80. Helmich), Lenner - Vostřel (85. Kohout), Hurych (46. Sestava FK Mladá Boleslav U16: Nevyjel - Bureš, Adam Bejda, Ort, Bejda S.), Kaiser (46. Horák). Branky FKMBU16: Lenner 2, Viták, Vostřel. Keller - Černý, Viták (81. Kohout), Lenner (65. Kaiser) - Vostřel, Hurych (70. Stanislav Bejda), Havlas (65. Helmich). Góly: Lenner 2, Hurych. Sedmnáctiletí ve dvou zápasech nezískali ani bod Sedmnáctiletí dorostenci v druhé srpnové sobotě prohráli opavskou pře- Naďo, Pavlíček, Soukup - Pastyřík (62 Havlas), Blažek (62 Kasáček), Oláh, střelku a o čtyři dny později na domácím hřišti utrpěli debakl v duelu se Gnip - Bobek (62 Straka), Trajkovski Branky FKMBU17: Bobek, Trajkovski, slávistickými vrstevníky. Naďo, Havlas. SFC Opava U17 - FK Mladá Boleslav U17 6:4 FK Mladá Boleslav U17 – SK Slavia Praha U17 0:7 Na vedoucí gól boleslavského Bobka reagoval soupeř třemi trefami. Boleslavští na pražské protivníky neměli. V prvním poločase inkasovali Opavské vedení těsně před pauzou zmírnil Trajkovski. Po změně stran se čtyři góly, z nich tři v rozmezí deseti minut před pauzou, a tím bylo o družstva ve skórování pravidelně střídala, Opavští si však udržovali vedení výsledku předčasně rozhodnuto. Sestava FK Mladá Boleslav U17: až do konce. „Na lepší výsledek můžeme pomýšlet, když nebudeme dělat Zaplatílek - Kavan, Naďo, Pavlíček, Soukup - Pastyřík, Havlas (63. Hájek), tolik chyb ve hře dozadu,“ zhodnotil prohru boleslavský trenér Vlastimil Kasáček (55. Straka), Oláh (46. Blažek), Gnip (71. Výda) – Trajkovski (46. Frýdek. Sestava FK Mladá Boleslav U17: Zaplatílek - Kavan (70 Hájek), Bobek). Osmnáctiletí jsou bez bodů Ve dvou úvodních zápasech nové mistrovské sezóny neudělali svěřenci – Lenikus, Zedníček, Petr Hradec (42. Strnad), Bačinský (62. Rejzek) – trenéra Jana Buryána ani jeden bod a jsou v šestnáctičlenné tabulce sku- Gregor, Křížek (62. Pastyřík). Góly FK MBU18: Křížek, Gregor. piny B České ligy staršího dorostu čtvrtí od konce. FK Mladá Boleslav U18 – FK Ústí nad Labem U19 1:3 FK Mladá Boleslav U18 – Admira Praha U19 2:3 Ústečtí vyhráli poločas góly Ledna a Jiráka. V 71. minutě vykřesal Gregor V úvodní desetiminutovce Marqvardsen získal Admiře dvougólový náskok, boleslavskou naději na bodový zisk, tu však zdusil v 83. minutě Linda. který v 17. minutě zmírnil Křížek. Deset minut před koncem Marqvardsen Sestava FK Mladá Boleslav U18: Burgert – Štěrba, Daniel Hradec, završil hattrick a v předposlední minutě snížil boleslavský Gregor. Sestava Kühmel, Kareš – Lenikus (62. Křížek), Zedníček, Bačinský (46. Rejzek), FK Mladá Boleslav U18: Burgert – Štěrba, Daniel Hradec, Kühmel, Kareš Gregor – Fořt (84. Fořt), Strnad. Gól FK MBU18: Gregor. Devatenáctiletí poskočili do lepší Za béčko skórovali poloviny tabulky Zahustel a Pech

Boleslavští devatenáctiletí dorostenci po výhře v Opavě, která má nejmizernější de- Béčko ve třetím utkání skupiny B České fotbalové ligy podruhé fenzívu v soutěži, přemohli doma i favorizovanou pražskou Slavii z popředí tabulky. v aktuální sezóně remizovalo a připsalo si tak jeden bod ke SFC Opava U19 - FK Mladá Boleslav U19 1:4 čtyřem získaným výhrou v Hradci Králové a domácí remízou s Boleslavští poprvé opavského brankáře Schönwaldera překonali až v předposlední Chlumcem. minutě prvního poločasu Buryánem. Po přestávce opavský Körmer vyrovnal, ale TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Mladá Boleslav B 3:3 v poslední čtvrthodince stříleli góly jen boleslavští dorostenci. Dohalský proměnil dvě Boleslavští prohrávali od 7. minuty, kdy si Velička dal vlastní gól, penalty nařízené za fauly na Vlčka a Gregora. Ve druhé přesčasové minutě skóroval ale za pět minut po Mužíkově přihrávce Zahustel vyrovnal. Ve Vlček. „Herně jsme předvedli velmi dobrý výkon korunovaný velkým počtem vy- 14. minutě Vošlajer poslal Ústí nad Orlicí podruhé do vedení. Pro tvořených šancí,“ radoval se trenér mladoboleslavských dorostenců Marek Maňas. Boleslav nepříznivý stav vydržel do druhého poločasu. Po uply- Sestava FK Mladá Boleslav U19: Karmazín – Tvrdý, Král, Vostřel, König - Malý (64. nutí hodiny hry Majerem rozehraný roh Zahustel završil vyrov- Novák), Brejcha (70. Šoufek), Dohalský, Kaulfus (70. Vlček) - Buryán (82. Gregor), návací hlavičkou. Na začátku závěrečné čtvrthodinky nejprve Howard. Góly: 64. Krömer – 44. Buryán, 77. a 88. Dohalský (oba z pokutových kopů), po spolupráci s Majerem trefil vedení Boleslavi uzdravený Pech, 90. Vlček. Rozhodčí: Antoníček - Slováček, Galvas. ale o pár minut později ústeckoorlický náhradník Hynek srovnal FK Mladá Boleslav U19 – SK Slavia Praha U19 1:0 na konečný stav 3:3. Sestava FK Mladá Boleslav B: Lichtenberg Více než hodinu hrací doby měli slávističtí dorostenci mírnou převahu a bezgólový - Vlk, Velička (46. Komárek), Bejbl, Leitl - Zahustel, Hönig, Majer, poločas byl úspěchem boleslavské disciplinovanosti v defenzivě. Oboustranné stří- Snížek (46. Slabyhoud), Pech – Mužík (90. Moravčík). Na la- dání v průběhu druhého poločasu oživilo především boleslavskou hru. V závěru vičce byli ještě připravení hráči Tichý, Kohout, Plucha a brankář měli Boleslavští více sil a víry v úspěch. Odměnou jim byla vítězná trefa v poslední Burgert. Góly: 6. Velička (vlastní), 13. Vošlajer, 76. Hynek – 11. možné chvíli, kdy u Howardova centru byl u bližší tyče hlavičkující Gregor o sekundu a 65. Zahustel, 73. Pech. Rozhodčí: Zadinová – Zoufalý, Braun. dříve, než slávistický brankář Dvořák. „Jsme nadšení, že se nám podařilo utkání Diváků: 150. vyhrát,“ sdílel všeobecnou radost boleslavský trenér Marek Maňas. Sestava FK Mladá Boleslav U19: Karmazín – Tvrdý, Král, König, Vostřel (46. Fořt)– Brejcha (68. Šoufek), Dohalský – Malý (73. Vlček), Kaulfus, Milan Novák (86. Gregor) – Howard. Gól: 90. Gregor. Rozhodčí: Arnošt – Matějček, Nejedlo.

7 FORTUNA:LIGA 2021/2022

Hr. Králové – Bohemians 1:1 Karviná - Hr. Králové 1:1 Pardubice - Ml. Boleslav 1:1 Sparta – Olomouc 3:2 Liberec - Sparta 0:5 Zlín - Teplice 3:0 Plzeň - Ml. Boleslav 2:1 Bohemians - Plzeň 1:2 Č. Budějovice - Ostrava 1:3 Č. Budějovice – Teplice 1:0 Slovácko - Č. Budějovice 1:0 Slavia - Olomouc odloženo Pardubice – Karviná 2:2 Olomouc - Pardubice 3:2 Jablonec - Bohemians 2:2 Zlín – Slavia 0:1 Ostrava - Zlín 5:1 Plzeň - Slovácko 2:1 Jablonec – Ostrava 1:0 Ml. Boleslav - Jablonec 3:0 Sparta - Karviná 2:0

1. kolo 1. Liberec – Slovácko 0:1 kolo 2. Teplice – Slavia 1:3 kolo 3. Hr. Králové – Liberec 1:1

Ml. Boleslav - Slavia 0:2 Sparta - Hr. Králové Hr. Králové - Plzeň Plzeň - Sparta Teplice - Jablonec 1:0 Plzeň - Karviná Sparta - Č. Budějovice Č. Budějovice - Hr. Králové Ostrava - Pardubice 3:1 Č. Budějovice - Liberec Ostrava - Ml. Boleslav Pardubice - Liberec Olomouc - Č. Budějovice 3:3 Pardubice - Bohemians Olomouc - Jablonec Zlín - Bohemians Bohemians - Sparta 1:1 Zlín - Olomouc Bohemians - Teplice Jablonec - Karviná Slovácko - Hr. Králové 1:0 Jablonec - Slovácko Slovácko - Pardubice Slavia - Slovácko Karviná - Zlín 2:3 Slavia - Ostrava Karviná - Slavia Ml. Boleslav - Olomouc

4. kolo 4. Liberec - Plzeň 0:1 kolo 5. Ml. Boleslav - Teplice kolo 6. Liberec - Zlín kolo 7. Teplice – Ostrava

Hr. Králové - Pardubice Č. Budějovice - Karviná Hr. Králové - Jablonec Pardubice - Sparta Sparta - Jablonec Pardubice - Plzeň Sparta - Slavia Zlín - Hr. Králové Plzeň - Č. Budějovice Zlín - Sparta Plzeň - Zlín Jablonec - Č. Budějovice Olomouc - Ostrava Jablonec - Liberec Č. Budějovice - Pardubice Slavia - Liberec Bohemians - Slavia Slavia - Hr. Králové Bohemians - Olomouc Ml. Boleslav - Bohemians Slovácko - Zlín Ml. Boleslav - Slovácko Slovácko - Teplice Teplice - Plzeň Karviná - Teplice Teplice - Olomouc Karviná - Ml. Boleslav Ostrava - Slovácko

8. kolo 8. Liberec - Ml. Boleslav kolo 9. Ostrava - Bohemians kolo 10. Liberec – Ostrava kolo 11. Olomouc – Karviná

Hr. Králové - Teplice Zlín - Č. Budějovice Hr. Králové - Ostrava Slavia - Jablonec Sparta - Ml. Boleslav Jablonec - Pardubice Sparta - Teplice Ml. Boleslav - Zlín Plzeň - Jablonec Slavia - Plzeň Plzeň - Olomouc Teplice - Pardubice Č. Budějovice - Slavia Ml. Boleslav - Hr. Králové Č. Budějovice - Ml. Boleslav Ostrava - Plzeň Pardubice - Zlín Teplice - Liberec Pardubice - Slavia Olomouc - Hr. Králové Slovácko - Bohemians Ostrava - Sparta Zlín - Jablonec Bohemians - Č. Budějovice Karviná - Ostrava Olomouc - Slovácko Karviná - Slovácko Slovácko - Sparta

12. kolo 12. Liberec - Olomouc kolo 13. Bohemians - Karviná kolo 14. Liberec - Bohemians kolo 15. Karviná – Liberec

Hr. Králové - Karviná Ml. Boleslav - Pardubice Tabulka FORTUNA:LIGA Sparta - Liberec Teplice - Zlín Mužstvo Z V R P S B Plzeň - Bohemians Ostrava - Č. Budějovice 1. FC Viktoria Plzeň 4 4 0 0 7:3 12 Č. Budějovice - Slovácko Olomouc - Slavia Pardubice - Olomouc Bohemians - Jablonec 2. AC Sparta Praha 4 3 1 0 11:3 10 Zlín - Ostrava Slovácko - Plzeň 3. FC Baník Ostrava 4 3 0 1 11:4 9 Jablonec - Ml. Boleslav Karviná - Sparta

16 kolo Slavia - Teplice kolo 17. Liberec - Hr. Králové 4. SK Slavia Praha 3 3 0 0 6:1 9

5. 1. FC Slovácko 4 3 0 1 4:2 9 Slavia - Ml. Boleslav 6. FC Fastav Zlín 4 2 0 2 7:8 6 Jablonec - Teplice Pardubice - Ostrava 7. SK Sigma Olomouc 3 1 1 1 8:8 4 Č. Budějovice - Olomouc 8. FK Mladá Boleslav 4 1 1 2 5:5 4 Sparta - Bohemians Hr. Králové - Slovácko 9. SK Dynamo Č. Budějovice 4 1 1 2 5:7 4 Zlín - Karviná

10. FK Jablonec 4 1 1 2 3:6 4 kolo 18. Plzeň - Liberec 11. Bohemians Praha 1905 4 0 3 1 5:6 3 Hr. Králové - Sparta 12. FC Hradec Králové 4 0 3 1 3:4 3 Karviná - Plzeň 13. FK Teplice 4 1 0 3 2:7 3 Liberec - Č. Budějovice Bohemians - Pardubice 14. FK Pardubice 4 0 2 2 6:9 2 Olomouc - Zlín 15. MFK Karviná 4 0 2 2 5:8 2 Slovácko - Jablonec Ostrava - Slavia 16. FC Slovan Liberec 4 0 1 3 1:8 1 19. kolo 19. Teplice - Ml. Boleslav

8 Všechny barvy dostupné na decathlon.cz

279Kč DĚTSKÉ SPODNÍ FOTBALOVÉ TRIČKO KEEPDRY 500 KIPSTA Materiál absorbuje a rychle odvádí pot od těla, udrží vás tak v suchu a teple. Technologie Seamless s minimem švů snižuje podráždění.

239Kč DĚTSKÉ FOTBALOVÉ LEGÍNY KEEPDRY 100 KIPSTA Přiléhavý střih a poddajný a splývavý materiál nebrání pohybu. Česaný rub poskytuje hřejivost a pohodlí. VÍCE PRODUKTŮ NA DECATHLON.CZ Decathlon Mladá Boleslav, Jičínská 1419

Královská Dvojice

Pivovar se nachází v chráněné krajinné oblasti Český ráj, nedaleko města Turnova, na středním toku řeky Jizery. Byl založen Ferdinandem Ungerem v roce 1850. Je to kraj přírodních krás, pískovcových skalních měst, hradů, zámků a tradiční řemeslné výroby.

Je to kraj dobrých lidí, a právě tito lidé pro Vás tradičním způsobem vyrábějí toto pivo.