358 buss sõiduplaan & liini kaart
358 Pärnu Bussijaam Vaata Veebilehe Režiimis
358 buss liinil (Pärnu Bussijaam) on 2 marsruuti. Tööpäeval on selle töötundideks: (1) Pärnu Bussijaam: 13:30 (2) Tallinna Bussijaam: 12:20 Kasuta Mooviti äppi, et leida lähim 358 buss peatus ning et saada teada, millal järgmine 358 buss saabub.
Suund: Pärnu Bussijaam 358 buss sõiduplaan 54 peatust Pärnu Bussijaam marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 13:30
teisipäev 13:30 Tallinna Bussijaam 46 Lastekodu Tänav, Tallinn kolmapäev 13:30
Virve neljapäev 13:30 Pärnu mnt, Tallinn reede 13:30 Vana-Pääsküla laupäev 13:30 2 Saagi Tänav, Tallinn pühapäev 13:30 Kanama
Laiavainu
Uku Tee 358 buss info Suund: Pärnu Bussijaam Jõgisoo Peatust: 54 Reisi kestus: 145 min Harutee Liini kokkuvõte: Tallinna Bussijaam, Virve, Vana- Pääsküla, Kanama, Laiavainu, Uku Tee, Jõgisoo, Esku Harutee, Esku, Suurenõmme, Metsanurga, Haiba Sild, Käbiküla, Ruunavere, Vardi, Varbola Tee, Kükita Suurenõmme Tee, Kangermaa, Vaimõisa, Konnaveski, Orgita, Kirikuvärava, Märjamaa, Lemmiku, Postijaama, Paeküla, Kuuda, Tolli, Tolli Tee, Teenuse Tee, Tiduvere, Metsanurga Vana-Vigala, Jaama, Oese, Kesk-Vigala, Araste, Raba, Kivi-Vigala, Poti, Jädivere, Langerma, Libatse, Haiba Sild Kodesmaa, Pärnu-Jaagupi, Loomse, Kõlli, Kangru, Are, Räägu, Nurme, Jänesselja, Härma, Tallinna Käbiküla Maantee, Pärnu Bussijaam
Ruunavere
Vardi
Varbola Tee
Kükita Tee
Kangermaa Vaimõisa
Konnaveski
Orgita
Kirikuvärava 27 Pärnu Maantee, Märjamaa
Märjamaa 63 Pärnu Maantee, Märjamaa
Lemmiku 76b Pärnu Maantee, Märjamaa
Postijaama
Paeküla
Kuuda
Tolli
Tolli Tee
Teenuse Tee
Tiduvere
Vana-Vigala 1 Pikk Tänav, Estonia
Jaama
Oese
Kesk-Vigala
Araste
Raba
Kivi-Vigala 1 Kiriku tee, Estonia
Poti Silla — Jädivere, Estonia
Jädivere
Langerma
Libatse
Kodesmaa
Pärnu-Jaagupi 38 Pärnu Maantee, Pärnu-Jaagupi
Loomse Kõlli
Kangru
Are 1 Vana, Estonia
Räägu
Nurme
Jänesselja 1 Kuldnoka Tänav, Sauga
Härma 68 Tallinna mnt, Pärnu
Tallinna Maantee 10a Suur-Jõekalda Tänav, Pärnu
Pärnu Bussijaam 13 Pikk, Pärnu Suund: Tallinna Bussijaam 358 buss sõiduplaan 52 peatust Tallinna Bussijaam marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 12:20
teisipäev 12:20 Pärnu Bussijaam 13 Pikk, Pärnu kolmapäev 12:20
Jänesselja neljapäev 12:20
Nurme reede 12:20 laupäev 12:20 Räägu pühapäev 12:20 Are 1 Tori Tee, Estonia
Kangru 358 buss info Kõlli Suund: Tallinna Bussijaam Peatust: 52 Loomse Reisi kestus: 155 min Liini kokkuvõte: Pärnu Bussijaam, Jänesselja, Pärnu-Jaagupi Nurme, Räägu, Are, Kangru, Kõlli, Loomse, Pärnu- Jaagupi, Kodesmaa, Libatse, Langerma, Jädivere, 38 Pärnu Maantee, Pärnu-Jaagupi Poti, Kivi-Vigala, Raba, Araste, Kesk-Vigala, Oese, Kodesmaa Jaama, Vana-Vigala, Tiduvere, Teenuse Tee, Tolli Tee, Tolli, Kuuda, Paeküla, Postijaama, Lemmiku, Libatse Märjamaa, Kirikuvärava, Orgita, Konnaveski, Vaimõisa, Kangermaa, Kükita Tee, Varbola Tee, Vardi, Ruunavere, Käbiküla, Haiba Sild, Metsanurga, Langerma Suurenõmme, Esku, Harutee, Jõgisoo, Uku Tee, Laiavainu, Kanama, Vana-Pääsküla, Järve, Tallinna Jädivere Bussijaam
Poti Silla — Jädivere, Estonia
Kivi-Vigala Poti-Silla mnt, Estonia
Raba
Araste
Kesk-Vigala
Oese
Jaama
Vana-Vigala 1 Pikk Tänav, Estonia
Tiduvere
Teenuse Tee Tolli Tee
Tolli
Kuuda
Paeküla
Postijaama
Lemmiku 76b Pärnu Maantee, Märjamaa
Märjamaa 63 Pärnu Maantee, Märjamaa
Kirikuvärava 27 Pärnu Maantee, Märjamaa
Orgita
Konnaveski
Vaimõisa
Kangermaa
Kükita Tee
Varbola Tee
Vardi
Ruunavere
Käbiküla
Haiba Sild
Metsanurga
Suurenõmme
Esku
Harutee
Jõgisoo
Uku Tee
Laiavainu
Kanama
Vana-Pääsküla Pärnu mnt, Tallinn
Järve Tallinna Bussijaam 46 Lastekodu Tänav, Tallinn 358 buss sõiduplaanid ja marsruudi kaardid on saadaval võrguühenduseta PDF-ina aadressil moovitapp.com. Kasuta Moovit App abi, et näha linnas Vaata live saabumisaegu Eesti live bussiaegu, rongi sõiduplaani või metroo sõiduplaani ja samm- sammult suunajuhiseid mistahes ühistranspordi jaoks. Moovitist MaaS Lahendused Toetatud riigid Mooviteri kogukond © 2021 Moovit - kõik õigused kaitstud