®

2020/2021 28. 2. 2020 od 14.00 hodin

FK Mladá Boleslav vs. MFK Karviná

FK Mladá Boleslav MFK Karviná

č. utkání góly utkání góly č. utkání góly utkání góly rok nar. rok nar. hráče jméno, příjmení 20/21 20/21 celkem celkem hráče jméno, příjmení 20/21 20/21 celkem celkem Brankáři Brankáři 32 Jakub Diviš 1986 7 0 80 0 1 Vladimír Neuman 2000 6 0 6 0 33 Jan Šeda 1985 1 0 126 0 12 Jiří Ciupa 1998 2 0 2 0 99 Petr Mikulec 1999 13 0 13 0 26 Petr Bolek 1984 12 0 39 0 Obránci Obránci 4 David Šimek 1998 10 1 30 1 3 Stylianos Kokovas 2001 2 0 2 0 5 Alexei Tataev 1998 14 2 47 3 11 Oliver Putyera 1997 0 0 10 0 14 Radim Řezník 1989 8 0 285 9 13 Martin Šindelář 1991 19 0 157 7 16 Samuel Dancák 1998 5 0 8 0 17 Róbert Mazáň 1994 15 0 15 0 22 David Douděra 1998 17 0 72 2 22 Soufiane Dramé 1996 16 0 50 1 24 Ladislav Takács 1996 9 2 140 13 31 Lukáš Bartošák 1990 18 2 124 6 29 Jakub Klíma 1998 17 0 53 0 44 Eduardo Santos 1997 19 1 28 1 34 Antonín Křapka 1994 18 0 78 2 66 Marek Janečka 1983 11 0 109 6 Záložníci Záložníci 6 Dominik Mašek 1995 9 2 111 17 5 Marek Hanousek 1991 6 0 210 15 8 Marek Matějovský 1981 3 1 330 15 6 Kristi Qose 1995 17 5 29 6 9 Tomáš Ladra 1997 19 4 95 12 7 Tomáš Ostrák 2000 20 1 20 1 13 Tomáš Malínský 1991 9 0 141 14 8 Vojtěch Smrž 1997 17 0 78 5 17 Milan Jirásek 1992 7 0 142 7 15 Tomáš Jursa 1989 8 0 67 2 18 Jakub Fulnek 1994 14 0 145 6 21 Jean de Silva Mangabeira 1997 15 0 20 0 19 Daniel Langhamer 2003 1 0 1 0 24 Christián Herc 1998 18 3 19 3 20 Jaromír Zmrhal 1993 4 0 191 26 29 Rajmund Mikuš 1995 17 1 17 1 21 Dominik Preisler 1995 6 0 40 4 Útočníci 23 Lukáš Budínský 1992 17 1 174 39 9 Roman Haša 1993 15 2 31 3 26 David Pech 2002 2 0 7 0 10 Lukáš Čmelík 1996 9 0 9 0 28 Lukáš Mašek 2004 4 0 4 0 11 Martin Vlachovský 2000 1 0 2 0 38 Jiří Skalák 1992 3 0 86 15 27 Michal Papadupulos 1985 18 6 98 25 Útočníci 33 Rafael Tavares 2000 9 2 9 2 7 Václav Drchal 1999 15 1 31 5 10 Martin Graiciar 1999 6 0 32 4 11 Michal Škoda 1988 16 4 164 40 27 Jiří Klíma 1997 8 4 59 12

Realizační tým: Trenér Karel Jarolím, asistent Boris Kočí trenér brankářů Oldřich Pařízek, Realizační tým: trenér Juraj Jarábek, asistenti trenéra Petr Mašlej, Marek Bielan, trenér brankářů kondiční trenér František Veselý, vedoucí mužstva Vladimír Rosenberger, lékaři MUDr. Jůlius Branislav Rzeszoto, kondiční trenér Juraj Kubišta, vedoucí mužstva Stanislav Hruška, lékaři Jakubík, MUDr. Ondřej Helvich, MUDr. Lívia Juríková fyzioterapeut Václav Kubíček, masér Petra MUDr. Zdeněk Vojkůvka, MUDr. Lumír Tomala, fyzioterapeuti Martin Krásný, Iveta Navrátilová, maséři Maráčková, kustod Václav Štěpán. Marek Poštulka, Roman Nevrla, kustod Eduard Muryc.

3 V přípravě Karvinští neskórovali V letošním na české poměry nezvykle krátkém zimním přípravném ob- dobí sehráli karvinští fotbalisté pouze jeden nesoutěžní zápas. V sobotu 9. ledna remizovali s druholigovým Třincem 0:0. Trenér Juraj Jarábek v něm dal příležitost dvěma brankářům a sedmnácti hráčům, z nichž tři (Twardzik, Ndefe, Želizko) vzápětí odešli. Pouze jeden přípravný duel v letošní zimě odehrály podobně jako Karviná také Pardubice, Slovácko, Plzeň, Teplice a Opava. Ani jednou nehrály Příbram a pražská Slavia, která kvůli koronavirové karanténě zrušila soustředění v Portugalsku.

Po letním průvanu zimní klid Karvinský hráčský kádr prošel rozsáhlou proměnou v loňském létě, kdy odešlo dvacet a přišlo dvanáct nových hráčů. Letošní zimní pře- stupní termín tak byl nesrovnatelně klidnější. Odešli slovenský brankář Libor Hrdlička do FK Pohronie, slovenský Dávid Guba do FK Senica, ni- zozemský Gigli Ndefe do FC Baník Ostrava, ukrajinský Ivan Želizko do lotyšského FC Valmierias, Filip Twardzik do FC Spartak Trnava, Daniel Stropek na hostování do SK Slavoj Vyšehrad. Úplnými karvinskými nováčky jsou řecký Stylianos Kokovas z VfL Bochum, estonský Vlasiy Sinyavskiy z FC Flora Tallinn a slovenský Róbert Mazáň z FK Mladá Boleslav. Před pěti měsíci bez gólů O prvoligové body se boleslavští a karvinští fotbalisté střetli dosud devětkrát. Každý ze soupeřů vyhrál po dvou zápasech a pětkrát se hrálo nerozhodně při celkově srovnaném skóre 11:11. Boleslavi se s tímto slezským protivníkem dařilo lépe venku než doma, neboť na svém trávníku vyhrála jen jednou, remizovala také jednou a prohrála dvakrát při souhrnném skóre 3:4. První soupeření těchto týmů v současném ligovém ročníku se v sobotu 26. září 2020 odehrálo bez gólů, což se stalo poprvé v historii prvoligových střetnutí Boleslavi s Karvinou.

Mladá Boleslav versus Karviná Podzim 2016 FK Mladá Boleslav – MFK Karviná 1:2 Jaro 2017 FK Karviná – FK Mladá Boleslav 1:1 Podzim 2017 MFK Karviná – FK Mladá Boleslav 1:1 Jaro 2018 FK Mladá Boleslav – MFK Karviná 0:1 Podzim 2018 MFK Karviná – FK Mladá Boleslav 3:4 Podzim 2018 FK Mladá Boleslav – MFK Karviná 1:1 Podzim 2019 FK Mladá Boleslav – MFK Karviná 1:0 Jaro 2020 MFK Karviná – FK Mladá Boleslav 2:2 Podzim 2020 MFK Karviná – FK Mladá Boleslav 0:0

4 V pohárovém osmifinále hrajeme proti Slovácku V české pohárové soutěži MOL Cup 2020-21 byly v únoru dohrány všechny odložené duely třetího kola a vylosováno osmifinále, jehož úřed- ním termínem je středa 3. března. Střetnou se v něm dvojice: FK Mladá Boleslav – 1. FC Slovácko, FC Sellier & Bellot Vlašim – FK Jablonec, FK Teplice – FC Zbrojovka Brno, FC Slovan Liberec – SK Dynamo České Budějovice, AC Sparta Praha – FC Baník Ostrava, Bohemians Praha 1905 – SK Sigma Olomouc, FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň, SK Slavia Praha – FC Slavia Karlovy Vary. Z prvoligových klubů už vypadly FK Pardubice, FC Fastav Zlín, 1. FK Příbram, SFC Opava a MFK Karviná, která po jasné výhře ve druhém kole na hřišti účastníka Moravskoslezského přeboru TJ Unie Hlubina 6:0, prohrála ve třetím kole doma s druholigovou Vlašimí 1:3.

Boleslav doma, Karviná venku

Mladá Boleslav z deseti zápasů na svém hřišti v tomto ligovém ročníku získala jen deset bodů a s pasivním skóre 16:18 má dvanáctou domácí bi- lanci z osmnácti prvoligových účastníků. Na podzim vyhrála nad Jabloncem Rekordně dlouhé čekání na 2:0 a Pardubicemi 4:1, remizovala s Českými Budějovicemi 2:2 a letos tři- krát remizovala, konkrétně s Brnem 1:1, s Olomoucí 1:1 a s Plzní 2:2. Doma vítězství prohrála čtyři podzimní duely se Zlínem 1:3, s Teplicemi 1:2, s Ostravou 1:3 Prvoligové mužstvo FK Mladá Boleslav od neděle 21. listopadu 2020, a se Slováckem 2:3. kdy porazilo Pardubice 4:1, nevyhrálo dvanáct ligových utkání v nepřeru- Karviná má pátou nejlepší bilanci ze hřišť soupeřů s patnácti získanými šené řadě, což je smutný klubový rekord. „Tak dlouho čekat na výhru je body a mírně pasivním skóre 13:14. Na podzim 2020 venku vyhrála frustrující,“ posteskl si boleslavský trenér Karel Jarolím. Boleslav v závěru v Opavě 2:1, v Brně 2:0, v Plzni 1:0, v Příbrami 1:0, remizovala v Liberci 1:1 loňské podzimní sezóny postupně prohrála či remizovala v Příbrami 1:2, i v Českých Budějovicích 1:1 a prohrála v Olomouci 0:3. Letos remizovala doma s Teplicemi 0:2, v Opavě 2:2, doma s Ostravou 1:3, v Liberci 0:3, v Teplicích 2:2, prohrála na Slovácku 0:2 a na Spartě 3:4. doma se Slováckem 2:3 a v letošním roce 2021 doma s Brnem 1:1, na pražské Spartě 0:1, doma s Olomoucí 1:1, doma s Plzní 2:2, v Jablonci 1:1 a naposledy před týdnem ve Zlíně 1:2. Dnešní mužstvo tak překonalo ne- slavnou šňůru deseti ligových zápasů bez výhry z nováčkovského podzimu na počátku ročníku 2004-05, který sice Boleslav začala domácí výhrou nad Jabloncem 1:0 v pondělí 9. srpna 2004, ale potom následovalo šest porá- žek a čtyři remízy od 14. srpna do 8. listopadu 2004. Konec tehdejší černé série nastal v pondělí 8. listopadu 2004 výhrou na Spartě 1:0.

Střelci prvoligových gólů

Střelci 22 ligových gólů FK Mladá Boleslav ve dvaceti zápasech roč- níku 2020-21: 4 – Jiří Klíma, Michal Škoda, 2 – Tomáš Ladra, Dominik Mašek, Alexei Tataev, Ondřej Zahustel, 1 – Lukáš Budínský, Václav Drchal, Marek Matějovský, Ladislav Takács, David Šimek, Marco Túlio.

Střelci 24 ligových gólů MFK Karviná ve dvaceti zápasech roč- níku 2020-21: 6 – Michal Papadopulos, 5 – Kristi Qose, 3 – Christián Herc, 2 – Lukáš Bartošák, Roman Haša, Rafael Tavares, 1 – Rajmund Mikuš, Tomáš Ostrák, Eduardo Santos, vlastní sparťanský David Lischka.

Nejlepší šestice kanonýrů FORTUNA:LIGY ročníku 2020-21: 11 – Lukáš Juliš (Sparta), Jan Kuchta (Slavia), Abdallah Sima (Slavia), 8 – Dyjan Carlos De Azevedo (Baník Ostrava), Jan Kliment (Slovácko), Tomáš Poznar (Zlín).

5 Remíza s Plzní po promarněném vedení

Utkání 19. ligového kola FK Mladá Boleslav – Ve druhém poločase oba týmy pokračovaly FC Viktoria Plzeň 2:2 se navzdory únorovému v ofenzivních pokusech. V 58. minutě Diviš la- termínu hrálo na zeleném trávníku za slunečného pil Kayambovu střelu z rohu brankoviště, načež počasí, ovšem při teplotě jen pár stupínků pod Boleslavští vyrazili do svižného protiútoku, který Celsiovou nulou. Škoda zakončil málo vídanou bombou do pra- První poločas začali Plzeňští sebevědomě a vého horního růžku plzeňské branky. Plzeňští útočně, což zúročili už ve 4. minutě v brzké ve- prostřídali a s čerstvými silami zvýšili tlak na dení, když Ba Loua snadno prošel do vápna a boleslavskou branku. První plzeňský roh po pře- z jeho přihrávky nikým nehlídaný Šulc otevřel stávce boleslavská defenzíva přežila se štěstím. skóre. Po inkasovaném gólu Boleslavští znejistěli, I když boleslavský trenér Jarolím poslal na hři- deset minut si nebyli schopní přesně přihrát a ště také čerstvé síly, tak více ze hry měli nadále čelili přívalu soupeřových ataků. V 17. minutě po plzeňští hráči. V 83. minutě Mihalíkovu ránu vy- Havlově centru Šulc hlavičkoval jen těsně nad tlačil Diviš nad břevno. V 86. minutě Skalák za- Divišovu branku. Teprve po dvacáté minutě přišly chytil plzeňskou rozehrávku, ale jeho ukvapenou boleslavské šance. Plzeňský brankář Staněk byl o střelu bez razance Staněk chytil. V 87. minutě po zlomek vteřiny dříve u míče než Ladra a dorážku Kayambově centru Matějka hlavičkou k pravé tyči Pech poslal mimo opuštěnou branku. Ve 23. mi- vyrovnal na 2:2. V poslední ze tří nastavených nutě Škodův křížný pas dostihl Malinský a z jeho minut Skalákem rozehraný trestný kop Drchal přihrávky Ladra přesnou ranou k tyči vyrovnal. hlavičkoval nepřesně. A tak pro Boleslav důležité Ve 24. minutě po Dancákově chybě brankář Diviš domácí utkání skončilo remízou. vychytal Ondráškovo sólo. O tři minuty později na Sestava FK Mladá Boleslav: Diviš – Douděra (73. druhé straně po Ladrově centru Škoda hlavičko- Jakub Klíma), Křapka, Šimek, Preisler – Dancák, val nepřesně. Teprve ve 28. minutě Boleslav ko- Pech – Malinský, Ladra (80. Drchal), Zmrhal pala svůj první roh, ale bez využití. Ve 35. minutě (77. Takács) – Škoda (77. Skalák). Sestava FC brankář Diviš předvedl úděsný kiks, když přihrál Viktoria Plzeň: Staněk - Havel, Míka, Brabec, protihráči Ondráškovi, ale od překvapeného pl- Limberský (72. Matějka) – Bucha (67. Mihálik), zeňského forvarda se míč naštěstí odrazil mimo Kalvach, Šulc - Falta, Ondrášek (67. Beauguel), boleslavskou branku. O dvě minuty později po Ba Loua (18. Kayamba). Góly: 23. Ladra, 58. Kayambově přihrávce Havel z necelých deseti Škoda - 4. Šulc, 87. Matějka. ŽK: Dancák, Takács metrů vystřelil a Diviš reflexivně míč chytil. – Limberský, Šulc, Mihálik, Kayamba. Rozhodčí: Franěk – Blažej, Flimmel.

6 Pouze jeden bod z jabloneckého oraniště

Zápas 20. ligového kola FK Jablonec - FK Mladá Boleslav 1:1 se hrál na zde- vastovaném trávníku jablonecké Střelnice, který aktérům ubíral síly. Přesto se v dobrém tempu bojovalo o body do posledního hvizdu rozhodčího. V úvodní desetiminutovce Boleslavští i Jablonečtí kopali po jednom rohu bez toužebného efektu, ten scházel i střeleckým pokusům boleslavského Ladry a jabloneckých Kratochvílovi s Kubistou. V 16. minutě Ladrův trestný kop od levé postranní lajny Šimek hlavou z malého vápna usměrnil mimo dosah jabloneckého brankáře Hanuše. Od vstřeleného gólu měli více ze hry Boleslavští, avšak z ně- kolika nadějných příležitostí své vedení nenavýšili. Ve 24. minutě Ladra napálil trestný kop do zdi, v příští minutě Škoda nedosáhl na Zmrhalův oblouček a ve 28. minutě byl krátký na Douděrův centr prodloužený Ladrovou hlavičkou. Ve 30. minutě Diviš zlikvidoval Martincovu hlavičku a z boleslavského protiútoku Dancák neprostřelil Hanuše. Ve 34. minutě Schranzovu bombu Diviš vyrazil. Ve 38. minutě Jovovičův křížný pas Preisler nezachytil a Kratochvíl své sólo zakončil přízemním prostřelením brankáře Diviše. Druhý poločas byl úmornou bitvou, při které si aktéři na náročném terénu sáhli na dno fyzických sil. Těch měli s blížícím se závěrem více boleslavští hráči, ale k vítězství své snažení nedotáhli. Neuspěli v zakonče- ních Ladra, Zmrhal, Dancák, na druhé straně hřiště ojedinělé jablonecké ataky neproměnili Doležal a Schranz. V 76. minutě Takács ze třiceti metrů vyslal na jab- loneckou branku nečekanou dělovku, kterou Hanuš bravurním zákrokem vytlačil z pravého horního růžku na roh. V 83. minutě po Dancákově trestném kopu uvnitř jablonecké šestnáctky padl Dominik Mašek, ale sudí Marek penaltu nenařídil ani po poradě s kolegou obsluhujícím VAR. V poslední minutě Zelený slabě hlavičkoval do Divišovy náruče. Remíza byla pro Boleslav další letošní bolestivou ztrátou. Sestava FK Mladá Boleslav: Diviš – Douděra, Křapka, Šimek, Preisler – Dancák, Takács – Malinský (67. Skalák), Ladra (73. Dominik Mašek), Zmrhal (90. Jakub Klíma) – Škoda (67 Drchal). Sestava FK Jablonec: Hanuš – Holík, Martinec, Zelený, Krob – Považanec – Schranz (73. Pleštil), Kubista, Kratochvíl, Jovovič (90. Podaný) – Doležal. Góly: 38. Kratochvíl – 16. Šimek. ŽK: Martinec - Malinský. Rozhodčí: Marek – Caletka, Antoníček

7 Těsně prohraná dohrávka ve Zlíně

Dohrávka 18. ligového kola FC Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav 2:1 se místo původního termínu v sobotu 6. února, kdy byl zlínský klub v koronavirové karan- téně, konala ve středu 24. února 2021 za příjemného slunečného počasí a teploty bezmála deseti stupňů nad Celsiovou nulou. Od první minuty se hrál oboustranně ofenzivní fotbal. Boleslavští odvrátili již v 5. minutě první soupeřův roh, svoji obdobnou standardní situaci získali po Ladrově střele ve 12. minutě, ale také ji nevyužili. Na konci úvodní čtvrthodinky se zlín- ský gólman Dostál zapotil při Zmrhalově ráně z dvaceti metrů. Ve 25. minutě po Ladrově parádní přihrávce Škoda nastřelil brankáře Dostála, od něhož se míč od- razil zpět do nohy boleslavského forvarda a následně těsně vedle zlínské branky. Ve 27. minutě Potočného bombu Diviš vyrazil na druhý zlínský roh, kterému se boleslavská defenzíva bez obtíží ubránila. Ve 37. minutě po Škodově přihrávce Takács placírkou těsně přestřelil soupeřovu branku. Druhý poločas se boleslavským fotbalistů nepovedl. Už dvě minuty po změně stran tvrdě vypálil Dramé těsně mimo. V 51. minutě boleslavský brankář Diviš lajdáckou rozehrávkou zopakoval po deseti dnech kiks z utkání proti Plzni a zlín- ský kapitán Poznar snadno získaný míč úspěšně poslal k pravé tyči. V 54. minutě po závaru ve zlínském brankovišti Škoda ze dvou metrů netrefil odkrytou branku. Následoval usilovný boleslavský tlak, ale bez efektu, neboť Zlínští se zdařile brá- nili, byť někdy i se štěstím. Zároveň však vyráželi do nebezpečných brejků. Zápas rozhodla desetiminutovka neúnavně střílejícího Dramého. V 68. minutě jeho střelu Diviš vyrazil, o dvě minuty později nastřelil břevno Divišovy branky a Sestava FC Fastav Zlín: Dostál - Fantiš, Simerský, Buchta, Procházka – Hlinka, v 78. minutě po obehrání stopera Křapky dělovkou, která se otřela o břevno za Conde, Janetzký (73. Tchanturishvili) - Drame, Poznar (88. Poznar), Potočný (82. Divišova záda, zvýšil zlínské vedení na dvougólový rozdíl. Zbývající čas se odehrál Jiráček). Sestava FK Mladá Boleslav: Diviš – Douděra, Křapka, Šimek, Preisler většinou kolem zlínské branky, a když se konečně Boleslavští do ní trefili, zbyla – Dancák, Takács – Skalák (56. Malinský), Ladra (76. Dominik Mašek), Zmrhal jim na vyrovnání pouze jedna minuta. Ve druhé ze tří nastavených minut Takács (76. Fulnek) – Škoda (81. Drchal). Góly: 51. Poznar, 78. Dramé – 90. Takács. ŽK: ve skluzu dotlačil míč do branky. O chvíli později utkání skončilo. Simerský – Dominik Mašek, Šimek. Rozhodčí: Lerch – Kubr, Mikeska.

8 FORTUNA:LIGA 2020/2021

Teplice - Pardubice 0:1 1:2 Sparta - Karviná 4:3 5:2 Teplice - Slavia 1:1 1:5 Příbram - Slavia 3:3 0:3 Liberec - Č. Budějovice 0:0 2:0 Příbram - Slovácko 1:4 1:5 Jablonec - Slovácko 0:3 1:1 Ostrava - Jablonec 2:1 0:2 Pardubice - Ostrava 3:2 0:3 Č. Budějovice - Ostrava 1:0 2:2 Opava - Příbram 0:0 1:1 Č. Budějovice - Opava 0:1 0:0 Karviná - Opava 3:1 2:1 Slovácko - Teplice 2:0 2:0 Karviná - Liberec 1:1 1:1

Plzeň - Liberec 0:2 1:4 Slavia - Pardubice 3:0 1:1 Jablonec - Ml. Boleslav 1:1 0:2

2. kolo 2. Zlín - Ml. Boleslav 2:1 3:1 Bohemians - Olomouc 0:0 0:3 Zlín - Sparta 0:3 1:3 Olomouc - Sparta 2:3 0:3 Brno - Zlín 0:0 1:3 Olomouc - Brno 1:0 4:2 3. kolo kolo | 3. 19. 18. kolo | 18. Bohemians - Brno 2:1 0:0 Ml. Boleslav - Plzeň 2:2 1:2 kolo kolo | 4. 20. Plzeň - Bohemians 3:1 4:1

Ml. Boleslav - Karviná 0:0 Pardubice - Slovácko 1:0 Bohemians - Karviná 1:2 Slovácko - Ostrava 2:1 Bohemians - Č. Budějovice 1:2 Slavia - Ostrava 1:0 Zlín - Č. Budějovice 2:1 Slavia - Opava 6:0 Opava - Jablonec 1:4 Teplice - Opava 1:2 Brno - Jablonec 1:0 Jablonec - Liberec 3:1 Sparta - Příbram 3:1 Příbram - Liberec 0:3 Ostrava - Příbram 4:0 Pardubice - Ml. Boleslav 1:4 Ostrava - Teplice 1:2 Č. Budějovice - Ml. Boleslav 2:2 Liberec - Teplice 2:1 Č. Budějovice - Sparta 4:2 Liberec - Pardubice 0:3 Jablonec - Sparta 1:2 Opava - Pardubice 0:1 Příbram - Brno 1:1

5. kolo | 5. Slovácko - Slavia 0:3 Karviná - Brno 2:0 Ml. Boleslav - Slavia 0:1 Teplice - Bohemians 0:2 Olomouc - Zlín 1:0 Zlín - Bohemians 0:2 Olomouc - Slovácko 0:0 Karviná - Olomouc 0:3 21. kolo 21. Brno - Plzeň 1:4 kolo 22 kolo | 6. Plzeň - Olomouc 2:2 kolo kolo | 7. 23. Sparta - Plzeň 1:3 kolo kolo | 8. 24. Plzeň - Zlín 0:1

Opava - Slovácko 1:3 Karviná - Plzeň 1:0 Karviná - Č. Budějovice 1:1 Č. Budějovice - Olomouc 1:1 Liberec - Ostrava 0:1 Č. Budějovice - Brno 3:1 Bohemians - Ostrava 0:1 Jablonec - Karviná 2:2 Ml. Boleslav - Příbram 1:2 Jablonec - Zlín 2:0 Ml. Boleslav - Opava 2:2 Příbram - Bohemians 1:2 Sparta - Teplice 1:0 Příbram - Olomouc 1:1 Sparta - Slovácko 2:1 Teplice - Plzeň 0:7 Brno - Slavia 1:1 Teplice - Ml. Boleslav 2:0 Brno - Pardubice 1:2 Pardubice - Sparta 0:2 Bohemians - Jablonec 1:2 Pardubice - Bohemians 1:1 Zlín - Příbram 0:1 Slavia - Zlín 6:2

Olomouc - Pardubice 1:1 kolo 10. Slavia - Sparta 3:0 Olomouc - Teplice 1:1 Slovácko - Brno 1:2 |

Zlín - Karviná 2:0 Slovácko - Liberec 1:1 Liberec - Slavia 0:3 Opava - Liberec 0:2

9. kolo kolo | 9. 25. Plzeň - Č. Budějovice 0:0 kolo 26. Ostrava - Opava 2:1 kolo kolo | 11. 27. Plzeň - Jablonec 2:3 kolo kolo | 12. 28. Ostrava - Ml. Boleslav 3:1

Karviná - Příbram 1:0 Jablonec - Olomouc 3:1 Plzeň - Příbram 0:0 Slavia - Karviná 3:1 Č. Budějovice - Jablonec 1:2 Příbram - Č. Budějovice 1:2 Jablonec - Teplice 5:0 Teplice - Č. Budějovice 0:2 Ml. Boleslav - Liberec 0:3 Teplice - Zlín 3:2 Č. Budějovice - Pardubice 2:0 Příbram - Jablonec 1:2 Sparta - Opava 3:0 Pardubice - Karviná 2:0 Olomouc - Slavia 1:3 Ml. Boleslav - Sparta 0:1 Brno - Teplice 0:1 Slavia - Plzeň 1:0 Karviná - Slovácko 0:2 Liberec - Brno 3:0 Bohemians - Slavia 1:2 Slovácko - Ml. Boleslav 3:2 Sparta - Ostrava 0:0 Slovácko - Bohemians 3:1 Olomouc - Ostrava 1:1 Ostrava - Brno 1:0 Zlín - Opava 0:0 Opava - Olomouc 1:4 Zlín - Pardubice 0:0 Opava - Bohemians 0:0 Bohemians - Liberec 1:1 Ostrava - Zlín 1:1 14. kolo 30 kolo | 14. kolo kolo | 16. 32. 15. kolo kolo | 15. 31. 13. kolo kolo | 13. 29. Plzeň - Slovácko 0:4 Liberec - Sparta 1:1 Brno - Ml. Boleslav 1:1 Pardubice - Plzeň 0:2

Karviná - Teplice 2:2 Ostrava - Karviná 0:0 Tabulka FORTUNA:LIGA Příbram - Pardubice 0:1 Slavia - Č. Budějovice 6:0 Jablonec - Slavia 0:3 Pardubice - Jablonec 0:1 Mužstvo Z V R P S B Č. Budějovice - Slovácko 0:0 Teplice - Příbram 3:1 1. SK Slavia Praha 20 16 4 0 58:12 52 Plzeň - Ostrava 2:0 Sparta - Brno 4:1 2. AC Sparta Praha 20 14 2 4 43:24 44 Brno - Opava 2:0 Ml. Boleslav - Bohemians 0:4 3. 1. FC Slovácko 20 12 4 4 39:18 40 Zlín - Liberec odloženo Liberec - Olomouc 0:1 Olomouc - Ml. Boleslav 1:1 Slovácko - Zlín 2:1 1. kolo 34 kolo | 1. 4. FK Jablonec 20 11 3 6 35:25 36 kolo kolo | 17. 33. Bohemians - Sparta 1:0 Opava - Plzeň 1:3 5. FC Slovan Liberec 20 9 6 5 28:18 33 6. FC Viktoria Plzeň 20 9 4 7 37:26 31 7. FK Pardubice 20 9 4 7 20:24 31 8. SK Sigma Olomouc 20 7 9 4 29:23 30 9. FC Baník Ostrava 20 8 5 7 25:20 29 10. SK Dynamo Č. Budějovice 20 7 8 5 24:24 29 11. MFK Karviná 20 6 7 7 24:31 25 12. Bohemians Praha 1905 20 6 5 9 22:26 23 13. FC FASTAV Zlín 20 6 4 10 20:29 22 14. FK Teplice 20 5 3 12 19:41 18 15. FC Zbrojovka Brno 20 3 5 12 16:34 14 16. FK Mladá Boleslav 20 2 7 11 22:36 13 17. 1. FK Příbram 20 2 6 12 16:40 12 18. Slezský FC Opava 20 2 6 12 13:39 12

9 Všechny barvy dostupné na decathlon.cz

279Kč DĚTSKÉ SPODNÍ FOTBALOVÉ TRIČKO KEEPDRY 500 KIPSTA Materiál absorbuje a rychle odvádí pot od těla, udrží vás tak v suchu a teple. Technologie Seamless s minimem švů snižuje podráždění.

239Kč DĚTSKÉ FOTBALOVÉ LEGÍNY KEEPDRY 100 KIPSTA Přiléhavý střih a poddajný a splývavý materiál nebrání pohybu. Česaný rub poskytuje hřejivost a pohodlí. VÍCE PRODUKTŮ NA DECATHLON.CZ Decathlon Mladá Boleslav, Jičínská 1419 VSAĎ SI NA ZÁPAS BOLKY NA PRVNÍ SÁZKY ZÍSKEJ 900 Kč

Ministerstvo fi nancí varuje: Účastí na hazardní hře Vsaď si a sleduj všechny zápasy může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mlad- ších 18 let na hazardní hře. na Fortuna TV. Více na ifortuna.cz.

Královská Dvojice

Pivovar se nachází v chráněné krajinné oblasti Český ráj, nedaleko města Turnova, na středním toku řeky Jizery. Byl založen Ferdinandem Ungerem v roce 1850. Je to kraj přírodních krás, pískovcových skalních měst, hradů, zámků a tradiční řemeslné výroby.

Je to kraj dobrých lidí, a právě tito lidé pro Vás tradičním způsobem vyrábějí toto pivo.