110 buss sõiduplaan & liini kaart
110 Keila - Keila-Joa - Lohusalu - Paldiski Vaata Veebilehe Režiimis
110 buss liinil (Keila - Keila-Joa - Lohusalu - Paldiski) on 2 marsruuti. Tööpäeval on selle töötundideks: (1) Keila Kirik: 6:10 - 18:30 (2) Sadama Tänav: 6:15 - 22:00 Kasuta Mooviti äppi, et leida lähim 110 buss peatus ning et saada teada, millal järgmine 110 buss saabub.
Suund: Keila Kirik 110 buss sõiduplaan 45 peatust Keila Kirik marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 6:10 - 18:30
teisipäev 6:10 - 18:30 Sadama Tänav 8 Sadama, Paldiski kolmapäev 6:10 - 18:30
Kivi Tänav neljapäev 6:10 - 18:30 11 Peetri, Paldiski reede 6:10 - 18:30 Raudteejaam laupäev 9:15 - 18:50
Pentagoni pühapäev 9:15 - 18:50 Rae, Paldiski
Leetse
Vanaranna Tee 110 buss info Suund: Keila Kirik Kersalu Peatust: 45 Reisi kestus: 64 min Aida Liini kokkuvõte: Sadama Tänav, Kivi Tänav, Raudteejaam, Pentagoni, Leetse, Vanaranna Tee, Adruvahi Kersalu, Aida, Adruvahi, Karjaaia, Raudkotka, Treppoja, Kloogaranna Noortelaager, Kõltsu Mõis, Karjaaia Laulasmaa Kool, Lohusalu Tee, Puhkekodu, Heliküla, Pansionaat, Lohusalu, Lohusalu Sadam, Lohusalu, Pansionaat, Heliküla, Puhkekodu, Laulasmaa, Raudkotka Tornimäe, Meremõisa, Kungla, Keila-Joa, Keila-Joa Mõis, Käesalu, Muuluka, Tõmmiku, Karjaküla Treppoja Kalmistu, Karjaküla Kalmistu, Uuetoa, Metsa-Uuetoa, Tallinn — Rannamõisa — Kloogaranna, Estonia Karjaküla, Tervisekeskus/Harju Kek, Pargi, Kultuurikeskus/Keskväljak, Keila Raudteejaam, Kloogaranna Noortelaager Keskväljak, Keila Kirik 49 Joa Tee, Estonia
Kõltsu Mõis
Laulasmaa Kool
Lohusalu Tee
Puhkekodu 33 Lohusalu Tee, Estonia Heliküla
Pansionaat 101 Lohusalu Tee, Estonia
Lohusalu 129 Lohusalu Tee, Estonia
Lohusalu Sadam Laulasmaa — Lohusalu, Estonia
Lohusalu 129 Lohusalu Tee, Estonia
Pansionaat Lohusalu tee, Estonia
Heliküla
Puhkekodu 12 Lohusalu Tee, Estonia
Laulasmaa
Tornimäe 1 Kaseurva Tee, Estonia
Meremõisa
Kungla 1 Kungla Tee, Estonia
Keila-Joa
Keila-Joa Mõis
Käesalu
Muuluka
Tõmmiku
Karjaküla Kalmistu
Karjaküla Kalmistu
Uuetoa
Metsa-Uuetoa
Karjaküla 3 Keila tee, Estonia
Tervisekeskus/Harju Kek 46 Paldiski mnt, Keila
Pargi 26a Paldiski Maantee, Keila
Kultuurikeskus/Keskväljak 2 Paldiski mnt, Keila
Keila Raudteejaam 17a Uus Tänav, Keila
Keskväljak 1 Haapsalu Maantee, Keila
Keila Kirik 5 Keskväljak, Keila Suund: Sadama Tänav 110 buss sõiduplaan 48 peatust Sadama Tänav marsruudi sõiduplaan: VAATA LIINI SÕIDUPLAANI esmaspäev 6:15 - 22:00
teisipäev 6:15 - 22:00 Keila Kirik 5 Keskväljak, Keila kolmapäev 6:15 - 22:00
Keila Raudteejaam neljapäev 6:15 - 22:00 17a Uus Tänav, Keila reede 6:15 - 22:00 Keskväljak laupäev 8:05 - 17:40 1 Haapsalu Maantee, Keila pühapäev 8:05 - 17:40 Keskväljak 2 Paldiski mnt, Keila
Pargi 26a Paldiski Maantee, Keila 110 buss info Suund: Sadama Tänav Tervisekeskus/Harju Kek Peatust: 48 50 Paldiski Maantee, Keila Reisi kestus: 61 min Liini kokkuvõte: Keila Kirik, Keila Raudteejaam, Talu Tee Keskväljak, Keskväljak, Pargi, Tervisekeskus/Harju Kek, Talu Tee, Karjaküla, Metsa-Uuetoa, Uuetoa, Karjaküla Karjaküla Kalmistu, Karjaküla Kalmistu, Tõmmiku, 3 Keila tee, Estonia Muuluka, Käesalu, Keila-Joa, Keila-Joa Mõis, Kungla, Meremõisa, Tornimäe, Laulasmaa, Lohusalu Tee, Metsa-Uuetoa Puhkekodu, Heliküla, Pansionaat, Lohusalu, Lohusalu Sadam, Lohusalu, Pansionaat, Heliküla, Uuetoa Puhkekodu, Laulasmaa Kool, Kõltsu Mõis, Kloogaranna Noortelaager, Treppoja, Raudkotka, Karjaküla Kalmistu Treppoja Rist, Karjaaia, Adruvahi, Aida, Kersalu, Vanaranna Tee, Leetse, Rae Põik, Pentagoni, Karjaküla Kalmistu Tööstuse Tänav, Rae Tänav, Sadama Tänav
Tõmmiku
Muuluka
Käesalu
Keila-Joa
Keila-Joa Mõis
Kungla
Meremõisa
Tornimäe
Laulasmaa Tallinn — Rannamõisa — Kloogaranna, Estonia
Lohusalu Tee
Puhkekodu 33 Lohusalu Tee, Estonia
Heliküla
Pansionaat 101 Lohusalu Tee, Estonia
Lohusalu 129 Lohusalu Tee, Estonia
Lohusalu Sadam Laulasmaa — Lohusalu, Estonia
Lohusalu 129 Lohusalu Tee, Estonia
Pansionaat Lohusalu tee, Estonia
Heliküla
Puhkekodu 12 Lohusalu Tee, Estonia
Laulasmaa Kool
Kõltsu Mõis
Kloogaranna Noortelaager 2 Liiva Tee, Estonia
Treppoja Tallinn — Rannamõisa — Kloogaranna, Estonia
Raudkotka 1 Joa tee, Estonia
Treppoja Rist
Karjaaia
Adruvahi
Aida
Kersalu
Vanaranna Tee
Leetse 27 Tallinna Maantee, Estonia
Rae Põik
Pentagoni Rae, Paldiski
Tööstuse Tänav 14 Rae Tänav, Paldiski
Rae Tänav 32a Rae Tänav, Paldiski
Sadama Tänav 8 Sadama, Paldiski 110 buss sõiduplaanid ja marsruudi kaardid on saadaval võrguühenduseta PDF-ina aadressil moovitapp.com. Kasuta Moovit App abi, et näha linnas Vaata live saabumisaegu Eesti live bussiaegu, rongi sõiduplaani või metroo sõiduplaani ja samm- sammult suunajuhiseid mistahes ühistranspordi jaoks. Moovitist MaaS Lahendused Toetatud riigid Mooviteri kogukond © 2021 Moovit - kõik õigused kaitstud