BK MLADÁ BOLESLAV HC KOMETA BRNO

MĚSTO MLADÁ BOLESLAV FANDÍ HOKEJI SOUPEŘI DNEŠNÍ BBrankářirankáři BBrankářirankáři Město Mladá Boleslav má historii starší než tisíc let. Po polovině 10. sto- 62 Martin Hrubý 9.1.1989 1 Sasu Hovi 12.8.1982 33 Marek Schwarz 1.4.1986 35 Jiří Trvaj 13.4.1974 letí založil kníže Boleslav II. na soutoku Jizery s Klenicí hrad, pod nímž brzy 31 Michal Valent 5.3.1986 vznikla osada s tržním právem a kostelem sv. Víta. Jejímu dalšímu rozvoji ne- 3 Roman Will 22.5.1992 pochybně prospělo přenesení Mladé Boleslavi na táhlou plošinu v sousedství hradu, kde se roku 1334 začalo postupně rozvíjet středověké město. Jeho majiteli se posléze stali páni z Michalovic, sídlící na nedalekém hradě na pro- OObráncibránci OObráncibránci tějším břehu Jizery, z něhož se do dnešních časů zachovala charakteristická 13 Václav Čížek 30.7.1989 32 Radim Bičánek 18.1.1975 7 Václav Drábek 31.10.1976 19 Tomáš Houdek 30.3.1981 zřícenina se šikmou válcovou věží zvanou Putna. 15 Miroslav Duben 8.11.1974 89 Michal Kempný 8.9.1990 4 Tomáš Frolo 26.1.1982 55 Jaroslav Koma 19.1.1985 Adresa: Základní údaje: 9 Josef Jindra 12.6.1980 53 Pavel Mojžíš 31.10.1977 Magistrát města Mladá Boleslav Počet obyvatel: 40 877 36 Valdemar Jiruš 9.9.1973 17 Jan Novák 9.2.1979 Komenského náměstí 61 Počet městských částí: 13 38 Jaroslav Kasík 23.3.1983 74 Ctirad Ovčačík 18.10.1984 293 49 Mladá Boleslav Katastrální výměra: 2 487 ha 12 Esa Lehikoinen 17.4.1986 12 Tomáš Protivný 24.1.1986 21 David Mocek 11.10.1983 5 6.12.1977 Tel.: 326 715 111 Průměrný věk obyvatel: 39,8 roku 10 Marcel Šterbák 18.8.1980 25 Pavel Zubíček 21.10.1974 2 Úřední hodiny: Po, St 8.00 – 17.00 Hustota osídlení: 1801 obyvatel/km 44 Boris Žabka 11.10.1977 Út, Čt 8.00 – 12.00 Ofi ciální stránky města na internetu: www.mb-net.cz ÚÚtočnícitočníci ÚÚtočnícitočníci aktuality z mladoboleslavského hokeje na internetu 32 Zdeněk Bahenský 3.1.1986 27 Kamil Brabenec 17.5.1976 www.bkboleslav.cz 48 Martin Belay 15.3.1991 82 Tomáš Divíšek 19.7.1979 88 Daniel Boháč 13.2.1980 28 Radek Dlouhý 13.1.1982 25 Peter Fabuš 15.7.1979 20 Jiří Dopita 2.12.1968 20 Jiří Ferebauer 18.2.1989 9 Roman Erat 12.5.1979 PŘEDSTAVUJEME SPOLEČNOST AUFEER DESIGN MLADÁ BOLESLAV 69 Nikola Gajovský 16.3.1987 10 Petr Hubáček 2.9.1979 81 Lukáš Handlovský 3.8.1986 81 Ivan Huml 6.9.1981 40 Marek Hovorka 8.10.1984 87 David Ludvík 26.7.1981 Aufeer Design je dynamicky se rozvíjející vývojovou společností specializovanou na posky- 18 Jaroslav Kracík 18.1.1983 21 Radek Procházka 6.1.1978 tování designérských, konstrukčních a výpočtových služeb. 91 Richard Král 16.5.1970 26 Jaroslav Svoboda 1.6.1980 Nabízí komplexní řešení v oblastech designu, vývoje a konstrukce komponentů, prototypů 5 Lukáš Krejčík 15.10.1990 40 Jakub Šindel 24.1.1986 a modulů pro automobilový, letecký a dopravní průmysl. Tyto služby poskytuje osm sehraných 28 Vladislav Kubeš 31.10.1978 14 Václav Varaďa 26.4.1976 týmů se zaměřením na design a vyhlazování, karoserii (platforma, klobouk a pohyblivé díly), 78 Marek Loskot 25.7.1989 18 Roman Vondráček 26.9.1984 interiér a sedadla, exteriérové plasty, střešní nosiče a světla, elektro svazky, kabeláž a insta- 17 Michal Macho 17.1.1982 lace, FEM simulace a výpočty, simulace, technologie a konstrukci lisovacího nářadí pro plechy, 55 Tomáš Nouza 25.9.1982 84 Lukáš Pabiška 24.2.1984 industrializaci, vedení projektů a kontrolu kvality. 93 Aleš Padělek 4.3.1980 Společnost využívá pracovních a komunikačních nástrojů a platforem nejvyššího světového 67 Jakub Sajdl 6.4.1990 standardu, vč. aplikací Catia, Icem Surf, Alias, Autoform a FEM simulačních softwarů. Řešení, 87 Michal Sup 24.9.1973 konzultace a další formy podpory realizuje především doma a v evropských státech, dále pak 8 Tomáš Sýkora 20.11.1978 v Asii, Rusku a Americe. 19 David Vrbata 23.7.1983 Díky profesionalitě svých týmů, vhodnému umístění společnosti a poboček v blízkosti zá- Hlavní trenér: Vladimír Jeřábek kazníků, prvotřídnímu hardwarovému a softwarovému Asistenti trenéra: Mojmír Trličík, vybavení a modernímu a bezpečnému přenosu dat do- Ladislav Lubina sahuje Aufeer Design požadovaných výsledků rychle, Trenér: Jan Tlačil Trenér brankářů: Vladimír Nadrchal Asistent trenéra: Jiří Šejba Vedoucí mužstva: Ota Železný ekonomicky a efektivně. Vedoucí mužstva: Tomáš Falta Sportovní manažer: Jaroslav Medlík Lékaři: MUDr. Libor Blažek, MUDr. Radek Kustod: Petr Ondráček Langer, MUDr. Lukáš Hartman Maséři: Martin Krpec, Jakub Krejčí WWW.AUFEERDESIGN.CZ Masér: Michal Kábele Lékaři: MUDr. Martin Kábela, Kustod: Jakub Vochvest MUDr. Rudolf Zvolánek BK MLADÁ BOLESLAV HC KOMETA BRNO PŘEDSTAVUJEME SOUPEŘE PŘEDSTAVUJEME NÁŠ TÝM

Předseda představenstva: Jan Plachý Generální manažer: Cyril Suk Vedení klubu RokR založení: 1908 Finanční ředitel: Michal Koliáš Rok založení: 1953 KlubovéK barvy: zelená, bílá, černá Sportovní manažer: Mgr. Luděk Bukač Klubové barvy: modrá a bílá Předseda představenstva: Egbert F. Zündorf Stadion:S Metrostav Aréna Obchodní ředitel: Antonín Miškovský Stadion: Hala Rondo Předseda dozorčí rady: JUDr. Jaromír Leimberger KapacitaK stadionu: 4200 míst Marketingový manažer: Tomáš Falta Kapacita stadionu: 7200 míst Vedoucí sportovního úseku: Libor Zábranský WebovéW stránky: www.bkboleslav.cz Technický ředitel: Jiří Pažout Webové stránky: www.hc-kometa.cz Sportovní manažer: Jaroslav Medlík OsobnostiO týmu: Richard Král, Michal Sup, Asistentka fi nančního ředitele: Iveta Kozová Osobnosti týmu: Jiří Dopita, Václav Varaďa, Marketingová ředitelka: Hana Novotná ValdemarV Jiruš Asistentka generálního manažera: Petra Vojtěchová Radim Bičánek Technický ředitel: Aleš Dosoudil

Celkem vzájemných utkání v ELH 5 JINDRA V PLAY-OUT STŘELECKY OŽÍVÁ Výhry Ml. Boleslavi 2 Výhry Brna 3 V základní části žádný gól, v play-out během tří zápasů málem dva. Obránce BK Mladá Boleslav Josef Jindra Nejvyšší výhra Ml. Boleslavi Ml. Boleslav – Brno 6:1 (11. kolo, 09/10) ve skupině o udržení střelecky ožívá. V pátečním utkání na ledě Kladna si připsal svou premiérovou trefu v se- Nejvyšší výhra Brna Brno – Ml. Boleslav 4:1 (50. kolo, 09/10) zóně a v neděli nebyl daleko od toho, aby své skóre zdvojnásobil. Jeho gólovou střelu proti Karlovým Varům však ve 37. minutě ještě tečoval Michal Sup. „Určitě se ze mě nestává žádný střelec. Na modré jen vždycky Nejvíce gólů v jednom utkání Ml. Boleslav – Brno 6:1 (11. kolo, 09/10) praštím do puku,“ říkal s úsměvem Jindra. Nejméně gólů v jednom utkání Brno – Ml. Boleslav 2:1 sn. (1. kolo p-out, 09/10) Poslední vzájemný zápas v ELH Brno – Ml. Boleslav 2:1 sn. (1. kolo p-out, 09/10)

Nejproduktivnější hráč Nejproduktivnější obránce Nejproduktivnější hráč Nejproduktivnější obránce #87 MICHAL SUP #9 JOSEF JINDRA #20 JIŘÍ DOPITA #32 RADIM BIČÁNEK 2 body (1+1) 2 body (1+1) 3 body (2+1) 3 body (1+2)

Nejlepší střelec Nejhorší hráč v ± bodování Nejlepší střelec Nejlepší hráč v ± bodování #25 PETER FABUŠ #8 TOMÁŠ SÝKORA #82 TOMÁŠ DIVÍŠEK #87 DAVID LUDVÍK 1 gól -3 2 góly +3

Nejlepší nahrávač Nejtrestanější hráč Nejlepší nahrávač Netrestanější hráč #91 RICHARD KRÁL #4 TOMÁŠ FROLO #32 RADIM BIČÁNEK #9 ROMAN ERAT 2 asistence 6 minut 2 asistence 36 minut BOLESLAVSKÁ NEJ V PLAY-OUT BRNĚNSKÁ NEJ V PLAY-OUT 4 5 PROGRAM PLAY-OUT 7

10. kolo: 30. března kolo: 30. – úterý10. kolo: 2. dubna – pátek11. kolo: dubna 4. – neděle12. 7. kolo:března 23. 7. – úterý 8. kolo: března 26. – pátek kolo: března 28. 9. – neděle HC GEUS OKNA Kladno – HC Energie Karlovy Vary 17:30 BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno 17:30 BK Mladá Boleslav – HC GEUS OKNA Kladno 17:30 HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary 18:00 HC GEUS OKNA Kladno – HC Kometa Brno 17:30 HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav 16:00 HC Energie Karlovy Vary – HC GEUS OKNA Kladno 18:00 HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav 18:00 HC GEUS OKNA Kladno – BK Mladá Boleslav 17:30 HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno 18:00 HC Kometa Brno – HC GEUS OKNA Kladno 17:00 BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary 17:30 TABULKA PO 3. KOLE PLAY-OUT KOLE 3. PO TABULKA

DIVÁCKÁ SOUTĚŽ 1 HC Kometa Brno 2 Karlovy HC Energie Vary 3 BK Mladá Boleslav 4 OKNA HC GEUS Kladno 55 55 17 55 55 17 3 17 13 7 10 10 4 5 25 7 140:160 5 26 67 132:155 25 29 70 139:154 139:162 66 64 I v play-out máme pro Vás o přestávce mezi druhou PROGRAM PLAY-OUT Poř. Klub Zápasů Výher (VP) (PP) Proher Skóre Bodů 1. kolo: 9. března kolo:1. 9. – úterý března2. kolo: – pátek 12. března kolo:3. 14. – neděle března4. kolo: 16. – úterý března – pátek kolo: 19. 5. března kolo:6. 21. – neděle a třetí třetinou z různých diváckou branku soutěž. prázdnou Tři na vylosované střelbě ve výher- souboj čeká ce vzdálenosti. Sponzory divácké soutěže jsou Cinestar, Sportgames Loterie a Dragon Internet. HC Energie Karlovy Vary – HC GEUS OKNA Kladno 1:2 HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav sn. 2:1 HC GEUS OKNA Kladno – BK Mladá Boleslav 3:1 HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno 3:4 pp. HC Kometa Brno – HC GEUS OKNA Kladno 2:1 BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary 3:1 HC GEUS OKNA Kladno – HC Energie Karlovy Vary 17:30 BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno 17:30 BK Mladá Boleslav – HC GEUS OKNA Kladno 17:30 HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary 18:00 HC GEUS OKNA Kladno – HC Kometa Brno 16:00 HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav 17:30 „Jsme rádi, že se nám po- dařilo po vyhrát době dlouhé v základní hrací době. Hra byla v úvodu opatrná, ale nás hlavně v druhé části při tlaku Varů podržel brankář Marek ne- Schwarz. V třetí třetině se nám chybou podařilo vlastní vstřelit druhý gól, ale jsme opět b , a když jeho gól potvrdil i videoroz- , zdálo se, že závěr zápasu bude klidný. O pět Hřebejk ZÁPAS OČIMA JIŘÍHO ŠEJBY lhthlih ížit Pabiška minut později však dotlačil kotouč do branky karlo- varský hodčí, domácí znervózněli. V závěrečných minutách však přežili i dvě oslabení a dokráčeli ke třem bodům po téměř dvou měsících. chali hosty snížit a zbytečně zápas zdramatizovat.“ , který při pře- Sup

Zápas v Metrostav Aréně odstartoval dvěma vel- Schwarze zaměstnali i hosté. měli Šance postupně Skóre otevřel minutě až ve 37. Posledním domácím utkáním proti Karlovým Va-

KONEČNĚ VÝHRA! TŘÍBODOVÁ kými šancemi domácích v sedmé minutě. Macho s Fabušem však přečíslení nevyužili 2 na 1 a Boháčo- vu střelu z mezikruží gólman Mensator chytil. V 15. minutě pálil tvrdě Kasík, puk tečoval Sýkora, ale jen do tyčky. Hřebejk, Melenovský a Hluchý, jenže mladoboleslav- ský brankář potvrdil svou výbornou formu úspěšný- zákroky.mi po jednom utkání opět poskočili na předposlední na předposlední poskočili opět rům ukončili boleslavští utkání hokejisté nepříznivou sé- rii čtrnácti zápasů bez tří bodů. Výhrou navíc 2:1 po jednom příčku před Kladno, které prohrálo v souběžně hra- ném nedělním duelu na ledě Brna 1:3. silovce tečoval Jindrovu střelu od modré. Když navíc minutě přive 49. další početní výhodě upravil na 2:0 OHLÉDNUTÍ ZA POSLEDNÍM ZÁPASEM POSLEDNÍM ZA OHLÉDNUTÍ 6

10 MLÁDEŽ rost v play-off. Nyní se pojďme podívat, jaký byl minulý týden i pro ostatní mládežnická družstva. družstva. mládežnická i pro ostatní týden minulý byl jaký podívat, pojďme se Nyní v play-off. rost SOUHRN VÝSLEDKŮ MLÁDEŽNICKÝCH TÝMŮ BK MLADÁ BOLESLAV (10.3. – 14.3.) BOLESLAV MLADÁ BK TÝMŮ MLÁDEŽNICKÝCH VÝSLEDKŮ SOUHRN TŘÍDA SEDMÁ JEN S LETŇANY PORÁŽKY BEZ V nedělním vydání Boleslavské třetiny jsme informovali, jak si vedl juniorský tým a starší do- a starší tým juniorský vedl si jak informovali, jsme třetiny Boleslavské vydání V nedělním REGION MLADOBOLESLAVSKO SIMPLY CLEVER PARTNEŘI BK MLADÁ BOLESLAV

Nová ŠkodaYeti OBJEVTE NEPOZNANÉ JIŽ OD 359 800 Kč Vypravte se za neobyčejnými zážitky. Objevte nepoznané s novým vozem Škoda Yeti. Robustní a přitom kom- Mgr. Jan Tůma paktní Yeti se výborně pohybuje jak v městském provozu, tak i mimo běžné cesty. Obtížně sjízdný terén snadno ADVOKÁT překoná verze s pohonem 4x4 a se systémem Off-road, který zahrnuje funkce jako asistent pro jízdu z kopce a do kopce, rozjezdový asistent a jiné. Zcela novou dimenzi dá Vašim jízdám panoramatická prosklená střecha s otvíráním a nečekanou variabilitu zaručuje všem verzím vozu koncept zadních sedadel VarioFlex. K modelu Yeti patří i špičkové úsporné motory, parkovací asistent, až devět airbagů a mnoho dalších výhod. Přijďte je objevit už při zkušební jízdě. Bližší informace na Škoda Auto Info-line 800 600 000 nebo na www.skoda-auto.cz.

TEPETEPELNÁLNÁ Č ČERPADLAERPADLA

EKOM K L I M A T I Z A C E Lysá nadnad Labem vzduchotechnika s.r.o. Škoda Auto – generální partner hokejového klubu BK MLADÁ BOLESLAV a. s. VZDUCHOTECHNIKA Prodej, servis, lakovna www.ekom-vzt.cz

Kombinovaná spotřeba a emise CO2 modelu Yeti: 5,4–8,0 l/100 km, 140–189 g/km

Yeti_OcRS_OcSc_HokejVecernik148x210.indd 2 17.9.2009 10:33:39 Partneři O2 extraligy 2009/2010