strana 8 30. března 2006 svobodný hlas

kam v okrese na fotbal Nedisciplinovanost měla za Sobota 1. dubna, úřední začátek v 16:30 hodin následek zbytečnou prohru n I. A.třída: Tuchořice - Souš, n C.S. Cargo HBC Jičín - TJ Lokomotiva 28:20 (14:15) Dobroměřice - Louny 14 hodin n I.B. třída: IZOS Libočany JIČÍN (jt) - Louny odjížděly Domácí se chopili nabídnuté příle- - Krásný Dvůr 10:15, Podbořany k těžkému utkání, ale po posledním žitosti a trestali nedisciplinovanou - Málkov utkání a výkonu, jaký v něm podaly, Lokotku, která pak nestačila ani fy- n Okresní přebor: Lenešice - Vel- mohly pomýšlet na úspěch. Na utká- zicky. Zaslouženě vyhráli a připsali si ká Černoc, Kozly - Panenský Týnec, ní se přišlo podívat úctyhodných 150 plný dobový zisk, i když mohlo být vše - Lišany, - , diváků, kteří hnali domácí do boje. jinak a alespoň jeden bod mohl zbýt - Zeměchy - Louny B, Lokomotiva však nastoupila do zá- pro nás. Za vše hovoří poměr vylou- Postoloprty - Kozly pasu bez respektu a v první půli byla čení 5/12 a tři červené na naší straně, n III.třída: Libčeves - Černochov, lepším mužstvem a do přestávky šla když ta první na účet Jeremiáše přišla Ročov - Koštice, MK Louny - Líšťa- s jednobrankovým vedením 14:15, v samotném úvodu. V příštím utkání ny, hř. Cítoliby 10:30, Pátek - Cítoliby což z domácích asi nikdo nečekal. mají Louny volno a 8. dubna jedou B, Vrbno - Dobroměřice B, Hříškov Do druhé poloviny utkání nastou- na Duklu. - Chožov, Staňkovice - Bezděkov pila úplně jiná mužstva. Jičín velmi Sestava: Dedera, Kerner, Pehr 13.30, Blažim - Lenešice B 13.30, dobře bránil a hosté nasadili zbyteč- 6, Klouček 8, Jeremiáš, Bittner 4, - Buškovice, Želeč - Sedči- ně tvrdou hru. Množily se technické Vostatek 1, Hudek, Moscato, Ekrt, ce, Měcholupy - Hlubany, Nepomyšl TOŠNER JAROSLAV FOTO chyby, utkání hosté vůbec nezvládli. Zmatlám, Kotěšovec. - Derby Loun s Černicemi, to byl na škváře

FOTO JOSEF VOSTÁREK FOTO spíše boj než fotbal. Ačkoliv měly Louny Neděle dne 2. dubna, úřední začá- V soutěžích 1. B třídy podlehl na domácím hřišti celek v závěru utkání převahu, přesto odešly tek v 16:30 hodin IZOS Libočany mužstvu Vilémova 1:2. poraženy brankou v prodloužení. Předjaří s bowlingem n I.A.třída: Černčice - Březno ŽATEC - Pravidelně každé pondělí se 16 klientů z ÚSP Tuchořice se- n Okresní přebor: Louny B - tkává na bowlingové dráze v žatecké „Moskvě“. Tato aktivita si našla Chlumčany, Cítoliby - Černčice mezi klienty velkou oblibu. Pro zpestření pravidelných tréninků byli n III. třída: Žíželice - Lipenec, Fotbalová hřiště byla z velké části pod vodou pozváni přátelé z jiných ústavů. Pozvání přijala družstva z ÚSP Háj Tuchořice B - Holedeč, Sokol Libo- n n u Duchcova a z ÚSP Trmic. čany - Lišany B 13:30 hř. Čeradice, Hrálo se derby v Lounech, v Domoušicích odloženo Blšany B - Sokolov 2:1 (0:0), FK Louny - FC Černčice 2:3 (1:1) Nultého ročníku turnaje se 20. patří i přátelům a sponzorům, kteří Domoušice B - Výškov, Kněžice LOUNY (lš) - Poslední březnový víkend přinesl zahájení fotbalových žluté kartě musel ze hřiště. Jistota března zúčastnila čtyři čtyřčlenná zpestřili turnaj dobrým občerstve- - , hř. Podbořany soutěží. Především v 1. A třídě se ale kvůli podmáčenému terénu neo- hry hostů najednou byla zcela pryč družstva. Turnaj zahájil ředitel ÚSP ním. Akce položila základ tradici Jaroslav Mička dehrálo 10 utkání. Mezi nimi bylo i očekávané derby Domoušice versus a domácím narostla „křídla“. Uply- Tuchořice Pavol Dvorský společně turnaje o Putovní pohár pro družstva Dobroměřice. Neodehrálo se ani utkání v Jirkově, kde měly hostovat nulo pouze 6 minut od vyloučení, s panem Petrem Chalupou ze Žatce, složená z klientů ústavů sociální péče V Blšanech se blýská Tuchořice. První trojice v tabulce - Domoušice, Tuchořice, Litvínov B tak Zelinka se dostal k vyraženému který nad turnajem převzal záštitu. Ústeckého kraje. na lepší časy svá utkání neodehrála, ale stále vedou tabulku s 29 body před Březnem, míči a vyrovnal. O tři minuty později Soutěž proběhla ve čtyřech kolech, Martin Nuhlíček BLŠANY (lš,mm) - Pokud se které doma porazilo těsně Duchcov 3:2 a získalo dosud 28 bodů. ke zděšení hostujících hráčů zamířil mezi kterými účastníci ochutnali vý- v Blšanech mluvilo o financích, V prvním utkání doma zklamaly přišla v páté minutě nastavení. do sítě i míč po střele Loose, hráče bornou kuchyni tamní restaurace. nebylo to v posledních letech pří- Louny, které neporazily Černčice, Divizní body doma získaly Blšany kádru A mužstva. Sokolov tak ztratil Celkové pořadí družstev překva- jemné téma pro funkcionáře ani pilo. První a druhé místo obsadila hráče. Hovořilo se o zadluženosti které na podzim vyhrály pouze 4 B a v tabulce jim patří osmé místo, téměř vyhraný zápas, naopak Blša- utkání a patří do druhé poloviny když získaly již 24 bodů. Dostaly ny by se mohly posílenou psychikou družstva Tuchořic, třetí byly Trmice klubu a nevyrovnaných finančních a čtvrtí hosté z Háje u Duchcova. požadavcích u hráčů, kteří odešli. tabulky. Vždyť před posledními pod sebe právě Sokolov, který dosud odrazit k dalšímu postupu na vyšší Kopisty měly před tímto zápasem získal o bod méně. Z osmi divizních příčky divizní tabulky. Absolutním vítězem jednotlivců se Zpožďovaly se i výplaty hráčům, stal „domácí“ Antonín Mika, který náskok pouhé čtyři body. Prohra utkáních skupiny B musela být tři což bylo téma především loňské se- Další utkání celků okresu Louny: naházel suverénně nejvíce - 177 zóny. Poslední dobou aférky utichly 2:3 přinesla nepříjemnou bodovou odložena. v 1. B třídě podlehly Libočany doma bodů. Škoda, že žatecký bowling má a potichu se hovořilo o novém mož- ztrátu na vedoucí celky soutěže, což V Blšanech se povedl doslova fot- celku Vilémova 1:2, když v poločase pouze čtyři dráhy, dalších nejméně ném majiteli klubu. Ta doba nastala může Lounské stát možnost bojovat balový zázrak, když ještě v začínající byl stav 0:0. Na první branku hostů a před zápasem proti Spartě Praha 10 hráčů museli Tuchořičtí nechat o postup do KP. Tíhu utkání neunesl 80. minutě prohrávalo mužstvo 0:1 ještě našli domácí odpověď, ale 15 doma. Výborné výkony tuchořických v neděli 2. dubna budou noví majitelé Domecký, který uviděl červenou kar- brankou, která padla těsně po začát- minut před koncem soupeř vstřelil představeni. borců potvrdili i jejich vedoucí, kteří tu a ze hřiště musel odejít. Utkání se ku druhého poločasu. První poločas druhou a vítěznou branku. své kolegy z pozvaných ústavů také Co by nový majitel měl do Blšan hrálo na škváře a byl to spíš boj než se domácím vůbec nevydařil a když Ani v derby v Krásném Dvoře ne- přinést? Především by měl přinést jednoznačně předčili. Akce se stala oddlužení, o jehož výši se pouze fotbal. Louny sice prohrávaly 1:2, padla ve druhém poločase branka dokázalo vyhrát domácí mužstvo, milým setkáním sportovců a přá- spekuluje. Navýšení rozpočtu na ale po vyrovnání měly blíže k výhře. Sokolova, nevypadalo to s divizními když utkání rozhodla jediná branka tel. Díky patří panu Millerovi za Černčičtí střelci zahazovali, co se body vůbec dobře. Vše ovlivnil faul Slavoje Žatec, kterou vstřelil mladí- další sezónu by mělo klub stabilizovat pochopení pro mentálně postižené TUCHOŘICE ARCHIV SSP FOTO a mohli by přijít další nadějní hráči, dalo. Branka, která pečetila utkání, hostujícího Maška, který po druhé ček Dupály. sportovce a panu Endrsovi, který Antonín Mika (absolutní vítěz) kteří by Blšany dokázali odpoutat se o tuchořické sportovce báječně s ředitelem ÚSP Tuchořice Pav- od posledních příček tabulky. To stará po celou zimní sezonu. Dík lem Dvorským. vše by mělo „ozdravit vzduch“ mezi florbal: Muži ukončili sezónu prohrou a výhrou chmelnicemi a pomoci klubu do Rokycany (vos) - Na posledním turnaji sezóny se Lokomotiva potka- díky přesilovkovému a premiéro- vyšších pater ligové tabulky. la v rokycanské hale s Toužimí a domácími Rokycany. Vzhledem ke vému gólu za „áčko“ Dana Kose O tom, že se blíží lepší časy svědčí zraněním a nemocem, které prořídly řady lounského týmu, byli na (gratulujeme). Avšak do druhé části BYTOVÁ JÁDRA i prodloužení smlouvy trenéra Mi- zkoušku povolaní dorostenci Kos s Kaderkou. Premiéra mezi muži se nastoupily na straně domácích máto- Vladimír Fogl chala Bílka, který podepsal trenér- jim celkem vydařila. hy a ne hráči. Soupeř se i díky úspěš- • vše pro byt na klíč • od návrhu až po realizaci • koupelny skou smlouvu do června 2009 a stává n TJ Lokomotiva Louny - 1. FBC stali do vedení 3:1. Toužim v tomto nému nájezdu dostal do vedení 1:3. • modernizace a rekonstrukce bytu • instalace vody, topení• se již pomalu ikonou Chmelu Blšany. Toužim 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) okamžiku přestala hrát a mohlo být Do závěrečné třetiny se opět Loko- Železářství v České, Táboritská 157, 440 01 Louny Za dobu svého působení prokázal, že Ačkoliv je Toužim asi nejméně v poklidu rozhodnuto, kdyby si Ka- motiva probudila a rozjela svůj parní se dokáže vyrovnat s mnoha nezdary tel.: 415 652 306 kvalitní soupeř, se kterým se Loko- pucián nevybral slabší chvilku a ne- stroj do vyšších obrátek. Dvě minuty e-mail: [email protected] a odchody hráčů. A i když kádr nebyl motiva tuto sezónu v lize potkala, daroval soupeři míček před vlastní před koncem se jí podařilo srovnat v uplynulých sezónách posílen, vždy nebyl tento zápas snadnou záleži- brankou. Toužim tak snížila na 3:2 na 3:3, avšak vítězství jí tentokrát ligovou vísku v soutěži zachránil. tostí. Lokomotiva se sice ujala díky a Lokomotiva zažívala perné chvil- nebylo přáno. Soupeř minutu poté důrazu Herinka brzy vedení, avšak ky. Nakonec je přestála a připsala si využil důrazu v brankovišti a strhl Starosta obce Koštice Semifinále extraligy poté se nechala v první třetině tvrdě vybojované vítězství. vítězství na svou stranu. Závěrečná několikrát zbytečně vyloučit a na- 2. a 34. He- lounská power-play už na stavu nic v souladu s par. 166, zákona č. 561/2004 Sb., v Lounech branky (asistence): o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném Po dvou zápasech na palubovce bídla soupeři dokonce přesilovku rink (Semrád, Cesar), 31. Kapucián nezměnila. Lokomotiva si na konec vzdělávání a v souladu s ustanovením par. 3 vyhlášky č. 54/2005 Sb., Zubří se semifinále přesouvá do 5 proti 3. Toužim ji sice nevyužila, (Stránský Č.) sezóny zápas užila i když šťastnější o náležitostech konkurzního řízení a konkurzních komisí Loun. V prvním utkání Dukla jen ale Louny ztratily tempo a v druhé n TJ Lokomotiva Louny - FBC tentokrát nebyla. těsně prohrála v dramatickém části dovolily hostům vyrovnat. Do Sokol Rokycany 3:4 (1:0, 0:3, branky (asistence): 8. Kos Vyhlašuje konkurzní řízení na obsazení funkce utkání 30:29, když v poločase vedla třetí části však vstoupili domácí 2:1) (Seják), 31. Svoboda (Csonka), 15:14. Výborně zahrál autor 12 bra- opět výborně a po individuální akci I v tomto zápase zradila Louny 2. 33. Seják (Herink) vyloučení: 3:3 ŘEDITELE, ŘEDITELKY PŘÍSPĚVKOVÉ nek Brabec. Ve druhém střetnutí Kapuciána a znovu Herinka se do- třetina. První část domácí vyhráli využití: 2:1 před televizními kamerami Zubří ORGANIZACE ZÁKLADNÍ ŠKOLY A MATEŘSKÉ nenechalo nic náhodě a Dukla se sérií vyloučení v úvodu druhé půle ŠKOLY, KOŠTICE, OKRES LOUNY sama dostala do problémů. Zubří Anglický týden přinesl do chmelnic čtyři body zvítězilo 31:26 a stav série hrané na n Chmel Blšany - FK Mladá Boleslav 1:0 (0:0) n Vysočina Jihlava - Chmel Blšany 0:0 Požadavky: tři vítězná utkání je 2:0. V domácí BLŠANY/JIHLAVA (lš, zg) - Mužstvo Blšan vstoupilo do záchranář- hodčí Šedivý rozdal celkem 5 žlu- n odborná kvalifikace a předpoklady pro výkon funkce ředitele podle zákona hale se Dukla představí o víkendu 1. č. 563/2004 Sb., o pedag. pracovnících a o změně některých zákonů a 2. dubna, vždy od 18 hodin. Určitě ských bojů dobře, když dokázalo porazit na vlastním hřišti ambiciózní tých karet, tři obdrželi borci Blšan: n bezúhonnost se bude snažit za bouřlivé podpory celek Mladé Boleslavi brankou Polodny a ve druhém utkání bodovalo Brunclík, Broschinský, Pešír. n znalost problematiky řízení školství a školských předpisů lounských diváků prodloužit sérii na půdě nováčka z Jihlavy remízou 0:0. Jak nastoupily Blšany v honbě n organizační a řídící schopnosti a jet k rozhodujícímu utkání opět Ve středu doma proti Mladé Bo- půli bez pohromy a s výjimkou první za ligovými body? V brance Sla- do Zubří a poprat se o finále. leslavi v dohráce 17. kola rozhodla minuty střetnutí se v prvním poloča- vík - Šindelář, Vorel, Krejčí, Muller K přihlášce doložte originály nebo úředně ověřené kopie: akce z druhého poločasu, když Pešír se pouze bránily. Do druhé půle již - Trapp, Michal, Brunclík, Devátý n doklady o získání odborné kvalifikace uspěl v centru hřiště a poslal míč na mužstvo nastoupilo s výrazně lepší - Polodna, Pešír. Střídali: Zeher, n doklad o průběhu všech zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavate- Volek, Broschinský. Trenér: Mi- lem nabíhajícího Polodnu. Ten se uvolnil obranou a také se nebálo ofenzívní n chal Bílek. podrobný životopis zaseknutím míče a nezvykle levou hry. Po hodině hry se zaskvěl Muller, n koncepce rozvoje školy (max. 5 stran strojopisu) Firma nohou vstřelil veledůležitou bran- který z voleje vypálil odražený míč Start do náročného jara se po- n lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání funkce, ne starší 2 měsíců ku. Byla to branka, kterou oslavil na branku a jenom reflexívní zásah vedl, ale Blšany nečeká v dalších n výpis z Rejstříku trestů, ne starší 3 měsíců, nebo doklad o jeho vyžádání AUTO - Evžen Myslivec s. r. o. střelec své 28. narozeniny. Na jaře gólmana Rzeseta zachránil domá- střetnutích nic lehkého. V neděli n Čestné prohlášení podl e ustanovení par. 4, odst. 3, zákona č. 451/1991 Sb., p ř i j m e je dosud Polodna jediným velkým cí před pohromou. Blšany až se na 2. dubna hostí Spartu Praha. Muž- v platném znění. střelcem svého týmu, mužstvu totiž jednu výjimku soupeře do vyložené stvo, které se pomalu dostává z krize příležitosti nepustily a bezbrankový a začalo vítězit i na hřištích soupeřů Přihlášky zasílejte do 12:00 hod. dne 21. dubna 2006 na adresu: prodejce schází kanonýři, když ti podzimní, Obecní úřad, Koštice čp. 26, 439 21 Koštice nad Ohří, k rukám starosty Střihavka i Kolář odešli. Blšany stav udržely. Výsledek je úspěchem (v Ostravě 2:0). Sparta ještě bojuje o druhé místo do předkola Ligy na domácím stadionu získaly třetí hostujícího celku, který pokračuje Obálku označte „Konkurz“ nových vozů mistrů a Blšany naopak potřebují vítězství a měly tak před střetnutím v získávání bodů. Celkově to byla Rozhodující je razítko pošty při podání. každý bod k záchraně. Tel.: 603 316 146 s Jihlavou, dalším kandidátem na se- osmá remíza Blšan v soutěži. Roz- stup, stejný počet 20 bodů. K utkání s Jihlavou přijely Blša- PRODEJ SLEPIČEK PC International (Czech) s.r.o., ny s cílem neprohrát a pokusit se Výkrmna kuřat Červený Hrádek, firma Dráb, oznamuje svým zákazníkům, že ČALOUNICTVÍ ze zajištěné obrany vstřelit branku. pro ně opět odchovává slepičky snáškového plemene Hisex hnědý. Slepičky Postoloprtská 2685, Louny V prvním poločase však hosté před- Jiřina a Jiří Koudelovi jsou 4x vakcinovány, pod stálou veterinární kontrolou. Stáří slepiček při prodeji přijme váděli velmi špatný výkon hlavně 11 až 13 týdnů. Cena: 85 až 92 Kč/ks - začátek snášky - květen 9 let prodeje Nová Ves u Loun 24 v obraně. Hosté mohli děkovat jen bez jediné reklamace Veškerá výroba čalouněného špatné koncovce domácích a bran- pracovníka kontroly - plánování nábytku na zakázku Prodej se uskuteční 7. dubna: káři Slavíkovi, že byl v poločase stav ŽATEC: u západního nádraží - 15:00 h Oprava čalouněného nábytku pouze 0:0. a operátory výrobní linky POSTOLOPRTY: u nádraží - 15:45 h Zakázky lze objednat v Dřevokomplexu, Jihlava si vytvořila v první půli pracoviště Louny, nástup možný ihned ul. Svatopluka Čecha v Lounech. minimálně tři vyložené brankové LOUNY: u ZZN Poděbradova - 16:15 h Tel.: 776 785 600, 415 694 114 příležitosti, ale také jí se lepí na ko- Ostatní obce okr. Louny dle rozpisu uvedeného na vývěskách a v obchodech Kontakt: 415 622 242, 602 220 771 pačky smůla. Blšany přežily první Případné další informace: 728 605 840, 415 740 719