SZAKOSZTÁLYUNK KIEMELT TÁMOGATÓI (NEM A TAO-S SPORTTÁMOGATÁS ALAPJÁN):

Mottók: 1. "Laposan passzolj! 2. "Más csapatoknak elég, ha nyernek, de az nem ugyanaz: A labda bőrből van, a bőr tehénből, a tehén pedig füvet eszik, hiányzik az identitás, a végeredmény pedig a futball megcsúfolása. úgyhogy a labdának a füvön a helye!" ... van, ami fontosabb a győzelemnél, sokkal emlékezetesebb." 1988. Pisa (Olaszország), Carlos Dunga – Brazília 2011. Xavi - FC Barcelona

3. „Más kapus hasonló helyzetben elkezdte volna elrugdosni a labdát, ez azonban most semmi másra nem vezetett volna, csak arra, hogy a Real sarokba szorít minket. Inkább adja el a labdát még egyszer, de tartson ki saját játékstílusunk mellett, és segítsen hátulról építkezni.” - Josep Guardiola nyilatkozata a 2011.december 10.-ei „El Clásico” után (Real Madrid – Barcelona 1-3)

Tartsd meg a labdát, légy türelmes, gondolkozz gyorsan, és keresd a rést!

Csapataink eredményei – 2019. október 14-től 20-ig:

FELNŐTT BLSZ III. osztály 3. csoport, 8. forduló – 2019.10.19. 17:00 óra II. Szabadság út 51-57., Pokorny József Sportközpont - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 30 néző

Budai FC – II. Kerület UFC II. 3-1 (1-0) G: Herczku, Kiss D., Halász

Sóvári (7) – Kulcsár (6) Ábrahám (6), Molnár V. (6), Rosdy (6) – Lovass (7), Zana (6), Herczku (5) – Tóth M.(6), Kiss D. (6), Jakab (7) Cs: Horváth Bo.(6), Dzimba (6), Boksay (6), Halász (6)

Mérkőzéselemzés: A BLSZ III. osztályban az előző heti ketrecharc után, nagyon reméltük, hogy nyugodt, sima meccset tudunk játszani a II. kerületi UFC második csapata ellen, és természetesen győzelemmel szerettük volna elhagyni a játékteret.

A mérkőzés első félidejében mintha ólomlábakon mozogtak volna fiaink, olyan lassan futottak, és játszottak. Nagyon nagy volt a pontatlanság, és a koncentráció hiány, ami miatt nem voltunk képesek igazi dominanciát kialakítani. Még szerencse, hogy a 3. percben egy szép támadás végén gólt szereztünk, mert a hátralévő 42 percben, ellenfelünk uralta, irányította a játékot, így mi inkább csak kontrákra rendezkedtünk be. A szünetre csak azért mehetünk be előnnyel, mert a kapuban, Sóvári Dani többször megmentett minket a góltól. A szünetben tisztáztuk azt a tényt, hogy ezt a mérkőzést nem lehet megnyerni 1-0-ra, ezért a második félidő első 20 percét úgy kell lejátszani, hogy megnyugtató előnyre tegyünk szert. Ez sikerült is, hiszen Kiss Dávid, és Halász Zoli góljaival növeltük előnyünket, ezért a mérkőzés hajrájában bekapott gól már nem veszélyeztette győzelmünket.

Összegzés: Ezen a találkozón két dolog volt fontos: 1.) nyugodt meccset játszani, 2.) megszerezni a 3 pontot. Mind a kettőt sikerült teljesítenünk, amivel elértük céljainkat, a többit meg felejtsük el. Gratulálok a győzelemhez!

A mérkőzésről tudósított: Helm Tamás

BLSZ FELNŐTT BAJNOKSÁG III.osztály 3.csoport

A bajnokság állása a 9. forduló után:

Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P 1 BUDAI FC 8 6 1 1 34 13 21 19 2 RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC 8 6 1 1 25 8 17 19 3 NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ 8 6 0 2 42 12 30 18 4 ÚJPESTI FLOTTA 2001 SE 8 6 0 2 39 20 19 18 5 BAK RESPECT 8 6 0 2 34 15 19 18 6 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK II. 8 5 1 2 30 14 16 16 7 DUNA SK 8 4 2 2 33 24 9 14 8 ISSIMO SE 7 4 1 2 30 15 15 13 9 II. KER. UFC II. 8 3 0 5 15 16 -1 9 10 FUTBALFÉRIA SC 8 2 0 6 11 32 -21 6 11 XII.kerület Svábhegy II. 8 1 1 6 8 25 -17 4 12 BEAC 8 1 1 6 13 32 -19 4 13 MTK BARÁTI KÖR 7 0 1 6 13 50 -37 1 14 PIRAMIS SE 8 0 1 7 12 63 -51 1

Hajrá Budai FC! Hajrá Tabán!

Edző: Helm Tamás, és Barton Ádám

U19(’01/’02) MLSZ országos II. osztály, 9.forduló - 2019.10.20. 13:00 óra II. Szabadság út 51-57., Pokorny József Sportközpont - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 50 néző

Budai FC - Gyirmót SE Győr 1-0 (0-0) G: Bakró

Bohl (7) - Koch 6), Ábrahám (7), Zsámbéki (7), Dzimba D.(5) - Béres (7) - Horváth Ba.(6), Váradi M.(6) – Molnár A.(5), Tóth M.(5), Pataki (5) Cs.: Bakró (5), Székely Be.(6), Boksay B.(6), Horváth Bo.(5), Halász (6)

Mérkőzéselemzés: Az U19-es II. osztályú bajnokság egyik olyan mérkőzésére készültünk, ahol egyértelműen a 3 pont megszerzése volt a célunk a tabellán elfoglalt helyezések alapján.

A mérkőzés kiegyenlített játékkal indult, egyik csapat sem tudott komoly fölényt kialakítani és ráerőltetni akaratát a másikra. Alacsony színvonalú játék folyt a pályán, ahol mindkét csapat a másik hibáiból próbált lehetőségeket kiharcolni magának. Sajnos legnagyobb helyzeteink is kimaradtak, de szerencsére a mi kapunk előtt sem volt a helyzet magaslatán a gyirmóti csapat, és Bohl is mindig a helyén volt, amikor helyzetbe kerültek a vendégek. A szünetben végrehajtott 4 változtatás talán felrázta a csapatot, és nem sokkal a kezdést követően egy kapus által kiütött labda után Bakró kicsit éles szögből, jobb lábbal kilőtte a hosszút, ami mint később kiderült, a 3 pont sorsát is eldöntötte. Sokszor a szerencse mentett meg minket a bekapott góltól, és mivel nem tudtuk lezárni egy második találattal a mérkőzést, így egészen a lefújásig izgulhattunk.

Összegzés: Ha finoman akarok fogalmazni, a mérkőzés nem volt túl jó reklámja a labdarúgásnak. Ha nehezen is, de begyűjtöttük a 3 pontot!

16 GYIRMÓT SE GYŐR 9 0 0 9 3 30 -27 0

U17(’03) MLSZ országos II. osztály, 9.forduló - 2019.10.19. 10:00 óra IV. Szilágyi út 30., UTE Sportközpont - füves nagypálya, 2x45 perc, 40 néző

UTE - Budai FC 4-0 (2-0) G: -

Andró (8) – Tóth Má.(6), Kubitsch Ke.(7), Rásó (6), Major (5) - Béres (6), Hegedűs (5) - Méhész (6), Székely Be. (5), Kiss L.(5), Schiszler (5) Cs.: Polgárdi (6), Soóky (6), Gálhidy Z.(5)

Mérkőzéselemzés: Jelenlegi helyzetünkben minden mérkőzésen a pont, pontok megszerzésére készülünk, bárki is az ellenfél. Ennek megfelelően léptünk pályára az UTE csapata ellen is.

Jól kezdtük a mérkőzést, az első percekben magunkhoz vettük a mérkőzés irányítását, jól járattuk a labdát, nem hagytuk kibontakozni a hazaiakat, és Schiszler már az első percben kapura lőtt. Sajnos ennek ellenére az újpestiek szerezték meg a vezetést, miután az első negyed óra végén, az első akciójukat góllal fejezték be, Andró védése után a kipattanót értékesítve. Ezután a mezőnyjáték is kiegyenlítettebbé vált, mindkét oldal célt tévesztő lövésekkel jelentkezett, majd a hazaiak újabb gólt szereztek egy remekül végigvitt létszám előnyös kontra után. Az első félidő alapján bizakodóak lehettünk, bár gyakorlatilag a hazaiak akkor rúgtak gólt, amikor a kapunk felé jártak, játékban nem maradtunk el ellenfelünktől, így fontos volt, hogy a második játékrész első felében ne nőjön tovább a hátrány, ebben az esetben a meccs végéig reális esélyünk lehet a pontszerzésre. A magabiztosság a hazaiaknál volt, így mélyről kellett építkeznünk a második játékrész elején, de egyre több lehetőségünk adódott a sokat jelentő gólunk megszerzésére, Méhész rövid felső sarokba tartó szabadrúgását hatalmas bravúrral védte a kapus, Székely szólója után közelről a kapu fölé spiccelt, Gálhidy pedig a kapuját elhagyó kapus felett emelt az üres kapu felé a tizenhatos vonaláról, sajnos röviden, menteni tudtak. Időközben eldőlhetett volna a mérkőzés sorsa, de egy kontra után hatalmas helyzetben az újpesti játékos a felső lécet találta telibe. Sajnos idővel el is dőlt, mert egy eladott labda után a hazaiak begyalogoltak a kapunkig, és meglőtték a mérkőzést lezáró harmadik gólt, amit még egy távoli, pontos lövéssel toldottak meg a lefújás előtt.

Összegzés: A gólokat az UTE lőtte, így bármi is történt ezen kívül, nincs mit hozzátenni a mérkőzés után.

MLSZ IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG U-17 II.osztály

Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P 1 PAKSI FC 9 6 3 0 33 15 18 21 2 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 6 3 0 23 10 13 21 3 MOL FEHÉRVÁR FC 9 6 2 1 30 16 14 20 4 DVTK 9 6 1 2 22 11 11 19 5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 5 2 2 21 12 9 17 6 PMFC 9 5 2 2 18 15 3 17 7 UTE 9 4 2 3 19 15 4 14 8 GYIRMÓT SE GYŐR 8 3 3 2 14 12 2 12 9 ZTE FC 9 3 2 4 13 13 0 11 10 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 9 2 2 5 12 22 -10 8 11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 9 1 5 3 12 11 1 8 12 DUNAÚJVÁROS PASE 8 2 1 5 11 22 -11 7 13 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 1 3 5 20 21 -1 6 14 BUDAI FUTBALL CLUB SE 9 1 3 5 19 27 -8 6 15 ÚFC 9 1 1 7 12 23 -11 4 16 VÁC VLSE 9 1 1 7 4 38 -34 4

Edző: Barton Ádám

UTE - Budai FC 2-0 (1-0) G: -

Kinics (6) - Pál (4), Szöllösi (5), Hoppál (4), Illés (5) - Kunhalmi (6), Horváth D. (4), Ihász (5) - Lovas A.(5), Gáspár (5), Bodon (5) Cs: Tóth A., Lovas T. (6), Király (5), Bakacsi (-), Váradi Zs.(5), Pikó (-)

Ezen a hétvégén igazi futball időben, egy jó füves pályán, az UTE ellen kellett felvenni a kesztyűt idegenben.

Az első félidő elején nagyon magunkra húztuk az ellenfelünket, el kellett telnie negyedórának, hogy bátrabban feljebb jöjjünk. Az UTE csapatánál többet volt a labda, de nem a veszélyes zónában, hanem hátul, és a félpályánál passzolgattak többet. Csendben csordogált a mérkőzés, rajtunk abszolút látszott, hogy délelőtt tíz óra volt. Nem volt nagy iram, és mi meg nem voltunk elég élesek semelyik területen. Semmi nem mutatott rá, de a játékrész utolsó harmadára fordulva az UTE megszerezte a vezetést: szélső támadójuk két védőnk között tudta átvenni a labdát, majd kapura rúgta a játékszert, amit nem is talált el rendesen. .. A bekapott gól után ismét tudtunk még két szép támadást vezetni, amikben benne volt a gólszerzés lehetősége. Itt is, ott is több szöglet volt, a védekező szögletünk rendben volt, de a támadó szögletünknél, nem mindenki vette fel a kijelölt pozícióját . A második félidőben agresszív labdaszerzés volt a cél már a középső harmadban, és abból gyors támadás vezetés építése. Ez sem volt ma tökéletes, de jobban meg tudtuk zavarni az UTE csapatát, és többször átvettük a kezdeményezést, de még mindig nem becsüljük meg jól a labdákat. A második félidő 10 percében hatalmas ziccer adódott Ihász Imi előtt, de most nem döntött jól, és így a kapusba rúgta a labdát. Továbbra sem lett nagyobb a tempó, és a színvonal sem lett jobb. A mérkőzés vége felé egy távoli pontrúgás után szerencsétlenül saját kapunkba csúsztattuk a labdát,, amikor szintén nem volt benne a játékban, hogy gólt kapjunk.

Összegezve: Ezen a napon a rosszabbik arcunkat mutattuk meg, minden játékos a tudása alatt futballozott. Az már az egész őszi szezonra jellemző, hogy nagyon jól zárunk vissza labdavesztés után, de mikor labdát szerzünk, nem becsüljük meg kellőképpen, például a középpályán nem tudunk le venni egy embert labdával, mert párharcokat vesztünk folyamatosan. A mérkőzés képe alapján nem szolgáltunk rá a vereségre még úgy sem, hogy kaptuk két gólt, mert a kapusunknak tulajdonképpen nem volt védeni valója, a gólokról nem tehetett, és a mérkőzés legnagyobb helyzete nálunk volt. Jövő héten tempósabb, agresszívabb, és jobb teljesítményt kell produkálni, ahogy a múlt heti meccsen!

MLSZ IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG U-16 II.osztály

Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P 1 MOL FEHÉRVÁR FC 9 8 1 0 44 9 35 25 2 DVTK 9 7 2 0 35 7 28 23 3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 5 2 2 22 9 13 17 4 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 9 5 1 3 33 20 13 16 5 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 9 5 0 4 19 24 -5 15 6 PAKSI FC 9 4 3 2 20 12 8 15 7 PMFC 9 4 2 3 15 14 1 14 8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 9 4 1 4 12 22 -10 13 9 UTE 9 3 3 3 18 19 -1 12 10 BUDAI FUTBALL CLUB SE 9 3 3 3 10 14 -4 12 11 GYIRMÓT SE GYŐR 8 3 1 4 20 18 2 10 12 ÚFC 9 3 1 5 24 32 -8 10 13 ZTE FC 9 2 3 4 14 21 -7 9 14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 9 1 4 4 14 15 -1 7 15 VÁC VLSE 9 0 1 8 4 38 -34 1 16 DUNAÚJVÁROS PASE 8 0 0 8 3 33 -30 0

Edző: Balogh Ákos

U15(’05) MLSZ II. osztály Közép A. csoport, 8.forduló - 2019.10.12. 9:30 óra XVIII. Thököly u.5., „Deák Bamba”-SZAC Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 91 néző

1908 SZAC KSE – Budai FC 1-2 (0-1)

Juhász (8) - Jakab (8), Tóth Ma.(7), Németi (7), Dzimba Do.(7) – Zámbó (7), Tóth M.Gy.(7), Varga P.(7), - Brandner (7), Duhonyi (8), Balogh A.(7) Cs: Porkoláb (7), Süle (-), Bereczki (-), Katona (-), Musza (-), Bederna (-)

Jó időben, kora délelőtt került sor a SZAC elleni rangadóra. Tudtuk, hogy nehéz dolgunk lesz, mert ellenfelünk kemény, erőszakos focit játszik. Az elmúlt pár hét eredményei után nagyon kellett egy jó meccs, ami kiemeli a gödörből a fiúkat.

Már a mérkőzés elején látszott, hogy a srácok betartva a taktikai utasításaimat, szorosan fognak embert, ami láthatóan nagyon megzavarta az ellenfél játékosait. Állandó nyomás alatt tartottuk őket, mind védekezésben, mind támadásban, és ezzel láthatóan nem tudtak mit kezdeni. A 14. percben Jakab Tibi óriási gólt lőtt szabadrúgásból, ami még jobban feltüzelte a srácokat, és hosszú idő után először láttam azt, hogy elhitték, hogy meglehet ez a meccs. Kombinatív játékkal, helyenként igazán tetszetős támadásokat sikerült vezetni, ahol sajnos az utolsó passzok nem úgy sikerültek, de az építkezés része hibátlannak volt mondható. Kevesebb volt az eladott labda, egyszerűbb, de lényegretörőbb játékot játszottunk, mint az előző találkozókon. Az első félidő végén egy pillanatnyi kihagyás után jogos tizenegyest ítéltek ellenünk, ami fordulópont lehetett volna a mérkőzésen. de Jenő hihetetlen érzékkel hárította a büntetőt. Azt gondolom, itt megtört a SZAC. Mi sem mutatja ezt jobban, minthogy a fordulást követően ismét mi domináltunk. Duhonyi Szilárd kitartó munkáját siker koronázta, mellyel már kétgólos előnyre tettünk szert. A hátralévő időben a SZAC mindent egy lapra feltéve próbált gólt elérni, ami egyszer sikerült is nekik, de úgy gondolom, hogy a győzelmünk nem forgott veszélyben. Erőnlét terén szemmel látható a fejlődésünk, ezt bizonyítja az is, hogy az utolsó 10 percben, az ellenfél középpályája teljesen eltűnt, nem értek vissza a támadásaikból, elkészültek az erejükkel, viszont a mi csapatunknak még mindig maradtak tartalékai.

Összegezve: Erre a sikerre lehet alapozni! Védekezésben óriásit léptünk előre, látható volt, mennyit jelent az, ha nem méterekről fogunk embert. A támadások befejezésében még fejlődnünk kell, de a játék minőségén látszik, hogy jó utón haladunk. Ez a győzelem a fegyelem, a hit, az akarat diadala volt, ami viszont csak akkor fog sokat érni, ha a többi mérkőzést hozzuk. Egyre több a „trükközés” a mögöttünk lévő ellenfeleknél, ezért nem szabad senkit félvállról venni. Ha így játszunk, minden csapat ellen esélyesként léphetünk pályára!

MLSZ SERDÜLŐ BAJNOKSÁG U-15 II.oszt. Közép A. csoport

A bajnokság állása a 8. forduló után: Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P 1 Budaörs 8 8 0 0 93 13 80 24 2 Viadukt SE-Biatorbágy 8 7 0 1 44 14 30 21 3 III. ker. TVE 7 6 1 0 46 9 37 19 4 Soroksár SC 7 6 0 1 34 6 28 18 5 1908 SZAC KSE "A" 7 5 0 2 29 12 17 15 6 Budafoki LC 8 4 0 4 25 17 8 12 7 Budai FC 8 4 0 4 24 20 4 12 8 Újpesti TE "B" 8 3 1 4 23 15 8 10 9 Mészöly Focisuli SE 7 2 1 4 22 30 -8 7 10 Kelen SC 8 2 0 6 15 52 -37 6 11 UDSE 7 2 0 5 20 83 -63 6 12 Barca Academy MFCB II. 7 1 0 6 20 50 -30 3 13 Gloriett SE 8 1 0 7 15 48 -33 3 14 Újpest FC "A" 8 0 1 7 10 51 -41 1

Edző: Guta János

U14(’06/’07) MLSZ II. osztály Közép A. csoport, 8.forduló - 2019.10.12. 11:30 óra XVIII. Thököly u.5., „Deák Bamba”-SZAC Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 50 néző

1904 SZAC KSE „A” - Budai FC 4-2 (3-2) G: Ibrahim N., Magyar G.

Vatamány – Boksay M., Gulyás-Nagy Ge., Kubitsch Kr., Molnár L. – Gulyás-Nagy Gá., Kiss L. – Ibrahim, Csóka, Magyar G. – Lajcsik Cs: Módos, Eszter, Horváth Bu.

Nyolcadik bajnoki mérkőzésünket idegenben, az eddig 100%-os SZAC csapata ellen játszottuk.

Stabil védekezést kértem a srácoktól a mérkőzés elejétől kezdve, de ezt másként gondolta a társaság, hiszen az első percben kb. 6-an néztük végig, hogy az ellenfél legjob, és fizikálisan legerősebb játékosa begyalogol a tizenhatosunk területére, ahol egy vitatható ütközés után tizenegyest kaptak a hazaiak, amit értékesített is a sértett. A középkezdés utáni első akciónk után Ibrahim Noé egy gyönyörű távoli lövéssel kiegyenlített. Ettől annyira megnyugodtunk, hogy lemásoltuk az első percet, annyi különbséggel, hogy ekkor az ellenfél játékosa szabálytalankodott a tizenhatosunkon belül, de a játékvezető ezt másképpen látta, így ismét vezetéshez jutottak a hazaiak. Két perccel később (12. perc) egy remek akció végén Magyar Gergely egyenlített ismét egy távoli lövéssel. Ezután picit zavarba jöttek a hazaiak, percekre beszorultak, de a 21. percben egy teljesen ártalmatlan előrevágott labda megzavart minket. Az ellenfél játékosa gyakorlatilag egyedül volt a mi térfelünkön, és kihasználva a védelmi hibánkat megszerezte 3. gólját (21. perc). Az őrült futam nem ért véget, hiszen a 25. percben mi is büntetőhöz jutottunk, ami sajnos kimaradt, de ami ennél is sokkolóbb volt, hogy a kipattanóra is mi érkeztünk, amit 2-3 méterről nem sikerült értékesítenünk. A félidő végéig próbálkoztunk, voltak lehetőségeink, de nagy helyzetet nem tudtunk kialakítani. A szünetben próbáltam feltüzelni a társaságot, hiszen mindenki láthatta, és érezhette a pályán belül, hogy van esélyünk. A 45. perc azonban megpecsételte a sorsunkat, hiszen a hazaiak legjobbja egy szép egyéni akció után megszerezte negyedik gólját. Ezután túlságosan megnyugodott a hazai csapat, mi pedig, ahogy telt az idő, egyre hitehagyottabbá váltunk. Próbálkoztunk, mentünk előre, de már nem volt erő a csapatban, így több gól nem esett a mérkőzésen.

Összességében nagyon vegyes érzéseim voltak. A 4:2-es eredmény a listavezetőnél, akik 1 gólt kaptak 7 meccsen, nem rossz eredmény. De ha az első 30 percet nézem, ahol gyakorlatilag 3 gólt ajándékoztunk a hazaiaknak, mi pedig lőttünk 2 gyönyörű gólt, továbbá kihagytunk egy büntetőt, akkor kijelenthetem, hogy egy győztes meccset adtunk ki a kezünkből. Az ellenfél 4 gólos játékosával nem tudtunk mit kezdeni, erre a jövőben sokkal jobban oda kell figyelnünk, hiszen gyakorlatilag ő vert meg egyedül minket. Mindezek ellenére nagyon büszke voltam a csapatra, gratulálok mindenkinek, az első félidőben nagyon nagyot küzdöttünk!!!

MLSZ SERDÜLŐ BAJNOKSÁG U-14 II.oszt. Közép A. csoport

A bajnokság állása a 8. forduló után: Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P 1 1908 SZAC KSE "A" 8 8 0 0 47 3 44 24 2 Budaörs 8 7 1 0 38 5 33 22 3 Soroksár SC 7 6 0 1 43 4 39 18 4 III. ker. TVE 7 6 0 1 34 8 26 18 5 Gloriett SE 8 5 0 3 32 20 12 15 6 Újpesti TE "B" 8 5 0 3 34 25 9 15 7 Kelen SC 7 3 1 3 13 14 -1 10 8 Viadukt SE-Biatorbágy 8 3 0 5 20 22 -2 9 9 Budai FC 8 2 0 6 10 20 -10 6 10 Újpest FC "A" 8 2 0 6 19 36 -17 6 11 Barca Academy II 7 1 2 4 10 33 -23 5 12 UDSE 7 0 3 4 9 18 -9 3 13 Mészöly Focisuli SE 7 0 2 5 4 48 -44 2 14 Budafoki LC 8 0 1 7 6 63 -57 1

Edző: Kukorelli András

BLSZ SERDÜLŐ BAJNOKSÁG U-14 / 2.csoport

A bajnokság állása a 8. forduló után: Csapat M Gy D V Lg Kg Gk P 1 1908 SZAC 6 5 0 1 16 8 8 15 2 IKARUS BSE 7 4 1 2 21 7 14 13 3 HIDEGKÚTI SC 6 4 1 1 16 9 7 13 4 T-BÁLINT L.A.SE. 5 4 0 1 30 11 19 12 5 GLORIETT SE 7 3 1 3 15 14 1 10 6 KELEN SC 6 3 0 3 26 11 15 9 7 KISE 5 3 0 2 11 5 6 9 8 GERRZO KFT. 7 3 0 4 20 23 -3 9 9 BUDAI FC 7 3 0 4 14 20 -6 9 10 ÚJBUDA FC 8 3 0 5 17 39 -22 9 11 GRUND 1986 FC 7 2 0 5 12 25 -13 6 12 ASI DSE 6 1 2 3 11 12 -1 5 13 MÉSZÖLY FOCISULI 7 1 1 5 6 31 -25 4 14 CSEPEL UP SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0

Edző: Kukorelli András, és Sóvári Dániel

U13(’07/’08) OTP-MOL Bozsik Gyermektorna Program, Kelen SC Alközpont, 4. őszi játéknap - 2019.10.20. 13:00 óra XXII. Promontor u.89./a.., Budafoki MTE Sporttelep – műfüves ½ pálya,5x2 m-es kapuk,1+8 fő;1x20 perc, 60 néző

U13 I-II. - a tornán résztvevő keret: Budai FC I.: Dadda Edoardo, Vermes Vince, Magyar Levente, Maácz Mihály, Félix Péter, Boksay Milán, Major Ádám, Gálhidy Csongor, Nagymáté Farkas, Kiss Levente, Gyurkovics Máté, Horváth Buda

Budai FC II.: Sztankóczy Gáspár, Jauch Félix, Bartos Botond, Virág András, Magyar Dávid, Bordács Miksa, Sztankóczy Sámuel, Zábrádi Benjámin.

Mérkőzések: Budai FC I. – Nagytétényi Kohász 2-1 G: Magyar L., Maácz

Budai FC I. – Budafoki LC I. 3-1 G: Magyar L., Horváth, Boksay

Budai FC I. – Őrmező SE 6-0 G: Horváth (2), Magyar L., Maácz, Nagymáté, Vermes

Budai FC I. – Cső-Montage SE 7-0 G: Kiss (2), Vermes (2), Magyar L., Nagymáté, Boksay ------Budai FC II. – Budafoki LC III. 0-1 G: -

Budai FC II. – Budatétény SE 2-1 G: Gyurkovics, Magyar D.

Budai FC II. – Budafoki LC II. 0-3 G: -

Budai FC II. – Szent István SE 1-1 G: Zábrádi

A torna mérkőzései összesítve: Budai FC I.: 4 4 - - 18- 2 Budai FC II.: 4 1 1 2 3- 6

Negyedik Bozsik tornánkra nem is kívánhattunk volna jobb körülményeket, meleg volt, sütött a nap, és a pálya mérete is jóval nagyobb volt, mint a Kelen pályán.

Első csapatunk kicsit félvállról vette az első mérkőzést, ami miatt hátrányba is kerültünk. Nem volt jó passzunk, vagy labdaátvételünk, és csak rossz döntéseket hoztunk. A mérkőzés utolsó 5 percére azonban sikerült felvennünk a megfelelő ritmust, és megfordítani a mérkőzést. A következő Budafok elleni mérkőzés sem indult jól, beszorultunk a kapunk elé, viszont fegyelmezetten védekeztünk ezért az ellenfél nem tudott betalálni, nekünk pedig sikerült kiszabadulnunk a szorításból, és végül simán nyerni tudtunk. Az utolsó két mérkőzés már csak a jutalomjáték volt, 6 illetve 7 gólt szerezve átmasíroztunk az ellenfeleken, különösebb erőfeszítés nélkül.

Második csapatunk ezúttal igen foghíjasan tudott csak kiállni, a torna előtt nem sokkal többen lemondták, illetve volt, aki le sem mondta, csak nem jött el. Nekik köszönhetően az I. csapatból többeknek maradnia kellett, hogy egyáltalán ki tudjunk állni. A mérkőzések nagy részében indiszponáltan, és kedvtelenül játszottunk, rengeteg hibával, rossz döntésekkel. Sem a játék, sem a résztvevő játékosok száma nem volt elfogadható.

Összességében ismét vegyes érzéseink lehettek a torna végén, hiszen mindkét csapatunkban több van, mint amennyit ezen a tornán kihozott magából.

A tornán oklevelet kapott Horváth Buda, és Virág András! Gratulálunk! 

A tornáról tudósított: Sóvári Dániel

Edzők: Kukorelli András, és Sóvári Dániel

U11(’09/’10) OTP-MOL Bozsik Gyermektorna Program, Kelen SC Alközpont, 4. őszi játéknap - 2019.10.20. 10:00 óra XI. Hunyadi M.út 56., Kelen SC Sporttelep – műfüves, ½ pálya, 5x2 m-es kapuk, 1+6 fő; 1x18 perc, 116 néző

A tornán résztvevő keret: Budai FC I (U11) : Lovas András., Jókai Tibor., Schade Manuel., Jobbágy Dániel., Kraicsovits Botond.,., Szabó Mátyás.,Tóth Jenő., Gyurkovics Marcell., Deák Ádám.

Budai FC II (U10) : Nagy-Zsoldos Márton., Mezey Fülöp., Lovas Zoltán., Nagymáté Jakab., Börcsök Bernát., Simon Levente., Szíj Sebestyén., Hóbor Boldizsár., Horváth Levente.

Mérkőzések: Budai FC I. – Nagytétény SE 3-2 G: Csalló K., Kraicsovits B. (2).

Budai FC I. – Budafoki LC I. 1-1 G: Kraicsovits B.

Budai FC I. – Kelen SC 1-1 G: Kraicsovits B.

Budai FC I. – Cső-Montage SE 10-1 G: Jobbágy D.(2)., Jókai T., Kraicsovits B.(4), Csalló Kristóf., Schade Ma., Tóth J. ------Őrmező SE- Budai FC II 1-0 G: -

Budai FC II. – Budatétény SE 0-4 G: -

Budai FC II. – Budafoki LC II. 1-1 G: Mezey F.

Budai FC II.- Kelen SC 0-1 G: -

A torna mérkőzései összesítve: Budai FC I : 4 2 2 - 15- 5 Budai FC II: 4 - 2 2 1- 6

Negyedik őszi Bozsik tornánkon vettünk részt a hétvégén.

U10-es csapatunk sajnos, szinte végig csak 1 cserével tudott kiállni úgy, hogy 80 percet kellett a gyerekeknek végigjátszani pihenés nélkül, és ez látszott is a második meccs után. Ettől függetlenül voltak helyenként olyan dolgok amiket jó volt látni, viszont nagyon sok hibával, és lassan játszottunk, de legközelebb biztos vagyok benne hogy jobban fogunk teljesíteni! U11-es csapatunk a szokásoshoz képest kicsit álmoskásan játszott, védekezésben pedig keveset futottunk, és nem igazán látszott a csapaton az akarás. Még magunkhoz képest is gyengén játszva minden meccsen nagy fölényben voltunk, de a helyzetkihasználásunk csak 1 meccsen működött, a többi meccsen újra, rendkívül sok ZICCERT hagytunk ki, ezen változtatni kell!

Összességében: Lesz ez még sokkal jobb is, ez egy ilyen hétvége volt, de 3 hét múlva lesz esély javítani, és meg is fogjuk tenni!